Má niekto skúsenosť s výrobkami Aloe Vera od LR?

jana822
16. feb 2009

Ahojte,chcela by som sa spýtať,či náhodou má niekto skusenosti s výrovkami Aloe Vera od firmy LR.
Kamarátka mi hovorila,že su dobre,takže by som sa chcela s niekým poradiť či su ozaj také dobré.Dakujem za všetký odpovede 🙂 🙂 🙂

coccinella
17. mar 2014

Za jak dlouho po užívání aloe jste otěhotněly? 🙂

pink_lady
18. mar 2014

ak by mal niekto zaujem o produkty, mozete ma kontaktovat. Ja som sa zbavila chronickych problemov - bolesti chrbtice, porucha imunity a navyse som pitim aloe vera gelu schudla a dost vyrazne. Ide skutocne o GEL nie šťavu.

@coccinella za seba mozem povedat, ze som dlho nemala ovulaciu a same cysty a pri piti 1. mesiac sa mi spustila taka ovulacia ze som vlozku musela nosit 😅 Otehotniet som neskusala tak toto neviem povedat. Ale mna zbavilo bolestiveho menzesu /mam endometriozu/, zbavilo ma migren pocas MS,...takze ja odporucam. fakt je to zazrak prirody.

renculiatko
19. mar 2014

Spolupracujem s firmou LR ak by mal niekto zaujem kludne sa mi ozvite ci uz tu alebo na tel.c. 0903 978 209.Bratislava,senec,trnava,dunajska streda a okolie.

ivanamajorosova
25. mar 2014

@jana822
Ahoj Janka. Mám skúsenosti s výrobkami od LR Kozmetics, môj snúbenec je registrovaný ako LR partner. Mnohé som už sama použila aj naše rodiny i známi a úprimne som s nimi veľmi spokojná, pôsobia výrazne ozdravujúco z vonku a blahodárne z vnútra na celý organizmus. Ak chceš poradiť, alebo máš o čokoľvek záujem, obráť sa na nás kedykoľvek, radi Ti poradíme 🙂 Volaj na číslo 0907619791, alebo kontaktuj na facebooku: Rasťo Lukáč, alebo píš na email: architekt.rastolukac@gmail.com. Zatiaľ ahoj...🙂

petersimko
10. apr 2014

ja mam len dobru skúsenosť z aloe vera mne osobne dosť pomohol aj v rodine môžem len odporučiť mam už veľa produktov odskúšaných a pomáha to na hoci čo 🙂
keď by niekto mal záujem viem aj poskytnúť aloe vera alebo hoc čo iné.

ita111
23. apr 2014

ja si objednávam u seba produkty ktorých základom je aloevera priamo od pestovateľa-výrobcu FLP,všetky produkty sú najvyššej kvality 🙂

pink_lady
22. máj 2014

ostalo mi 1 balenie Colostra, ak by mal niekto zaujem,...IP

mariannaajurko
22. máj 2014

Ahojte, ja tiež som tam zaregistrovaná, a môžem len pochvaľovať, malému uplne zmizol opuch mandlí, mali sme ísť vyberať mandle, aj dr. pozerala, nechapala z čoho. A pritom sme pili len 5 týždňov aloe vera gél broskyňu. Veľmi chutí deťom. A mladšej dcére úplne zmizli molusky, a to brala colostrum a aloe gél.

ahavierova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bratkomt
27. aug 2014

@zuz11
Pre zuz11 výrobky LR Health & Beauty sú naozaj veľmi dobré. Inak rastlín Aloe je viac ako 300 druhov. Na výrobu gelu je určená Aloe Vera Miller Barbadensis. Zbierajú sa 3-4 ročné listy. Aloe Vera gel je ešte do konca mesiaca august 2014 v zľave. Fľaška 1l vydrží tak na 10 dní. Každá príchuť je určená privátne na iný problém. Je tam Medová, Broskyňa, Freedom a Silvera. Bližšie informácie rád poskytnem. bratkomt Rado z Martina

dia123
28. aug 2014

Ahojte, surne potrebujem jednu flasku Aloe Vera Gelu Broskyna. Ak je tu niekto z okolia LV, NR a ma tento gel k dispozicii, prosim poslite mi spravu na IP adresu. Pripadne aj BA, ale ak by bol gel k dispozicii dnes. Dakujem pekne.

