Má niekto z vás mániu v nakupovaní - syndróm Nora?

ennya
3. apr 2009

Ma niekto z vas maniu v nakupovani? Napr. kupuje vo velkom ked je nervozny, alebo ma nejky stav uzkosti, kabelky, sperky, topanky, oblecenie, az sa mu to vymyka spod kontroly a stava sa to doslova gamblerstvom?

felixko
3. apr 2009

som nevedela, že sa to volá syndrom Nora, akože Mojsejová? ja taký stav naštastie nepoznám

ennya
autor
3. apr 2009

to ja som to tak pomenovala, ved presne nora M. to robi.

jenna7082
3. apr 2009

ja by som to robila keby som na to mala 😅

felixko
3. apr 2009

jenna ja podobne,kedze na to nemam nemôzem si to dovolit

silvia.t
3. apr 2009

Ahoj tak ja teraz ked som tehu tak asi od 20tt stale nieco nakupujem pre maleho...ale vraj je to normalne ze hormony....tak sa radsej vyhybam obchodom s detskym oblecenim...ale ako pises ty ked som nervozna ze ma niekto rozculi,tak idem do mesta nieco si kupim a je mi fajn...mne pomoze aj taka malickost,ze lak na nechty 😀 ale u mna to nie je take chorobne....

inac dobre ze syndrom nora 😀 si ma normalne rozosmiala

titkovamiriam
3. apr 2009

dobry nazov 😀 😀 😀 😀 😀 no nastastie nemam taky problem 😀 😀 😀 ,nemam na to cas ani peniaze 😠

vevusiatko
3. apr 2009

Kebyze mam peniaze a cas tak aj ja sa tak liecim z depresii 😀 😀 😀
titkovamiriam maly marek je nadherny.Fakt krasnucky chlapcek rozkosny 😉 😉 😉

titkovamiriam
3. apr 2009

dik!!! 😀

vevusiatko
3. apr 2009

🙂 Podaril sa .Som sa rozplyvala nad nim 😀 😀 😀 Presne takeho synceka mam vysnivaneho ale my sme obaja tmavy takzemozem snivat 😀 😀

titkovamiriam
3. apr 2009

a ved na farbe nezalezi.inak ked som este velmi velmi davno bola na dovolenke s byvalim,tak sme cestovalo vlakom s modrookym a blondavim chlapcom ,mal asi tri roky a stale sa s nami rozpraval a do roka som aj ja mala take blondave modrooke a teraz bude mat v nedelu 18-to som dobre mimo temu 😀 😀 😀 😀 😀 pardon

father
3. apr 2009

No verte ci nie damy, ja mam syndrom Nora....vela krat si nieco vypozeram na nete a presne ked sa nieco nedari alebo som nervozny vbehnem do prveho shopu a nakupujem, nastastie teraz financna kriza zasiahla aj moj post a nemozem si to dovolit ale zoznam uz mam ze ked ostanu nejake peniaze navyse hned nakupujem.

vevusiatko
3. apr 2009

😀 😀 😀 😀 Vytvorime si vlastnu blond modrooky chlapci 😀 😀 😀
No tak snad aj ja niekde take male ukecane zbadam alebo mozno ze od dnes do roka co som videla tvojho 😀 😀 😀

horallka
3. apr 2009

Podľa mň a syndrom Nora máme takmer každá. Ktorá z nás rada nenakupuje? Ja nakupujem stále- dokiaľ mám peniaze. A keď si miniem - nakupuje priateľ. 🙂 Však keď chodíte po tých obchodoch - to sa ani nedá niečo nekúpiť.

vevusiatko
3. apr 2009

horalka vsak to 😀 😀

horallka
3. apr 2009

Len keby tých peňazí viac bolo- to by sa nakupovala. ja neviem, ako vy, ale ja každý deň niečo kupujem- či už potraviny, oblečenie, drogériu, niečo do domácnosti, deckám- každý deń sa niečo nájde- aj to je závislosť?

vevusiatko
3. apr 2009

😀 Ja nie chodime len obcas....Ale ja by som dokazala na drogeriu teda v DM minut aj milion 😀 😀 😀

horallka
3. apr 2009

Ja mám teraz mániu nakupovať do bytu- keďže ešte stále sme nedozariaďovali. A na oblečenie pre malého- to by som minula majland 😉

vevusiatko
3. apr 2009

Tak to je jasne na malu aj ja 😀