Ľudská hlúposť. Pridajte svoje názory

deborah1
22. sep 2009

Zakladám túto tému,lebo by som sa rada podelila s tým,ako sa mi niekedy až rozum pozastavuje nad správaním niektorých ľudí 🙄 ..Tak napríklad dnes..vyšli sme von s dvojtýždňovým synom,dala som ho v zavinovačke do kočára a rozmýšľala som,či ho prikryjem aj dečkou,keďže je dosť teplo /ale je to dosť aj klamné,keďže je september/,no a akurát sa pri nás stavila suseda a hovorí mi,aby som mu perinku rozviazala,že to nevyzerá dobre a prikryla ho iba dekou,ja jej na to,že uvidím ešte ako to spravím...čo teda asi každému normálnemu človeku stačí,keď toto matka povie,no ona-ále,len ho rozviaž a už išla rozvazovať,ja hovorím-nechajte tak,no ona ho drzo rozviazala /aha,ešte pred tým odhodila cigaretu/ 😠 a poúčala,ako to mám robiť,pritom bola naklonená k malému,keď kvákala a z huby sa jej naňho valil cigaretový dym,a ešte so špinavýmí rukami štelovala deku 😠 Nevedela som,či jej mám vynadať alebo plakať,bola som tak naštvaná /čo je slabé slovo/,lebo ja si nedovolím bez opýtania do cudzieho kočáru ani nakuknúť a ani nechápem,ako niekdo môže byť taký drzý.Možno to vyzerá,akú hlúposť tu píšem,no tak ma to vytočilo,že ma to motivovalo 😅 k založeniu tejto témy 😝 ,tak píšte,ak vás niečo vytočí.

Alebo..keď som prišla z pôrodnice,otec nás doviezol-zaparkoval pod našimi oknami,no a hneď ako som vyšla z auta a prešla snáď 2 metre,išli okolo 2 babky a tá jedna mi kukla na brucho a kričí na mňa /pod tými oknami,že to asi všetci počuli/-"Tuším vám tam jedno nechali!"celá vysmiata,asi si myslela,že je vtipná /a pritom ona má snáď 150kg/,tak miesto Gratulujem alebo Vitajte doma,takéto prišiblé reči 😠 🙄 Och.

monkula
29. sep 2009

no, naši susedia, tí, ktorým vadí, že sa smejeme zase vysávajú o siedmej ráno... a starý má barlu, takže sa šuchce po byte a pri vysávaní búcha do radiátora.... 🙄

janette4
29. sep 2009

baby,ja sa rehocem jak divá.pozerám,že dobrí susedia sú na nezaplatenie 😀 😀 😀

jankaw, z toho si nič nerob.ja som mala mlieko ani nie 2mesiace a to všetci riešili,ako to že nemám mlieko,keď mám také "ceciská" -doslovne.mysleli tým moje veľké prsia 😀

jankaw
30. sep 2009

Ano aj to mi vraveli ze nechapu ze nemam mlieko, ze ved mam velke prsia. Vsak ked som ich mala velke aj pred otehotnenim, co si mysleli ze sa mi po porode zazracne zmensia 😀

My sme mali susedu /nastastie sa uz odstahovala/ byvala pod nami a ta chodila za nami ze sa nam odtrhla na balkone snura na pradlo a jej sa to hojda pred oknom a znervoznuje ju to /viselo tam asi 10 cm snury/, alebo v zime prisla ze mame na parapete sneh a ako sa topi tak jej to kvapka a tiez ju to znervoznuje 😀 tak som ho isla odpratat a ona prave vtedy vystrcila hlavu z okna /asi uz bola zvedava ci s tym nieco robim / tak mala novy snehovy uces 😀

atrami
30. sep 2009

Ja som dnes odprevádzala syna na autobus do školy a na zastávke referovala jeho spolužiačka, že im polovník bol zastreliť psa, lebo zistili, že pre ich dvor majú veľké plemeno a druhý pes im utiekol /chudák, čo mal robiť/.

deborah1
autor
30. sep 2009

Jankaw 😀 😀 😀

abetka
30. sep 2009

😀 😀 😀 jankaw 😀
Ja mam zase velmi dobre susedky a teraz mame mladeho suseda a to natahujem MM , ze aky je zlaty a tak a mali by ste vidiet ten pohlad na nezaplatenie 😀
Ale jasne , ze aj u nas su problemy, ked nesu ozratych susedov a aj zenu a aj muza a ten ma asi 100kg a ako si nadavaju. To nastastie ku nam nepocut, ale ked si vykrikuju na chodbe , tak to je ina shouka 😅

laura73
30. sep 2009

baby, to som sa dobre pobavila, vy asi menej... a to som si myslela, ze som na tom najhorsie... 😝
susedky sa mi, nastastie, do zivota nepletu 😉 zato kamosky mojej svokry na plazi 🙂 napr. idem s malou do mora, nesiem hracky, malu, uterak - predsa len pofukuje, ked vyjdeme z vody... a uz padaju rady: ten uterak si poloz tam a tam... bohuzial, mam usta trosku velke🙂 NO HADAM V MOJOM VEKU BUDEM VEDIET AKO MAM NA PIESOK POLOZIT NEJAKY BLBY UTERAK?!!! 😉 a boo ticho. Ono su totiz viacere druhy matiek: tie, ktore sa usmeju a nechaju to tak... tiie, co sa usmeju a viackrat uz nepridu... a potom tie, ako ja, alebo len ja na 'nasej' plazi, ktore odpapuluju 😀 a potom ich nazyvaju drzymi...

laura73
30. sep 2009

a viete co, je mi to uplne jedno. tak som drza, ale aspon to v sebe nedrzim a potom sa nestazujem po okoli 😀 alebo blby krem - a natrela si ju spravne, tak ako sa ma? nie, to viete, cakala som, az mi poradite 😅

macka01
30. sep 2009

sa chechcem 😀 😀 😀

lussy23
30. sep 2009

Monkula - som sa pobavila. Ach ,čo by len robila, keby ste mali pet detí a všetky by hrali na bubny.

luise
3. okt 2009

Ahojte, ako vidím sprostosť u nás očividne prekvitá!!!! 😀 😀