Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

anjelok
15. jún 2009

jani ale zvladli ste to, to je hlavne 😉 ako spravna mamina, myslela si na vsetko, aj na cipky 😀 inak v jasnej som aj rozmyslala, ze ked malu chyti teplota, ani cipky nemam 😅 ..nastastie nic take 😝. natalka uz ma tiez chvalabohu obe vonku. tak som zvedava, co dalej 😕

lucka0122
16. jún 2009

ahojte tak ako vidim bolo super v jasnej deticky su krasne a vsetky si urcite rozumeli...nabuduce na nas myslite......este kojite niekto?my sa tak uspavame a neviem ako ho mam od toho oducit....miriamka ty uz pracujes?

misanik
16. jún 2009

Ahojte, leni, ja som mala celu lekarnicku, po nasom zazitku ako v ba ochorel som zabalila vsetko co mame, aj paracetamolove aj nurofenove cipky aj sirupy 😀

eviku78
16. jún 2009

ja nosim celu lekarnicku vzdy a vsade so sebou. 😉

eviku78
16. jún 2009

kocky ako sa volaju tie homeopatika na zastavenie laktacie? dik.

janca704
16. jún 2009

Evi, volaju sa rovnako, ako tie, co maju podporit laktaciu, len maju ine ciselne oznacenie. Ale nazov si nepamatam 😅 Koncite?

MISKA, na gmail konto mam, aj nejake fotky, len kym som ich tam dostala to trvalo neskutocne dllho. A nafotili sme dobrych 300 fotiek 😅 , tak zas cely den a noc s nahravnim fotiek sa mi nechce stravit, ale nejake tam hodim, skusim. Aj vam to tak dlho trva, kym sa nahraju? Treba ich zmensit, alebo nieco? 😅

misanik
16. jún 2009

jani, my ich zmensujeme aby to netrvalo tak dlho. Zmensujem ich v ACDsee cez Batch tools, to je rychlovka 😉
eviku, ricinus communis, myslim ze 30ch je an podporu a 10ch na zastavenie,a el pytaj v lekarni ricinus na zastavenie, poradia ti 😉

eviku78
16. jún 2009

kocky dakujem.
ano uz sme prestali kojit, ked bola emmi chora. moc sa jej nedalo tahat, ked mala zapchaty nostek a uz ani velmi nechcela. tak sme to tak prirodzene zrusili. uz pri tom ani nezaspavala, tak jej to ani nechyba. a mna trosku pobolieva prso a mam tam take hrcky. nechapem, kedze uz piaty den nekojim. 😲

kats
16. jún 2009

ahojte, 😀 😀 😀
hlasim u nas zlepsenie 😀 dnes uz mam doma certika 😉 v noci ziaden zachvat, len raz odsat sopliky, uz zacal aj papat a inak nevie co zo sebou 😀 tak uvidime kedy sa dostaneme do spolocnosti 😉

evi a neskusis v sprche jemnu masaz a trosku vypustit par kvapiek? Ja som mala tak isto v jednom a toto zabralo 😅

aj tu po chvalim fotky 😀 uuuuzasneeeeeee 😉 uz pomaly odzeleniem ak palnujeme ten september 😀 😵

eviku78
16. jún 2009

kati, to uz som skusala. ale neviem kolko mozem odstriekat, aby to nemalo prave opacny efekt. to jedno ma stale boli ako keby som ho mala udrete.

eviku78
16. jún 2009

a samoska sa tesimeeee, ze uz je matulovi lespie. 😉

nicolmt
16. jún 2009

evo ricinus communis 30 su na zastavenie 😉
matulo super ze sa uz konecne vystrabil 😅
sara dnes spala do 8.30 😲 😲 ale bola isto medzitym hore lebo rano v postielke mala nastahovanych plysakov z krabice z hrackami 😝 ma ju pri posteli z boku a doteraz som nevedala ze tam uz dociahne 🤐 no a od 6.oo taku dobru hodku a pol prsalo takze take spave pocko bolo 😉

anamor
16. jún 2009

ahojte babule, vididim ze vikend majovcatiek vysiel, fotky uzasne, mame co zavidiet, tie nepritomne 😎 , zbezne som pozerala co sa tu dialo a musim vas pochvalit 😀 nepisete vela! 😉
som rada, ze aj pocko vyslo a ze ste vsetky spokojne! to ma tesi, sak hadam raz bude aj ine...
inak nas tie po dovce lapla choroba trochu - sople a kasel, mamu aj dceru 😝 tak sa nejako zotavujeme, inak sme sa mali fantasticky, oddychnute, naladene, vsetko ako ma byt 😉

anjelok
16. jún 2009

babulky, pre velky uspech sa CHYSTA SEPTEMBROVE STRETKO V JASNEJ. kto chcete vediet viac, kuk do temy stretka.

