Má niekto skúsenosť s výrobkami Aloe Vera od LR?

jana822
16. feb 2009

Ahojte,chcela by som sa spýtať,či náhodou má niekto skusenosti s výrovkami Aloe Vera od firmy LR.
Kamarátka mi hovorila,že su dobre,takže by som sa chcela s niekým poradiť či su ozaj také dobré.Dakujem za všetký odpovede 🙂 🙂 🙂

evulienka222
17. mar 2015

@ikke aloe od LR je strasne super vyrobok, pomaha na celkovu ocistu tela, ale treba minimalne tri litre vypit za tri mesiace , 0,5 deci denne,. Travenie sa mi zlepsilo o 150 percent. samozrejme aj na ine veci pomaha, imunitu hlavne, proti rakovine, ..

evulienka23
21. mar 2015

@myska1102 dobrý deň, máte na predaj nápoj aloe vera ? ďakujem

miroslav58
8. apr 2015

Výrobky od LR odporúčam,pomohli pri veľa zdravotných problémov,dokonca i pri onkologických.
Po týchto skúsenostiach som začala spolupracovať s fi.LR ak máte záujem o bližšie info. alebo produkty píšte na miroslavaselecka66@gmail.com

xima
20. apr 2015

Ak mate niekto zaujem o LR kozmetiku v Kosiciach,kontaktujte ma cez IP...pekny den 🙂

23makaveli23
8. jún 2015

Ak by tu bol niekto z Levíc, kto by mal záujem o LR, môžete ma kontaktovať (kludne aj poradím, pomôžem) 🙂

mirkapo
3. júl 2015

@miroslav58
@xima
@23makaveli23 Dobry den, potrebovala by som radu, kedze pozeram, ze sa venujete aj poradenstvu.. Syn bude mat o 3tyzdne 3roky, zacali u nas hnacky a vracanie, z vyterov nam vysiel Helikobakter a rotavirusy (aj ked je na ne ockovany). Velmi casto si dava ruky do ust a je mu jedno, ze je akurat v piesku kde chodia aj romovia,holuby, macky.. a v podstate vsetko ochytava a ruky do ust.. chcela by som pre neho nejaky produkt, ktory by mu pomohol na zaludok ale aj celkovo zvysil imunitu, kedze chodi do skolky a tam sa vyskytuje tiez vsetko mozne.. aky produkt by bol najlepsi. dakujem

chrobaaacik
20. júl 2015

@23makaveli23 chcela by som sa spytat kolko stoji registracia v LR. Uzivam aloe vera gel a chela by som si ho kupovat so zlavou. Ako to vychadza ? dakujem za info. 🙂

myska1102
20. aug 2015

Z okolia Trenčina kľudne kto potrebuje výrobky LR tak sa ozvite

caterine
9. okt 2015

Aka je cena aloe vera gelu vie mi niekto napisat kludne aj do Ip. Vdaka

smoni
5. nov 2015

Skúsenosť s produktami výborná, pomohli zdravotne, kozmetiku iba tú používame... naj pre nás kolostrum, emergency sprey, probiotiká, aloe vera, samozrejme zubná pasta, make-up
Ak treba poradiť, čo a ako (a budem vedieť) kľudne IP

adula81
3. feb 2016

Ponúkam na predaj prípravky LR Health-Beauty,info mailom,v rámci celého Slovenska,rada poradím 🙂

andreakoller@centrum.sk

henulina33
16. feb 2016

@jana822 Ahoj ak máš ešte záujem o výrobky aloe vera,tak mi napíš henika.b@gmail.com pracujem s tým,SOS spray mám odskúšaný na sebe a mojej rodine 🙂 ak má aj niekto iný záujem,tak ma kontaktujte,odpoviem každému 🙂)))Ahojte

ifgalo
27. mar 2016

Aj ja pracujem s LR-Nitra,Sereď,Bratislava,a okolia 👍

lucijag
12. máj 2016

ahojte ak by mal zaujem niekto o vyrobky resp poradenstvo Zilina a okolie kludne sa ozvite

edita0527
19. máj 2016

Ahojte, ja mám osobné skúsenosti s výrobkami od firmy Forever.

