Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

babatko88
24. feb 2009

xi, to bude možno aj tým, že som poslala maila aj takým, čo poznám len z videnia, alebo známym známych 😅

veronica1
24. feb 2009

babatko - tesim sa s tebou, ja som ti tiez zahlasovala, sice len 2krat, to asi nepomohlo, ale tesim sa.

veronica1
25. feb 2009

chcem vam vsetkym podakovat za bodiky do sutaze pretty baby,skoncili sme na 34.mieste-aspon sme v prvej 40. 😅

milpi
25. feb 2009

Veronica gratuluji! A co ostatni? Jak jste se na pretty umistili? Posilala jsem hvezdicky jeste po pul noci, tak napiste jak jste skoncili?

veronica1
25. feb 2009

milpi - dakujem za hviezdicky, vysledky si mozes pozriet na http://www.prettybaby.cz/upload.html

mikalove
27. feb 2009

prišiel aj vam mail z lovely? vraj nebudú pozície zverejnovať aby sme si nemohli navzajom škodiť,tak budeme vedieť len o sebe na ktorom sme mieste....zaujímavé 😉

bianca
27. feb 2009

ahojte

dlho som tu nebola a ani na lovele.Ziaden email mi neprisiel ale asi by to tak malo byt a pokial ano tak by to bolo fajn.Ale nadalej si myslim ze sa bude skordit lebo niektore budu nadalej davat po jednej hviezdicke

mikalove
27. feb 2009

ja som tam tiež už par dní nebola ani sa mi nechce pozrieť kolké sme 😒

lilu18
27. feb 2009

mame nove pravidsla-prisiel mail 😎

lilu18
27. feb 2009

tak az teraz som si vsimla.mikalove ma predbehla-so spravou 😀

babatko88
27. feb 2009

aj mne prišiel mail, ale keď si zoberiete je to taká istá blbosť, lebo ked sa im výherkyna nebude páčiť, dajú si akú chcú a žiadna z nás sa to nedozvie

lilu18
27. feb 2009

prave som kuk tu lovelu,teda ja tam stale to hodnotenie vidim 😕

lilu18
2. mar 2009

tak babenky kuk na lovelu,mame nove pravidla-kt.este nerozumie. a daky kredit 😨 tiez neviem podla cho je pisany

titkovamiriam
2. mar 2009

ahoj!mne lovela rano nesla,nasla som si ale od nich mail-teraz som kukla uz funguje som 3000....

elise
2. mar 2009

mne tiež ešte nejde tak uvidím doma ako to pôjde 😉

lilu18
2. mar 2009

ahoj-mne tiez rano nie,asi robili ten kredit 😎 teraz tomu rozumiem este menej 😖

titkovamiriam
2. mar 2009

ja tomu uz nehavam volny priebeh 😀 ,vzorky lovely som dostala kde sa len dalo 😀 a niak mi moc nezalezi ci budem 2-alebo milionta 😀 ,lebo o prvej je uz podla mna rozhodnute

lilu18
2. mar 2009

to sa da vybrat aj viac krat 😕 ma nenapadlo,tusim ten toner predsa len kupim 😀

titkovamiriam
2. mar 2009

jasne 😀 a v tom metre to nechcu nikdy vzorky daju aj tak

lilu18
2. mar 2009

som nepochopila-v metre ti nezobrali ten kuponik na vzorku 😨

mikalove
2. mar 2009

ja som na lovela par dní nebola a bojím s a tam kuk 😀

minkak
2. mar 2009

ahojte kocky,tiez som tam po dlhsej dobe kuk......strasne pomalicky mi to tam ide 😖 trva to a trvaaaaaa 😒

mikalove
2. mar 2009

ja som sa už odhodlala pozrieť a som prekvapená,že sme nejako moc vysoko na naše pomery....no a načo nam je ten kredit,už ste to zistili?

majula
3. mar 2009

Teraz som si otvorila ich stránku po dlhej dobe a nestačím sa diviť...My sme stúpli tuším z 900 miesta na na 372 a kredit máme 5511, nebaví ma to, moc to komplikujú...baby, ktoré chcú škodiť budú aj tak 😒

lilu18
3. mar 2009

tiez tam prave pozeram a tomu kreditu stale nechapem 😨

babatko88
3. mar 2009

ja už som tam nebola ani nepamätám, dobre to pokazili

mikalove
3. mar 2009

my sme 167 a nechce sa mi veriť,lebo som tam par dní nebola tak kto by mi asi tak posielal 5* stale aby sme tak vyskočili...čudné,ten kredit nam potom môžu poslať na účet a pojdeme nakupovať 😀 😀

lilu18
3. mar 2009

to by bolo prachov a este v eurach 😀 som za

liliandax
3. mar 2009

no ja som tam nebola uz par dni.. ma to nebavi 😖

ake kredity tu spominate? 😕

minkak
3. mar 2009

ahojte ja som tam teraz kuk bola som 960!!!! 😕 😕 😕
poodpisovala som na spravy ,zahlasovala som 1062!!!!!uz sa smejem 😅
a ten kredit mi od vcera klesol skoro o 1000 😕