katuskapd
16. jún 2009

ahojte
bratislavske mamicky chcem poradit kam s dietatom pri poluse, je tam nejake jazero a ihrisko, ideme zajtra s muzom do ba, on ma rokovanie a ja musim nejako stravit cas,dakujem za tipy.

my sme dnes boli na oslave narodenin, super bolo stretlo sa 6 deti tak sa zahrali chvilu aj same 😀

miriamka
16. jún 2009

Ahojte,
prajem vsetkym chorym skore uzdravenie...tusim najhorsie je ked su deturence chore,u nas bola 6.choroba fakt des ☹
Inac sa mame dobre...v praci troska fofre,ale inac pohoda,uz odratavam tyzdne do letnej dovolenky 😵

kety80
16. jún 2009

ahojte 🙂

katuskapd to myslis kuchajdu ta je pri poluse a da sa ist aj do ruzinova na kuchajdu do medickej to je v starom meste alebo sad janka krala to je pri auparku 🙂

verulka
16. jún 2009

cafte,
kati, ze je to uzasne, ked sa vrati certik 😀
evi, ak mas hrcky, tak sups do sprchy...to odstriekas ten prebytok, tym ze to nerobis 5x denne, tak sa mlieko prestava tvorit..ja som este aj po 2t vzdy v sprche dala co-to prec, aby sa to nezapalilo 😀
romi ,ako bolo?
ja nic nestiham, lebo sobota sa blizi...mam konecne saty- prekraaasne- vystrih az temer po rit 😀
ron ma novu zabavku, leze do vysok, asi bude horolezec...vylezie uplne vsade a je to dost nebezpecne 😝 dnes sa skoro okupal v akvarku 😝

mirka20
autor
17. jún 2009

dobre ranko 😅

janca704
17. jún 2009

Ahojte
ROMIII, vitajte, kedy dame stretko v parku? 😉

VERUL, cakame potom fotky, to je dufam jasne 😀 a uzite si to. Beriete aj deti?

KATS, super, ze uz mas doma toho "svojho" Matuska 😵

anamor
17. jún 2009

ahojte dievcata,
verul dovolenka parada, super bolo, oddych, voda, piesok, mala nadsena, mama taktiez, nebola som na nu sama, tak som si aj oddychla /odporucam zobrat na dovolenky babky, tety a pod 😎 😀 /.
Jani stretko dame, mozno bud. tyzden, ked vyzdravieme a pojdeme cvicit, mala strasne sopli a kasle 😖 😠 😒 ☹ ale inak je vo svojej kozi, no nechcem to prenasat dalej 😉

misanik
17. jún 2009

Ahojte, kats, super ze matusko uz lepsie. Ako s amaju emmusik a olivia? Dufam,z e uz tiez lepsie. Snad som na ziadne dalsie chorobky nezabudla.
Ja som dnes rano neodjhadla pocko, sa mi zdalo teplo, svietilo slnko, tak som norka vystrojila do tricka a kratasov, kym sme zliezli z 12. teho na zem tak sa zatiahlo a celkom kosa. Domov prisiel ako cenculik ☹ Tak som mu este dala jogurt z chladnicky 😝
Ale, novinecka, som ho nenakojila uz, idem zrusit aj toto dopoludnajsie kojenie, dostane jogurt, ked nezje pojde spat hladny. 😝 Dnes dal asi 3/4, tak uvidime... Uz nam ostane len rano, vecer a noc, v july ked ma muz dovcu chcem ist na zrusenie nocneho kojenia, budeme 2 doma, tak snad to pojde. To rano a vecer by som mu kludne ponechala este nejaky cas ak o to bude zaujem.
Eviku, ja by som tiez v sprche odstriekala, len troska aby si pocitila ulavu, to by enmalo stimulovat tvorbu.
Romi, vitaj doma 😵 dufam, ze v septembri sa podari aby si isla s nami a natalke skore uzdravenie 😉

betatka
17. jún 2009

Ahojte
tak už sme aj my konečne doma.

