Máj lásky čas. Platí to aj u vás?

elise
6. máj 2008

práve je máj lásky čas🙂 platí to aj u vás ? u nás je lásky čas celý rok ale predsa je máj niečim výnimočným mám narodeniny 😉 a polovica môjho príbuzenstva tiež 😀 ale máj sú aj nádherné rozkvitnuté čerešne kvety.....

elise
autor
6. máj 2008

a v máji sme mali aj našu svadbu 😉 😵

kajule
6. máj 2008

Tak pro me je lasky cas cely rok, ale kveten je v necem vyjimecny, pac v kvetnu se narodil ten nas malej certik. 😵

rovni
6. máj 2008

aj ja zboznujem maj,vsetko tak krasne kvitne a vonia
a tiez sme mali svadbu v maji 🙂

elise
autor
6. máj 2008

už aj počasie je lepšie je teplejšie a dá sa s drobcami byť viacej vonku 😵

krajcoanka
6. máj 2008

aj miiiy mame maj radi . tiež sme s lubkom majoví spolu s bobkou a tetou. 😉 🙂
bude to asi tým, že v máji je najviac vidieť ako sa príroda prebudza 🙂

lenerka
6. máj 2008

jo asi to ne mě taky působí 😀
všechno kvete a už není taková zima takže pohodička
a já i manžel máme narozky v květnu tak je to takový příjemný
ale na petříně jsme nebyli ani jsem nedostala pusu pod třešní nějak jsme to nestihli 😝

poleva
6. máj 2008

aj ja mám v máji narodky, takže pre mna krásny mesiac 😵

martina.d.
6. máj 2008

My máme má po celý rok. Teda, čo sa lásky týka. Ale krásne rozkvitnuté stromy, sýto zelená farba trávy na ktorej sa vynímajú púpavy..... To je proste krása. A najlepšie na tom je,že sa človek môže ľahšie obliecť a šup s deťmi do prírody.

rusovcanka
6. máj 2008

Tak sa pripájam k májovým ľuďom 😀 Ja aj môj drahý máme v máji narodeniny a chceli sme aj májové dieťa,ale zadarilo sa nám skôr,tak máme februárové,ale to neva.Máj je krásny,slniečko,kvety,včielky...hormóny sa búria 😀 😀 Na mňa to dosť zaberá a v máji som celá zaláskovaná viac ako počas celého roku 😉

dada2007
6. máj 2008

takže aj my sa pripájame....1.5-bráško narodky, 5.5. má manžo narodky a na ten deň sme naplánovali aj svadbu (včera sme mali 1.rok výročie 😎 ), 7.5.-neterka meniny, 28.5.-moja mamča narodky,30.5.-s manžom sme začali randiť..už je tomu 6 rokov 😀
Ale babenky, nesmieme zabudnúť na 11.5. -kedy my, maminy, oslavujeme deň matiek. Ja osobne ho "oslavujem" v tento rok prvý krát.... 😵 😵
takže máj je pre nás krásny, slnečný, úžasné obdobie plné rodinných stretnutí,.....všetkým prajem krásny máj 😉 😉

rusovcanka
6. máj 2008

dada,pozdravuj neterku,meniny budem oslavovať v ten istý deň 😀 Ja mám 7.5. meniny a 17.5. narodeniny 😅

elise
autor
7. máj 2008

dadka aj ja mám 28.5 naodeniny že pozdravujem tvoju maminku 😉

veľmi sa teším na den matiek ako si spravíme s manželíkom a so synom zase jeden s tých krásnych chvíľ kedy budeme všetci spolu. už vlani mal môj syn 5 mesiacov a dostala som nádhernú ružičku 😵 😵

simula
7. máj 2008

aj ja mam rada maj 🙂 7..5 mam meniny a 14.5 mam narodky 🙂

elise
autor
7. máj 2008

simula všetko najlepšie k dnešným meninkám 😵 😵 😵

simula
7. máj 2008

elise 😉

dada2007
7. máj 2008

babenky, všetkým veľká vďaka za gratulky-určite odkážem a taktiež vám prajem všetko NAJ k meninám a aj narodeninám 😀 😀

elise
autor
10. máj 2008

zajtra máme den matiek tak by som v tento krásny mesiac a den chcela zaželť nám maminám aj budúcim maminám aby nám naše deťúrence robili stále radosť. 😵 😵

ifrimka
10. máj 2008

den matiek ma 1oo rokov, oficialne slaveny r.1908 aj ked tento zvyk pochadza uz od starych rimanov a grekov 🙂

elise
autor
11. máj 2008

všetko najlepšie maminy a budúce maminy 😵 😵 😵

vesi
11. máj 2008

1. mája sme začali s manželom spolu chodiť 😵 😵 😵

charlie1
11. máj 2008

Já se v květnu budu vdávat, no a taky má moje mamka a kámoška narozky 😉

olejanka1
11. máj 2008

V maji sme mali svadbu , napriek poveram ze je to nestastie, sobas v maji 😀

iivusja
11. máj 2008

My jsme měli loni 25. května svatbu, a to naschvál, kvůli těm pověrám.... 😀 😀

elise
autor
17. máj 2008

my sme mali svadbu v roku 2000 v máji a zatial máme veľmi dobré manželstvo a kedže som mala na druhý den o svadbe narodky tak manžel nikdy nezabuda ani na výročie ani na narodky 😉 😉

malaskoricka
29. máj 2008

ja som sa s dlhorocnym priatelom rozisla prave v maji takze pre mna to urcite nie je lasky cas 😖

cuchre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elise
autor
30. apr 2009

takže zajtra začína máj 😎 my sme dnes boli na stavaní mája a malému sa to veľmi páčilo 😉

skurinka
30. apr 2009

muj manzel je narozeny 1.kvetna 🙂 🙂 🙂 🙂

renka9
30. apr 2009

aj u nas sa stavali maje, mala aj tancovala v kroji...
2. maja mame 11. vyrocie svadby, takze je to pre mna aj mesiac lasky, 13.maja ma prvorodena 10 rokov 🙂 🙂 🙂
a druha dcera je tiez dieta lasky 🙂 , splodena v maji, a narodena den pred valentinom 🙂 🙂 🙂

nunacek
1. máj 2009

My máme máj celý rok. Jednak co se lásky týče, a za druhé taky proto, že bydlíme v ulici 1.máje 😀 😉