Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

mikalove
20. feb 2009

si si bola z internetovej kaviarne naplieskať body z každého pc,čooo 😀

aplless
20. feb 2009

bianca zahlasovane

mikalove
20. feb 2009

aplless,ved mi sa pozname...IP 😀

bianca
20. feb 2009

mikalove schmatla som malu pod pazuchu a sla som hlasovat po celom panelaku 😀 13 poschodi po 5 bytov 😀 si robim srandu

mikalove
20. feb 2009

to by si mala dobre,v tejto zaostalej dedine kam sme sa my nasťahovali je internet možno len na obecnom urade 😀 😀

bianca
20. feb 2009

mikalove neverim.Ja som tieu z pidi dedinky na vychode a tu je net standart

mikalove
20. feb 2009

tak dojdi na kávu.. 😀

aplless
20. feb 2009

mikalove malinka je zlatucka 🙂

angienka
20. feb 2009

babulky a my len padame a padame uz sme na 58mieste a to mi maminy pisu ze poslali 5 ta kto to potom znizuje???Je to divna sutaz 😒

mikalove
20. feb 2009

tak ti pošlú len jeden,alebo medzitým získa niektorá viac hlasov,alebo ešte len príde do hitky a tie idú pred teba a ty musíš klesnuť

angienka
20. feb 2009

nie prave ze niektore poslu aj ze poslali 5 a tam mi pise aj kolko mam priemer tak vidim ze aky mam a zrazu e mam o dost nizsi nez naposled takze to neni tym klesanim ale ide o priemer ze sa znizuje este a to som uz dost nizko,chapem take co chcu silou mocou vyhrat ta prvym 10tim davaju po 1 a stahuju ale naco uz ked som tak nizko 😠 ale zbytocne sa rozculovat som rada ze som sa zucastnila len ma mrzi ze je to neobjektivne 😉

ajinka19
20. feb 2009

baby,este vas to bavi?ja ked som bola na 126.mieste tak som sa na to vykaslala...raz som tak hlasovala na jednej sutazi na minibazare kazdy den z niekolkych mailov a nakoniec sme skoncili stvrte a tam bolo asi o polovicu menej fotiek,ak nie este menej.teraz som pozerala pohybujeme sa okolo 1300.miesta....asi tak.
angienka presne niektore daju 1 hviezdicku a napisu ze dali 5 a tiez je to podla mna nefer sutaz,malo to byt nejak zablokovane aby sa dalo hlasovat len raz a dost.
ale aj tak vam drzim palce baby,ja uz tym nejdem stracat cas.
a aj tak su vsetky fotky krasne,vsetky deticky s maminami by patrili na prve miesto a kazda sutaziaca by si zasluzila vyhrat.

babatko88
20. feb 2009

ajinka19 presne tak ako hovoríš, aj ty by si si to zaslúžila 🙂
inak niekedy sú na prvých miestach otrasné fotky, nie že by boli detičky škaredé, ale proste môj názor 😀

angienka
20. feb 2009

babatko aj ja si myslim,niekedy je tam pekne foto-ale vzdy len na chvilku lebo potom sa na nho vsetky tie zavistlive maminy vrhnu a znizia aj krasnej fotke skore len aby ony boli prve 😒 tiez niektore fota nic moc alebo ani mimi tam nevidno a su na poprednych miestach no divna sutaz...my zas padame takze na to kaslem vyhra asi ta co sa tam prihlasi este raz tesne pred koncom 😉

babatko88
20. feb 2009

angienka, no mne sa skôr zdá, že vyhrajú tie, čo sa stále menia v tej fľaši lovely na úvodnej stránke, lebo, ževraj tam majú chodiť všetky, ale vždy sú tam len tri alebo štyri

lilu18
20. feb 2009

ahojte,ste kopec popisali,nestiham citat...tak az som niekomu este nenadelila nech sa ozve-nick mam rovnaky ako tu len bez cisla

ajinka19
20. feb 2009

ja som si povedala,ze ved skusim tam dat fotku a zahlasovat,aj za inych som hlasovala hlavne za "vzorkarky" 😀
babatko aj za vas som stihla zahlasovat ked som tam bola prve dva dni prihlasena,potom som tam uz nechodila az dnes som sa isla pozriet na kolkom sme mieste.
len je to taka divna sutaz,mali by to lepsie premysliet ale tak im moze byt jedno kto vyhra.
ja mam svoju vyhru doma.svoju malu.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angienka
20. feb 2009

oni si aj tak vyberu to je jasne ked sa im ta z prveho miesta pacit nebude tak si tam dosadia inu lepsiu tvar ved to je ich reklama,hej som si vsimla ze stale tie iste tam chodia,no skoda ze to tak zle vymysleli a ze dali tak dlhe trvanie tej sutaze 😒 no som zvedava kto vyhra 😉

bianca
20. feb 2009

mate pravdu kocky.Tiez som zvedava kto vyhra

lilu18
20. feb 2009

myslim ze ta co vobec nesutazila,daju tam daku modelku a basta

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianca
20. feb 2009

lilu asi to bude tak.Ma neskutocne zaraza ale ako mozu byt niektore baby take krisy

lilu18
20. feb 2009

najvyssie? to uz asi bolo 😀 teraz uz len padame,baby jagy utocia 😀

bianca
20. feb 2009

my sme zasa pokrocili.Uz sme 992 😀

elise
20. feb 2009

ja som rozhodila siete a posielam kamoškám nicky všetky od nás z koníka aj doplnam ale už mám počítače v blýzkom okolí vyčerpané maximálne možné a stále klesáme a klesáme 😒

bianca
20. feb 2009

ty blaho uz tam je 2126 fotiek.Ked som s karierou zacinala tak tam nebola ani 1000

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilu18
20. feb 2009

ved aj ja som rozhodila siete a stale nestaci a u kamosky v stredu som okupovala pc a krvopotne opisala nicky a akoby som ani nic nedavala 😠 ako to robia? aspon pre zaujimavost by som chcela vediet 😕

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz