Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

eweline
12. máj 2009

z toho si nič nerob to si ani ja nikdy nepametám :D:D. mno teraz mám už posledný mesiac vlastne už iba do 7. júna ho budem užívať.

nicoolinka
12. máj 2009

Baby, som zufala.. vonku je krasne, nadherne, chcela som ist v piatok oslavit narodky, zdala sa mi tvar pekna a dnes DRB DALSIE NOVE BOZE MNA UZ FAKT URVE TOTO NENI MOZNE CO TO BUDE TRVAT DONEKONECNA???????? UZ NEDOKAZEM TAKTO CHODIT MEDZI LUDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asi sa idem odstrelit..............

ankam
12. máj 2009

niccolinka ja uz mam asi nabeh na dalsie dva pupaky.........a to beriem 5 mesiac 😠

nicoolinka
12. máj 2009

☹ ☹ ☹ .......................................ja otvorim usta a som cela dopukana jak nejaka lepra... uz fakt nevladzem ☹ ☹ ☹

gizela66
12. máj 2009

eweline... Gizela66 na azet.. 😉

sumienka2525
12. máj 2009

miraaa : To supanie je strasneeee a popraskane pery ani nehovorim aspon ze tie mam uz v poriadku, lebo som z nich uz šalela..... To solarko urcite pomaha na akne aj mne ako tak pomahalo pred uzivanim RO ale ja som to mala dost hrozne - tu tvar takze aj tak som vyzerala ako postrach....Teraz vyzeram po skonceni liecby uz ako mensi postrach.. 😀 .Mozes aj mne poslat tie fotky prosim ta na: sumienka2525@azet.sk diki................

Inac tie klby a svaly aj mna bolia, ja som si myslela ze to mam z niecoho ineho. A prejde mi to? Doma si zo mna srandu robili ,ze som uz ako invalid ,ked ma vsetko boliii 😀

ankam
12. máj 2009

solarko velmi pomaha mojej kamoske a je uz hneda ako cokoladka-ale pocas bratia R nemozes

sumienka2525
12. máj 2009

len nechapem preco sa mi robili zo solarka flaky

eva0001
12. máj 2009

akoj všetci!ja som začala užívat roacuttane a po 5 mesiacoch som prestala,bo plet som mala uz dobru a vypadavali my vlasy.....potom ale asi po 6-7 mesiacoch sa mi vratilo akne v ovela horsej forme... ☹ vratila som sa k lekarke a zacala novu liecbu....od oktobra a este stale berem.plet mam jak babatko,uplne hladke,ciste,bez jaziev,porov.proste skvelu.uzivam pritom antikon. VREYA tiez je urcena na akne takze sa doplnaju🙂dalej este hlivu ustricovu ako vyzivovy doplnok proti zvys. chol a TG,co je tez vedlajsim ucinkom(nie drastickym) vlasy mi vobec nevypadavaju,pocas tejto 2. liecby,naopak🙂.priberat sa z toho absolut. nepribera,len vysusovnie pier,a trocha nosa.ja mam 180cm a 58 kg,berem 30 mg/den. rano 20 vecer 10.vlasy mam zda sa mi hustejsie ako predtym.a ziadne ine ved ucinky.co sa tam spominaju aj take samovrazda ci co...dla mna ovela horsie to posobi na psychiku ked ma mlady clovek akne,a potom z toho komplexy,stavy uzkosti,po rokoch jazvy....to tez vedie k samovrrazednym myslienkam...ak prezijete 1-2 kury,cca rok... vedlajsie ucinky pominu a zostane vam pekna plet + sebavedomie. pri tych jazvach nie...tie ostanu po cely zivot. TAKZE JA SOM ZASADNE ZA ROACCUTANE.

ankam
12. máj 2009

eva tesi ma tvoja sprava.Cize uz od oktobra beries??To uz by si mala mat teda lepsiu plet.ja beriem od decembra a nic moc........povedala by som ze este sa mi tvar ani nezlepsila.....
preco si ukoncila prvu liecbu?sama od seba?Lebo vratilo sa ti to asi preto,ze si ju skoro ukoncila ze?
a kedy sa ti to zacalo zlepsovat,ked to beres od oktobra?

anabelka8
12. máj 2009

Ahojte, ako sa Vám darí, musím sa pochváliť, ja som maximálne spokojna s pleťou a dokonca aj s lícom, musím si zaklopať 😎

tena
12. máj 2009

kočky,môžete mať nej.alergiu,a nemusí to byť vôbec z Roa. Čo ste jedli napr.deň pred?Nej.ovocie...al.niečo kyslé..je potreb.sa pozorovať,ak to opäť vybehne na pokožku a svrbí to, tak v teň deň to musíte ukázať lekárke.Na to ak by to bolo z nej.jedla napr,tak si mozete kupit v lekarni nej. Antihistaminikum-na alrgiu,na volno predaj.To by nemalo mať vplyv na užívanie Roa. Ja beriem na alergiu Xyzal tablety a ok,moze sa to na Roa.

