Ľudská hlúposť. Pridajte svoje názory

deborah1
22. sep 2009

Zakladám túto tému,lebo by som sa rada podelila s tým,ako sa mi niekedy až rozum pozastavuje nad správaním niektorých ľudí 🙄 ..Tak napríklad dnes..vyšli sme von s dvojtýždňovým synom,dala som ho v zavinovačke do kočára a rozmýšľala som,či ho prikryjem aj dečkou,keďže je dosť teplo /ale je to dosť aj klamné,keďže je september/,no a akurát sa pri nás stavila suseda a hovorí mi,aby som mu perinku rozviazala,že to nevyzerá dobre a prikryla ho iba dekou,ja jej na to,že uvidím ešte ako to spravím...čo teda asi každému normálnemu človeku stačí,keď toto matka povie,no ona-ále,len ho rozviaž a už išla rozvazovať,ja hovorím-nechajte tak,no ona ho drzo rozviazala /aha,ešte pred tým odhodila cigaretu/ 😠 a poúčala,ako to mám robiť,pritom bola naklonená k malému,keď kvákala a z huby sa jej naňho valil cigaretový dym,a ešte so špinavýmí rukami štelovala deku 😠 Nevedela som,či jej mám vynadať alebo plakať,bola som tak naštvaná /čo je slabé slovo/,lebo ja si nedovolím bez opýtania do cudzieho kočáru ani nakuknúť a ani nechápem,ako niekdo môže byť taký drzý.Možno to vyzerá,akú hlúposť tu píšem,no tak ma to vytočilo,že ma to motivovalo 😅 k založeniu tejto témy 😝 ,tak píšte,ak vás niečo vytočí.

Alebo..keď som prišla z pôrodnice,otec nás doviezol-zaparkoval pod našimi oknami,no a hneď ako som vyšla z auta a prešla snáď 2 metre,išli okolo 2 babky a tá jedna mi kukla na brucho a kričí na mňa /pod tými oknami,že to asi všetci počuli/-"Tuším vám tam jedno nechali!"celá vysmiata,asi si myslela,že je vtipná /a pritom ona má snáď 150kg/,tak miesto Gratulujem alebo Vitajte doma,takéto prišiblé reči 😠 🙄 Och.

macka01
24. sep 2009

prípadne založí tému a viac do nej neprispeje hoci ju k tomu vyzývajú,prípadne ju dá radšej zamknuť ak príspevky sa otočia trošku proti nej,pravda sa niekedy ťažko počúva,a to je tiež blbé ☹

inka4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macka01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
24. sep 2009

prosim, diskutujte k teme
a osobne konflikty rieste cez IP
vdaka... 😉

macka01
24. sep 2009

ale nech inka si uvedomi že nikto proti nej nič nema neviem čo stale rieši

smileyka
24. sep 2009

ja si myslim, ze inka4 sa svojim vyrokom o tom , ze chlapci len vysedavaju v krcmach a su s nimi len starosti a s dievcatami radosti , uplne trafila do temy...keby blbost kvitla.... 😅

lussy23
25. sep 2009

Ja jednému nechápem: Keď sa narodila sestre Gabika, všetci nás len ľutovali, že určite bude raz i chlapček. A Keď sa ten clapček narodil, ,,ľutovali" pre zmenu jeho, že čo z neho vyrastie pri troch babách. 😒

vevusiatko
25. sep 2009

To uz je fakt o ludskej hluposti..... 🙂

megi93
25. sep 2009

Ako môžete riešiť, či je lepšie mať chlapca alebo dievča???? Preboha ženy sa zamyslite nad sebou. To mi chcete povedať, že ak by ste mali chlapca aj dievčatko, tak jedno z týchto dvoch detí by ste mali radšej kvôli jeho pohlaviu? Pohlavie absolútne alebo vôbec neovplyvňuje povahu človeka. Ani najmenej. Všetko sú to iba neprekonané rodové stereotypy. Kto si ako dieťa vychová, také ho bude mať a tak sa to dieťa bude správať. A je jedno, či je to chlapec alebo dievča. Pohlavie je iba fyziologický rozdiel potrebný na plodenie potomkov a to je všetko. pohlavie nemá nič spoločné s povahou alebo typom človeka. Sa zobu´dte všetky, čo to tu riešite!!!! Tým sa zaoberali možno pred 100 rokmi, ale dnes? 🙄