lrporadcmi
3. sep 2014

Dobrý deň dámy ako ste už iste zistili som poradca pre túto firmu, jediné čo by som chcela povedať všetkým ktorí len odsudzujú, že keď to neskúsili tak nech nehovoria. Čo sa týka cien,poznáte to, že nie sme takí bohatí aby sme si kupovali lacné veci?? Ja už áno, robila som predtým s inými firmami, kozmetickými ale až keď mi predstavili LR som pochopila o čo vlastne ide.Áno dá sa kúpiť aj lacnejšia kozmetika,nepopieram ale tiež by sme si už mali dávať aj trocha pozor čo to je. Naša firma nemá reklamu- prečo? Jednoducho preto, že radšej ako do reklamy vráža do výskumu a testov.A keď to odtestujú vo vlastnom tak to posunú na nezávislé testovacie inštitúty veľmi zvučných mien, ktoré by si na tričko nevzali, že dali svoj punc kvality niekomu kto predáva niečo zbytočne predražené. Takže ako u kozmetiky tak aj u výživových doplnkov, všímajte si čo používate. Ktorý z produktov pleťovej kozmetiky ma Dermatest ( veľmi uznávaný a potrpia si na ňom rakušaci a nemci... len nie slováci :( )a čo sa týka aloe,je ich viac druhov ale len jeden ma preukázateľný liečebný účinok, aj to nestačí musí to byť správne spracované a hlavne bez aloínu takže dámy neverte ak Vás preháňa z nejakého aloe, že detoxikujete... to robí ten aloín ktorý je vo vrchnej časti listu a u Vás v črevách nemá čo hľadať... a tiež si zistite kto ma na svojej aloe Institut Fresenius (kto nevie nech si zisti na nete čo to je, prípadne sa spýtajte nejakého lekára..ak to nevie...) a takto by som sa s Vami vedela baviť aj hodiny o všetkých produktoch, nemám však záujem presviedčať niekoho kto nevie o čom to je a už vôbec sa hádať .... odmietam to robiť, každý sme si strojcom vlastného šťastia a toto tu nepíšem len preto, že tieto produkty predávam sama som si ich vyskúšala na vlastnej koži na svojich blízkych, je to jedna fantastická vec od odborníkov a kto skúsi pochopí pekný deň 🙂

lrporadcmi
3. sep 2014

@mirka mirka môžeš ale lepší na to je koncentrát krém a ten sprej len znásobí učinnosť 🙂

lrporadcmi
3. sep 2014

@rebeka_ zaujímalo by ma či takto podrobne študuješ všetko čo kupuješ ......

lrporadcmi
3. sep 2014

@osky nie to nerob do očí nie!

lrporadcmi
3. sep 2014

A ak máte niekto ďalšie otázky pýtajte sa alebo ma kontaktujte Mgr.Jana Hirjaková 0905288826 som v MI 😉

lr11
1. okt 2014

@jana822
Ahojte maminky, nemaminky, žienky, budúce mamičky. Naozaj LR pomáha, lieči a funguje. Najprv som si všetko vyskúšala, overila a teraz viem Vám poradiť, pomôcť v akejkoľvek oblasti. Na akúkoľvek vekovú kategóriu, akýkoľvek človek, akýkoľvek problém. Kľudne píšte, rada Vám pomôžem. Užite si život bez starostí.
Lenka

slavkamesinova
20. okt 2014

Ahojte Baby produkty Aloe Vera niete mi dat o nich informaciu?

