Ľudská hlúposť. Pridajte svoje názory

deborah1
22. sep 2009

Zakladám túto tému,lebo by som sa rada podelila s tým,ako sa mi niekedy až rozum pozastavuje nad správaním niektorých ľudí 🙄 ..Tak napríklad dnes..vyšli sme von s dvojtýždňovým synom,dala som ho v zavinovačke do kočára a rozmýšľala som,či ho prikryjem aj dečkou,keďže je dosť teplo /ale je to dosť aj klamné,keďže je september/,no a akurát sa pri nás stavila suseda a hovorí mi,aby som mu perinku rozviazala,že to nevyzerá dobre a prikryla ho iba dekou,ja jej na to,že uvidím ešte ako to spravím...čo teda asi každému normálnemu človeku stačí,keď toto matka povie,no ona-ále,len ho rozviaž a už išla rozvazovať,ja hovorím-nechajte tak,no ona ho drzo rozviazala /aha,ešte pred tým odhodila cigaretu/ 😠 a poúčala,ako to mám robiť,pritom bola naklonená k malému,keď kvákala a z huby sa jej naňho valil cigaretový dym,a ešte so špinavýmí rukami štelovala deku 😠 Nevedela som,či jej mám vynadať alebo plakať,bola som tak naštvaná /čo je slabé slovo/,lebo ja si nedovolím bez opýtania do cudzieho kočáru ani nakuknúť a ani nechápem,ako niekdo môže byť taký drzý.Možno to vyzerá,akú hlúposť tu píšem,no tak ma to vytočilo,že ma to motivovalo 😅 k založeniu tejto témy 😝 ,tak píšte,ak vás niečo vytočí.

Alebo..keď som prišla z pôrodnice,otec nás doviezol-zaparkoval pod našimi oknami,no a hneď ako som vyšla z auta a prešla snáď 2 metre,išli okolo 2 babky a tá jedna mi kukla na brucho a kričí na mňa /pod tými oknami,že to asi všetci počuli/-"Tuším vám tam jedno nechali!"celá vysmiata,asi si myslela,že je vtipná /a pritom ona má snáď 150kg/,tak miesto Gratulujem alebo Vitajte doma,takéto prišiblé reči 😠 🙄 Och.

olivova
23. sep 2009

ja tiez prispejem - o tych chlapcoch a dievcatach - my mame 2 dievcatka a tiez sa stretavam s ohlasmi, ake je to , ze nemame chlapca atd (mam chut povedat tym potvoram, ze a oni su co? Prepana, vsak aj tie zenske, co sa pytaju su DIEVCATA, tak ja neviem, co tu robia, ked ponizuju vlastne seba. Nech sa zahrabu doma, za to ze su zenskeho pohlavia - som taka rozculena, ked to citam...ach jaj).
Ale jedna tetuska bola dokonala: A co mate? Zasa dievcatko? Prepana - ale to nevadi....(strasne staroslivy ton, ubezpecovaci, nech nie som smutna), vsak, vsak to nevadi...Co uz narobis...(to bola posledna kvapka). Tak som jej drzo povedala, ze ja nemam problem s tym, ze mam 2 dievcatka, a dufam, ked bude 3,4-te, tiez budu. Skoro odpadla, a ja som v nasej dedinke ostala poohovarana, ze si chceme "robit" len deti a nechce sa mi pracovat 🙄 . Chudak moj muz, ze nas musi zivit... 😖
Tak si vyberte...

katrin21
23. sep 2009

olivova: j asom napr. sice zakladatelke temy hned na zaciatku napisala, ze jeeej, ty ma 4 chlapcovl ci skusali dievcatko 🙂) ale nic zle som tym napr. nemyslela. My sme napr. tiez boli doma 3 baby, a nikdy v zivote som od ocina nepocula, ze tuzil po synovi,alebo tak.. hoci ja som najmladsia apo 11 rokov po druhej segre...

ale dost sa ma dostlko, ked som dosla z porodnice a svokor na malu len kukol a zahlasil, ze OK, ale nie je to ono, lebo nieco jej chyba.. a ja ze co??? a on ze " pipik".... ☹ no tak ma nasral... ale nastastie, potom uz bol OK a malu lubil.... a ked uz, tak nech sa stazuje u svojho syna, ja Y chromozomy nemam !! 😀

aj ked ja osobne neviem ako by som zvladala napr. tych 3 -4 synov, lebo ja som vzdy tuzila po dcere a chalani su strastní vymyselníci 🙂 ale to neznamena, ze by som niekmu takto kazila radost z babatka, ved nikto nevie, co sa mu narodi 🙂)))

ludia su fakt niektorí hrozní.... neohladuplní.. ja sa napr. vzdy rozculim pri parkovani..ked nejake dement nevie zaparkovat nedzi ciary a stoji cez dve miesta , pricom je tam problem a malo park. miest.. to je sebeckost, ked niekmu robi problem vyrovnat ot auto....