Bolo úžasne a aj by sme znova išli aj na viac dní...no v mojom stave 😀 už asi september neprichádza do úvahy 😝 ale určite sa niekedy pridáme ked budete organizovať dalšie

tu sú fotky od nás
http://picasaweb.google.sk/peto827586/Stretnuti...

všetkým čo sa nemohli zúčastniť kvôli chorobe...želáme skoré uzdravenie a taktiež aj tým čo sú choručký

misanik ani sme k vám už neprišli lebo ani neviem ako to ubehlo a už bol utorok...stále sme niekam chodili ale ked pojdeme najbližšie do KE(síce neviem kedy 😎 ) tak sa určite ozvem

anjelok
17. jún 2009

ahojte,
som rada, ze chorucky su uz na tom lepsie. este par dni a bude to ok 😎
ja som si priniesla z jasnej paradny suvenir. mam vyhadzane cele usta oparmi, mam ich asi 6 😝 ..angelina je akoze nic oproti mne 😀
miska ja tiez tak kojim, ale nocne kojenie este zatial nechcem rusit. posledne dni sa koji v noci uz aj tak len raz, takze to zvladam 😎
bei super fotocky 😵, skoda, ze nepojdete na dalsie stretko.
a este som chcela. tesim sa, lebo mam pocit, ze natalke obeleli tie jej zlte horne zubky, neviem ako je to mozne 😕
romi tesime na fotos..a skoda, ze zase nejdete ☹
verul, dnes sa mi o tebe snivalo, ako si sa predvadzala v tych satach 😀 😀 😀

katmi
17. jún 2009

Caute zeny 🙂
Ako sa mate?

POtrebujem poradit..lebo uz som mimo z kupovania topanok a cislovania.. 🙄
ake velke topanocky kupujete detom? Myslim tym pomer, resp. dlzka nozicky a topanocky.. O kolko cm vacsie kupujete?? Predpokladam,ze take akurat nekupujete.. alebo ano? 😨 😀

kats
17. jún 2009

ahojte,
dakujeme za podporu 😉 , este do pondelka sme zavreti doma 😒 a uzdravujeme sa 😀

boticky kupujeme vzdy ked uz su mu male, kupime len o cislo vacsie 😅 neviem... je tam asi pol cm ci 1cm miesta 🙂

kats
17. jún 2009

a cislovanie.... na to sa vobec nepozeraj, dokonca aj topanky jednej znacky, ale iny druh maju uplne odlisne velkosti 😠

misanik
17. jún 2009

jeej, beti, tak uz ste doma, som cakala ze sa ozves ☹ , ale chapem, to zbehlo rychlo, nabuduce sa urcite ohlaste 😉
leni, fuu tie opary. No ja nemam opary, ale mam taku hornu peru celu komplet dopraskanu, ze tam mam chrastu vedla chrasty. Cize na dalsie stretko treba zobrat balzam na pery!!! 😀 sme dobacovali
Nocne kojenie u nas je zasa katastrofa. Uz sa ani nestazujem, ale ta prespata noc v jasnej bola zasa rozlucka so spanim asi. Od soboty sme zasa od polnoci do rana kazdu hodinu hore a budicek pred 5-tou. Uz sa mi z toho jeho cuckania nocneho zacali zasa nalievat prsia ako keby som mala doma miminko 😠
katmi, ja kupujem ako kats, ked su male, tak vacsie, vyskusam a tak je tam 0.5-1cm, nekupujem vacsie, podla mna to nie ej dobre ked sa ucia chodit aby mali aj velke boty. Uz som vymenila aj 19-ky jednej firmy za 19-ky druhej, ktore boli vacsie.
a este mame jednu novinku, ale pockam ci je to fakt a potom sa podelim 😵
a dnes sa mi dusil ryzou, kocky, katastrofa, jasil sa pri jedle, vdychol ju asi, no nevedel lapit dych, som ho vytiahla zo stolicky, triasla s nim, klepkala po chrbatiku ked sa konecne rozkaslal, potom sa to snazil vykaslat skoro 15 minut 😠 vam poviem, skoro som sa pototo...

misanik
17. jún 2009

verulka, aj norko lezie do vysok a je to absolutny otras 😠 vydrape sa na operadlo sedacky, v obyvacke amme od sedacky oddelenu PC tkaou knicnicou, on nam vylesie na sedacku a lezie do policky na kniznici... na vanu sa driape... proste same genialne napady ma 😀

ajkabezka
17. jún 2009

ahojte..iba letom, dosli sme od doki- dani vyfasnul antiky...pak vecer poctu doctu a zareaguju..a jak stihnu aj foto dodam...zatim pekny podvecer