Ľudská hlúposť. Pridajte svoje názory

deborah1
22. sep 2009

Zakladám túto tému,lebo by som sa rada podelila s tým,ako sa mi niekedy až rozum pozastavuje nad správaním niektorých ľudí 🙄 ..Tak napríklad dnes..vyšli sme von s dvojtýždňovým synom,dala som ho v zavinovačke do kočára a rozmýšľala som,či ho prikryjem aj dečkou,keďže je dosť teplo /ale je to dosť aj klamné,keďže je september/,no a akurát sa pri nás stavila suseda a hovorí mi,aby som mu perinku rozviazala,že to nevyzerá dobre a prikryla ho iba dekou,ja jej na to,že uvidím ešte ako to spravím...čo teda asi každému normálnemu človeku stačí,keď toto matka povie,no ona-ále,len ho rozviaž a už išla rozvazovať,ja hovorím-nechajte tak,no ona ho drzo rozviazala /aha,ešte pred tým odhodila cigaretu/ 😠 a poúčala,ako to mám robiť,pritom bola naklonená k malému,keď kvákala a z huby sa jej naňho valil cigaretový dym,a ešte so špinavýmí rukami štelovala deku 😠 Nevedela som,či jej mám vynadať alebo plakať,bola som tak naštvaná /čo je slabé slovo/,lebo ja si nedovolím bez opýtania do cudzieho kočáru ani nakuknúť a ani nechápem,ako niekdo môže byť taký drzý.Možno to vyzerá,akú hlúposť tu píšem,no tak ma to vytočilo,že ma to motivovalo 😅 k založeniu tejto témy 😝 ,tak píšte,ak vás niečo vytočí.

Alebo..keď som prišla z pôrodnice,otec nás doviezol-zaparkoval pod našimi oknami,no a hneď ako som vyšla z auta a prešla snáď 2 metre,išli okolo 2 babky a tá jedna mi kukla na brucho a kričí na mňa /pod tými oknami,že to asi všetci počuli/-"Tuším vám tam jedno nechali!"celá vysmiata,asi si myslela,že je vtipná /a pritom ona má snáď 150kg/,tak miesto Gratulujem alebo Vitajte doma,takéto prišiblé reči 😠 🙄 Och.

olivova
27. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀

olivova
27. sep 2009

a ja mam susedu, ktora nedala dieta na aj kruzok, lebo tam sa ucia uplne ine ako v skole a ona pozna jednu mamicku, ktora tam dala chlapca a ten teraz v skole z aj kvoli tomu prepada.... 😅 (to ze sa musi ucit na oboje, jej asi nedochadza...)

penny13
27. sep 2009

No, aj ja pridám zážito k so susedmi.
Keď sme bývali ešte v paneláku, pod nami bývali nepríjemní susedia. V dome niečo buchlo, hneď sme za to mohli my. Neuvedomovali si, že mám malé deti a tie plačú...... Raz mi dokonca sused pred mojimi tromi dievčatami.
A Lucke raz vynadal, že ak ešte raz budú robiť grimasy pred ich dverami tak ich domláti ako sánky. 😲 😠
Potom sme sa odsťahovali a Lucka im v duchu priala rodinu s desiatimi deťmi 🙂

olivova
27. sep 2009

megi93 - inak to funguje asi takto : radsej nech nam tecie do bytu, akoby mal mat byvanie niekto druhy a k tomu este aj novo...Nase slovenske zmyslanie...Aj my sme chceli kupit celu strechu bytovky, ze nadstavime, urobime si podkrovny obytny priestor - tiez sme daleko nedosli - nik nema z tej bytovky na to peniaze, ale ked nahodou vidia, ze druhy ano, a nedajboze vas este poznaju, koniec...Tak maju osarpanu zatekajucu bytovku - nech sa teraz poskladaju, a nech si ju daju urobit samy...Nad tym myslenim sa mi rozum zastavuje...

