Má niekto skúsenosť s výrobkami Aloe Vera od LR?

jana822
16. feb 2009

Ahojte,chcela by som sa spýtať,či náhodou má niekto skusenosti s výrovkami Aloe Vera od firmy LR.
Kamarátka mi hovorila,že su dobre,takže by som sa chcela s niekým poradiť či su ozaj také dobré.Dakujem za všetký odpovede 🙂 🙂 🙂

zuziq8
3. apr 2012

ja mam s Aloe od LR len tie najlepsie skusenosti, vyskusala som toho od nich velmi vela, a mozem povedat len samu chvalu 🙂 momentalne od nich pouzivam najma krem na jazvy, pretoze ta moja vyzerala po SC aj pol roka velmi zle a je to jediny krem co mi pomaha... a okrem toho ked porovnam tie smiesne male geliky z lekarne na jazvy a aloe krem, tak aj cenovo vyjde ovela lepsie 🙂

majo155
6. jún 2012

Ahoj. Ja som 3 mesiace užíval Aloe Vera Freedom. Mám trochu problémy s kĺbami a zatiaľ mi nič nepomohlo, tak som to chcel vyskúšať. No možno ma skôr presvedčil predajca. Sú veľmi dobre vyškolení ako na klienta. 🙂 Ako marketingový nástroj často používajú aj takéto diskusie. Bohužiaľ ale necítim žiadne zmeny k lepšiemu. Len mám kvůli tomu dosť dieru v peňaženke. Je to veľmi drahé, ako všetko, čo sa predáva cez multi level marketing. Ale nechcem nikoho odhovárať. Možno som len jediný prípad, komu to nepomohlo.

argisk
22. jún 2012

Počas tehotenstva a dojčenia, by som neodporúčal začať s užívaním Aloe. Detoxikáciou sa môžu vylučovať škodlivé látky a dieťa ich prijíma.

daduska2009
28. júl 2012

Ahojte mne sa podarilo otehotniet vdaka aloe od LR a mozem to odporucit kazdej co ma problem otehotniet najskor som tomu neverila ale osvedcilo sa mi to a teraz cakame druhe babatko vdaka aloeak ma niekto otazky prosim IP 🙂

artep1982
10. dec 2012

@daduska2009 Ahoj, neviem či som sa správne obrátila, ale potrebovala by som zohnať vzorku krému s Aloe Extra bohatý krém na ruky. Mala by som oň záujem, ale potrebojem najprv vyskúšať aká bude reakcia pokožky. Ďakujem krásne za akúkoľvek radu.

veronika1708
25. jan 2013

@artep1982 JA by som ti vedela s tym pomoct ak chces tak mi napis na mail veronika.pusta@gmail.com

bazalka01
13. feb 2013

Výrobky Aloe Vera sú perfektné, hlavne gel drink. len je potrebné dávať pozor koľko % gel drink kupujete, lebo na trhu sú rôzne koncetrácie a tiež sa nenechajte oblbnúť cenou ale dávajte pozor aj na to koľko toho gélu sa má denne užiť, lebo môže byť firma, ktorá Vám ho ponúkne o pár eur lacnejšie ale odporúčaná denná dávka bude raz taká ako u firmy kde ho kúpite o niečo drahšie takže si to naozaj treba dobre prerátať.
Mne sa osvedčil od firmy Essens. Ak sa do tejto firmy zaregistrujete - registrácia je ZDARMA tak si ich produkty môžete nakupovať s 30% zľavou. Majú v ponuke aj Colostrum. Registrovať sa môžete aj prostredníctvom mňa. Stačí napísať IP a všetko Vám vysvetlím 🙂

era3331
18. feb 2013

@zuziq8 mozem potvrdit, aj ja to pouzivm vsetko ma doma..ak chcete poradit napiste.. 😉 🙂

sashha
6. mar 2013

používame celá rodina, 150% spokojnosť a na kvalitu preverenú osobnými skúsenosťami nedám dopustiť

