Liek Tamoxifen Ebewe. Užíval ich váš partner?

majkaa
6. mar 2009

Ahojte, chcem sa spytat, nemate niekto skusenosti s tymto liekom? Ide o to, ze ho neuzivam ja ale moj manzel. Ma zly spg. Pohyblivost a mnozstvo ceslkom dobre, ale morfologiu len 0,5 % dobrych. Urolog mu predpisal tieto lieky. Ale ked som si citala poucenie, tak vedlajsie ucinky su vyskyt impotencie. Popri nich bere, este selen, zinok, vitamin E,C, macu a profertil. Pravda, nie vsetko naraz. No ale na tychto zasa zlepsuju impotenciu. Tak vobec neviem.

mirka5
6. mar 2009

Ahoj Majka, aj moj mazel ho bral prvykrat ked sme chodili na IUI. Vtedy mu pomohol a SPG sa mu o dost zlepsil a ja som otehotnela. Ale manzel ho dost zle znasal. Maval z toho navaly tepla a bolela ho hlava. Teraz pri pokuse o druhe babo mu nepomohol vobec 😒 Ale je pravda ze ho nebral poctivo. Tiez rozmyslam ze mu nasadim macu alebo profertil. Ako prosim ta vychadzaju cenovo?

ixi
6. mar 2009

ahoj majka aj moj drahy ho bral ale jemu to vobec nepomohlo ale to zalezo od organizmu tak vela stastia 😵

majkaa
autor
6. mar 2009

mirka profertil stoji cca 1350,-Sk na mesiac a maca cca 600,-sk na mesiac. Ale macu som mu kupila v tabletkach aby sa netrapis s tou chutou v prasku. To si ma potesila. A ten tamocifen jedel 2x denne alebo len raz? Moj ho zacal uzivat len vcera, ale zatial mi nic nehovoril.
ixi a mirka a vas manzel mal morfologiu aku?

majkaa
autor
27. apr 2009

ahojte, nevadi ked sa pocas uzivania tamoxifenu otehotnie? Nema to vplyv na zdravie babatka?

mima263
27. apr 2009

majkaaa, nemám síce o tom žiadne konkrétne info, ale neverím, že to tak môže byť.
Veď tamoxifen sa berie práve kvôli tomu.

majkaa
autor
27. apr 2009

ja viem, ved to aj manzel bral a podarilo sa. Ale teraz sa bojim ci to nemoze ovplyvnit zdravie babatka.
Ale dakujem mima

ixi
27. apr 2009

majkaa myslim ze ak to bral manzel tak to nema ziaden vplyv na tvoje tehotenstvo 😎 ved ty to neberies 😎 a z celeho srdiecka blahozelam 😎

majkaa
autor
27. apr 2009

ixi dakujem. Uz nebudem nad tym uvazovat.

ixi
27. apr 2009

keby to bolo skodlive tak by vam zakazali sexik 😎 😎 😎 vsetko bude ok drz sa 😎 😵 😵 😵

majkaa
autor
27. apr 2009

vies ale predpisoval to urolog mojmu manzelovy a ten si nepamata, ze by mu zakazal sa snazit, ale vies clovek nikdy nevie.

lucifuk321
24. sep 2009

...vidim, ze tato tema uz existuje.

mozem sa vas este opytat, ake bolo davkovanie pre vasich muzov?

lucka_220809
12. aug 2011

rada by som ozivila tuto temu.. mojmu manzelovi lekar predposal Tamoxifen na zlepsenie spermiogramu, konkretne ma horsiu pohyblivost - niektore spermie mu len kmitaju a nemaju progresivny pohyb vpred. Mam trosku obavu, ten liek ma dost neziaducich ucinkov a celkovo ho pokladam za taky agresivnejsi - viem,ze sa dava onkologickym pacientkam pri rakovine prsnika a pod. Nemate s tym skusenosti niektora pls? DAKUJEM VOPRED

pikka
21. máj 2017

@mirka5 kolko bral ten tamoxifen ?

mirka5
21. máj 2017

joj, to uz bolo velmi davno, pravdupovediac si uz nepamatam 🙂