macka01
27. sep 2009

ľudská hlúposť je veľmi vďačná tema lebo je to ako nevyčerpateľná studnica ľudskéhozmýšľania,ktoré nás nikdy neprestane prekvapovať 😲

megi93
27. sep 2009

olivova ani nehovor....a ja nechápem to, že sme to mohli mať zadarmo!!! a teraz za to musíme zaplatiť a nemalé peniaze, pretože to treba spraviť....akože fakt, keby blbosť kvitla, tak sme ako šípková ruženka v zakliatom zámku 😠

luise
27. sep 2009

Ahojte. Keď už spomínate susedov, nedávno som i ja počula jednu perličku od mojej susedy. Kôli zateplovaniu nám mali na pár mesiacov navýšiť fond opráv, jasné, že sa to mnohým nepáčilo a tak moja suseda hefla, že načo nás treba zateplovať, keď je aj tak ,,globálne oteplovanie." No, kukala som jak puk, a keď som jej povedala, že je to i kôli tomu, myslíte, že to pochopila???? 😖 A to ,,mladá žena!"

janette4
27. sep 2009

luise 😀 😀 😀

megi93
27. sep 2009

Luise :D :D :D u nás to tiež niekto zatrepol, ale brala som, že to bolo určite zo srandy :D

olivova
27. sep 2009

😀 😀 😀 luise - urcite nie...

megi93 - a pri opravach budu buchat a trepat tak ci tak ...

sue
27. sep 2009

Luise,tak to je super 😀 😀 😀 v utorok máme domovú schôdzu,tak sa skúsim spýtať,či ej fakt zateplenie nutné 😀 😀 😀

bodka13
27. sep 2009

keď tu už spomínate tie susedy,tak som si spomenula ako naši pred rokmi(asi 7) dávali plávajúcu podlahu tak maminu pristavila suseda že či by to mohla prísť pozrieť a že či sa aj pohybuje tá podlaha 😕 ,lebo na to ešte nikdy nevidela 😀 😀 😀 ...suseda má tolko rokov čo moja mami 😉 -vtedy mala 50rokov

sasulec
27. sep 2009

no bodka, ktera nelieta,ta sa nerata 😉 😉 😉

megi93
28. sep 2009

Bodka...tak to je sila fak :D

lussy23
28. sep 2009

Ešte ja dám jenu perličku s našimi bývalými susedmi. Boli Vianoce a asi tak o piatej sme vysávali. Zrazu klope susedka a vraví, aby sme nerobili hluk, že ich 5ročná vnučka už spí.
Som radšej rýchlo zašla do izby. 🙂

jankaw
28. sep 2009

Ja som po porode nemala mlieko, mala som vycitky a dost ma to trapilo. Vtedy som velmi "ocenila" komentare typu a ako je to mozne ze nemas mlieko, to je pre maleho to nejlepsie, aj ty by si rychlejsie schudla keby si kojila.

Ked mal maly asi mesiac tak manzel s nim isiel k svokre sam na chvilu na navstevu, ja som si zatial doma oddychla, poupratovala... Bol u nej takto dva krat po sebe a ako naschval oba razy stretol moju kamosku a ja som skoro odpadla, ked ona zacala rozsirovat ze aka som ja matka, ze manzel bol cely vikend u mojej svokry aj s malym, aj tam spal a ja som bola sama doma 😀 este ze na mna neposlala socialku 🙂

macka01
28. sep 2009

možno ti len závidela že máš rodinku,a ona semetrika nemá nič, 😝

hasleerka
28. sep 2009

jankaw reči typu, že MM je pre dieťa najlepšie som si aj ja vypočula ... už som dokonca bola aj drzá, lebo keby som mohla tak samozrejme kojím ... inak o mne po vchode isto idú reči, že doma búchame a deti kričia ale do očí sa mi to asi boja povedať, lebo by mali hned vypindané

