Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

jankando
19. feb 2009

http://www.lovelababy.sk/profil/?user_id=1069

caute baby..my sa pridavame.. 😉
ak sa pacime, dajte nam hviedzicku.. 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilu18
19. feb 2009

jankando zahlasovane,kuk na nas

jankando
19. feb 2009

dakujem, i my sme zahlasovali.. 😉

jankando
19. feb 2009

majdzy, i vam...sme dali 5* 😉

angienka
19. feb 2009

ahojte,pridavam sa k vam a posielam link na nas potesi nas 5hviezdiciek
http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=3214
este len bojujeme s prvou stovkou 😉

renka9
19. feb 2009

jankando
Predchádzajúca fotka Ďalšia fotka

Vaše hodnotenie: 5*

Priemerné hodnotenie: 2,70 bodu | 1396. miesto

renka9
19. feb 2009

angienka20
Předešlá fotka Další fotka

Vaše hodnocení: 5*

Pro tuto fotografii už jste hlasoval/a.

renka9
19. feb 2009

angienka, neviem ako je to mozne, ale za teba som hlasovala dvax, prvy krat na lovele na fore, a teraz citam, ze si tu , reku to idem skopcit, a islo mi to aj 2x. 😉

3558
19. feb 2009

angienka supla som ti hlas. 🙂 no tak sa v tom snazim trosku vyznat a nerozumiem. ako zistis na kolkatom si mieste? a ako si pozries kto vsetko ti poposielal hlas?

angienka
19. feb 2009

ahoooj dievcata dakujeme za hlasy vsetkym posielam 5 hviezd nazad ak mi nechate aj v poste bo tak to je tazke najst vas jedine ze hodite odkaz reni tebe isto a zuzka tebe som poslala???

angienka
19. feb 2009

zuzi to nezistis kto ti poslal a kolko len ked si to sledujes jak ja vidim ze tie maminy co tam hlasuju su vo vacsine podvodnicky tak som to tam napisala a uz ked mi celi poslat ta poslali len tie ferove,lebo ked niekto napise ze posiela 5 a ja vidim ze mi to stiahne priemer tak to je trapne,nemam rada take pretvarky,my hrame fer deturky su vsetky krasne ako som pisala a my maminy niesme podstatne aj zo skaredeho kacatka sa da urobit krasna dama 😉 tak sup do posty a ja hlasujem 5hviezdami kto ma zaujem a reni aj mojmu ockovi sa dnes podarilo a az 3x vraj zahlasovat aj ked neviem ci mi to pridalo nejak 2x som zaznamenala ze hej no neviem isto ci to od neho 😕

angienka
19. feb 2009

a zuzi ani ja sa nejak nevyznam ale janke hodilo aj miesto ta to zato ze za nu uz hlasovalo viac nez 100ludi a je v hitparade a my este niesme tak neviem niesme v sutazi zaradeny...no snad rychlo za nas zahlasuju a konecne prekoname tu stovku 😒

jankando
19. feb 2009

renka, dakujeme.. 😉

markytkaaa
20. feb 2009

Všem kdo napíšou, taky rádi dáme pět hvězdiček 🙂

mikalove
20. feb 2009

markytkaaa,máš od nas

mikalove
20. feb 2009

angienka20,tiež 5*,idem ešte pokukať kto je tu nový 😉

mikalove
20. feb 2009

markytkaaa,angienka20 a jankando 2x po 5*,čudné ale dalo sa 😀

mikalove
20. feb 2009

http://www.lovelababy.sk/hlasovani/?user_id=603... dať aj mne,už som poriadne klesla

renka9
20. feb 2009

aj ja potrebujem *. prosiiiim.
dnes som sa tesila, ze MM, mi z poobednej v robotke posle z kazdeho pocitaca, a oni dostali prisny zakaz ist na internet. 😠 prave, teraz, ked to potrebujem 😠

mikalove
20. feb 2009

tak to byva ☹

mikalove
20. feb 2009

lilu ako pekne sa držíš 😉

mikalove
20. feb 2009

babatko 10* na prettybaby 😉

renka9
20. feb 2009

baby bacha na KUDLANKU A MARKYTKU -nie tuto z konika.
markytka sem chodi smirovat-lilu vie o tom, a obidve neposielaju body naspat, aj ked kudlanka o to zobroni. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

renka9
20. feb 2009

Markytkaaa
Předešlá fotka Další fotka

Vaše hodnocení: 5*

Pro tuto fotografii už jste hlasoval/a.

lilu18
20. feb 2009

tak reni to som si mala skor precitat,opica kudlanka a uz som kjej poslala,pockaj budem ju otravovat 😀 Inac baby dovernosti do IP-mame spionov 😠

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikalove
20. feb 2009

fíha,a ako nas vyčmuchali?

renka9
20. feb 2009

majdzy, no ta markytka je spion...
nie tato, co je tu vyssie, ale ina.