Lovela baby. Funguje vám táto stránka?

janina77
3. feb 2009

Maminy, funguje vam niekomu korektne stranka lovelababy? mne sa tam vobec neda hlasovat, prihlasim sa az na x-ty krat, pri klikani na vacsinu tlacidiel mi stale vypisuje, ze chce stahovat daky subor a potom ho nema cim otvorit, proste mi tam okrem registracie nic poriadne neide (a to som uz dostala mail, ze konto mam aktivovane).

titkovamiriam
6. feb 2009

no ved na hitparade-mas strany po 10miest z....

veronica1
6. feb 2009

dobre ranko, my sme mali pernu noc, tak som sa dostala az teraz. nam chyba este 16hlasov, tak prosim prosim, kto este nehlasoval. Idem aj ja pozriet a skusim pomoct vsetkym co som este nehlasovala. 😉

bora8
6. feb 2009

ahojte kočky tak som sa pridala aj ja 😀 môj link pls: http://www.lovelababy.sk/profil/?user_id=160

jeliska
6. feb 2009

ahojte my tam nie sme ale mam tam sestru tak ak chcete mozte jej poslat hlas a ja vam poslem len mi napiste link 😀 http://www.lovelababy.sk/hlasovani/?user_id=86

jeliska
6. feb 2009

tak bianca tebe som poslala plny pocet a vypisuje tam ze malo hlasov to kolko musi byt? 😒

mikalove
6. feb 2009

jeliška,poslala som sestre 😉

veronica1
6. feb 2009

jeliska - vola sa anezena? lebo mne to cez ten link hlasovat nejde, ja sa musim prihlasit a hlasovat cez svoj profil. moj nick je veronica. dakujeme

mikalove
6. feb 2009

veronica,máš 5 * od nas 😉

jeliska
6. feb 2009

ok dakujem a ja vam idem dat a mikalove ty mas aky nick

mikalove
6. feb 2009

tiež mikalove,dík 🙂

jeliska
6. feb 2009

na kolkatom ste mieste lebo nemozem vas najst a ked dam tam kde je hladat vase meno tak nic nenajde 😖

mikalove
6. feb 2009

baby,gultinka je od nás?

veronica1
6. feb 2009

mikalove - preco sa pytas? ja ju mam medzi priatelkami, lebo ma o to poziadala, aj som ju hlasovala.
jeliska - tak aky nick ma ta tvoja sestra? nechcem hlasovat cudzie, budem hlasovat len baby odtialto, navzajom sa skusime podrzat, no nie?

jeliska
6. feb 2009

ja vas nemozem najst 😠

jeliska
6. feb 2009

veronica ma anezena 😉

mikalove
6. feb 2009

ved preto sa na nu pýtam či je od nas 😉

veronica1
6. feb 2009

jeliska- idem teda hned zahlasovat.

jeliska
6. feb 2009

veronica1 nemozem vas najst ani mikulove asi ste neni na priecke? alebo mi posli link 😀

mikalove
6. feb 2009

mikalove 😉

jeliska
6. feb 2009

nasla som nejaku veronicu ste to vy ak ano mate 5***** 😀

jeliska
6. feb 2009

mikalove idem este hladat 😀

veronica1
6. feb 2009

moj nick je len veronica, jeliska dakujeme za hviezdicky

jeliska
6. feb 2009

mikalove nasla som ta ale nechce mi to otvorit
😠

bianca
6. feb 2009

decka ja uz som zahlasovala asi za vset.na lovele.Chcem hlasovat znova ale som u nasich a im historiu mazat nechcem ☹

jeliska
6. feb 2009

konecne som ti dala mikalove 5 ***** a este som nasla JUNOVKU AJ TA MA OD NAS A ESTE SOM TAM NASLA KAMOSKU CO SME SA TAK DLHO NEVIDELI TAK TIEZ DOSTALI***** 😀 😀

bianca
6. feb 2009

decka ja som tam uz nasla tolko konickarok ze az 😀

mikalove
6. feb 2009

jeliška,dík 😵

johnie
6. feb 2009

ahoj kocky tak uz sme aj my prihlasene...idem vas pomaly vsetky omrknut a poposielat bodiky 😉
sme tam pod johnie... diky papa 😵

mikalove
6. feb 2009

johnie,už som ťa našla,máš 5* 😵

mikalove
6. feb 2009

janina 77,pustilo ma zahlasovať tak máš dalších 5*.baby ako často si možme hlasovať?