megi93
25. sep 2009

fakt je meno témy priliehavé....keby blbosť kvitla 😠

macka01
25. sep 2009

megi kto je normálny s tebou súhlasí fakt to je jedno,kto je rodič ti povie to iste.Len jedna osoba tento problem mala par stran dozadu a my všetké sme sa zhodli na tom čo aj ty hovoríš.Takže keby blbosť kvitla,niekto rozkvitne.(dufam že si pochopila že nemyslím teba) 😀

vevusiatko
25. sep 2009

megi inak tu sa kazda z nas rozculovaa nad vyrokmi inych prevazne tupych zakomplexovanych susediek....tak citaj....to nie v zlom myslim 😀

macka01
25. sep 2009

Dajte radšej dáku poriadnu blbosť,čo sa aj zasmejeme 😀

vevusiatko
25. sep 2009

😀 ja na zasmiatie nemam nic ja sa len rozculujem vacsinou.... 😀 😀 😀 😀 😀

macka01
25. sep 2009

ono sa to niekedy ani ináč nedá sa nerozčúliť,ale snažím sa nad to povzniesť,veď včetko sú to len debaty,ale niekedy narazíš na takého cvka že si v rozpakoch že čo má nasledovať:naštvať sa či sa zasmiať nad hlúposťou 😀

vinifera
25. sep 2009

Mňa ako čerstvú maminu rozčuľoval sused, ktorého fakt nemusím...

Dva dni po tom ako som došla s pôrodnice som šla do mesta autom. (Bývam na dedine - zasa.-)) A už sa sused sťažoval môjmu otcovi, že kde sa ako hrabem ked som pred pár dnami porodila!!! A to čo som ako mala sedieť doma na riti keď ma nič nebolelo a potrebovala som ísť do mesta na nákup????

Malý nemal ešte ani dva týždne a šli sme k očiarovi na preplachovanie očných kanálikov. Zasa sused perlil, že kde s tým deckom hrabem, keď ešte nie je okrstený. Podľa neho by asi bolo normálnejšie nechať babo sa trápiť a neísť k lekárovi lebo nie je okrstený. (a to ani nehovorím, že malého krstili až teraz v 7. mom mesiaci lebo nie sme zosobášený a nechceli ho krstiť - takže podľa suseda by som doteraz nikde nemohla chodiť!!!!)

vevusiatko
25. sep 2009

ja som nervak ja sa rozculim..... 😀 😀 😀

vinifera
25. sep 2009

A ešte jedna vec. Len to neberte zle. Viem, že každý sa učí celý život. A ja som prvorodička a učila som sa za pochodu ako sa hovorí, ale toto mi už od kamoša čo mal doma týždnové bábo prišlo moc.
Malý im celý večer strááášne reval. Bol už zúfalý. Tak mu radím nech mu pomasíruje bruško. Že ho možno bolí a nemôže sa vyprdieť a tak.... a on že OK. O chviľu mi píše. "Katuška ale nám to cez tie plienky nejde, sú tak nahrubo....."
Tak mu hovorím, rozbaľ ho z tých plienok a na holé bruško. "Ale nasucho mu zoderiem pokožku" ... tak som mu ešte poradila detský olej. Na viac som už nemala síl. Oni dokonca prešli na UM lebo pri MM nevidel, že koľko malý vypil (koľlko ml) a že na UM to vidí....
Inak je to strááášne dobráčisko. Fajn chalan. Takých je už málo. Len proste niektoré veci v danej chvíli nedopínajú.... (daná neschopnosť v určitej problematike nie je odrazom ukončeného vzdelania pretože obaja rodičia majú skončenú VŠ)

macka01
25. sep 2009

no sranda,ono najviac blbosti sa zažije pri tych postarších susedov,čo sú prostorekí a majú zastaralé nazory čo treba a ako na to.Veď kedysi tiež ženy porodili a hneď sa pomalu na roľu hrabali robiť.A masirovať cez pleny 😀 to nemá chybu.to sa môže stať ozaj len pri prvom miminu. 😀

inka4
25. sep 2009

megi urcite by ziadna matka neodvrhla dieta kvôli pohlaviu 🙂 Aj mne je jedno co to bude len nech je zdrave ale to ze by som chcela dievcatka je zle??nemyslim a ak bude chlapec budem ho milovat tak isto to je jasne....ale nejdem tu uz k tomu nic písat lebo zase si s toho niekto vyberie len slova ako ´nechcem chlapca iba dievca´
macka ked tu pises ze si mam uvedomit ze proti mne nikto nic nema tak ma NEURAZAJ cez IP..to stebou nieje ziadna debata ked v kazdej musis ´niekoho´ spomýnat ..co si ty dovolujes mi take pisat ako keby si ma poznala pár rokov!!

