Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

babatko88
3. feb 2009

ahoj, to je v pohode, musíš počkať na prvý mail, potom ti musia aktivovať foto a až potom môžeš niečo robiť, ja som mala ten istý problém a aj iné maminy, tak počkať, píšu 24hod, ale že to trvá aj 48h, lebo je veľa záujemcov, tak uvidíme 😅

janina77
autor
3. feb 2009

ale mne uz mail poslali, ze konto je aktivovane, a stale mi to blbne. Tebo ide vsetko ok? vies napriklad zahlasovat?

babatko88
3. feb 2009

prepáč, som zabudla napísať, že ti pošlú ešte jeden mail a až po ňom sa to dá, lebo síce ti prvým mailom aktivovali konto, ale musia ti poslať druhý, že ti schválili foto a potom bude všetko ok, mne to ešte nejde, ale kamoška sa tam registrovala včera a tej to dnes poobede už išlo

sassi
3. feb 2009

to iste 😒

janina77
autor
4. feb 2009

mne prisli 2 maily, druhy s takymto znenim:
"Vážená maminko,

na serveru LovelaBaby.cz došlo ke schválení Vašeho uživatelského účtu.

Nyní je Vaše fotografie zařazena do soutěže a Vy můžete začít využívat všech funkcí, které portál LovelaBaby.cz nabízí."

a napriek tomu mi to nefunguje. je tu nikto, komu po tomto e-maily funguje stranka korektne? Alebo mi este po tomto maile poslu dalsi mail?
dakujem.

titkovamiriam
4. feb 2009

aj mne to blbne a to som si myslela ze je nasim serverom!!!!!! 😠 ,na mail mi prisiel mail ze som presla tym ich sitom a mozem sa zeregistrovat a prd ☹

elise
4. feb 2009

mne to tiež nefunguje 😒 aj som sa prihlásila aj sa to registrovalosprávne ale nemôžem nič prezerať ani hlasovať 😒

titkovamiriam
4. feb 2009

asi je nas vela a nestihaju 😠

babatko88
4. feb 2009

no mne ešte neprišiel ani druhý mail

lilu18
4. feb 2009

ani mne 😠 co nestihaju? ved len kuk na foto a idem na druhe,nie? 😎

titkovamiriam
4. feb 2009

mne uz okrem hlasovania nabehlo vsetko-skuste baby,vytvorila som si flasu aj kupon som si vytlacila ,lebo je tam zoznam kde plati

lilu18
4. feb 2009

ideee

titkovamiriam
4. feb 2009

uz aj mne 😀

sassi
4. feb 2009
lilu18
4. feb 2009

miriam aj sassi mate od nas bodiky 😀

elise
4. feb 2009

aj mne to ide už konečne 😉

lilu18
4. feb 2009

hod do ip prezyvku poslem body 😀

titkovamiriam
4. feb 2009

dikec ja davam tiez koho poznam

sassi
4. feb 2009

diky lilu 😉
miriam, idem ťa hladať 😀
e.vacka a elise - hlasujééém

sassi
4. feb 2009

miriam, maš naš hlas 😉

sassi
4. feb 2009

ešte mi chýba 79 hlasov 😢
vam kolko?

titkovamiriam
4. feb 2009

dikec

mikalove
4. feb 2009

už som vam zahlasovala ,miriam šak som ťa tam nenašla,daj link

sassi
4. feb 2009

mikalove dik

mikalove
4. feb 2009

aj ja sa zaregistrujem,potom mi to vratite 😀

sassi
4. feb 2009

samoš
akurat som objavila babatko88

mikalove
4. feb 2009

dosť tam je registrovanych,sassi musíme tam zbierať body?kolko ich musí byť a za každy klik je jeden?

lilu18
4. feb 2009

e.vacka /mas aj moj hlas 🙂

mikalove aj mz sme taaam 😀

mikalove
4. feb 2009

lilu napíš nick ip,