deborah1
autor
23. sep 2009

Katrin,ja viem,že si to tak nemyslela 😉 Veď my by sme ešte chceli aj to dievčatko 😀 Je to ale tak,že je iné,keď človek po niečom túži a iné,keď je to už reálne-keď je to bábatko na svete a človek ho má rád. 🙂
Olivova,presne-aj na mňa tá tetka tak žalostivo pozrela,asi tak,že poďme nad tým spolu plakať. 😠

katrin21
23. sep 2009

deborah: skuste Jonasa 🙂)) segra ma takto syna, lebo chcela po dcere syna.. aj moj ex manzel bol vyratany a predstav si , ze lne jeden den do roka mohli mat syna, ostatne by boli baby.. ta svokor letel cez cele Ceskoslovensko, lebo on " ide robit syna".. a aj spravil 🙂)

atrami
23. sep 2009

Nám by nepomohol asi ani Jonas. MM z 3 bratov, švagor 3 synov, dokonca vymenil aj manželku- nepomohlo, my máme 3 synov.
olivova,
aj keby som mala dievčatká, rovnako by som si ich zastala. Jednoducho sú to moje deti a som na ne hrdá. A tetka, nech sa .......

deborah1
autor
23. sep 2009

Katrin 😀
Ja na také výpočty nie som 😖,ale si predstav,že náš najmladší sa volá Jonáš. 😀Naozaj.

katrin21
23. sep 2009

no.. nejde o to ci na to si..ale ze to funguje 🙂)

macka01
23. sep 2009

Atrami-že vymenil aj manželku a nepomohlo? 😀 😀 😀 Idem do kolien,ono si aj s takýchto nepríjemných veci treba občas vystreliť aby sme nezošaleli a netali sa rovnako blbý ako niektorí okolo nás,Ja mám 2 chlapcov,tiež sme boli poľutovaní,že teda tá princeznička nie je.Môj manžel keď bol pri tom,keď nás zasa raz tak ľutovali povedal:Aspoň sa mi nikto nebude j.b.ť po decku a nepríde mi domov nabuchaná,a bolo .Ono,chlapi to vedia tak rýchlejšie odbiť tých blbcov 😅

macka01
23. sep 2009

nedá mi nespomenuť,že blbosť paradne rozkvitla aj v superstár ale to je ina tema 😀 😀

zanulienka
23. sep 2009

baby ja mam 3 baby,na syna nemam sancu 😅

maca793
23. sep 2009

ja by som ju snad prizabila povedala by som jej svoje 😠

olivova
23. sep 2009

katrin21 - to bolo myslene na reakcie tych ludi, nie tu na fore 😉 . Ja sa napr. tiez netajim, ze by som mozno aj chlapceka, ale ved ked to bude dievcatko, budem ho mat rada rovnako ako by som aj chlapca, ja sa len pozastavujem , ako tragicky to beru ti ostatni a ako to aj tebe vnutia tak tragicky, ze to ty tak prezivas a oni ta utesuju...To sa prejavuje moj hrozny temperament (inak som velmi kludna osoba) a dokazem povedat vecne nieco, co nechcem...
Uvediem este jeden priklad - moja byvala spoluziacka ma 6 deti...Ked mala 4-te (vsetky dievcatka), tiez som sa jej spytala, ci to chcu dotiahnut na chlapca (v dobrom) a ona sa netajila, ze hej, a podarilo sa jej to na 6-ty krat 😀 . (mohlo to byt aj opacne, snazila by sa o dievcatko, keby mala chlapcov). Jednoducho chcela mat obe...Ide len o to, aky limit deti si da dvojica 😀 . a brala to sportovo. Tak co sa staraju ti, ktori tie deti ani nechovaju, ani neplatia na ne stravu, skolne, neobliekaju ich...tomuto ja v zivote asi nepochopim. Je to vec tych, co maju deticky a nie tych ostatnych....To ma vie desne vytocit 😅
Pamatam si, ze jedna znama mala tretie dievcatko. Bohuzial bola tak navnadena na chlapceka, ze ked sa dozvedela o dievcatku, nechcela ho ani na izbu...(to robi to okolie, aka je menejcenna, ked teraz neporodi syna, ale nezastavam sa jej, pretoze ja nepochopim, ako mohla takto odvrhnut dieta - ale takisto ju ani nesudim, to nie je na mne). Inak zdrave dietatko do 2-och dni zomrelo...

