Lyžiarske strediská. Ako ste s nimi boli spokojní túto sezónu?

suem
15. mar 2008

Ahojte lyziarky.
Kedze sa nam lyz. sezona pomaly konci, mohli by sme zhodnotit kto bol kde ako spokojny. Myslim lyz. strediska doma i v zahranici. Pokial to mame v cerstvej pamati 😀 , aby sme to mali pri buducej sezone s rozhodovanim lahsie.
Tesim sa na vsetky postrehy.

annika
15. mar 2008

Ahoj! Manžel s deťmi boli v Jasenskej doline ešte na začiatku nového roka, mali kráásne počasie ani neboli lístky drahé, aj služby kvalitné, čo sa týka požičania lyží a tak. Jeden deň skočili do Vrátnej doliny, tak tam ceny vysoké, slúžby drahé, nepáčilo sa im vôbec. Mojej dcérke, ôsmačka, nechceli dať detský lístok, manželovi študenstký, chodí na VŠ. Ale tá Jasenská je super, tam je blízko vleku aj hotel. Vrelo doporučujem!

ada78
15. mar 2008

my sme boli v rakusku v st. michaeli a v mautendorfe (vysoke taury) a nebolo tomu co vytknut. 😵

wladka
15. mar 2008

my sme boli v Rakuskych Alpach,v Kaprune - 5hod z BA.. Ladovec Kitzsteinhorn.. nebolo co vytknut, ubytko super, sli sme nacierno - a v Kaprune funguje turist centrum, tak sme sa tam popytali, dali zoznam a mapu.. tak sme si vybrali ubytko podla ceny, a miesta.. cena skipasu primerana, rovnako ako v Tatrach 😉 ..ale tie kopce tam.. 😵 😵 ..tomu sa vravi lyzovacka.. 😉

julia225
15. mar 2008

my sme chodili do vratnej a sestra isla dnes na tyzden do talianska tak podam info 😉 ked pride 😉

zzz
15. mar 2008

my sme chodili do francuzska, a ked maly bude strarsi urcte bude chodit zas....vsetko super.......len dlhsia cesta...

suem
autor
15. mar 2008

Ahojte babule.
Tesim sa ze sa diskusia rozbehla a nasla som ludi s rovnakym hobby.
My sme roky chodievali do Francuzska a ako pise zzz bolo to super, len ta cesta to je pravda. No ked idete dobra partia, uz cesta je sucast vyletu 😀 😀 😀
Teraz sme boli vo Svajciarsku, tiez to bolo dobre, niet co vytknut, len mne prirastli fr. alpy k srdcu 😅
A zo Slovenska mam najradsej Zverovku a jej nedaleku Oravicu, hl. pre aquapark, kt. je priamo pod kopcom. A aj Plejsy ak sme tym smerom. S malym babom je predsa len v SK bezpecnejsie.
My sme taki mali lyz. fanatici, chodievame na tyzden do Alp sa vyburit 😵 , a potom na SK kvoli pobytu na vzduchu.
Ako sa Vam paci v Tatrach? Boli sme tohto roku na pozvanie na Strbs. plese. To ani akoby lyzovacka nebola, ale taka prezentacia co kto ma a moze si dovolit. Keby ze ten pobyt a skipasy platim ja a nie obchod. partner, tak asi tam nie sme ani 24hod. 😠
Tatry milujem, snad mam k lyzovaniu tam averziu, len skrz slov. smotanku.
julia225 napis potom prosim ako sa mala sestra v Taliansku. Pocula som len chvaly, a MM tam chce ist bud. rok, tak nech viem do coho idem .
Chystate sa niekto na velkonocnu lyzovacku?

ela.masa
16. mar 2008

ahoj bola som v jasenskej doline bolo tam super boli v prenajatej chatke s vyhladom na svah.osobne nelyzujem ale muz a brat so zenou ano boli velmi spokojny hlavne s nocnym lyzovanim.mne sa pacila priroda aj moznos sankovania pri chate,

langkofel
16. mar 2008

Suem, tak sa pridam a vychvalim teda moj "druhy domov". Takze my sme boli vlastne len doma v talianskych dolomitoch, ale ja to tu milujem. Je tu nadherne, zjazdovky fajne, sluby aj ubytovanie super. Tu kde zijeme je trosku drahsie, dost znama oblast Val Gardena (kazdorocne sa tu kona svetovy pohar v lyzovani, zjazd a super G), ale da sa vybrat s rozneho ubytovania... Su tu turisticke info, dostanete info o ubytovani, zjazdovkych, mapy...