Miraa dakujem za fotky!!!no ja len žasnem,ja také pupáky nemam nikdy,resp.som nemala,len mam biele podkožné a jazvičky z mlááádí,ale super, ako vyzeráš teraz,tvár pomaly ako detská prdel a s make upom ešte lepšie!tak som rada aj za teba,paraaaaada!niečo, ako tie fotky,čo ktosi poslal zo zahranič. stranky o Roa...a tam bolo podobné zlepšenie!

ankam
12. máj 2009

tena mna to nesvrbi ale stipe...........

gizela66
12. máj 2009

no ja mam prave samovrazedne sklony heh.. ale riadne na ... mi je ☹

ankam
12. máj 2009

tak tie samovrazednwe sklony este sa u mna neobjavili 😖

kuandbo
12. máj 2009

miraaa: moj mail je kubo554@zoznam.sk a nie kuboss4 😉 aaa diki som zvedavy🙂

gizela66
12. máj 2009

no u mna momentalne ano 😨 ostanem psychicky narusena po tych tabletkach nakoniec.. 😵

maaja
12. máj 2009

caute - aj ja som bola absolventkou R., no uz od polky februara "abstinujem" 😎 chvalabohu zatial uspesne - nic sa nevracia ... citam ze pisete o depkach ... ja som si myslela, ze tiez ma depky obchadzaju, no ked hodnotim posledne dva tri mesiace co som brala R., ej tak veru som mala divne nalady ... no a ked som R. vysadila, tak normalne sa mi akoby ulavilo 😉

no a keby som mala brat R. este raz tak idem do toho znova - vysledok stoji za to ... navyse, ja som ani nemala vedlajsie ucinky

drzim vsetkym palce, nech to pekne zvladate 😉

ankam
13. máj 2009

maaja ahoj.Som rada ze si na tom takto a ze sa ti to nevracia.Potom napis ze co a ako s dalsim tehulkovanim 😉

baby praveze ja som mavala tiez depky-ale to nie z R ale z toho mojho zhorsenia a z desiatok pupakov na tvari 😠 z toho som mala hrozne depky a stale som len hadky vyvolavala.Ked sa to uz zlepsilo-aj ked nie na 100% tak uz aj depky pominuli

debi7775
13. máj 2009

tena tak ja som antiku nebrala napr cely cas pocas liecby,a neboj sa ak chces ak vies ze neotehonies tak kludne vysad..to je zbytocna zataz..aj kozna mi to povedala.. 😉 ale az ta druha kozna lebo prva mi tabletky bez antiky ani za boha nechcela predpisat tak som ju oklamala ze beriem 😎

mirka posli mi foto na debi7775@azet.sk...dakujem 🙂 a ano mam strasne flaky cervene po tvari a prave preto sa pytam kedy mozem ist do solarka aby som si tvar mohla trosku opalit aby sa ta farba zjednotila a tie flaky trochu vymizli 😠 ale ste niesom mesiac po liecbe..takze to vyzera ze az v juni budem moct ist..ale ono sa to lepsi kazdym dnom aj teraz..ta pokozka ma pomaly proces obnovovania..mozno by to po dlhej dobe aj samo zmizlo bohvie...

ankam tak ty takto dobrovolne vysoke davky beries 😀 😀 mam na teba vplyv co?ale zomna si priklad neber..ja som si aj liecbu sama ukoncila..mala by som zajst k dr ale ete som sa k tomu nedostala,teraz mam skusky tak makam 😠

a nebojte sa tie vedlajsie ucinky vymiznu behom dvoch tyzdnoch po liecbe..teda aspon mne to zmizlo..uz ma nebolia klby a pery uz tiez niesu take suche a aj suche flaky na rukach a nohach miznu..drzim vam vsetkym palce 😉