Hovorim len o dievcatkach, lebo v mojom okoli je malinko chlapcov, to preto tym ludom asi sisi....a su tak zatazeni na chlapcov, ale mohlo to byt aj opacne...

inka4
23. sep 2009

no nahodou ja by som chcela mat 2dievcatka, chlapca nechcem vobec ale zase ked bude tak mi to vadit nebude vobec,budem rada ze bude manžel rad,kazdy muz chce syna.Ale s dievcatami je zivot omnoho lahči, čo poznam tak s chlapcami su len starosti a dievcatami radosti...to myslim ked uz vyrastu tak chlapci sa len flakaju,vysedavaju v krcmach,domov sa pridu akurat najest,vyspat,zobrat rodicom peniaze atd..čest vynimkam 😉

zanulienka
23. sep 2009

a zase ked sa dievcara vydaku,vzdy ked treba pomoct z detmi vzdy uekaju k mame a nie k svokre,aspon ja.bez problemov necham deti z mamou,zo svokrou nie,ale cest vynimkam niektorym svokram 😉

olivova
23. sep 2009

a to este nehovorim, ako sleduju, co obliekam mojim detom....a vyzvedaju, kam chodia a preco nie su doma, ked je uz tolko a tolko hodin (susedia, no co ich do toho....)
A dokonca som bola uz odstahovana od manzela, pretoze som v zime vzdy svietila o 6.00 hod v kuchyni a ako prichadzala jar - leto, uz som nesvietila, a ani ma 3 dni nevideli... 😀

inka4
23. sep 2009

no este budte radi ze sa vasa suseda neprehrabuje v kontajneri a potom neohovara ze som kus kurata vyhodila, no zabijem sa ked my nejeme kosti a vsetko mastne povykrajam 😖 😖 😖 😀

macka01
23. sep 2009

Ika, S chlapcami sú starosti a s dievčatami radosti?
Mamdvoch chlapcov a nemenila by som za dievča,lebo nevidí na to dôvod.Su to zlate a poslušné deti.My s manželom neholdujeme chodeniu po krčmach,svojím deťom vštepujem moralne hodnoty a nemysím,že sa mam triasť z buducnosti že budú len v krčme sedieť.
Veď deti su dar boží,či chlapec či dievča,to ti doma nepovedali?JOJ ale si ma rozčertila 😖 😠

sasiki
23. sep 2009

aj o mne si už jedna babka myslela, že som odišla od muža a dcéry, lebo bol s ňou sám na prechádzke a to sa asi za jej čias nestávalo 😀 😀 😀

inka4
23. sep 2009

macka precitaj si moj prispevok este raz a kazde slovo 😠 co kritizujem? vobec nie.a to ze vy nechodite do krcmi tak ok,to ani ja som v krcme nesedela viac ako 4krat, ale mysliš ze ak chlapci vyrastu tak budu sediet pri tebe doma na zadku?? poznam kopu chlapcov kt.pokazili ich kamarati aj ked ich rodicia vychovali slusne...neviem co sa rozculujes ked ja tu pisem to co vydim 🙄 neprekrucaj,napisala som ze cest vynimkam, viem ze su aj dobry chlapci a to ze by som chcela radsej dievca ty nemas co do toho hovorit 🙄 a vobec nelutujem tych kt.maju viac ako 1 chlapca...mne je to uplne jedno,len nech ma kazdy zdrave babo!!!!! neviem kto tu koho rozcertil 🙄

deborah1
autor
23. sep 2009

Ja som sa zase dozvedela,že som rodila cisárskym rezom 🙄 ,no neviem,kde k tomu došli,lebo som rodila normálne,iba s epidurálkou. 🙄 😀

bodka13
23. sep 2009

už si presne nepamätám kto bol u nás na návšteve-asi mužov kamarát s rodinou,dosť dlho sme sa spolu nevideli a môj muž umýval riad...a vtedy zaznela tá úžasná veta z úst dotyčného : "budete sa rozvádzať???" 😕 😀 😀 😀