minkado
13. apr 2013

Áno, ja mám tiež veľmi dobrú skúsenosť s výrobkami LR a môžem každému odporúčať, či už ohľadom výživových doplnkov zdravia alebo kozmetiky. Som absolútne spokojná, pomáha mi to na pleť aj telo sa dáva do poriadku. Taktiež moji známi, sú len a len spokojní, ktorým som výrobky od značky LR odporúčila tiež. V prípade akýchkoľvek otázok stačí napísať IP, som k dispozícii všade a všetkým. Prajem pekný slnečný dník. 🙂

mamilka
20. apr 2013

Tiež som si objednala výrobky z Aloe pre seba, max spokojnosť 🙂 Nedám dopustiť na aloe krém, na aloe drink a sprej s bylinkami 🙂

myska1102
6. máj 2013

Ahojte, ak by ste mali záujem o nejaké výrobky firmy LR, tak sa ozvite. S výrobkami od firmy LR mám osobnú skúsenosť. Mala som zdravotné problémy - diagnostikovali mi ochorenie slinivky brušnej, zápal žalúdku a mávala som hrozné bolesti ako som niečo zjedla. Už som bola zúfala, lieky mi nezaberali, tak som skúsila Alo vera gel od firmy LR. Po prvej vypitej fľaške som cítila neuveriteľné zlepšenie, hlavne v tom, že som nemala bolesti brucha a podobne. Vypila som 6 fliaš a výsledok krásny- žiadny zápal žalúdka a žiadne ochorenie slinivky brušnej. Gel užívam už druhý rok a som nadmieru spokojná. Výrobky firmy LR sú veľmi kvalitné, s vysokým množstvom aloe. Kto by mal záujem o výrobky, kľudne sa ozvite a poradím Vám. Lenka

fisinko
6. jún 2013

Ahojte, taktiež možem len doporučiť tieto výrobky... používa ich skoro celá rodina a sú nadmieru spokojný. Aj ked je tomu zozačiatku ťažké uveriť, že to pomôže lebo po SR beha neuveritelne vela firiem ktoré majú nekvalitné podobné aloe vera výrobky ale LR má naozaj kvalitu, nie nadarmo majú značku od inštitutu Fresenius.... AK by mal niekto záujem o tieto výrobky z okolia Bratislavy, Malaciek napište mi kludne poradim, objednám, doveziem 🙂 slavomir.fiser@gmail.com

mimini
26. jún 2013

Nám pomohlo Aloevera a Colostrum pri problémoch s imunitou a na alergiu

dida35121
17. júl 2013

@aloacik19
Ahoj, chcela by som sa ťa Vás opýtať ohľadom rastlinky aloe vera, dnes som si ju kúpila v kvetinárstve kôli oparom na pere, a potrebovala by som poradiť. Ako sa mám o ňu starať, ako často ju polievať a ako si môžem ten gélik nanášať na peru, či priamo keď odtrhnem list alebo inak. ďakujem

valuskova
18. júl 2013

ahojte, tiež robím LR. Kto by mal záujem z okolia ZH, BŠ, ZC prípadne aj ďalej. Rada poradím, odpoviem, prídem. mob.: 0905 223 691.
Výrobky sú super, najmä SOS sprejík prvej pomoci, Aloe vera gel, Colostrum, zubná pasta,....... tiež parfémy sú krásne.
Keď mal môj syn 2,5 roka, zistili sme že ja ASTMATIK- ALERGIK. To boli časté choroby, mnoho liekov a sprejov. Keď išiel do škôlky, bolo to : 1 týždeň v škôlke = 3 týždne doma. Po 1 roku som to vzdala a ostala s ním doma. Pár mesiacov na to som sa cez známu dostala ku Aloe vera gelu. Pil to asi 3-4 mesiace (už presne neviem), a pomohlo. Do predškolskej triedy už šiel v pohode, žiadne choroby. Dnes má už 14,5 roka, lieky žiadne, spreje dááááááávno po záruke 🙂 🙂 🙂 , a chorí býva možno raz do roka slabá chrípka.
Určite len odporúčam.

syndicus
3. aug 2013

pri čitaní niektorých príspevkov je zábavné (minimálne pre mňa)... čitať ten istý rukopis, resp. tie iste slovné zvraty v textoch prispievatelov ktorý, prešli rovnakým TRENINGOM...

slovne spojenie znie: .... na produkty LR NEDAM DOPUSTIT...alebo na ten či onen produkt NEDAM DOPUSTIT...

