Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

motiilik
6. feb 2009

no hej...ved to by mali hned zrušiť,nie????no ale to je hamba 🤐

bianca
6. feb 2009

no kocky aspon vidime ze sa tomu adminy fakt venuju a fotky kontroluju 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lilu18
6. feb 2009

a o com je rec

lilu18
6. feb 2009

motilik tebe som este nedala hlas-nick?

motiilik
6. feb 2009

lilu,ja mam nick taký isty ako tu na koníkovi...a vopred dakujem,aj ja Ti dam hlas..idem ťa najsť... 🙂

lilu18
6. feb 2009

to sa nedozviem na com ste sa tak rozhorcovali???????????! 😨

question
6. feb 2009

ahojte..ako vlastne viete,kolki ste v poradi a kto za vas hlasoval?? ja tam nic take nevidiiiiim..pomoooooc.

bora8
6. feb 2009

qeust ani ja ale pridala som si ťa tušímdo priateľov a hlasovala som za teba 😉

question
6. feb 2009

jeje bora uz si tam aj ty? aky mas nick?aby som to oplatila 😉ty si chrisuli???

bora8
6. feb 2009

nie ja som bora8 a ty si question? 😉

question
6. feb 2009

lebo bora mi nenaslo.. tak to idem skusit este raz 😉 heeeeeej to som jaaaaaa 😀

question
6. feb 2009

uz som ta nasla,mas tam 5hviezdiciek odo mna 😀 baby da sa nejakpozriet kto za mna hlasoval?ci to by som chcela vela???

motiilik
6. feb 2009

ahoj....no už som to aj ja všeliak skúšala a nič....aj ja som Ti dala *..... 🙂

lilu18
7. feb 2009

question-mas 5 aj od nas 🙂

bzuco
7. feb 2009

ahojte

nám chýba už len11 bodov 😉

mirka.pp
7. feb 2009

Ahoj zienky aj ja vás poprosím o podporu 😉 http://www.lovelababy.sk/hlasovani/?user_id=969... čo dostaneme, vrátim 😉

bora8
7. feb 2009

ahojte kočky - mirka podporím - mám tu aj ja http://www.lovelababy.sk/profil/?user_id=683

motiilik
7. feb 2009

ahoj..bora,tebe som už poslala bodíky a idem poslať mirke a aj bzucovi...podporte aj mna...dakujem... http://www.lovelababy.sk/profil/?user_id=1038

bora8
7. feb 2009

motilik bodíky už dááávno máš 🙂 a tak isto mirka 😉

motiilik
7. feb 2009

bora dakujem.... 😉

elise
7. feb 2009

ahojte babulky tak z 6 miesta na 119 😀
inak posdporte aj môjho chlapa ešte ktorá môžete chýba mu 12 hlasov má nick igi a luky dakujem

bzuco
7. feb 2009

mirka, borka, motiiiilik...ohviezdičkované 😉

elise
7. feb 2009

aj ja chcem ja mám elise 😉

mikalove
7. feb 2009

ja už len 2 body 😉 lilu včera som už musela off a isť spať s malou....

bora8
7. feb 2009

elise dám vám bodíky obom 😉

elise
7. feb 2009

bora ´dakujem ja dávam každej koho nájdem po 10 bodov mažem historiu a to iste dostal v pokynoch manžel aby podporoval konikárky 😀 😉

bora8
7. feb 2009

dakujeme ako je to s tou históriou? aj ja by som to tak spravila....

elise
7. feb 2009

bora:
elise • 1d • Včera o 16:32

tools klik, Internet options klik, general - delete klik delette all klik a potom sa neprihlasuješ na lovelu ale daj si hlasovanie vyhľadať a nik - potom klikni na zviezdičky a celé to zopakuj

mikalove
7. feb 2009

baby ak sa vam da ešte niektorej zahlasovať tak mi pošlite ,vrátim...ozvite sa ktorej som asi nezahlasovala,skusim znovu mazať historiu

elise
7. feb 2009

mikalove gratulujem si zatial na 1 mieste 😉