Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

mikalove
7. feb 2009

no toto,tak potom si može hlasovať kolko sa jej zapáči

babatko88
7. feb 2009

elise a to je ako možné

a zo zaujímavosti, to si ako zistila? si nejaká prefíkaná 😀

elise
7. feb 2009

babulky hodte nicky a zahlasujeme 😉

bianca
7. feb 2009

eli a ako si to zistila?

elise
7. feb 2009

dala som si tu námahu a zavolala som známemu na telekomunikácie a on zistil. a podporí nás všetky , myslím ten známy. 😉

babatko88
7. feb 2009

supeeeer, ja už neviem, komu som tie naše mená písala a komu nie... lebo ma zas napadlo pár mailov, tak píšem jak divá... keď dajú len každej po 5 bude super 🙂

elise
7. feb 2009

klesáme obaja ja aj muž sme po 45 mieste a nižšie 😒 idem dnes do postele zatial papa zajtra a kto ešte nehlasoval zahlasujete (elise, igi a luky) papap aj mužík tu kričí že dakuje všetkým za hlasy ste vraj super maminy 😉

babatko88
7. feb 2009

no ja už som zase 86., vôbec to nechápem... všetkým tam šibe... chi, eli dala som tvojmu manželovi, niekedy to zablbne a ide to 🙂

lilu18
7. feb 2009

ja uz to kaslem,prepadli sme sa az pod zem 😒

bzuco
7. feb 2009

no som kukla po hodine..že 56. 😅 😅

babatko88
7. feb 2009

ja z 15. za 8 minút 91. to je sila, čo?

bora8
7. feb 2009

kočky ja som momentálne prvá, ale predpokladám že do rána budem 189. 😉 ale ďakujem, že som sa dostala dcez tú 100, zajtra budem pokračovať a hlasovať zasa aj vám, inak lilu nechápem mňa dneska k tebe pustilo na hlasovanie druhý krát, u iných mi to nejde......

lilu18
7. feb 2009

bzuco mas od nas 5

babatko88
7. feb 2009

bora8, aj mne to robí, dnes som napr. hlasovala za elinho manžela a lilu a ešte niekoho, ale už neviem a inak nikto nič... nechápem to trochu

lilu18
7. feb 2009

aj mne sa zda ked hodite sem link ze sa da este tak hlasovat 😕

komu sme nedaliii?

veronica1
7. feb 2009

elise - tak to je zaujimave, nevedela som ze aj to je mozne. ja som dnes cely den nemala cas, rano som bola okolo 20miesta a teraz len kukam a kukam ze 129, nechapem... 😖 😖 😖 😖 😖

babatko88
7. feb 2009

http://www.lovelababy.sk/hlasovani/?user_id=272

lilu18, tak skús, toto je môj link, keĎ to pôjde, hod svoj

veronica1
7. feb 2009

babatko, ja som to teraz skusala cez ten tvoj link a mne to nejde, ukazuje mi to ze uz som ti 5hviezdiciek dala.

babatko88
7. feb 2009

veronica1, hej, aj kamoške som to poslala a odpísala mi presne to isté... ale ako je to potom možné, že niektorým to ide??? hm, no tak asi to nevyhráme :(

lilu18
7. feb 2009

nejde--stale nechapem,preco raz ide raz nie a koli comu tak strasne klesneme a pomaly stupame 😢

su tam niekde normalne vysvetlene pravidla? okrem toho kusku v uvode dolu..

elise
7. feb 2009

ešte som sa votrela na návšteve do pc tak som poslala 5 hviezdičiek komu sa dalo ale dlho som nemohla byť

bora8
7. feb 2009

kočky dík, ale nell už zabodovlala...

lilu18
7. feb 2009

tak super budeme chodit po navstevach 😀

lilu18
7. feb 2009

nely vyhra-ma na to fintu 😒 a my?

elise
7. feb 2009

ešte ma napadlo že čo takto si vytvoriť fiktívne adresy na azete alebo na gmaily možno tako nejako frčí aj nelly a tých adries anonymne zahlasovať 😀 😎

lilu18
7. feb 2009

uz som tak skusala-nejde to cez jedno prihlasenie-elise

elise
7. feb 2009

aha škoda ☹

lilu18
7. feb 2009

len uplne na inom PC,al vytvorit si anonym.prihlas na svojom-proste cez niekoho ineho

veronica1
7. feb 2009

elise - takto to nefunguje, pretoze ty nepotrebujes fiktivnu adresu ale druhy PC z ktoreho zahlasujes. Ja som uz skusala z viacerich adries(ale vzdy z jedneho pocitaca), no ked som uz raz hlasovala, tak aj ked som sa zahlasila pod druhym menom ale z toho isteho PC tak uz mi to neslo. Jedina moznost je vymazat si celu historiu, ale ani to nefunguje stale-len par krat a aj tak nie vzdy sa mi da hlasovat.

lilu18
7. feb 2009

tak tak-ale mozes si vytvorit druhe prihlas a tak