flamenga
25. sep 2009

neviem o čom sa bavíte, mňa len zaujal názov témy... takže keby blbosť kvitla, tak moja kolegyňa je sťa botanická záhrada 😀

macka01
25. sep 2009

inka ty si tu zasa ta najväčia chudnka?čo ťa stale žerie,kto ťa uráža? 😝 Flamenga,buď rada že nevieš,bola som tu do niečoho zavlečená,ani sama neviem prečo,takych rozkvitnutych kolegov maju asi viacre však?ono v tom kolektíve sa vždy ktosi najde,kto zdvíha ten adre 😀 nalín

megi93
25. sep 2009

Vevusiatko ja som čítala, ale dosť príspevkov je vymazaných takže neviem presne, len som pochopila, že sa tu rieši pohlavie....

Inak mňa minule zarazil sused, keď som bola s malou vonku, tak sa pýtal, či ešte kojím. Som povedala, že nie a on mi na to, že však máš dosť velké.... oné....tak čo sa porobilo? 🙄

macka01
25. sep 2009

megi 93 😀 😀 😀

titkovamiriam
25. sep 2009

tiez mam vo svojom okoly ľudi co by zakvitli:

znamu co ma 45 kg a stale chudne lebo je tlsta ka 😅
kamosku co sa tazko zmierovala ze sa jej miesto syna narodila dcera
ludia co ich irituje ze mam male dieta ,,ze naco mi bolo,,
majitelia jednych potravin co okradaju ako straky a stale: ,,pomylila som sa,,
a este mnoho dalsich a mozno som pre nich ,,divna,,ja a zakvitnem 😀 😀 😀 😀

macka01
25. sep 2009

Mirka mohla si im povedať,že sa oplatí mať veľa detí,veď koľko ty dostavaš detských prídaviek si oni ani nevdia predstaviť 😝 že ani pracovať nemusíš boťa deti uživia 😲

titkovamiriam
25. sep 2009

a vidis to ma nenapadlo a mohla som este pridat ze aj taaaake alimenty dostavam ze az fras 😀 😀 😀 😀

diana30
25. sep 2009

No páni, je tak nepodstatné, čo to bude. Či dievča, či chlapec, hlavne nech je to díťe zdravé. Chcela by som aj aj🙂.

megi93
25. sep 2009

Na vyške s nami študovala ženská, ktorá mala asi 35 - 40 rokov, študovala podotýkam na dennom, bývala s rodičmi a mladším bratom a keď nám dal profesor napísať ročníkovú prácu a odovzdať na diskete, tak zdvihla ruku a spítala sa, či to môže napísať na stroji, pretože jej brat ju nikdy nechce pustiť za počítač. Profesor to bral ako žart, tak jej povedal, že nech to povie rodičom, na čo odpovedala, že už sa tak stalo, ale nezakročili, vraj si to majú vyriešiť sami, rpetože je to ich spoločný počítač. Cez prestávky nám rozprávala, ako má ona frajera v Kanade, a preto je tam, lebo je hokejista a po večeroch píše scénare na známe filmy a vraj ju chcel jeden čo mal režírovať Harryho Pottera, ale kvôli nej sa toho vzdal 😅 Tak sme ju potom volali Hermiona 😠 A najhoršie je, že ona tomu všetkému verila 😔

megi93
25. sep 2009

A čo je fakt gól, tak na vedlajšom vchode ich domový dôverník, či ako sa to volá vymyslel skvelú vec proti zlodejom. Na vchodových dverách majú guľu nielen zvonka, ale aj zvnútra. To vraj preto, že ak sa aj zlodej dostane do vchodu, nedostane sa už von, lebo mu nebude mať kto otvoriť. Bohužial nedomyslel to, že ak ide návšteva ludom čo bývajú na 7 poschodí preč, musí ís niekto z bytu s nimi, aby im otvoril. A na to všetko ešte minule prišiel s tým, že vo vchode nesmú byť kvety, lebo keby horelo, tak by zavadzali pri úteku....ale gula zvnútra na dverách mu zrejme nezavadzia 😖