laurinka2011
3. nov 2014

@lr11 ahoj,ja som si akurát dnes bola po aloe vera gel od LR,idem ho dávam dcérke 3ročnej,po očkovaniach má nejaké problémy,tak to chcem vyskúšať ako taký detox,dúfam,že jej to pomôže,len som sa chcela opýtať ked už to máte odskúšané,má ten gelik nejaké vedlajšie účinky,alebo niečo,lebo maminka od ktorej som to brala,my povedala,že môže mať prvé 3dni hnačku,potom by už nemala mať,tak neviem,či jej to mám začať dávať už dnes alebo až od víkendu,lebo chodí do škôlky 🙂

janinal
8. nov 2014

Ahojte, som registrovaná vo firme LR , pretože produkty mi pomohli a chcela som ich lacnejšie... , tak som volila formu registrácie . Sú tu síce aj nejaké poplatky za pomôcky a novinky, ale to mi nevadí. Takže predaju sa venujem len v rámci mojej rodiny a zopár známych, prípadne kto ma osloví. Vždy budú reakcie pre a proti, je to tak vo všetkom... . Alojka od firmy LR je kvalitná, po 15 rokoch som sa zbavila nezhubného nádoru na prsníku, veľkosti 2cm a taktiež mi zmizli dva myómi na maternici, je to už dávno a nepomohla mi jedna fľaša ani šesť, to by som klamala, užívala som to dlhodobo, ale vyhla som sa operácii, takže toto je moja skúsenosť, no a teraz mám produkty od LR počnúc zubnou pastou, cez krémy až po doplnky výživy. Mám krásne vnúčatko, tiež si dcéra pomohla tým že pred a počas tehotenstva papala doplnky výživy z tejto firmy. Proste ja ich čistote verím. To je môj názor . Ak chcete vedieť viac, alebo niečo chcete vyskúšať aj vy doručím okolie Detva, Zvolen, alebo aj inde poštou, alebo píšte o probléme na janina228@azet.sk

janinal
8. nov 2014

@laurinka2011 No neboj sa maminka, hnačku určite nebude mať, len jej začni dávať v malých množstvách cca pol malej lyžičky ráno a večer 20 minút pred jedlom a po týždni podľa jej váhy, ak má napr. 15 kg, tak 15ml jej rozdeľ 2-3x denne, malá kávová lyžička je 5ml. Tak prajem všetko dobré...

pavllak
15. nov 2014

@felixko ahoj džús s aloe vera ti neodporúčam má prehanacie účinky.odporúčam aloe vera gel piť dlhodobo.v lr máš 4 varianty z ktorých si môžeš vybrať.

1marika1
15. nov 2014

dobrý večer,

z LR mám skúsenosť len takú že po makeupe na svadbu mi po 2 dňoch vyšli na tvár ako keby lišaje, no katastrofa, ale ak chcete zarábať alebo užívať niečo ozvite sa mi

Link: https://www.foreverliving.com/marketing/Home.do

zaručene odporúčam, viem o čom píšem a nie len pre užívanie ale aj zarábanie

1marika1
15. nov 2014

@lrporadcmi

dajte si vysvetliť veci od inej firmy a sa rozhodnete

lrporadcmi
17. nov 2014

@1marika1 Ďakujem veľmi pekne za ponuku ale FLP poznám veľmi dobre a myslím že viac ľudí s ktorými som sa mala možnosť stretnúť.. čo opisovali ako ich po Vašom aloe preháňalo a bolel ich žalúdok , takže vysvetľovať nemusíte nič nemám záujem a ak by ste bola taká milá nechajte si vaše skúsenosti na vaše dohodnuté stretnutia a ohurujte nimi tam ako by ste si všimla kolko pozitívnych ohlasov tu na LR je tak by Vám snáď mohlo dojsť že nemám záujem a keď ste už tak začala prejsť na americkú konkurenciu, nech si to pijú a užívajú tam tu máme európsku firmu , s kvalitou a cetifikátmi kvality takže ak si chcete dať niečo vysvetliť a hlavne marketingový plán rada sa stretnem!

