Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

neila19
7. feb 2009

ahojte baby aj ja vas tam už hladam mikalove som už dala aj babatku88 idem hladať aj ostatné 😀

lilu18
7. feb 2009

si tam?

daasik
7. feb 2009

kocky dekujem za hlasy, uz jsme v hitparade 🙂 sice na chvostu, ale prece 😀

question
7. feb 2009

ahojte...stale nam chyba 21 bodikov do registracie,ak sa vam pacime,poslite nam bodiky...samozrejme posleme na oplatku 😉 mame ten isty nick ako tu 😉

lilu18
7. feb 2009

normalne mi islo dat bzucovi hlasy cez link co tu hodila 😕 som jelen

bora8
7. feb 2009

ques posielam a zajtra pošlem tiež, ale dnes ma už bolí ruka..... kočky robte ako ja - ja som bola fikaná, napísala som si jeden mail a zahlasovala som kočke a rovno jej poslala poštu, že jej dávam 5* 😉 väčšinou mi to oplatili....

bora8
7. feb 2009

som ich poslala aspoň 50 😀

lilu18
7. feb 2009

idem haji,lebo uz mi to nemysli ani som ta nepochopila bori 😨

mirka.pp
7. feb 2009

Ahoj zienky, dakujem tým, ktoré nám uz dali nejaké hviezdičky, ja sa snažím obdarovať hviezdičkami všetky tie, ktoré som tu našla. My sme mirka.pp ako tu, lebo asi to nejde cez odkaz, ktory som tu dala. Ešte raz dakujem 🙂

lilu18
7. feb 2009

mirka konecne uz som ta cakala a teraz ked odchadzam..teda este idem dat tebe hlas lebo zajtra zabudnem 😀

bora8
7. feb 2009

mirka poslala som ti najmenej 5x 😉

bianca
8. feb 2009

dobre ranko.Som prvaaaaaaaaaaaa

decka mi to nejde vobec hlasovat.Skuste sem nahadzat linky vsetky jedna za druhou ci to nepojde

mojhttp://www.lovelababy.sk/hlasovani/?user_id=160

mikalove
8. feb 2009

baby,pokial niečo nevymyslíme na nelly nemame šancu.mm povedal,že sú programi ktoré by to mohli aj nam tak urobiť,aby nezaznamenalo IP adresu,skusi stiahnuť z netu.povedal,že to používa veľmi veľa ľudí na strankach kde su obmedzenia.len či to pomože neviem,lebo mi už na lovele obmedzenie máme...keby sme to mali odzačiatku 😖

renka9
8. feb 2009

bianca, nejde to hlasovat, uz mi ukazuje, ze som hlasovala, a predstav, si, predsa som ti dala 5*, tak ja to nechapem, ked vtedy ukazovalo ze 3 😠

ja som este stale neaktivna, precoooooooooooo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mikalove
8. feb 2009

mne to aktivovali presne za 24 hod.tak kedy si si to včera dala?

renka9
8. feb 2009

vecer, okolo stvrtej, piatej. takze musim cakat... 😒

mikalove
8. feb 2009

tak si cely deň rozcvičuj prsty a potom tam narob víchor v tej hitparade 😀

renka9
8. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , si pis !!! 😠

mikalove
8. feb 2009

lilu 5*,zase ma pustilo,baby ale padame,čo? 😠

lilu18
8. feb 2009

dobre ranko-este mam v talone malinke eso-kazdej mozem dat ako neregistr. cez druhy pc 5 hviezd,musim si vypisat vase nicky..ale asi to je malo co dalej do aoprila?

mikalove
8. feb 2009

lilu,možno by sme mohli zareg,dalšie foto,ktoré by sme nepoužívali na hlasovanie a potom na finale by sme začali bojovať 😉

bianca
8. feb 2009

lilu sak my na daco este prideme 😀

lilu18
8. feb 2009

ved v to dufam,uz sa mi o tom aj sniva 😀

lilu18
8. feb 2009

mikalove-je hviezda nasa? ma ta v priateloch a uz som ju chcela potopit 😎

mikalove
8. feb 2009

ja neviem,ma tam aj biancu a majulu...ale ja nepoznam a ak sem nechodí tak asi možeš

lilu18
8. feb 2009

😀 kuk rebricek-tusim je v prvej 10 😀

mikalove
8. feb 2009

je piata,a tiež dosť dlho sa tam drží aj včera bola hore

lilu18
8. feb 2009

tak mozem..a vsimli ste si hned na uvodnej str. chodi ta flasa lovely a stale rovnake 4 tvare 😀 ci uz nie su vopred vybrane

bora8
8. feb 2009

kočky ten program je na stranke www.mozektevidi.cz - videla somho tam, idem sa spýtať mm či mi to naištaluje.... a potom nech si ma tá nelly neželá

bora8
8. feb 2009

ten program sa volá torpark asi si ho dám a dajte nicky idem to vyskúšať a jej nahádžem 1*