Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

jankapo
27. jún 2009

A k strave...papa vsetko,len menej korenene, solene...Osobitne varim uz len zemiacik. Ten nesolim. S mojim zrutom mi dochadza fantazia. Jooj, v piatok som dala rybu. 🤐 Nehovorte nic...A nikomu.Aj muz sa smeje, ze co sa stalo s mojimi zasadami. 😕 Nastastie, alergy sa nekonala. 😝 Fuh.

andula30
27. jún 2009

ahojte
no tak najedlo momentalne nereagujem lebo mame stale nepapkaca uz nas tie zubky dlho hnevaju dnes aj teplota hnacka..a samozrejme nic do pusy uz ma to aj trosku trapi ale mliecko a tekutiny pije tak snad bode vsetko ok len neviem ktore ho trapia mam pocit ze ma napuchnute vsetky chudatko moje. Jankapo zasady su na to aby sa porusovali 😀 Ajka po tom vsetko ta nejaka depka nepolozi 😉 😉kati Migrena hes hes, leni vela slnka 😉 Jani to neva ze nie som sofer ja sa riadim siestym zmyslom pri kupe auta nase predchadzajuce som vybrala, sestrine aj svagrove a vsetci su spokojny tak verim ze siesty zmysel zafungoval aj teraz 😉 😀

kats
27. jún 2009

jani 😀 matulo si bude musiet zvyknut ze zase len mama 😀 😀

ja sosovicku nasmu prdolovi nedavam, jeho by roztrhlo a celu noc by bol rev 😒 ale baby davaju cervenu sosovicu - to je zevraj lupana .... ale uz asi skusim, ved raz musime zacat 😉

kati, migrena je uz dufam prec a mas pokoj na cely rok 😉

dakujem jani za znamienka 😀 mne ich vyberali 3x a naposledy 28ks, jedno stalo 500sk a platila som za 5 kuskov 😀 tiez zlata pani doktorka ostatne dala gratis ked sa uz tak na mne rozsupla 😀 len od tej doby trosku ceny narastli a mrchy znamienka tiez 😠 tak teraz hladam a hladam kde ako robia 😅

kats
27. jún 2009

ajka 😵 😵 depka je dufam uz prec, chalani santili cely den a ty si dnes zmakla zavarit dake ceresne a uvarit tonu lekvaru 😉

jani k porusovaniu jedlovych tabuliek 😕 ja radsej nepsiem co vsetko uz matus ochunaval 😀

jankapo
27. jún 2009

jeee, baby, tak super, mala som chvilku aj vycitky svedomia... 😀

kati, tak ty si jedno velke znamienko! 😀 28ks? nooo pani doktorka sa teda vysantila... 😝 a to normalka chirurgicky? ci laserom?

andula, tak nove auto? a bez soferskych schopnosti? no klobuk dolu.. podaj sportku 🙂 to mi pride akoby som ja sla kupit PC... 😀 akoze na toto by mi trebalo dalsich 7 zmyslov, nie ze siesty 😝

kats
27. jún 2009

uz nie som cele znamienko 😢 chyba mi 28+5+3 kuskov 😀 😀

kats
27. jún 2009

jaaaj a chirurgicky 😅

jankapo
27. jún 2009

paneboze...a to si mala 28 lokalok, ci uz rovno celkovu anestezu????... 😀 😀 😀 no ja odpadnem...riadne sadomaso!

verulka
27. jún 2009

cafte,
baby, tu fotku tam vcera nacapil moj muz a ja som o tom nevedela 😅 este si to s nim vybavim 😝 takze tot len na vysvetlenie 😉
som kapanek mimo, lebo zase zurka bola do skoreho rana a to ron prespal celu noc 😵 dnes sme sa aj okupat boli 😵 len sami dvaja, nikde ani zivej nohy..ani plavky 😵 proste uzasne...
leni ,dufam, ze ste ok pekne na dovci, starsne zavidim 😵
co som chcela? kati, dufam, ze zapal nehrozi
veroni, treba to brat z tej lepsej stranky, proste operacia bude v spravyn cas 😉
ajka, depky posli preeec..
jo zajtra sa mi vrati prvorodena z CRO a donesie nam letooo 😎

