Lyžiarsky výcvik a alkohol u siedmakov

maria200
14. jan 2016

Ahojte chcela by som sa vás opýtať ako ste prežívali lyžiarsky výcvik ja som sa naň tešila ale teraz som zistila že niektoré baby chcú zobrať alkohol ale ja piť nechcem a bojím sa že ak budú so mnou na izbe že aj ja budem mať problém vlastne som 7mačka už som alkohol ochutnala ale nie niako vela len tak trošičku tak poradte vyjadrite sa

dominika6
14. jan 2016

@maria200
Nepi lebo ta vyrazia zo skoly

loginexistuje
14. jan 2016

Mars spat rano ides do skoly

janinah
14. jan 2016

ach,jaj,to siedmačky my tu máme? čo chceš počuť? nik ti nebude stáť s revolverom pri hlave,že musíš piť....asertívne správanie študuj....ak bude prúser,tak sa budeš obhajovať

maria200
autor
14. jan 2016

no ano a to mi uveria všetky baby na izbe piju a ja jedina nie no jasne nenapadne

sasa1983
14. jan 2016

Pockaj po lyziarskom...som tehotna, bol to ucitel,alebo vlekar, co je to HCG (to z dnesneho portfolia). Ja si myslim, ze by mali byt 2 verzie tejto stranky, pre lucidne zeny (je jedno,ci matky, nematky, cakatelky..) a pre zvysok (nechcem sa nikoho dotknut, ale ved nech si kazdy spravi svoj obraz).

esterba
14. jan 2016

@maria200 nepijem. Alebo mne to nechuti. Tak sa to hovori.

dominika6
14. jan 2016

Veru nepi lebo otehotnies

terezka1947
14. jan 2016

@maria200 darmo,ze budu s tebou na izbe....ked nepijes,nepijes....to sa chces opit zo slusnosti? 😀 😉
a ucitelia zistia,kto pil...ci nepil...tomu ver.

qidko
15. jan 2016

Som prekvapena aka mlada zabka tu riesi pit alebo nie urcite NIE kedze som tu len kratko myslela som si ze tato stranka je pre zeny a matky nechcem nikoho urazit

margotka112
15. jan 2016

No ak je táto stránka len pre ženy a matky,tak ak je siedmačka menzes pravdepodobne už mala tz. ,že žena už je ,a čo sa týka matiek tak polovica z nás tu ešte matkami nieje.
44
@maria200 No nútiť ťa nemôžu,a ver tomu ak sa spiješ budeš dva dni chorá a jediná spomienka na lyžiarsky bude ako ti dakto držal vlasy na wc,a rodičia sa istotne nepotešia.

jaja018
15. jan 2016

Babyyy ale ved ste jej nijako nepomohli... Podla mna sa nepyta ci ma pit alebo nie....
Urcite nepi!!! Moze to mat nasledky... A to ze ostatne budu pit na izbe no co uz... Ucitelia budu vediet kto pil a kto nie... Popripade by som sa pokusila v case ked budu pit nebyť na izbe... Aby s toho nebolo to ze si ich nebola bonznut a vedela si o tom...

gita17
15. jan 2016

sak nech si vypije, co ine sa da po veceroch na lyziarskom robit? 😅 a ucitelia predsa vedia, ze tam decka budu skusat chlastat a robit hluposti.

mimikas
15. jan 2016

No si vo veku ked bud ides zo stadom, alebo si za cudaka 😢 ale, ak si dost silna osobnost, odmietni, naozaj, neboj sa nakoniec budes za hrdinu co sa neopil 😀 a nebudes mat problemy . Na lyziarsky kludne chod, ja mam nan super spomienky, akurat nepi ked nechces, nemozu ta donutit 🙂. Drzim palce aby si odolala

mimikas
15. jan 2016

@qidko no bohuzial taky je dnesny svet, ja mam cez 30 ale uz na mojom lyziarskom sa riesilo kto pije a kto nie a hlavne kto fajci a kto nie ☹. Takze predpokladam ze teraz to je este zaujimavejsie

cackaa
15. jan 2016

@maria200 Tak ja mám už 40 fuč, ale nikdy som nikde na školských akciách nepila. Jednoducho mi to nechutilo a to som aj vždy povedala, že sa môžu aj na hlavu postaviť, že to jednoducho robiť nebudem. To isté s fajčením. Neskôr som robievala rozvoz po diskotékach. Nikdy som o nič neprišla, nikomu to nevadilo a v triede som patrila vždy k obľúbencom. Stoj si za svojimi zásadami, nikde nie je dané, že musíš isť so stádom...

vlastulina1
15. jan 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

presne tak len si stoj za svojim 🙂 drzim palce

jankachodkova
3. mar 2016

Ahojte, my sme boli na super lyžiarskom výcviku - nie ďaleko od KE - Turistická ubytovňa Relax. Mali sme celý lyžiarsky výcvik zadara - komplet ubytko, plnú penziu, skipasy, požičovňu lyž.výstroje, skibus, plno miestností, pc miestnosť, veľkú športovú halu - no proste fest sa nám tam páčilo. Baby, ak hľadáte v škole pecku, tak jednoznačne odporúčam - čeknite ich web, myslím že: ubytovnarelax.webaster.sk a tam to niekde majú. 😀

erickatt
3. mar 2016

@maria200 alebo povedz. Ja uz nepijem. Aalebo jak v pachovi.. Stiny...

kokos62
7. mar 2020

@maria200 som prvák na strednej a náš lyzarak s vodkou bola topka😂