deborah1
autor
29. sep 2009

Jankaw,z toho si nič nerob..to milujem taký ľudský primitivizmus,keď niekto do niečoho nevidí /a hlavne,keď to teba trápi/ a dáva múdre rady 😠
Ja som sa včera zase nas..a na tú našu susedu..ona je teraz nezamestnaná a strašne sa nudí /inak nemá už ďaleko do dôchodku,ale inak je čiperná a má dosť energie,kým ju vyhodili,robila na 3 smeny/,doma dlho nevydrží,tak sa motá,rozpráva so susedmi,pofajčieva a tak,no a jasné,že má vo všeeetkom prehľad.Včera,keď sa bavila s mojim mužom na schodišti,začala riešiť,že čo stále pereme,že sú stále plné šnúry /pred bytovkou máme spoločné šnúry na prádlo/,veď malým stačí meniť veci raz do týždňa a blabla.Tak ma to naštvalo,som vyletela z bytu a vyštekla na ňu,že čo zase nad čím maturuje.Ona vie všetko 😠 ,keď sme objednávali cez net veci do výbavičky,vždy vedela,keď poštár doviezol balík a najlepšie ešte povyzvedať,čo je v ňom 😠 atď.Baby,nechcete ju,ja vám ju pošlem balíkom 😅 a zadarmo 😀

ianitka
29. sep 2009

ludska blbost a drzost nema hranic.. kazdy vie najlepsie, co by mal ten druhy, najviac sa mi "paci" 😝 ked zacnu riesit deti este pred pocatim, a kedy by ste ich mali mat a preco este nechcete a tak, ved to poznate, ze ma este niekto odvahu sa nieco take spytat, hlavne ked je tolko problemov v tejto dobe

monkula
29. sep 2009

MM raz zastavila suseda, že má plné zuby hluku od nás, že sa stále smejeme.... 😲 😲

macka01
29. sep 2009

tak sa toľko nesmejte 😀 😀 a nerobte zle dobrým susedom 😀 😀

monkula
29. sep 2009

už som MM vravela, nech mi sem tam vytne, nech je počuť aj krik a plač, nech je spokojná..... 😀 😀 😀 😀

blovitc120
29. sep 2009

Mon, suseda má plné zuby smiechu? To čo je za kravu 😝 😲 ?

monkula
29. sep 2009

Blov, práve si si odpovedala, Krava..... 😝

ianitka
29. sep 2009

monkula, tak jej pusti nejaku hudbu, alebo nech si malinki zalozia kapelu na bicie z hrncov... musis zmenit repertoar 😉

monkula
29. sep 2009

ianitka, neboj, MM je fanúšik housu.... takže keĎ nie som doma, tak duní celý byt.... keď jej vadí smiech, nepo počúva tac tac tac tac tac taaac bum..
A malý začína byť fanúšik rocku.... 😀 😀 😀

luise
29. sep 2009

No, vidím, že ,,dobrí" susedia sú na nezaplatenie, a že sa naozaj nájdu všade. 😀

megi93
29. sep 2009

My sme mali zase opačný problém. Suseda sme prosili, či by nemohli trošku dohovoriť deťom, lebo tie ráno vstávajú okolo 5:30 a namiesto rozcvičky sa rozbehnú z izby do kuchyne cez chodbu a zastavia sa narazením do radiátora. A opačne... Takťže sme sa pravidelne budili v takomto čase na strašné rany do radiátora a krik, vreskot, piskot a plač. Jeho reakcia bola, že čo s nimi majú robiť, keď ich to baví a keď im povedia, aby to nerobili, tak neprestanú 😠 Neviem, naša malá má síce len niečo vyše 9 mesiacov, ale domnievam sa, že keď bude mať 3 alebo 5 rokov ako ich deti tak snáď si s ňou budem vedieť dať rady nie? 🙄

luise
29. sep 2009

Myslím, že taký preplesk by im určite nezaškodil! 🙄 Však ako si ich vychovajú, takých ich budú mať!!!