Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

gizela66
11. jún 2009

empairo posli aj mne na tento nick na azete 😝 😉

tena
11. jún 2009

empario, posli mi foto pls= karanikita@yahoo.com velka vdaka.chcem vidiet,ci si mal take podkozne ako ja,al.iny horsi este typ. a 9 mes.je makačka ti poviem,ale stalo za to,že???mna to asi tiez caka,len ja mam 30mg denne a zajtra idem na KO po 3.mes.tak som zvedava,či zvyši,či nie.

kenny011
12. jún 2009

Ahojte , Ďakujem za privítanie Allahan .Som prekvapena ako to tu funguje ako si pomáhate,ako to beriete tak normalne akoby sme to mali všetci na zemi tak no ja neviem super!Ja viem že určite pomáha aj klud a pokoj a psychicka vyrovnanosť takže velikaaaanske plus tomu kdo tuto stranku ohladom Ro vymyslel.Čo sa týka mna ja teda som len nováčik beriem len štvrtý deň ale zatial mam divne pery ale práveže hladke .Včera ma začalo svrbiet dost čelo ale zatial v pohode.Som fakt rada že som tu .Tak sa držte papa

empairo
12. jún 2009

Ale chcel by som upozorniť,že nikdy som nemal na nič alergiu a bol som uplne zdravy a počas liečby roaccutanom mi zistili,že mam alergiu na jahody a bude to pravda lebo som zedol asi 5 jahod a spravili sa mi take cervene bodky na rukach a opuchli mi pery ako keby chodim pravidelne na BOTOX :D Takže asi silne lieky ...a riadne...

empairo
12. jún 2009

Každému som poslal svoje fotky tak mi povedzte svoj názor...

didlinka88
12. jún 2009

empairo: ked uz posielas tak mozes aj mne?? 😉 dakujem.. bud do internej ak sa ti da, alebo na d.nika@zoznam.sk... 🙂 chcem to vidiet co vsetko dokaze Roa...a ci som na tom podobne..lebo ja si mylsim ze mne to super zabralo, tak chcem porovnat.. 😎

allahan
12. jún 2009

empairo: ....aj ja som Ti poslala cez internú poštu moju mailovú adresu, aby si mi mohol poslať foto 😉
.....mám ešte jednu otázočku: Koľko máš rokov? Lebo som si všimla, že Roa rôzne účinkuje aj podľa veku užívateľa. A aj kožná mi vravela, vraj lepšie (a hlavne dlhodobejšie) účinkuje u starších 🙂

allahan
12. jún 2009

Ja som ináč bola včera na návšteve u kamošky a mám prvé pozitívne ohlasy na moju pleť. Ešte vôbec nevyzerám nejako extra super, nakoľko mám pupáčiky, ešte zopár podkožných schovaných, fľaky a tak, ale zlepšenie vidno. Hneď mi povedala, že akú mám peknú tvár. A to nevedela, že beriem Roa. ....tak ma povzbudila 😀
Idem sa vás opýtať, čo používate na pery? Mne na začiatku dala kožná taký super balzam, ale používam ho stále, tak už mi pomaly dochádza a chcela by som si aj tak kúpiť niečo ďalšie, aby som si hodila do tašky, lebo tento si večne zabudnem doma 😒
A ešte by som sa aj chcela opýtať, či používate niečo na vlasy. Ja stále používam šampón a balzam na mastné vlasy, hoci teraz ich mám suché. Ale nechcem kvôli tomu meniť a nedopoužívať to čo mám. Mám teraz vlasy strašne jemné a rozlietané, tak som rozmýšľala nad nejakou kúrou alebo maskou na ich posilnenie. Nepoužívate niečo?
Ď. Pa.

empairo
12. jún 2009

Hm poslal som každemu kto dal E-mail...

empairo
12. jún 2009

No a čo sa tyka toho veku tak ono by sa to malo davat neskorsie lebo predsa je znížena ta hormonalna aktivita...Roaccutan zmeni všetko kvalitu vlasov uplne celej kou na tele ale ešte aj chut do jedla...

empairo
12. jún 2009

allahan: Klasicke Labelo je najlepsie al zožen si to mastnejsie teda to tmavo modre dobre hydratuje pery a na tvar ked mas suchu si davaj klasicku modru Niveu ale vsetko iba v noci lebo to je najlepsie poriadne sa vykupat a potom si dat riadnu davku balzamu a taku primeranu davku kremu na tvar aby si to zase neprehanala lebo pery potrebuju viac maste ako samotna koža,ktorá si dodava sama kožny maz...

didlinka88
12. jún 2009

allahan: gratulujem na ohlasy...ja na pery som skusila asi vsetko co ponukaju drogerie a lekarne a musim povedat, ze najlepsie mi zabera a doteraz si ho stale kupujem klasicky Astrid v oranzovom baleni, to je s nechtikom lekarskym a ten fakt super zabera..vsetky kutiky mi zmizli a uz mi nekrvacaju pery ako kedysi... 😉 a to stoji len 1,50 E...co nie je vobec vela, prave naopak..
ten sampon by som uz nepouzivala na tie mastne vlasy, lebo si ich zybtocne vysusujes a potom prave preto mozu byt take vysusene a rozlietane..
ja pouzivam sampon na suche a poskodene vlasy a k tomu aj balzam Elseve..ten mi vyhovuje.. 😉

didlinka88
12. jún 2009

empairo: je to uzasne, ta tvar..sice neviem ako si vyzeral predtym ale teraz je ta tvar dokonala..som zvedava ako na tom budem ja ked uz teraz po 4 mesiacoch je to celkom fajn.. 🙂