debi7775
13. máj 2009

inak este som chcela upresnit to ukoncenie liecby..z toho si priklad neberte..ja som ju ukoncila za konzultacie inej koznej lekarky ktora mi povedala ze uz som vybrala aj nad normu..ze sa ma vybrat tych 120mg na kg a brala som 60mg denne..liecba mi mala skoncit v piatom mesiaci ale moja povodna kozna by mi to predpisovala asi do nemoty..a brala som ich este aj siesty mesiac..a povedala mi ze to potiahneme na tych 7,8 mesiacov ale to by som uz asi neprezila ..ved ona mi ani krvne testy nerobila..som si bola sama u obvodneho lekara dat spravit..ci je vsetko ok a no potom som sa rozhodla ist k druhej koznej a ta mi povedala ze to sa takto nesmie..ma sa vybrat davka a bud skoncit alebo dat aspon 2mesiace prestavku..ze sa to zlepsuje aj po liecbe lebo tu latku mate v tele este tych cca 2 mesiace..takze ja som ukoncila liecbu koli tomu ze ta druha kozna mi poradila dobrat a skoncit..ziadny siedmy,osmy mesiac!!! 😎

ankam
13. máj 2009

debi ako dobrovolne vysoke?ved normalka 30mg ako vzdy 😉

ankam
13. máj 2009

debi a co tvar?lepsi sa???

sumienka2525
13. máj 2009

debi: No tak to si dobre urobila ze si od nej odisla. No mne robila krvne a tehotenske testy pravidelne kazde 2 mesiace. Ved to je velmi dolezite, lebo v krvi vela odhalia. To si mala fakt nezodpovednu koznu. A to ti chcela dokedy predpisovat ten RO , do nekonecna??? Fakt nechapem ako niekto taky vobec moze posobit v zdravotnictve.

gizela66
13. máj 2009

no mne zas pravidelne kazdy mesiac robi krvne testy ale tehotensky absolutne... ani sa nepytal ci uzivam antikoncepciu ani nic nespominal, ze by som mala brat 😝

anabelka8
13. máj 2009

baby, i ja klamem mojo kožnú že beriem antinu 😀 inak by mi ju ani za nič nepredpísala, ťava ... ešte som musela aj od gyndy doniesť potvrdenie, že ju beriem...ale stále ma otravuje s tehotenskými testami, ona nevie pochopiť, že nie som tehotna, ked jej to vravím, keby som bola tak by som o tom asi dačo vedela 😎 Zajtra rano idem na krv a tiež jej musím doniesť tehotenský..jááj.otrava .. 😠

sumienka2525
13. máj 2009

gizela: Ale ved to je velmi podstatne aby si brala anikoncepciu a neotehotnela pocas liecby RO,lebo tam je strasne velke riziko poskodenia plodu dietatka. Mna na to hned upozornila a dala mi aj taky letacik o tom. Ja idem este aj teraz po skonceni liecby o tri tyzdne na krvne a tehotenske testy.

anabelka: Ty klamarka 😀

anabelka8
13. máj 2009

sumienka
tak ale čo mám robiť 😀 nikoho nemám, nie som typ na jednu noc, takže otehotnenie nehrozí 😝 Nebudem papať tie lieky nadarmo 🙂

gizela66
13. máj 2009

sumienka, no ja o tom viem, ale on mi nic nespominal, ale tak ci tak by som nebrala...

miraaa
13. máj 2009

pre SUmienku 😎 -možno mas te flaky... s toho oslarka ak si tam sla s make upom. a ty uz si visadila... ROACcutan??? a pošleš mi aj ty fotky.. vazne ak si vyzerala a aj pred tým neboj sa.. ja horzne ved ty to poslem... a mylslsi ze s toho supania sa mi nesprawia vrasky???...lebo ja sa fut supem a furt sa kremuujeeeem vieš..... pre Ankan 😎 -pošles mi twoje fotky ako vyzeras ja ti poslem tieš moye.. ako som aj vyzerala.... Pre TEna 😎 - ano som tak vyzerala strašne však?? lenb cchem abi sa mi uz uplne zlepisla a bez make-upu bit strasne sa supem možno sa mi ta plet ovnovuje.. a... bude zdraváá a ktomu.... posles mi twoje fotky? pre MAJKu 😎 -moya aj ja mam vela takych diwnych nalad raz som ... zla potom dobra raz mi je dobreee akose super potom mi je na pč.. to aj koli tomu saK?.. a tebe sa to nevracia: a nemas fotky,..,,, s tohoo?PRE DEBi 😎 jasne poslem ti ich hned.. ale moya.. posles miaj te twoje fotky ked vravis ze.. mala si 60mg denne.. tolko som ja etse ani nemala....