Ja sa zase tesim vasim skusenostiam so slov. lyzovaciek, radi by sme vyskusali na buduci rok 🙂

langkofel
16. mar 2008

http://www.valgardena.it/

neviem ci to sem mozem hodit, je to oficialna stranka "nasho regionu" ak by niekoho zaujimalo 😉 ja vrelo odporucam

wladka
16. mar 2008

suem, my sa chystame.. ale neviem kam.. dajte tipy, kde sa da lyzovat 😉 .. ideme do Liptovskeho jana.. takze niekde tam.. este som v tom regione nelyzovala.. 😅 ..ja vzdy mimo sk.. alebo blizsie k NR, Donovaly..

suem
autor
16. mar 2008

Wladka my sa tiez chystame, teda urcite pojdeme, jedine zeby sneh uuuuuplne zmizol. No myslim ze MM by predsa len niekde nasiel. Asi zase zajdeme na Zverovku, mne sa tam tak velmi pacilo, no pripustam ze to bolo dost aj pocasim, slniecko, teplucko, proste raj. Z L. Jana to myslim ani nebude az tak daleko. V Tatrach bude vo velkonoc. obdobi zase katastrofa.
Do konca tyzdna sa moze este vela zmenit, tak uvidime. Budem sa inspirovat Zivou panoramou na STV2 😀
😀 😀
Neviem ake mate skusenosti ostatne, no ked sme porovnali naklady a lyz. podmienky v SK a v Aplach, tak to bolo vyrazne v neprospech SK ☹ . No dali sme si zavazok spoznavat domovinu, tak sa snazime plnit.
Pa.

suem
autor
16. mar 2008

langkofel dakujem. Hned som si ulozila adresu 😀 .

mixka
16. mar 2008

my sme boli v taliansku v stredisku paganella, byvali sme v dedinke molveno a bolo to absolutne uzasne 🙂 nadherne prostredie, dokonale svahy siroke a dlhe, fakt si vsetci prisli na svoje 😵

zuzana_t
16. mar 2008

wladka. suem - IP 😉

azifca
16. mar 2008

my jsme byli 3x po sobě v IT - Val di Fiemme-Oberregen, super. 1x Aprica - je to znovuobnovené středisko, ale před těmi 3 lety tam měli málo sněhových děl. Vloni v v Kitzbuehlu, bylo málo sněho, byli jsme tam v době Světového poháru a tak fungovalo pár sjezdovek, dosněžovali 24 hod. denně a rolbovali minimálně. Včera jsme se vrátili z Ral. Saalbachu a tam to vypadalo velmi dobře. Ještě máme za sebou Marileva-lolgarida v IT a La Norma ve FR (slabé)

annika
17. mar 2008

Azifca, s takým malým bábom a tak ďaleko?? Ja si neviem predstaviť, že by som šla teraz s malým niekde do zahraničia. Ale ani do Tatier, počkáme ešte rok-dva a vtedy vyrazíme niekde. Manžel je fanatik, aj dcérky sa rady lyžujú, tak oni chodia furt niekde. V sobotu práve boli V Rakúsku, na Semmeringu. Mali úžasné počasie, málo ľudí, čertsvo napadnutý sneh.

poleva
17. mar 2008

strbské pleso, ale velmi drahé
a lopúšna dolina - svahy aj pre takých, ako ja , čo sa učia

wladka
17. mar 2008

baby, vdaka za tipy.. urcite aj ja budem cument an zivu panoramu 😀 😀 na stv.. a zasadne rodinna rada, a dohodneme sa , ze kam.. ja predlozim tieto strediska, co ste spominali, aj na IP 😉 ..budem muuudra 😀

suem
autor
19. mar 2008

Ahojte babule.
Mrkla som na Zivu panoramu STV 😀 a vacsina lyz. stredisk je stale v prevadzke. Dokonca uz ponukaju aj zlavnene skipasy.
Takze hor sa na svahy!
Prajem veselu velku noc a krasnu, jarnu, slnecnu lyzovacku. 😵

tineti
6. mar 2016

Aj ja