Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

lilu18
13. feb 2009

ano,zatial akurat jedna -ma take dievcatko s copikmi a v zupanku,ta nie je od nas 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stelinka
13. feb 2009

Zdravim. Mne takisto chyba este vela, 65. Sem tam mi pride sprava ze mi posielaju 5 hviezdiciek a pritom sa mi priemerna znamka znizuje, nechapem to...

lilu18
13. feb 2009

stelinka ja zase padam a znamka stoji 😎

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
13. feb 2009

ja som 785 a rano som bola 805-dikec 😀 ,vsetky co ste mi tam napisali poslala som 5hv

lilu18
13. feb 2009

miriam z 2168 je to uspech nie

titkovamiriam
13. feb 2009

jasne 😀

danona
13. feb 2009

kolko* viem denne poslat?-nikde to tam nepisu-teda nenasla som.. 😒 tiez ma stve, ze niektorym kockam neviem znova pridelit * /aj co mam v tych priateloch/..preco?vyznate sa v tom??

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danona
13. feb 2009

majzdy-ale myslim druhy den, to ta nepusti?? potom naco su ti priatelia?? 😒 nechapem preco ma to jednej mamine pustilo dat *, druhej /tiez z priatelov/ nie.. tak som podavala * napr. novym fotkam..

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danona
13. feb 2009

majzdy- 😀 napodobne, ja som selektovala koma ano komu nie.. 😀 no asi to do aprila nevydrzim takto klikat.. aj teraz-zajtra cestujeme na 6 dni na jarne prazdniny na chatu, budem bez netu...po prve-budu ma asi chytat abstinencne priznaky/bez pc/ 😅 a v sutazi padnem doole.. 😀 😅 no co uz..hadam aspon sneh budeme mat. 😎

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
13. feb 2009

ja mam net len v praci 😅 ,ked som doma mame sice tri pc no net sme po pol roku zrusili 😅

majula
13. feb 2009

Baby hoďte sem linkyyyy....nech nemusím hladať 😔
Tu je môj link: Som zvedavá, či Vám pôjde poslať hlasy...lebo mne to raz ide raz nie... 😠
http://www.lovelababy.cz/profil/

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babatko88
13. feb 2009

http://www.lovelababy.sk/profil/?user_id=272 to sme my, dajte aj nám hviezdičky, opatíme 🙂 díky

majula od nás už 5 máš

mirka.pp
13. feb 2009

Aj od nas mate po 5 hviezdičiek, mozete zahlasovať aj za nás 😉

majula
13. feb 2009

babatko nejde mi poslať, ale cez víkend ideme k našim a odtiaľ Vám všetkým poposielam 😉

dea
13. feb 2009

ahojte.............tak mne sa tiez da iba raz pridat......skusala som danone dnes a nejde 😒

majula a babetko..........prave som vam prihodila 5* 😉

mne tiez este stale chyba 70 hlasov 😝

babatko88
13. feb 2009

dea, hod link na hlasovanie, pozriem sa na to 😉

majula
13. feb 2009

Dea, idem na to 🙂

elise
13. feb 2009

majzdy ´dakujeme za bodíky a sme to my 😉
babulky klesáme jak v zime na saniach 😒

renka9
13. feb 2009

mne uz chyba len 6 hlasoooov!!!kto mozte poslite, kto ste poslali, dakujemeee.
mikalove, co je stebou, postradame ta, si marod?

majdzy666--idem ti poslat

babatko88
13. feb 2009

elise, presne tak, dnes som dostala 6správ, že posielame 5* a prepadla som sa o 60miest, to je teda férové, čo?

dea
13. feb 2009

renka pridala som ti vcera a aj dnes to islo 😕 takze mas 5* 😉