jasamaniktoiny
24. nov 2014

Mila slecna Janka alebo lrporacmi.Ako mozete ociernovat firmu FLP ked tato firma je asi jedina v EU ktora je konkurencie schopna voci firme LR?Maju uznavanu certifikaciu spolocnosti IASC.Produkt velmi vysokej kvality.Vyuzivaju AV BARBEDENSIS MILLER tak ako vy.Niekolko druhov gelu.Je sice trochu drahsia ako vasa ale kvalitativne na velmi vysokej urovni.
Co sa tyka marketingu prosim Vas prestudujte si ho aby ste vedeli adekvatne odpovedat ci reagovat cloveku ktory pre tuto spolocnost pracuje pretoze je to minimalne neprofesionalne rozpravat o firme o ktorej viete tak malo.
Ja nepracujem pre firmu FLP ale takto si akurat uskodite vo svojom biznise a tym padom aj firme LR kedze si ludia pomislia co za arogantnych ludi tato firma produkuje.
Trochu pokory!!!
Co vy na to?
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Precitajte si napriklad knihu od pana Iva Tomana RUSKE KOLO a pochopite ako sa starat o zakaznika ci knihu od toho isteho autora Jak budovat MLM.
Verte ze ich mam precitane asi 100 krat a stale ked ich citam dozviem sa nieco nove.
Prajem vela uspechov a pekny zbytok dna.

jasamaniktoiny
24. nov 2014

Mila pani 1marika1.Kedze mate vyskusany jediny produkt od firmy LR ako mozete urobit takuto antikampan tejto firme?
Je to pod uroven.
Tato firma funguje s celosvetovo znamym Institutom FRESENIUS. ci firmou DERMATEST z Nemecka.
Maju troch lekarov (primarov) na linke kazdy den z toho jeden je primarom Dermatologickeo-Veneoloznej kliniky v Kosiciach.Vola sa Tomas Kampe a osobne sa pozname.
Po pouziti spominaneho Make upu ste mohli mat standartnu reakciu vasej pokozky na vas denny ci nocny krem,podkladovu bazu, alebo ste alergicka na nieco co ani sama neviete na co.
Zvalovat vinu na Make up je blud pretoze kazda zena ktora aspon trochu rozumie tejto problematike vie ze ked sa rano zobudi umyje sa nejakym mydlom najlepsie ak neobsahuje rozne typy parabenov a mineralnych olejov,potom si nanesie ci uz nejaky kvalitny krem alebo lahsiu podkladovu bazu a az potom make up.
Co z toho vypliva?
Make up s pokozkou ani nepride ku kontaktu.
KOCKY TOTO VAM POVEDAT JA CHLAP????????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
A este jedna reakcia.
Doporucujem popracovat na motivovani.
Osobne si myslim ze prosit sa je vela a vy ste sa svojim poslednym prispevkom doslova prosili.
Preto aj slecna Janka reagovala ako reagovala.
Aj vam prajem vela uspechov a pekny zbytok dna. 🙂

lrporadcmi
19. dec 2014

@jasamaniktoiny No paráda prišla záchrana... ak by ste si prečítali veci predtým lepšie tak je na zváženie kto robí antikampaň a kto očierňuje, a arogantných ľudí ako vy môže vedieť ktorú knihu som ja čítala a ktorú nie, poprosím tieto cenné rady si nechajte pre svojich ľudí a nemrhajte svojim talentom, a ja by som sa do tejto debaty ani nebola púšťala ak by som priamo nebola "oslovená" ,ak ste si už dostatočne pohladkali svoje ego tak si choďte vlastnou cestou s vlastnou firmou za pochopenie ďakujem

lyduska777
15. jan 2015

ahojte..je tu niekto z okolia TV, KE kto robí s produktmi LR - aloe?

lrobchodnik
3. feb 2015

dobry vecer prajem spolupracujem s firmou lr uz cez rok. vyrobky aloe vera su naozaj ucinne a tak kvalitne ako to uvadzaju v katalogoch a na inych strankach. z mojich vlastnych skusenosti vam viem potvrdit ze nieje to len mytus co sa tyka uzavania aloe vera ako napomoc o dieta. x nasich zakazniciek potvrdilo ze aj uzivanie aloe vera dopomohlo k ich otehotneniu a to nehovorili o dalsich pozitivnych ucinkach ktore nadobudli uzivanim aloe vera. pracujem po celom slovensku takze ak by ste niekto mali zaujem o nejake vyrobky aloe vera viem vam velmi lahko sprostredkovat vyrobky za priatelne ceny. pre viac informacii ma kontaktujte na email mattiujuscak@gmail.com alebo na telefonnom cisle 0944744428 dakujem s pozdravom matus