Má niektorá z vás silikóny?

slnkoo9
5. nov 2011

chcem sa spytat ci sa tu najde mamicka ci si dala spravit prsia.....kde?za kolko?ci je spokojnost.....chcem z 1tiek 3ky.dakujem komentovanie formou odhovaranie prosim NIE!

vefi89
5. nov 2011

Treba ti to? Ak máš dieťa, mala by si byť hrdá na svoje telo nech vyzerá akokoľvek 🙂
Ja osobne nemám ani jednotky hádam, a aj keď je pravda, že mi trošku chýbajú, ale nie sú predsa potrebné... som hrdá matka, a mojou pýchou je môj syn a nie moje telo 🙂
a manžel je takisto spokojný 🙂

nelicefo
5. nov 2011

@vefi89 nechce odhováranie. 😉 A prečo nie? Keď jej to pridá na sebavedomí. 😉 Ja som si tiež po pôrode(ked som prestala kojiť) dala trošku upraviť. Neni na tom nič zlé 😉 Dnes dokáže chirurgická medicína zázraky

@slnkoo9 pošlem IP. 😉

jarunka111
5. nov 2011

nemám skúsenosť, ale tiež by som si dala. Kto je spokojný s 1tkami (alebo menšími 🙂 ), tak je to v poriadku. A kto nie je, tak prečo si nepomôcť zvýšiť si nielen sebavedomie, ale urobiť si radosť a byť so sebou spokojný? A popritom môžem byť aj pyšnou matkou 😀 😀 😀

lussy211
5. nov 2011

Ja som si povedala že ak moje prsia po kojení budú vyzerať tak, že s nimi nebudem spokojná, tiež si ich dám upraviť.Takže nevidím na tom nič zlé, len je to trochu drahšia záležitosť a tiež si treba dobre pozisťovať referencie;)
Info o cenách myslím máš na Interklinik.

ba80
5. nov 2011

@vefi89 a preco nebyt hrdou matkou s krasnym telom? 😉

martina2001
5. nov 2011

Neviem odkiaľ si pre poradenie kde, ale pred 8rokmi takýto rozdiel dorovnať 😉 stál necelých 90tisíc korún, záleži aj na tom z čoho ich chceš. Nevidím na tom tiež nič zlé ak to babe dodá sebavedomie a robí to pre seba. Našťastie ja som to nemusela, ale poznám pár báb, a dodalo im to sebavedomie, ja som pre skalpel zlý pacient a príroda ma mala rada😀

zuzuuk
5. nov 2011

Keď ti to pridá na sebavedomí tak prečo nie 😉 Ja som nadmierou spokojna. 😉

irriss
5. nov 2011

Neni nic dulezitejsiho, nez spokojena a stastna mama,( manzelka kamaradka, sestra...= zena)
pokud Ti prave toto a "jen" toto chybi, abys byla spokojena a stastna zaroven, proc ne... 😉Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

wieruss
5. nov 2011

ja sice nove prsia nemam, ale co som citala referencie tak velmi chvalia BB 😉 cena je podla tvaru + velkosti pravdaze , drzim palce nech to dopadne podla tvojich predstav 🙂

wewerka000
6. nov 2011

baby ja planujem o 3-4 roky druhe babo ,myslite ze teraz by nebolo dobre robit silikony?som len 2mes po porode,kojila som mesiac ale prsa treba poopravit a popri tom aj zvacsit 🙂

lucy1990
6. nov 2011

@slnkoo9 Ja mam termin k dr.Cervenovi, ma najlepsie referencie tu na SR, velmi ho odporucam. Operuje bud v Pezinku, Banskej Bystrici a este v jednom meste, ale nepamatam sa v ktorom. Treba si to zistit. Cena sa pohybuje okolo 2 500 eur 🙂