phillippa
25. máj 2016

Som LR poradca pre Kosice a okolie ak niekto potrebuje poradit/ skusit produkt pokojne sa ozvite

frisnica26
15. jún 2016

@blazonko dobrý. ja som začala davať aloe a colostrum 3,5 ročnému davam to mesiac ako nastupil do škôlky samé atb a aj malý ročný už bral 6 krát tak to dávam aj jemu začnem to asi aj ja . a berie to aj sestra. chcem sa opýtať narovinu . budem rada ak mi pomôžete. oplatí sa mi ísť k nim ked to nechcem predávať len pre vlastnú potrebu . viete výrobky su drahé a možno ked budem pre nich pracovať budu lacnejšie. či ? dakujem krásne za radu. lenka

frisnica26
15. jún 2016

@chrobaaacik dobrý. ja som začala davať aloe a colostrum 3,5 ročnému davam to mesiac ako nastupil do škôlky samé atb a aj malý ročný už bral 6 krát tak to dávam aj jemu začnem to asi aj ja . a berie to aj sestra. chcem sa opýtať narovinu . budem rada ak mi pomôžete. oplatí sa mi ísť k nim ked to nechcem predávať len pre vlastnú potrebu . viete výrobky su drahé a možno ked budem pre nich pracovať budu lacnejšie. či ? dakujem krásne za radu. lenka zistili ste niečo,. akujem

lussi87
4. júl 2016

@frisnica26 dobry den. my sme sa tiez zaregistrovali kvoli vlastnej spotrebe, manzel sa neskor tomu zacal venovat aj viac. z osobnej skusenosti mozem povedat, ze je urcite vyhodnejsie sa zaregistrovat aj ked len chcete nakupovat pre seba. s pozdravom Lucia

nuska
29. júl 2016

Chcel by niekto Aloe Vera gely od LR, idem si kúpiť a keď kúpim viac, je lepšia cena 🙂 Najlepšie Košice, Prešov a okolie, prípadne by mohol byť aj smer Košice - Zvolen,pôjdem tade cca v priebehu dvoch týždňov

spagetti2016
22. aug 2016

ahojte mne a mojej rodine aloe vera gely velmi pomahaju takze aj spolupracujem s firmou LR a mam to za nakupnu cenu, kto ma zaujem dozvediet sa viac,mozem poskytnut informacie aj osobne, TO,PN,NR BA,TT

frisnica26
23. aug 2016

aka je teda nákupná cena aloe vera gel broskyna a colostrum tekute a colostrum tabletkové. dakujem

smoni
23. aug 2016

@frisnica26 posielam ip

natalia165
11. okt 2016

Dobry den, chcem sa spytat ci je aloe gel ucinny aj na celulitidu a ak ano, ktory

smoni
11. okt 2016

@natalia165 môže pomôcť aj pri celulitíde, pretože zbaví telo škodlivín a toxínov, tým sa priechodnia aj kapilári a živiny putujú ku všetkým bunkám, v podstate ak chcete riešiť celulitídu stačí aj medová či broskyňová aloe + by som išla z vonka do série algetics, ktorá obsahuje riasy na spevnenie pokožky a je účinná pretože sa vmasíruváva do pokožky a tým sa štartuje lynfa, ktorá rýchlejšie odburáva nánosy z tela

zdenusa4
11. okt 2016

@smoni pouzivam produkty aloe vera ale na celulitidu som este ten pripravok nepouzivala..aspon viem co mam jeziskovi na vianoce :D :D mohol by mi ho manzel kupit, musim mu to nakazat 🙂

chrobaaacik
11. okt 2016

@natalia165 ak by si chcela, mam na predaj LR Aloe Vera na vnutorne uzitie..je to liter, normalne stoji 32€ flasa, ak chces dam ti ju za 28+posta..mam poslednu flasu 🙂

luciaholpova
21. okt 2016

Dobrý deň ,cchem sa opytať,ako davkovať deťom 8 ročnej dcére,a 3 ročnému synovi dr aloe vera drinkingel? dakujem

phillippa
21. okt 2016

@luciaholpova davkovane je 1 ml na 1 kg hmotnosti rozdelené do troch davok denne napr 30 kg skolak berie 30 ml denne co je 3x10ml na deň.