Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

basika
6. máj 2009

no veď ja nepatrím k extremistom ani jedného ani druhého typu...z kupovaných mám niektoré vytypované, čo chutia...s teľacím, alebo jahňacím masom..to zvyknem dávať...už som jej začala znova variť doma.. však na začiatku som len varila doma...s doma vypestovanej zeleniny...ale pri bojkote s papaním..som to vzdala a vtedy som využila kupované, lebo jeden pohár som mala na 2 dni...teraz sa to snažím dať do starých koľají

gurti
6. máj 2009

ahojte dzifcence,
jak si tu nazivate, ako sa maju spunti? My celkom pohodka, mali sme dost rusno posledne tyzdne, sama navsteva, potom Miskove narodky, ale bolo veselo, mam rada plny dom 🙂...no a dnes rodinka odisla, takze zase prazdny byt ☹
novinku mame len jednu, v novembri cakame prirastok a tesime sa prevelice...no tot asi vsio, Misko este sam nechodi, len popri nabytku, aj to ako stara unavena korytnacka...mate niektora doma tiez takeho lenocha?
S papanim sa trapime, stale odmieta vacsie kusky a hlavne nic do ruky, rohlik, piskota - to vobec nie, tak mu davam aspon kusocky rohlicka do polievky 😒 a co sa tyka kupenych vyrobkov, ako spomina basika, tiez sa uchylujem len k niektorym vybranym, telacie a hovadzie...bo maju najviac zeleza a u nas na sidlisku nemam velmi moznost nakupovat vsakovake masko, a v podstate my s muzom velmi telacie nekupujeme.

katuskapd
6. máj 2009

gurti vsetko naj miskovi k rociku negratulovali sme 😅

ja sa pripajam k basike varila som ale matusko tiez vela bojkotoval, bolo obdobie kedy len kupovane, varim aj teraz, chutia mu len polievky 🙂 kuracie masko, zeleninka ani za svet ☹ a s tym zlozenim je to kazdeho osobna vec, ja davam aj pretlak , korenie, rascu do vareneho jedla

efco tak prepac nabuduce sa zdrzim 😝 😀

efcso
6. máj 2009

gurti!!!!!!!!!

gratulujem miskovi aj tebe!!!

katuska, ved ja len tak, rypnut musim, ved aj ja tu bezne psov rozoberam 😲

stanka26
6. máj 2009

tak prešla téma na papanie? Náš Šimon už papá všetko čo aj mi. a stými kupovaními príkrmami sme moc nepochodili,ale dcéra ich papala od 4mes.až pomaly do 20mes.čo jej veľmi chutili.vždy som jej tam pridala trochu vegety,ktorá neobsahovala glutaman a mali sme po starostiach.

eviku78
6. máj 2009

gurti, gratulatiooooooon. 😲 sa nam tu tehulky rozrastaju. no krasne. 🙂 😉
a samozrejme aj miskovi vsetko naj k rociku.

emmke varim, ale mam v zalohe aj kupovane pre pripad emergency. emmi v podstate zje vsetko, co nezje ju. 😀

basika
6. máj 2009

gurti - gratulujem aj ja ka tehu....aj Miškovi, nech vám robí len radosť...

ozaj nám nejako tehuliek pribúda...

som sa trochu zabávala...kto chcete kuk...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katuskapd
6. máj 2009

efco vsak to bolo na srandu aj z mojej strany, ked ja sa citim taka osamena ☹ tak sa trochu vystazujem, pokecam, ponformujem, vacsinou nikto nereaguje, ale mne je fajn 😅

basika no teda si sikovnica take vymyslacky, mna by nepadlo.

inak torta uz lezi v chladnicke, je original od maminky, a dufam aj chutit bude. na krstiny som dala robit, stala 800sk a na ....... vyzerala, a aj na .......chutila. mal tam byt bocian a dali tam daku vranu 😝 😝 😝

efcso
6. máj 2009

katuska, ja som dala na svadbu robit, no a ked som ju zbadala 😲 😕 😨 ☹ 😠 😖 😢 😝 som nevedela, ci plakat, ci nadavat. na... tam umele kalie... no skoro som odpadla, ani som ju nevylozila...