Stráca sa individualny prejav a nastupuje kolektivne myslenie, resp obchodný trening absolvovaný na seminároch...

pre mna mimoriadne zábavne...a preto obsahom pre mňa hodnotovo neuveritelné tvrdenia.....

Bolo by fajn občas svoe prezentácie a obchodne ponuky individualizovať..... kolektivne myslenie existuje (vedecky preukazatelne) zatial len u mravcov a včiel...

lyduss55
16. okt 2013

Ahojky ja použivam aloe a som v clube aole viem odbornew poradit dostala som sa k vyrobkom po vlastnej skusenosti ak mate otazky volajte mi 0944665410 raa pomožem viem ake je zle mat nalomene zdravie ,rovnako mi to pomohlo zbavit sa 8 kg nadvahy po porode syna

osky
16. okt 2013

mozem emergecy Aloe era spray od LR pouzit aj miesto ocnych kvapiek?priamo do oci,nicim neriedeny??????

reppka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirik2303
12. dec 2013

@osky
skor by som ho pouzila ako obklad.. Mozete si ho dat aj do oci opatrne ale belmi to stipe...ale pomaha to... len to stipe. skor tampon navlhceny teplou vodou by som nastriekala tym sprejikom a spravila by som si obklad. ja som tak fungovala po operacii oci a maximalna spokojnost

mirka
28. dec 2013

Viete mi poradit ci mozem aloe vera gel a sprej pouzivat po porode na poporodne rany?

maggie37
15. jan 2014

@mirka Od firmy Forever living určite môžeš 🙂

mirka
15. jan 2014

@maggie37 to nepoznám, ale mám od LR

maggie37
15. jan 2014

@mirka to nepoznám zase ja 🙂

zuzana315
15. jan 2014

@maggie37 aloe vera sprejik urcite pouzit mozes. gel myslis aloe vera koncentrat? ten mozes tak isto...prajem skore zotavenie a vela zdravicka...tieto pripravky mozes pouzit uz aj pre drobca, pri osetrovani pupceka, pri cisteni v oblasti plienociek...

zuzana315
15. jan 2014

@mirka prispevok vyssie patri tebe🙂

marilka001
24. jan 2014

Sú to skutočne kvalitné výrobky, sú dobré na posilnenie imunity detí i dospelých , dá sa pomocou nich urobiť celková detoxikácia organizmu. V prípade záujmu môžem poskytnúť možnosť zúčastniť sa na kvalitnej prednáške cez počítač s možnosťou dozvedieť sa množstvo zaujímavých informácií o tomto produkte i o viacerých dalších- v prípade záujmu stačí napísať na email:maja.m09@gmail.com

pink_lady
2. feb 2014

ak niekto by mal zaujem dozvediet sa viac, (TN a okolie) pripadne nieco objednat, moze ma kontaktovat na maria.martink@gmail.com 🙂

rebeka_
4. mar 2014

Výrobky Aloe Vera od LR obsahujú stabilizátory a konzervanty, ktoré nie sú vhodné pre zdravie. Aj kozmetické výrobky od LR obsahujú nevhodné látky. Ponúkali mi výrobky od LR, ale ked som si preštudovala zloženie tých výrobkov čo ma zaujali, tak som zistila, že to obsahujú: FRAGRANCE (PARFUM) - možný neurotoxin; môže obsahovať od 10 do 300 rozličných chemikálií, mnohé z nich nikdy neboli testované pre bezpečnosť, PEG ZLÚČENINY - toxický pre reprodukčné orgány a pokožku, mení štruktúru pokožky, umožňujúc iným chemikáliám preniknúť hlboko do pokožky a zvyšuje množstvo ostatných chemikálií, ktoré preniknú do krvného obehu, SODIUM LAURETH SULFATE - mení štruktúru pokožky, umožňujúc ďalším chemikáliám preniknúť hlboko do pokožky a zvyšuje podiel iných chemických látok, ktoré sa dostanú do krvného obehu a iné ☹