Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

kdy
12. mar 2013

tak se mi začal ten bolák vyhnisávat.........jsem mu trochu pomohl ....tak mi držte pěsti at už se jen hojí...........svinák 😠

kathulka
12. mar 2013

@kdy z vlastnej skúsenosti mám..ked si taký vyhnisany nerypem, mám jazvu a strašný fľak..ked ho vylacim,jazva neni a fľak zmizne za 3 dni..takže už len jemné tlačím..

kdy
12. mar 2013

@kathulka jo taky to tak mám, neumím si představit, že by se bez vytlačení vstřebal. Jen doufám, že ted zmizí, měl 3 zdroje 😝 ..............nikde nic a pak takovejhle hnus

kdy
12. mar 2013

@kathulka podle mě čím dřív ten hnis vytlačíš, tím dřív se zhojí a napáchá menší škody

kathulka
12. mar 2013

@kdy presne tak, ale dosla som na to dosť neskoro...☹

nicci254
12. mar 2013

@sypac077 milie uz vobec nie :D ale to fakt neni nic strasne 1-2 sa mi urobia raz za cas ale to je take malilinke ze to ani nevidno, ako ked porovnam svoju plet pred branim roa tak to je akoze perfektny stav 🙂 kym sa mi nebudu robit nejake velke zapalene alebo pokozne vyrazky tak nemam co riesit 🙂

kdy
12. mar 2013

@nicci254 to je dobrá zpráva 😉

scajus
12. mar 2013

ludia pomaha vam dakomu ten dermaroller? alebo je to zbytocne? lebo sice mam este mesiac pred sebou liecby, ale potrebujem kupit daco z ebay-u tak by som si to kupila :D ved to sa nepokazi.. len chcem vediet vase nazory teda ak to niekto pouziva 🙂

sypac077
12. mar 2013

@nicci254 tak to je dobré 🙂

sypac077
12. mar 2013

@scajus dermaroller sa da kupit aj na slovensku.... daj si pozor na niektore dermarolleri, podla mna kup dermaroller minimalne za tých 20 USD, ak sa bude jednat o produkt z ebayu... pokial to chceš na jazvy, tak 1-1,5mm menšie nekupuj, ideal je 1,5mm stačí raz do týždna, viac krat nie, ale to by som na tvojom mieste riešil až tak cca 3 mesiace po roaccutane

nicci254
12. mar 2013

@sypac077 preco, ja mam som si kupila dermaroller do 10 eur a je uplne v pohode, pouzivam ho uz 2 mesiace

scajus
12. mar 2013

@sypac077 jasne ze potom.. to hned niee .. a ved v skrini to pocka :D a neboli to lebo som citala ze take 1,5 to uz sa aj umrvuje aby to nebolelo.. akoze ja vydrzim vela pokial to ma zabrat aj bez umrtvovania, len chcem vediet co najviac o tom teda hlavne skusenosti, kym si to kupim 🙂 a cena to uz je uplne najmenej, hlavne nech to je efektne

ali12377
14. mar 2013

ahojte, mňa to už tak nebaví, už som z tých liekov unavená, čím ďalej tým je to horšie, máte také skúsenosti? som už totiž totálny leňoch

scajus
14. mar 2013

@ali12377 uplne rovnako sa citim :-/ len spim,sedim nic nerobim absolutne..este 2mesiace mam pred sebou ale rozmyslala som ze ci si nedam dvojitu davku a budem mat uz len mesiac..ale asi ma klepne.. 😀

ali12377
14. mar 2013

@scajus a ja som myslela, že to ani nie je kvôli tým liekom, som začala nad sebou uvažovať, že ja som začala byť fakt taká lenivá, že som prirodzene zlenivela, čo predtým som nebola. Proste mám kopec roboty 🙂 a neže by som tie veci urobila, ale ja si radšej ľahnem spať, to fakt nie je normálne 🙂 však mňa porazí

