Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

daasik
8. feb 2009

ted jsem koukala na tu nelly, ma uvedeno 1107 hlasu a stejne ma vedle toho hlasku malo hlasu, tak to tam asi bude porad. Ja bych rekla, ze hranice byla tech 100 hlasu, aby se clovek dostal do hitparady, a pak ze bude zalezet na prumerne znamce, aby byla co nejvyssi a ne na poctu hlasu, ale je to jen muj nazor. Jinak ta nelly asi fakt musi podvadet, to prece neni mozne, ze by pro ni hlasovalo pres tisic lidi ...

daasik
8. feb 2009

jinak tady je nas link kdyby nam nekdo chtel pridat bodiky

http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=559

kdo by chtel dat jednu hvezdicku tak neeeeee 😀 😀 😀

mikalove
8. feb 2009

daasik máš 😉

daasik
8. feb 2009

diik, najednou jsem z 70 na 5 miste, to jsem zvedava na kolik vterin 😀 😀 😀 jsem ted u rodicu na jinym pc, tak jdu vsem odsud znovu nadelovat 5 hvezdicek 😉

lilu18
8. feb 2009

daasik som ti pridala 5 a si na 3 miste-vydrrrz 😀

lilu18
8. feb 2009

teda znova to islo cez link-cize som ti pridala 10 🙂

daasik
8. feb 2009

mikalove, bianca, babatko po 5 hvezdickach 😉 lilu jdu te hledat pod nickem, ostatni kdo chcete bodiky hodte sem prosim linky, je to rychlejsi 😉

mikalove
8. feb 2009

dakujem 😉

betka14
8. feb 2009

inak baby bacha na to halsovanie ja som raz boal v takej súťaži čo sme chceli prekotuť "systém" a oni na to prišli ked robili výber víťaza

lilu18
8. feb 2009

kto ma vyzdvihol s podzeme? diky 🙂

majula
8. feb 2009

mikalove, už to nešlo... ☹
tá nelly tam má fakt 1107 hlasov??? Fúúúha, to je dosť...no tak potom nič...tak to nebude tak ako som si myslela 😒
Daasik tebe som poslala už dávnejšie...teraz ma to nepustilo, nechápem tomu už vôbec...pred chvíľou sme sa tu hviezdičkovali 😠 asi im idem napísať mail 😅 možno niečo prezradia 😨

mikalove
8. feb 2009

no neviem či by sme sa až tak daleko dopracovali...

lilu18
8. feb 2009

ako im napises mail, ved to by sme mohli vsetkym hodit na mail pozvanky 😨 ??

daasik
8. feb 2009

lilu 18 - dala jsem 5 hvezdicek a krasne jste vyletli 😉

majula
8. feb 2009

lilu nejako som nepochopila...ešte raz prosím 😔

lilu18
8. feb 2009

daasik,dik...majula-to ja som nepochopila-ako im napises mail? komu?

rezetka
8. feb 2009

Holky jak to funguje?Dá se hlasovat vícekrát?To zas dopadne tak, že vyhraje ten, kdo má nejvíc známých ochotných hlasovat a sedících 24 hodin u pc 😒

majula
8. feb 2009

Mail organizátorom súťaže...už som im raz písala a celkom promptne mi odpovedali...ale či niečo prezradia...hmmm asi nie ☹ no za pokus to stojí 😵

lilu18
8. feb 2009

aha...ja ze sutaziacim 😀

rezetka-ANO

lilu18
8. feb 2009

caute,idem sa odreagovat na oslavu,pa vecer 🙂 som zvedava kam az klesnem 😀

motiilik
8. feb 2009

daasik....máš plný počet od nás a až dva krát..... 😉

renka9
8. feb 2009

majula, aj ty mas zly link, ukazuje to ine maminy...

daasik
8. feb 2009

motiilik dik, na vterinu jsme byli 3., ted uz zase 108 😀 jdu ti taky poslat a pak uz opravdu koncim, zacinam byt zavislacka 😉

mikalove
8. feb 2009

ja tu tiež zmagorím....,len davam všetkym cudzím 1 nech trochu klesnú

candy9
8. feb 2009

Ahojte, pridavam sa do klubu zavislaciek, aj ked dnes som si povedala ze na to kaslem a uz len sledujem ako klesame a klesame... 🙂

mikalove
8. feb 2009

candy,aky máš nick?

bianca
8. feb 2009

candy napis nick

mikalove
8. feb 2009

candy9 tiež ,som ju našla,posielame 5*

bianca
8. feb 2009

candy9 5 bodikov