Magnézium. Je škodlivé?

barabra1
18. jún 2008

Je magnezium skodlive?Pocula som ze ano?Je to pravda?

gerena
18. jún 2008

konkretne naco by to malo byt skodlive?

eva7780
18. jún 2008

ja som uzivala sumive mavala som kce v nohach a pomohlo to,aspon si myslim a som stale živa 😀 😀 😀

asitka
18. jún 2008

ja som magnezium brala dva krát denne, keď som bola tehotná...a v pohode...keby bolo škodlivé, by ti ho nedávali...a ani mne, ani žiadnej inej...ja som ho brala tuším hlavne kôli tlaku...

roasha
18. jún 2008

barabra nebojkaj,Mg nie je skodlive,ja som ho pocas tehu brala 3x2tbl500mg.pekne vyrovnava tlak,prebytok "odide"mocom ako vit C.nevyhoda je len pokial mas problem s oblickami,moze podporit tvorbu oblic.kamenov/mala som/. 😝

danielitka26
18. jún 2008

aj ja žijem na magne a som tu ...je dobré v tehu pri tlaku ...pri nejakom strese alebo depke na ukludnenie ..pri kŕčoch ...magne je super vec 😵

silivren
9. mar 2015

starsia tema, ale: ak ti to predpisal lekar, mal svoj dovod a riad sa jeho pokynmi.

pokial nemas ziadne tazkosti, preventivne sa neodporuca ho len tak brat. telu postaci mnozstvo ktore mas v tehotenskych vitaminoch alebo mineralkach a pestrej strave.

horcik uvolnuje matericu, preto sa predpisuje pri tvrdnuti, krcoch, vysokom tlaku... a vysadzuje par tyzdnov pred terminom porodu. su pripady, kedy je potom porod tazsi (ktory nie 🙂, dietatko vaecsie, spave ci naopak placlive... co by ti vedelo potvrdit ale aj vyvratit mnoho mamiciek - na kazdy organizmus ma zjavne ine ucinky...