Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

mikalove
6. feb 2009

mne to nejde,kruci,teraz som v ošiali a čo mam robiť... 😀

sassi
6. feb 2009

kočky pošlite ak možete angie22
je to kamka
sice sem nechodieva ale už jej chýba len 6 hlaskov maličkýýýých 5*****-ových

titkovamiriam
6. feb 2009

posielam a uz naozaj koncim papa v pondelok

mikalove
6. feb 2009

som tam,idem kuk angie22

mikalove
6. feb 2009

už len 50,kde ste všetky??

sassi
6. feb 2009

mikalove, posielam

mikalove
6. feb 2009

dík,idem vymazať historiu,nech mm aj slak trafí a idem na to aj ja..

elise
6. feb 2009

babulky môjmu mužovi chýba 42 hlasov

elise
6. feb 2009

mikalove ja som ťa podporila aj muž 😉

mikalove
6. feb 2009

aj ja vam posielam,len ma nechce pustiť

elise
6. feb 2009

mikalove musíš za každým hlasovaním zmazať historiu a bez prihlásenia môžeš takto mazať a dávať až 10 bodov

mikalove
6. feb 2009

šak to robím dokola sa motam ako 100% debil si pripadam....strašne nezrozumitelné pre mna tech. antitalent

elise
6. feb 2009

mikalove : tools klik, Internet options klik, general - delete klik delette all klik a potom sa neprihlasuješ na lovelu ale daj si hlasovanie vyhľadať a nik - potom klikni na zviezdičky a celé to zopakuj 😉

mikalove
6. feb 2009

elise,vydrž do večera,ked príde mm tak to vymaže,lebo tu nemame tools... 😅 šak hovorím že 100%

bianca
6. feb 2009

angie22 poslane 5 bodov

lilu18
6. feb 2009

caute,som tu na skok,kto tu?

mikalove
6. feb 2009

ja som tu priebežne cely deň 😀

lilu18
6. feb 2009

a ako na lovele? postupujes?klesas?

bianca
6. feb 2009

lilu i ja tu a uz som sa total prepadla.Nemam ani za koho hlasovat lebo som ohodnotila uz vs.fotky

betka14
6. feb 2009

mne chýba ešte 37 hlasov ale už mam nerv, aj tak nás pootm tá porota nevyberie 😖

lilu18
6. feb 2009

bianca aj ja som niekde na 97 mieste 😀 a skusala som pisat do fora,ale mne sa bodiky akosy nezvysuju 😕

bianca
6. feb 2009

lilu ja som az za 100-kou daleko

betka ale aspon je sranda

betka14
6. feb 2009

a ked maš 100 hlasov tak čo? len postupuješ do hitparády však? správne som to pochopila?

daasik
6. feb 2009

betka 14 - souhlasim, ja ted prisla s malym z prochazky, koukam na lovelu a hlasovaly za me jen 2 lide, takze do hitparady se stejne nedohrabu a i kdyby jo, tak na vitezstvi stejne nemam, je tam plno hezcich fotek.. ale aspon jsem se pochlubila svojim pokladkem 🙂

lilu18
6. feb 2009

aj ked si v hitparade je mala sanca vyhrat-zo sekundy na sekundu sa to meni 😎 stale som nepochopila tie ich pravidla..je tu niekto kto ano?

bianca
6. feb 2009

daasik ja ako tak pozeram tak to nie je o tom kto ma aku peknu fotku,ale kto ma kolko kamosov co im posielaju body a ktora sa kolko krat prihlasi.Clovek poctivec nema sancu

lilu18
6. feb 2009

veru tak je to 😎

daasik
6. feb 2009

asi tak. ja na nejake mazani historie a nekolikanasobne prihlasovani kaslu, stejne to jak je videt nema cenu

mikalove
6. feb 2009

je to všetko o znamych ☹

betka14
6. feb 2009

no šak tolko času tam strávima hlasujem posielam a nič, a aj keby tak sa nedohrabem k tomu aby som boal na obale, ved kto by ma tam dal cha
keby sme za to niečo mali napr. ked maš 100 hlasov tzak ti pošlú flašu /lovely/ alebo tak niečo

pravidla ani ja nechápem