Má vaše dieťatko hemofíliu?

ketthrin25
20. mar 2015

Ahojte máte niekto dieťatko choré na hemofiliu?

evitka83
21. mar 2015

Sice nemam, ale v nasej rodine je to celkom rozsirena choroba. Pribuzny s tym ziju uplne v pohode, aj moja mama, len pred zakrokmi chodia na injekcie, kedy im dodavaju faktor, ktory im standardne chyba, aby sa im zrazala krv.

560nanetka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketthrin25
autor
2. mar 2019

@560nanetka
To ma sestra.. Syna s hemofiliou ma 4roky.. Chodia na pichanie asi 2 krát za týždeň a keď ma niaku vážnu "nehodu" tak hneď musia ísť k lekárovi aj s infekciu.... Ale ináč úplne normálne..

560nanetka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketthrin25
autor
2. mar 2019

Chodia obvodnej.. Keď ma dovolenku tak idú do nemocnice.. Lebo druhá doktorka si netrúfa ho pichat...ked bol malinký tak ho do hlavičky a teraz do ruky... Áno aj doma ho pár krát pichali

ketthrin25
autor
2. mar 2019

A chodia raz do roka na zraz hemofilikou... Tam im všetko vysvetlili

560nanetka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketthrin25
autor
3. mar 2019

To presne neviem od akého veku asi od roka neviem presne... Ale keď bol malinký to bolo hrozne... Hrozne zle to znášal.. A hlavne keď ho niekde inde pichali lebo to nevedeli sa bál... Aj v BA keď boli na kontrole to bolo hrozne chúďatko... Ale teraz už pohode už vie co bude aj segra si zvykla tiež mala obavy zo začiatku ale teraz dobre... Chodí aj na atletiku v škôlke... A pohode. Musí dávať pozor lebo keď sa viac buchne mu to vie úplne navrieť.. Pokiaľ nemá veľké zranenie tak je to dobre... Ale už mal aj také ze padol na motorke a upne sa mu podialo ocko mal to jak boxerista ani vidieť nebolo a vtedy chodili viac krát na pichanie a mu to pekne odpuchlo tak za 3-4dni potom len Modrina mu ostala... Horšie je keď mu tečie krv vtedy mu to dlho krváca aj malilinka ranka... Ináč je to pobláznene chlapcisko... Už ma aj druhého chlapca a ten to nemá..

560nanetka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketthrin25
autor
3. mar 2019

Ak chcete dám vám kontakt na sestru... Ona vám viac povie...oni bývajú v Novej Dubnici..
Len viem ze zo začiatku ho pichali do hlavičky lebo ide to bol dosť problém...

560nanetka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketthrin25
autor
3. mar 2019

Tu je na modrýkonik 1985monika, +421948001389 kontakt priamo na ňu...
Pekný deň