misanik
27. jún 2009

Janipo, uz som si hovorila, ze ked sa neozves cez vikend uz volam ci si ok 😉 Tesim sa uz na vas, len tiez netusim rezim, u nas ako pride, proste nerezim, spime aj raz, aj dva, a ked aj dva tak total v roznych casoch 😝
jani a ryba sa nemoze? na som este endavala, ale uz sa chystam. A este sa chystam na svieckovu, spravim pre nas aj norka spolocnu. Inak este varim separe, ale pomaly a isto ma to prestava bavit. 😝
kats, nechapem tie znaminka, mne vyberali raz 3 a stacilo, aj som neplatila, ale to bolo daaavnooo, chcem si enchat vybrat dalsie, ale tiez ich mam pozehnane

kats
27. jún 2009

verulka, to bol supis tah od tvojho muza 😀 hned som si vecer spravila 50 brusakov 😀 😀 a idem na to zas 😉

jani nebolo to nic 😉 za 20 minut som bola vonku 😀 😀 len ten stipanec pri kazdom vpichu 😝

misanik
27. jún 2009

verul, tak muzik vtipalek 😀 ja som brusaky nerobila, asi treba na mna este silnejse kafe aby mnou hlo 😀

kats
27. jún 2009

verul aj ja chcem taku prechadzku s kupaniiiiim 😅 my mame len take nase psickovske 😉

verulka
27. jún 2009

jaaj, kats, tak mu poviem 😀 kua ale to jenejako vela? ja sa neviem odhodlat ani na 1znamienko 😝
kati, potom ti dam tip, ze kam..dnes ma totiz ron ku zivotu nepotreboval, totalne mu stacila babka a dedko..takze z mojho ceckoska sa stava fakt samostatny jedinec..dokonca aj s nimi siel dobrovolne na prechadzku..proste sme mali asi 2h sami 😵
inak ja som nechapala, ze o com ste pisali a az potom mi doplo, ze osm vcera bola prec a uz doma 😀

jankapo
27. jún 2009

miska, oficialne ze ryba nee az do 2 r.... 😉
kati, skusam si predstavit tu lekarku v akcii...noznicovoruky Edward... 😅

verul a kde take miesto ze holaky? 😅 jo, a nezabudni si stale zobrat obcianksy, aby nevolali vasim, ze ta nacapali holu s nejakym faganom sa kupat... 😀

miriamka
27. jún 2009

Ahojte,
jeeej,vidim ze chodcov uz riadne pribudlo,tak sa tesim s vami a prajem nachodit vela kilometrov 😀 😀
My sme dnes cely den makali okolo domu,ale konecne sme ready polozit travnik,takze sa tesim,lebo teraz sme mali take stavenisko,ze vzdy pred prichodom dnu som musela maleho komplet vyzliect co bol spinavy az za usami 😅
K Zuzkinemu prispevku len tolko.Aj ja pracujem,ale teda ze by som isla do prace s tym ze maly sa so mnou uz doma nudi 😖 ,mi pride zvlastne....a z celeho som mala taky pocit,ze vlastne Zuzkina mala je hadam najsikovnejsie dieta pod slnkom 😒

verulka
27. jún 2009

jani, no prave preto sme sli len s uterakom a mobilom 😀 da sa vsetko ,len treba chciet..joooj, ale dobreee to bolo..ja milujem na holaky, len musi byt pusto okolo 😀
ja som rybu uz dala...ale moc sa neujala..sladkovodnu

andula30
27. jún 2009

jankapo ja sportku 😀 😀 😀 take stastie nemam kats klobuk dole ja sa chystam na nejake uz poriadne dlho, verul no fasa ale ja nezavidim ja by som sa nevyzliekla ani keby ja som strasny hambliak 😀 inac ten tvoj muz to akoze co sa chvasta coo a co ked mna brusaky neprinuti robit 😀

efcso
27. jún 2009

tak sme opat my tri z nitry 😵 . ak budete mat niektora cetu okolo, dajte vediet! my sme este aj v piatok obstastnili alexika s aly, stretli sme celu zvlensku porodnicu na namesti - chudak mamky zvolenske nemaju kam chodit ☹ .