katrin21
23. sep 2009

macka: no nahodou ja som tiez toho nazoru , ze s chlapcami je trochu viac roboty, hoci syna nemam,ale co vidim kamosky a segru... uz len to ucenie.. ja ani neviem, ze mala do skoly chodi, ale to neznamena , ze kritizujem.. ja by som skor mrela od strachu, kde co vyparatil,, kam vyliezol, co skusa..... baby su take ine v tomto,aj ked urcite nie na 100%... a mozno je to ja tym, ze sama som brata nemala.. neviem...
ale keby som si mala vybrat 3 baby, alebo 3 chlaani, tak urcite tiez asi radsej 3 baby.. No a nakoniec- prave teraz tuzime po babatku a chceme chlapceka, lebo obaja s praitelom mame baby, tak aby dostal posilu 🙂) ale ked to bude dalsia baba, tak sa nezblaznime🙂))

nadhera
23. sep 2009

moje kamaratky maju vacsinou kocky a mozem potvrdit,ci skolkarka ci skolacka - radsej nejedia,len sa musia obliect, aby boli in a pretrcaju sa pred skrinou a zrkadlom. vzdy som chcela emku,ale som rada,ze mam dvoch suprovych chalanov a inka ver,ze pojdu aj s nami na pivo /na zaciatok kofola,ale od 18tky uz pivko isto/ ,lebo po kazdej ture pesej or cyklo sme vzdy particka skoncili na dobrom chladenom pivku. podotykam nepijeme /semtam pivko/,nefajcime,chodime do lesa,na tury...proste sme ini...

katrin21
23. sep 2009

bodka: 😀

to je dobry debil... no napr. moj umyva riad stale, sam od seba a dobrovolne 🙂))a vobec mi vo vstekom pomaha.. uz mame pomahal anpr. cistit zeleninu do polievky a tal... boli dvaja synovia... on bol starsi a dodnes vindno, ze je zodpovednejsi, poriadnkumiovnejsi.... ked mal 6 rokov tak vodil 3roc. bracha doskolky, aj ho doma chystal ! mama bola od 6.00 v robote...

katrin21
23. sep 2009

jezis , sorry, tie moje preklepyy večne 🙂

inka4
23. sep 2009

bodka to ked moj napr.len odlozi za sebou nejaku vec alebo tiez za sebou umyje tanier tak ´ fuu teba ta tvoja zena nejak terorizuje to musis umyvat´ a podotýkam že moj frajeruje len pred navštevou akože je poriadny 🙂 inač za ním je nekonecny pribeh upratovat 😵

ikke
23. sep 2009

prosim, skuste dalej diskutovat bez urazok a nadavok... 😉

katrin21
23. sep 2009

ikke: ved my sa neurazame 🙂) to len macka sa trochu rozohnila 🙂))) ale inka pohodáááá, teda aspon ja som uplne kludna 🙂)))

atrami
23. sep 2009

Ejha, baby, bacha na ústa 😀

macka,,
švagor vymenil ženu, dokonca to je moja sestra. Ale nič nevyhral. Presne sa na ňu hodí tento príspevok. Na jar kvitne jedna radosť.
😉
Ja som tiež bola pripravená na dcéru. Príznaky totálne iné, dokonca som otehotnela tesne pred ovuláciou. Asi by som bola sklamaná ak by som dopredu nevedela, že to bude ďalší chlapček. Ale malinký je úúúúúúúúúúžasné dieťa, dobručký.....
MM dokonca kúpil ružovú deku 🙂

macka01
23. sep 2009

Ano nahnevalo ma keď nikto povie že by chlapca nechcel lebo je s nimi väčší kríž,nesúhlasím.Poznam dievčatá čo vydaju za 4 chalanov kde prídu je plač.Tu naozaj nejde o to či chlapec či dievča.Každy má v sebe neaké zdedené geny ktoré veľmi ovplyvnia charakter človeka.Musím si zaklopať,mam zlatych chlapcov,sú milí,pozorní,nestalo sa že by raz vyvolali bitku či iné problémy.Neviem ako dopadnu v puberte,ale je jasne že v tomto období bláznia obe pohlavia,však?A všeobecne platí že dievčata su v tomto veku horšie ako chalani.Pozerate správy?Keď je polic.akcia po baroch je oveľa viac dievčat pod vplyvom alkoholu,oveľa viac ich fajčí.