allahan
12. jún 2009

empairo: waw, no, na tej fote máš tu pleť fakt super 😀 . Vyzeráš, ako keby si mal make-up 😎 .....no, ja si veru neviem predstaviť, že sa mi to tak napraví 😲 . To by bolo skveléééééééé.
....a ďakujem za radu, tiež ma napadlo ako prvé Labello, ešte porovnám cenovo s tým Astridom, čo radí didlinka a uvidím. Ja momentálne na tvár používam Excipial U Hydrolotio a pleť sa mi zatiaľ vôbec nezačervenala a aj keď je suchá, zatiaľ sa nešúpe ani nič podobné. Len okolo úst mám občas také jemnulinké "šupinky", ale keď to natriem tým mliekom, vydrží to aj pol dňa OK. To mi predpísala kožná spolu s Roa a vyhovuje mi. Ale do tašky som si kúpila tú malú tubu Nivei (ale tej Soft), aby som mala po ruke aj vonku niečo, keby bolo treba. 😉
A čo máš na mysli s tou chuťou do jedla? Viac Ti chutí? ☹

joe1
12. jún 2009

empairo diky za fotku, ty si niekedy mal vyrážky? :D škoda, že neviem, ako to vyzeralo predtým, ale teda na tej foto proste paráda, fakt si nekecal.
Didlinka - ty beries Roa už druhý krát ak si dobre pamätám??

empairo
12. jún 2009

joe1 :Hm ja som nemal brutalne akne len som sa skamosil s mojou kožnou a dala mi ho tak trocha po protekcii a som rad že mi ho dala....

empairo
12. jún 2009

allahan : Tak hej poznam vela bab co po Roaccutane pribralo,ale aj vela bab co po nom schudlo a este ked mas antikoncepciu tak je to riaden zabijak...na vahu...

empairo
12. jún 2009

Ale mam kamošku respektive moja spolužiačka čo mala tiež brutalne akné a brala Roaccutan 14 mesiacov riadne dlho a teraz nema už 2 rok problem s akné a si zoberte že ona si ho vtedy cely zaplatila a nie ako dnes,že ho plne hradi poistovna...

kenny011
12. jún 2009

tak ako super pre Empairo je to perfektny vysledok!!! ja si na pery kupujem v COOP predajni pri pokladni balzam na pery Jahoda a je perfektny odporúčam.pa

didlinka88
12. jún 2009

joe1: ano nemylis sa beriem uz 2x..kvoli zlym neziaducim ucinkom antikoncepcie som ho musela vysadit po 4 mesiacoch...tak teraz po 3 ci 4 rokoch, uz ani neviem, ho beriem znovu.. no ja som schudla teraz ked ho beriem..som chudsia ako volakedy na strednej.. 😀 a to beriem aj teraz antikoncepciu... 🙂
inak som totalne znicena z mojich klbov..hrozne, ako stara babka sa citim..v autobuse normalne nevladzem stat..a starsi ludia na mna zazeraju, ze co sedim..no nevladzem..co uz.. 😖

lucyy01
12. jún 2009

empairo, posles aj mne prosim fotky? na lusynka4@azet.sk 😉 mooooc dakujem....a jedna otazocka,,preco si kamoska platila celu sumu Roa?ved moja mamina ho brala ked bola mlada a uz vtedy ho hradila poistovna..

empairo
12. jún 2009

lucyy01 :
Hm no ja neviem,ale mi tvrdila,že si ho cely plne hradila... lebo vraj vtedy to poistovna nechcela hradit...

Poslal som foto...

gizela66
12. jún 2009

empairo no ked budem mat jak ty tvar tak budem rada:D:D:D to si uz dobral, hej??? ani ti ziadne jazvy neostali, nic? 😲 🙂

allahan
12. jún 2009

....no, tak dúfam, že keď už mám dobré výsledky ako Ty didlinka, tak aj to s "nepriberaním" budem mať rovnaké. Lebo keď už sa konečne zbavím problémov s pleťou, nebola by som najradšej, keby som zas musela riešiť problémy s váhou. ....a hlavne so šatníkom 😉 , keby mi bolo všetko pomenšie 😲 .....ale zas dúfam, že kĺby si to tak neodskáču ako u Teba. Ja som už raz problémy s kĺbmi mala, asi tak pred 10 rokmi a nie je to nič príjemné ☹ Tak sa to dúfam nevráti

allahan
12. jún 2009

didlinka: a to Ti nechutí jesť, alebo si tak sama od seba schudla? 🙂

tena
12. jún 2009

Empario,vdaka za foto, fakt to vyzera,ako by si mal make up 😎 ale super,ale ak pises,ze si ani strasne akne nemal,tak ti ani jazvy nemali po com ostat.Napisala som ti mail, ze ak mas foto,ako si vyzeral pred liecbou,tak potom posli.dakujem-
Allahan=to mlieko "Excipial U Hydrolotio " som si dnes u koznej dala predpisat,som zvedava.Ze mam vyskusat,hoc mne sa az tak nelupe plet,iba pod make upom trochu.Nerozsirovalo ti mlieko pory?Nie je velmi mastne?ako ho pouzivas?Vdaka

kuandbo
12. jún 2009

cf empario posli plss fotku na kubo554@zoznam.sk .... dikes

lucyy01
12. jún 2009

empairo,fakt mas teraz krasnu plet..ako babo...(teda ked si vobec niekedy mal vyrazky 😀 )drzim palce aby to tak aj zostalo.. 😉

empairo
12. jún 2009

Dakujem velmi pekne....ANo mal som tam trošička make-pu,ale skutocne minimum 🙂)

empairo
12. jún 2009

Použivam VICHY a ten je skvely ale velmi vynimocne...si ho davam...