to ste uz vazne dali rybu?!?!?!? ono jani, vies, alergia sa nerejavi hned. ono v podstate nejde o alergiu na rybu, ale ryby su silne alergeny, tj usdia sa ti v telicku a ked pride nieco, na co si alergicka, alergen vyskoci a znasobi celu alergiu.... tak preto by sa nemali.

inac neda mi nereagovat na fotky, co verul uverejnuje... pocuvaj, zenska! ved ajka je este mooooc mladucka na podobne pozy pri foteni! ale prsia jej teda dost narastli, nemyslite?

kati - ved to ti snad celu kozu uz vymenili, nie? ja som romana pripravila na fakt, ze len co sa pozbierame z financnej krizy, idem na plastiku (lifting), lebo depka na mna prisla hroznaaaaaaa 😖 😢 😢 😢 😢

andula30
27. jún 2009

vitaj efco no trosku poopravim tvoj nazor o dnesnych nastkach lebo ked vidim ake pozy hadze moja nastrocna sesternica tak sa aj cervenam 😉 a posli depku prec a uzi si prasule normalne 😀

efcso
27. jún 2009

andula, no najprv ma napadlo, ze prasule=prasky=tabletky=ze si to mam radsej hodit 😲 😀

misanik
27. jún 2009

ef 😀 ja som uz tiez matovi oznamila, ze este jedno mimi a zaplati mi plastiku brucha, mne sa necche robit brusaky 😝

efcso
27. jún 2009

miska, ja brucho neriesim, to sa da cvicenim, ale ked ti pada tvar... to ti uz nic ine nepomoze ☹

misanik
27. jún 2009

ef co si, som kukla fotky a drzi na mieste a evidente jej to tam sekne 😉

efcso
27. jún 2009

😨 . no prostemiska, ja sa uz nefotim. radsej. a to som sa dakedy straaaaaasne rada fotila (chore, ze 😖 ). ale asi take tri mesiace, ked sa vidim na fotkach 😲 😝 😕 no proste miss hruuuuza. (to nepisem preto, aby si mi tu pisala, ze to tak nie je, lebo ja viem svoje!)

efcso
27. jún 2009

a idem ja soat, lebo som vcera do 2.30 cumakovala do plafona, kedze som vzdy pozabudla, ze som uz pila kavu a v konecnom prepoitani som ich vypila styri!!!

tak bru, nech vam deturence pekne buvaju! ozaj som sa chcela spytat, ci sa este budia v noci.

misanik
27. jún 2009

mne sa budi, ale uz 3 krat prespal noc (do tej 5-tej) inak sa 1-2 razy vacsinou budi na kojenie.
Idem aj ja spat, rano mam sluzbu ja 😝

andula30
27. jún 2009

efco len to stymi plastikami neprezen lebo jeden nedavno okrem ineho aj na to umrel ze chcel byt krasny 😉

ninka123
28. jún 2009

Ahojte, po 100 rokoch som nakukla 😅 Verul, nehorazna foto, vyzeras na ...nast pod zakonom 😉
Kocky, neprehanajte to s plastikami, ved vyzerate super 😵 😵 😵
necitala som velmi dozadu, len vcera som nieco zachytila o nejakej kauze-jaslicky a pod... len moja osobna poznamka na okraj... nepoznam kocku, ktora by isla do prace od 1/2, 3/4, rocneho dietata kvoli inemu, ako kvoli peniazom-len tak dobrovolne, ze sa doma nudia... sama som bola na tom rovnako... K ostatnemu sa nevyjadrujem... 🤐
K nocnemu budeniu-my dnes v pohode-o polnoci mlieko a budicek o siestej, ale dve posledne bola Lula hore asi 3krat- z toho 1nocna zurka-asi hodku 😒
Inak aj u Vas je dnes uprsano? My sme boli vcera cely den vonku a dnes asi nic... aj toho psa mi je vonku luto...
Ale prajem Vam aspon peknu nedelu 😵

libka1
28. jún 2009

jeeeeeeej ninka, ty cakas dvojicky, gratulujem a nech ste zdravucke 😵 😵 😵 ty aj babatka 😵
andula to bola dobra poznamka, fakt vystizna 😀 no idem, prihnalo ma sem zle pocasie, ale dufam ze sa coskoro zlepsi 😅