ali12377
14. mar 2013

@scajus a čo sa týka rozmýšľania, ako keby som mi mozog zastavil 🙂 som ako pribrzdená 😀

liadecastelo
15. mar 2013

@ali12377
@scajus dievcata, to je vsetko o sile mysle, ja mam davku 60 mg/den, doktorka povedala, ze sa mam setrit, I ain't got time for thaaaat!
mam treningy 6krat do tyzdna, beham, robim jogu, tae kwon do, dviham cinky, takze len treba zdvihnut zadok a nenechat sa - cim menej budete aktivne, tym unavenejsie budete 🙂 teraz som si kupila koenzym Q10 na energiu, takze vyskusajte, good luck.

scajus
15. mar 2013

@liadecastelo @ali12377 hej hej to je tiez pravda lebo ked cvicim tak je to v pohode.. ale zas s tym rozmyslanim tam som fakt nejaka pribrzdenejsia :D dufam ze sa to da do normalu potom

sypac077
15. mar 2013

@nicci254 no záleží od značky, v dermarolleri sú dôležité tie ihly, musia byť čo najostrejšie a kvalitné, preto tá cena, ktorú som uviedol, avšak niekedy sa platí aj za značku, takže tvoj dermaroller môže byť v poriadku

sypac077
15. mar 2013

@scajus umrtvovať si to nemusíš, ale počítaj, že to bude zo začiatku pomerne nepríjemne až bolestivé, časom si však natú bolesť zvykneš a už nebude taká silná

sypac077
15. mar 2013

@scajus a nezabúdaj, že dermaroller nieje úplne na všetky jazvy, ak ich máš úzke a hlboké, tak nemusí fungovať, na také jazvy sa používajú iné veci

scajus
15. mar 2013

@sypac077 a je to aj na take flaky.. skor s tym mam vacsie problemy by som povedala..

sypac077
15. mar 2013

@liadecastelo no za taký tréning by sa nemuseli hanbiť ani profesionálny športovci na vrchole síl... ak ho zvládaš aj pri roaccutane, tak môžeš byť štastná, ja som počas brania roaccutanu mal niekedy také bolesti kosti pri športe, že som radšej oddychoval ako cvičil, ale to je individuálne

sypac077
15. mar 2013

@scajus no ja osobne moc neverím, že na flaky pomáha dermaroller, dermaroller je skôr na jazvy, ale pozri na diskusie na acne.org dermaroller redmarks, či to niekomu pomohlo.... flaky vyblednú zvyčajne samé, no niekedy to trvá sakra dlho, na také flaky, čo nechcú zmiznúť ani po dlhšom čase skôr TCA peeling u lekárky

nicci254
15. mar 2013

@sypac077 ano mas pravdu, ale ide aj o to, ze ja mam napr. dermaroller, ktory sa tu alebo v cechach predava trikrat drahsie 🙂 ale napr. kto si nie je isty, tak moze po nejakom obdobi roller zamenit za novy

nicci254
15. mar 2013

@scajus ja pouzivam dermaroller na flaky a pomaha 😉

jujko12345
15. mar 2013

cawte ....teraz riesim hodne flaky co mi ostali dneska som si to pozeral ....som sa postavil presne pod lampu a pozrel do zrkadla a na brade som tie flaky videl ako masivne jazvy akokeby...som sa prelakol ...inak ta koza je rovna len take cervene stopy...oco mi povedal ze to je lomom svetla......stalo sa to niekomu ?? ....asi flak pod nejakym lomom svetla moze posobit ako nejaka priehlbinka....

sypac077
15. mar 2013

@jujko12345 keď je rovná, tak to jazva nieje 🙂

jujko12345
15. mar 2013

@sypac077 no hej ale je to asi tym blbym lomom svetla :D

jujko12345
15. mar 2013

inak nemate tu niekto skusenosti s citronom na flaky??? cital som vela forr a vsetci to len pozitivne hodnotili .)