ajca123
6. nov 2011

Ahoj ja ta nebudem odhovarat... Ja som si po prvom synovi dala spravit prsa. Mala som pekne ale male a z toho som bola zakomplexovana :( .
Tak moj drahy aj ked bol proti tomu,zaplatil mi to 🙂 nechala som si to robit tu v BA u dr. Fabryho je velmi dobry... Cena v tedy bola skoro 90 000sk.
Ale po necelom roku co som mala selikony som otehotnela zasa 🙂 :D a aj ked som si natierala prsa a brusko tak co mi jedine popraskala bola koza na prsach :( ,moj drahy mal pravdu ze som mala pockat uz dam na neho...
A teraz cakame tretieho bubacika... Ale dam si potom este raz selikony ale pockam si...
Bolest sa da zvladnut,neboli to tak ako ked rodis 🙂 ja som si dala pod sval a podpazusi mam jazvy..
Spravne mas odpcivat niekolko dni a ja som uz po troch dnoch uz soferovala 🙂 opatrne ale dalo sa to zvladnut 🙂
Ale aj ja som pocula ze v BB su dobri 🙂 kamoska tam bola v juli.

vejinka
6. nov 2011

@wewerka000 ak sa topis v prachoch a nevadi ti dva krat platit tak si kludne daj spravit ale podla mna by si mala pockat kym odkojis aj druhe a potom uvazovat nad plastikou. Ja mam cely zivot nulky ked kojim tak jednotky po pupek ale co tam potom. Mozno o rok dva po kojeni mi prepne a naskrabem na zakrok ale zatial mam dost rozumu aby som si zbytocne nekomplikovala zivot v pripade ak sa operacia nepodari.vzdy je riziko a mne bohate stacili dva porody co sa tyka injekcii infuzii a anestezie.

janinah
6. nov 2011

odporúčam pozisťovať si všetky možné komplikácie počas aj po operácii,či to stojí za to podstúpiť

bubinko83
6. nov 2011

ja mam svoje prsia čislo 4 ale nepride mi to tak že by som bola niekedy "na koni" .Mne osobne to zavadzia a keby si mam sama vybrat tak určite menšie. Ale to je asi pravidlo že vždy chceme niečo čo nemame. 😉Nikdy nenosila velke vystrihy a to mi vždy kamošky zavideli velke prsia. Je mi neprijemne ked mi chlap hladi na miesto do oči na prsia. Ale niekomu to asi lichoti.
No na tvojom mieste ked na to maš a tužiš po velkych prsich prečo nie? Neodcudzujem to. 🙂

atrami
6. nov 2011

držím palčeky, po 3. dietati by som to potrebovala ako sol 😉

pingu1
6. nov 2011

len opatrne s velkostou. ja sice silikony nepotrebujem, mam prsia nieco vyse 2, ale spevnit by nebolo odveci. ja osobne keby som to aj chcela, tak neviem ako by to bolo s mojim spankom na bruchu. zevraj to dost zavadzia

anjelicek26
6. nov 2011

Ja planujem ist na podvihnutie 🙂 Nie na zväcsenie, ale treba ich dostat do povodnej vysky 😅 Nevidim na tom nic zleho pomoct trosku prirode. Ale planujem to az po tretom bubacikovi o par rokov Silikon si velmi rozmyslim, ale asi mi to odporucia tiez, kedze mame v rodine kopu rakoviny prsnika - z oboch stran - lepsie to asi dat von :(

gijar
6. nov 2011

ja mam, mozes sa pytat do IP 😉

janka_pn
6. nov 2011

ja mam asi zo dve kamosky, co to maju a su spokojne, teda ta druha najskor nebola, tak si dala poopravit... treba vybrat dobreho lekara. ak planujes v dohladnej dobe dalsie dieta, pockala by som, nie je to najlacnejsia zalezitost... moje su teda velke dost, ale po kojeni sa prejavuje gravitacia, cize by som sla skor na pozdvihnutie 😀 , ale zas az tak zle to nie je 😎 . ak ti to psychicky pomoze, sla by som do toho 😉 v dnesnej dobe normalna vec... inak pocula som, ze na morave to vyjde lacnejsie, pri rovnakej kvalite.

pici
6. nov 2011

dr.cerven bud BB alebo IEM v PK, cena od 2500, je spicka, urcite odporucam, kamosky si u neho dali urobit a maju krasne prsia...riesila by som prska az po detoch... videla som silikony aj po kojeni a uz to nebolo ono,,, ale nemusi nastat pokles u kazdej... ale radsej by som to neriskovala. ja si dam spravit po dietatku urcite pokial to bude nevyhnutne a nebudem s aktualnym stavom spokojna...

