Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

kathulka
19. feb 2013

@liadecastelo moje sú už tiež fajn, to bolo dočasné a hneď som stresovala..tiež im dávam zabrať s kliešťami a špirálou a sú v pohode 🙂

kathulka
19. feb 2013

@betus21 podľa mňa, ja som mala take niečo na tvári, ale možno nie presne toto, neviem..v každom pripade, nestresuj..veď vieš, že to po čase len tak zmizne, krémuj si to, nesleduj sa moc a budeš v pohode 😉

betus21
19. feb 2013

@kathulka no veď to, človek sa furt sleduje, keď ide okolo zrkadla, už sa cítim ako nejaké psycho 😀

kdy
19. feb 2013

@liadecastelo kolik týdnů bereš roa ?

kathulka
20. feb 2013

No vždy ked sem napíšem ako je všetko fajn, tak sa niečo pokazí 😀 momentálne mi 1x tečie krv z nosa, už asi dobrých 15 minút, tak čakám, kým to prejde 🙂

kdy
20. feb 2013

@kathulka to patří k léčbě,ale l5 minut je dost. Teče moc?? Jinak na zastavení krvácení je dobrý gelaspon, je to takovu buničina , která se strčí do nosu ................stahuje cevky v nose

kathulka
20. feb 2013

@kdy viem, že to je normálne a bolo to zatiaľ len raz, tak uvidím. Bolo to nakoniec asi aj 20 minút, ale nebolo to také silné, aj keď už som mala stresy, kedy to skončí. Ale som v pohode, žijem, tak pokračujem 🙂

kdy
20. feb 2013

@kathulka to je dobře 😉

betus21
20. feb 2013

@kathulka joj, tak to je super, že aspoň tak 😉 mne ešte zatiaľ krv z nosa nešla, tak dúfam, že mi ani nepôjde...inak má tu niekto skúsenosti so šípkovým olejom? Ževraj je dobrý na jazvy po akné a také tie hrbolce po akné, ktoré boli veľmi zapálené, čakám, kým mi príde, lebo ho mám objednaný, tak som zvedavá...je tu niekto taký, kto ho už používal?? 🙂

kathulka
20. feb 2013

@betus21 ty poriadne experimentujes 😀

betus21
20. feb 2013

@kathulka ...čítam na nete hocijaké články, zaujímavosti a hlavne o prírodnych produktoch, atď...všetká tá chémia garnier, nivea, la roche, loreal, atď, to sú len marketingové ťahy, však skús si prečítať zloženie krému "obyčajnej" nivei, tak nič tam nieje okrem produktov vyrábaných z roby, chem. zlúčeniny od výmyslu sveta a ešte to beží v reklame aké je to super, a ľudia tomu uveria, lebo vidia známu modelku ako si ten krém tam patlá na líčka a pritom známe osobnosti, ľudia z reklám, celebrity používajú úplne obyčajné veci a preto vyzerajú tak ako vyzerajú 🙂 aj keď jasné, plastiky sú plastiky...človek je prírodný tvor, tak by mal sebe dávať to najlepšie z prírody a nie to, čo mu vtlačila lekárnička, keď videla aký je zúfalý a hľadá niečo čo by mu pomohlo...jasné nieje to IN, tak keď niečo beží v reklame, čo je veľmi "super" tak si polovička národa to beží kúpiť, lebo je to v reklame a veľmi super a teraz to beží a minie toľko peňazí a ešte sa sťažuje aké je to drahé, ale keď sa mu to minie, zas si to beží kúpiť....Je veľa veci, ktoré som zistila a koľko humusu sa okolo nás nachádza....naše babky sa dožili 80-90 rokov, pretože poznali len jednoduché veci, nezásobovali svoje telo chémiou, nemali choroby, také ktoré máme my...jasné teraz si protirečím, lebo beriem Roa, ale keď už teraz do seba dávam takú chémiu, tak aspoň zvonku sa snažím telu pomáhať 🙂

liadecastelo
20. feb 2013

@kdy zacinam 11. tyzden

scajus
20. feb 2013

ahojte neviete dakto ze kedy sa moze zacat s tym dermarollerom.. po kolkych tyzdnoch prip. mesiacoch po dobrati roa.. dakujem 🙂

sypac077
20. feb 2013

@scajus min. 3 mesiace po

betus21
20. feb 2013

@scajus môžem vedieť kde si si ho kúpila? Je kvalitný? A za koľko? 😀

nicci254
21. feb 2013

@scajus ja som zacala po pol roku ale aj mne kozna vravela ze po 3 mesiacoch sa da.zalezi ako je na tom tvoja plet

scajus
21. feb 2013

@nicci254 a pomaha ti to inak? Mala si jazvicky alebo kvôli flakom? Ako casto to pouzivas?

