Ľudový liečiteľ Betušiak z Pribyliny. Máte naňho kontakt?

meca
28. apr 2009

Má niektorá z Vás na neho kontakt ?? Veľmi by ste mi pomohli. ďakujem

meca
autor
28. apr 2009

Nikto nič :(

vyktoria7764
23. jún 2010

Ahoj meca posielam ti číslo na p. Betušiaka, ja som u neho bola minulý týžden 0915 913 449 vela šťastia ti prajem 🙂)

adus123
23. jún 2010

@vyktoria7764 - a akym chorobam sa tento liecitel venuje?Pocujem o tom prvy raz a tiez dlhsie rozmyslam nad navsetvou nejakeho liecitela. diky za odpoved.

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adus123
29. sep 2010

@esmera ...jej, dakujem..bola by si zlata...dcerka ma uz od januara sopliky, v lete boli dva mesiace pokoj a od septebra zase....vytery ma v poriadku, nalezy u krcneho v poriadku, alergologia v poriadku...a stale sopli.....tak by som to u toho liecitela skusila....dakujem a tesim sa na kontakty....

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laskavost
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinka123
2. mar 2011

@esmera ahoj prosim ta vies mi zohnat kontakt na tu liecitelku Lauru z dvornikov? lebo ja ziadny kontakt neviem zohnat, velmi by si mi pomohla, dakujem!!! pocula som o nej ze je velmi dobra

nanylm
6. jún 2011

dobry vecer vedel by my niekto poskytnut blizsie informacie co sa tykaju pana Betusiaka z Pribyliny??

bambulka026
10. jún 2011

nanalym, ja som bola u Betusiaka no neviem ci mi pomohol.
Dal mi caj ktory mam pit, a povedal ze by som mala nosit pastelove farby a mysliet pozitivne.
To bolo vsetko,
Bola za nim aj mama a kamaratky a v podstate im povedal to co mne, akurat caj mali odlisny.
Takze myslim ze je to skor o psychyke...
Mozno vsak naozaj pomoze...treba vyskusat.

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka33
4. okt 2011

ahoj, keď som mal 18 moj otec mu zobral moju fotografiu a tento pán mu o mne povedal moje povahové črty, znamenie a tiež moje zdravotné problémy, bola som vtedy mysľou inde nie u ľudových liečiteľov a neverila som že je to možné, bol otcov kolega v práci a pomohol mnohým ľuďom aj mojej tete vyliečil psoriázu bylinkami, dnes trochu múdrejšia a zodpovednejšia sa aj ja k nemu vraciam a idem skúsiť liečbu uňho, určite odporúčam

nelka012
8. apr 2012

Ahojte chcela by som sa opýtať chystáme sa s partnerom naštíviť pána Betušiaka viete my poradiť čo všetko lieči okrem chorob... A ešte malá otázočka koľko sa tam platí? ... za odpoveď vopred Ďakujem

kmotorkova
10. sep 2013

Ahojte, chcem sa spýtať či niekto nepoznáte nejakého liečiteľa na močové cesty....Ďakujem

apolli007
5. jan 2014

Kontakt na p.Betušiaka 044/5293334,volať v nedelu od 10-12h.Chystám sa tam 12.1. som objednaná,tak dam potom info.Alena

denisa166
25. mar 2014

@apolli007 ahoj bola si na sedeni u toho pana prosim mohla by si mi ip napisat dakujem....

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lolka2811
22. apr 2014

Ja som bola tiež u p.Betušiaka.Bohužial ma sklamal na plnej čiare.Bola som tehotná tak som išla k nemu či bude všetko v poriadku.dal mi čaje,ktoré som pila,nejedla som sladké ako mi kázal a vraj bude všetko v poriadku.a ono to fakt bolo v poriadku iba s tým,že v 16tt som POTRATILA.Tak načo tam chodiť je to zbytočné..Verila som mu a nič iba prišlo sklamanie,a všetko bolo v poriadku POTRAT.nemám nanho dobré spomienky ani skúsenosti.

mikirk
16. feb 2015

Skúste vitamíny z Naturalu. Obchodný zástupca Vám poradí . Zlatá stredná cesta. Zázraky sa nedejú. Kontakt 0911554093. Majú aj Kvantový Rezonančný Magnetický Analyzátor s ktorým Vám zistia aký vitamín Vám chýba a ako Vam pracujú doležité orgány

katika146
24. jan 2016

@vyktoria7764 ahoj prosím ťa môžem sa ťa opýtať čo je vhodné pre neho za jeho služby? idem k nemu o dva týždne a po telefone pri dohadovaní som sa ho opýtala ako to má finančne tak sa pousmial že 60 minút na hodinu berie. takže neviem čo také je vhodné mu dať namiesto peňazí, ty si sa sním nejako vyrovnala alebo neberie nič či ako to prosím ťa je? Ďakujem 🙂