jania023
6. nov 2011

Ahoj ja ma a keby som sa mala dnes rozhodnut este raz tak si ich dam znovu 😉 Ja som bola u pana Petrasa ten robi bud v Kosiciach alebo v Kezmarku a som nadmieru spokojna len neviem co bude ak budem tehu vraj sa moze az po roku od implatacie ale ked mate nejaka z tym skusenosti tak mi napiste prosim do IP ako to vyzera...ja nekojim a ani asi nebudem tak neviem ci sa to nejak zmeni

luciferkax
6. nov 2011

bubinko83 súhlasím s tebou 🙂 každý chce to, čo nemá 🙂 čo by ja dala za také dvojky 🙂 Mne síce moje D-čka, pri kojení a tehotenstve aj viac, závidia 🙂 aj MM sa to páči 🙂 ale aerobic si s tým zacvičiť 🙂 neni sranda 🙂 a nájsť tú správnu podprsenku je viac než problém 🙂

sante81
6. nov 2011

push-up-ka by vysla lacnejšie 🙂

greenline
6. nov 2011

ja mám veľké prsia a chcem menšie 😀 (bolí z toho chrbát)

aika0160
6. nov 2011

aj ja súhlasím s tebou aj ja by som si dala spraviť ale sa hrozne toho bojím!!!!či sa preberem s operácií a či nenastanú komplikácie!!! ☹ raz tak dávnejšie dávali v telke,že už niekoľko žien aj umrelo pri operácií prsníkov. ☹ aj ja mám 2 detičky a to mi úplne stačí a viac už nechceme!!!!aj ja by som chcela mať trošku väčšie a pevnejšie!!!!.........ale BOJÍM SA!!!!!!! 😒 🙂

nibiru
6. nov 2011

aika0160 tu 1 co davali v tv je to smutne ale mohla si zato samma kedze dolozila krvne vysledky kamaratky bola od nas zo sidliska sem tam na party co to pozila tak preto keby jej nieco nasli alebo sa priznala nikto by ju neoperoval. ja by som prijala zmensenie alebo podvihnutie len tiez az po 2-3mimi.

vejula
6. nov 2011

ja mam občas tiež depresie ked sa pozrem na moje prsia. Boli kedysi velmi pekne pevne, a to už teraz po jeden a pol ročnom kojeni nieje pravda. Ake mam užasneho manžela, ktorý ma stale uistuje že sa mu velmi pačia a on osobne by mal velky problem prijať to že moje prsia už niesu tak celkom moje. LEbo to na nich miluje uplne najviac, to že su len a len moje a jeho. (a teda teraz ešte prechodne aj našho synčeka 🙂 😉 )

li_la
6. nov 2011

Jáj, voľakedy som si myslela, radšej malé, ale svoje a teraz?! Len tajne dúfam, že niekedy v budúcnosti na to budeme mať peniaze! Nechcem sa páčiť iným mužom. Chcem sa páčiť sama sebe. To, čo mi zostalo po tehotenstve a dojčení sa už určite nedá nazvať peknými prsiami, ja by som to dokonca nenazvala ani len prsiami... :(

bobocka
6. nov 2011

@slnkoo9 ja osobne prsia spravene nemam,maleho kojim vyse dvoch rokov a zatial je to pohoda.nie su sice take pevne ako pred tehu (to mi pani v tannig studiu hovorila,ze kde som si prsia dala spravit a ja,ze su moje 😀 ),ale este to vyzera ako tak.kedze planujem druhe dieta,tak nad upravami teraz ani neuvazujem.no potom ak to nebude dobre vyzerat,tak si sice silikony nedam(tedaz mam cca ceckove kosiky,takze objem je naporiadok),ale dam si ich nadvihnut trosku 🙂 ja na tom nic zle nevidim.
ale spat k otazke,ja mam dve kamaratky,ktore si prsia dali spravit a max spokojnost.obe pred tehu,zatial deti nemaju,takze neviem aky to bude mat na ne dopad ked otehotneju,no teraz su velmi spokojne a vyzera to fakt pekne.obe si dali spravit u nas v bb a bystricu si vela zien chvali.ked uz sem kollar posle svoju andreu,tak to asi dobra klinika bude 😉 😀 -NOVAMED