nicci254
21. feb 2013

no ja to pouzivam aj na flaky aj na male jazvicky. zatial som to pouzila celkovo 14krat ( rollujem kazde 3-4 dni s 0,75mm) zatial vidim male zlepsenie ale treba to pouzivat ovela dlhsie a asi si kupim vacsie ihly (1mm).

scajus
21. feb 2013

@nicci254 a tak to zlepsenie sa urcite dostavi 🙂 ako dlho si brala roa a kolko mg?

scajus
21. feb 2013

@betus21 nekupila este lebo stale ucivam roa..len kamaratka to ma tak ma to zaujalo 😀 tak sa pytam tu lebo planujem si to zaobstarat

nicci254
21. feb 2013

@scajus ja som brala 30mg na den a nejak polroka cca. kozna mi to tak kontrolovala , aby som vybrala tu kumulativnu davku a nieco malo navyse. dufam ze uz nikdy to svinstvo nebudem musiet brat a prajem to aj vsetkym ostatnym 🙂

betus21
21. feb 2013

@nicci254 na akej báze funguje ten dermaroller? 🙂 prosím opíš mi vlastne čo to obsahuje, alebo tak, nechcem čítať z netu, radšej takto od niekoho kto to používa 😉

scajus
21. feb 2013

@nicci254 tiez to vsetkym prajem ludkovia nech ta pliaga kazdemu zmizne a uz sa nevrati..mozno si dakto hovori ze akne je blbost,ale kto nezazil tu paniku vyjst dakam bez makeupu lebo ma tolko vyrazok tak nemoze sudit 😀 good luck 🙂

nicci254
21. feb 2013

@betus21 no v skratke funguje tak, ze dermaroller robi pri rollovani vpichy do pokozky, ktore sposobuje mikroranky. prirodzene sa plet brani tak, ze sa snazi tie vpichy akoby "vyliecit" a obnovit tu plet vytvaranim kolagenu. cize tam kde je plet poskodena, by sa mala liecit a obnovovat. ja pouzivam pred rollovanim serum s vitaminom C, lebo vitamin C podporuje tvorbu kolagenu. nie som si ista, ci pomoze pri velmi velkych jazvach. ja ich nemam take velke tak preto idem zatial touto cestou. ako tu uz niekto spominal, na hlboke jazvy je vhodny tca peeling alebo tca cross metoda. u nas sa to druhe nerobi, len ten tca peeling sa mi zda. pouzivam 0.75, ale niekto pouziva az 1,5 mm. podla mna tie vyssie ihly nie su neviem ako velmi ucinnejsie, lebo ono to robi vpichy len do istej vrstvy pokozky. a pri tych vyssych ihlach uz treba aj nejaky umrtvovaci krem, lebo to dost boli. ja znesiem tu 0,75ku este bez umrtvenia.

betus21
21. feb 2013

@nicci254 to sérum s vitamínom C, to máš aký? nedala by si sem nejaký link? 😉 a koľko si zato dala, aj za ten dermaroller?

scajus
21. feb 2013

@nicci254 a kde si to kupila? zatial som o tom len dobre pocula, tak na tom musi byt co to pravdy.🙂

scajus
21. feb 2013

@betus21 ty si v akom stadiu momentalne? Ci uz mas branie roa za sebou?

nicci254
21. feb 2013

@betus21 to serum s vitaminom C som kupila na ebay uk.. ja mam konkretne toto a som s nim velmi spokojna http://www.ebay.co.uk/itm/30ml-10-Vitamin-C-Ser... neobsahuje skoro ziadnu chemiu. za dermaroller som nedala vela penazi uz si presne nepamatam, ale kupila som ho na ebay.com, tam ich maju strasne vela a rozne druhy, ceny su take ze si to moze dovolit uplne kazdy..
@scajus dermaroller som kupila na ebay.com, serum na ebay.uk

betus21
22. feb 2013

@scajus Nie nie, ja ja mám za sebou len 3 mesiace 🙂

scajus
22. feb 2013

@betus21 a kolko este pred sebou? Ja este to musim brat 3 mesiace.uz nech to je za nami!!😉