katuskapd
6. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
efcso ked sa chces zasmiat.
ja som take ksichtiky hadzala ked som videla svadobnu kyticu, 3x som ju dala prerobit, som ja ale narocna 😀

efcso
6. máj 2009

😀 😀 😀 to jaky ftak!?!?!?! 😀 😀 😀

no ale svadobnu kyticu som ja mala skvelu, len ma vsetci lutovali, ze mi zvadla 😀 (bola avantgardna,nie zvadnuta)

kats
6. máj 2009

svadobna kytica 😀 moj muz doobeda skocil na mileticku (trhovisko) - tete v stanku povedal ze chce z tychto bielych ruzi kyticku, taku malu, ona sa spytala ci svadobnu - tak cisto biela prinasa smolu, a capla mu tam jednu cervenu 😀 cize som straaaasne narocna 😀 😀 este ze sme sa taky 2 nasli 😀
tak isto hostina 😀 vybrali sme jedlo a nech dako vyzdobia stoly 😉, len sme prisli rozmiestnit menovky a bolo 😀 inak super zurka to bola 😉

kats
6. máj 2009

gurti 😀 😀 😀 😀 😀 gratulujem 😉

miriamka
6. máj 2009

Ahojte,
Gurti...gratulujem,sa nam to tu pekne rozrasta 😵 😵
Inac baby,piekli ste torty k 1.narodeninkam alebo kupovali?Ja planujem piect,len neviem aku...

katuskapd
6. máj 2009

efcso to mal byt podla obrazku bocian s ciapockou na hlave a babatkom v zobaciku 😀 ale inak vsetko eno nuno len trochu uponahlane, myslim ze ja ani neviem ako som sa vydala a uz bol konec, najlepsi zazitok bol rano, ked vsetci poodchadzali a my sme sa s muzom vybrali sami pesi domov, to bola romantika 😀

efcso
6. máj 2009

my sme to rozpustili uz o 1nej a sli sme chlastat do baru (len mladez). tiez super akcoska 🙂

miri, ja nepeciem, lebo neviem. kamozka jej sparavila tu jabko-piskotovu (bebbekeksovu, kedze vajicka ee). a na predoslu som zbuchala jogurtovo beb keksovu. taku pidi...

kats - to az TAK nenarocna?!?!? 😀 😀 😀 😀 no tak na kytici som si ja dala zalezat.. (o.i.)

miriamka
6. máj 2009

Efcso...ani ja neviem piect,ale som si povedala ze skusim upiect prvu k 1.roku 😉

eviku78
6. máj 2009

inak baby viete co? ja by som vas chcela vidiet ako nevesty. 😀

moni1412
6. máj 2009

verul hej? gel? sa bojim gelov, lebo aby mi to este nezhorsilo. no ale dam na radu, tvoje su ako zazrakom vzdy dobre 😀

miska tak to si ma teda riadne precenila 😅

gurti gratulka Miskovi aj tebe k tehulkovaniu 😵

kats
6. máj 2009

jaaj moni stale zabudam 😀 mas pravdu v podstate nic s tym nerobim 😀 ked som pred zrkadlom tak uhladim a idem dalej, tak si stoja ako chcu

moni1412
6. máj 2009

evi mozes zacat http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... nas svadobny album 😀 dufam ze neroztiahnem stranku 😕 😅

kats 😀 mne to uz zacina doooost vadit

moni1412
6. máj 2009

evi a cakam aj vas album 🙂

idem uz, pekny vecer , dobre sa vyspinkajte vsetky aj drobci nech maju lepsiu noc ako tuto 🙂 papa

nicolmt
6. máj 2009

eviku ty mas napady 😝 😀 ale vlastne by som chcela vidiet avantgardnu efco nevestu 😕

eviku78
6. máj 2009

nicol 😀 aj teba schem vidiet. 🙂

eviku78
6. máj 2009

chcela som napisat chcem vidiet 😲

katuskapd
6. máj 2009

veru efcso ta avangart kytica musela stat za pohlad, vsak hod foto

aly
6. máj 2009

Gurti gratulujem obidvom.
A k tomu chodeniu, u nás sa nezačalo ešte ani popri nábytku, zatial len stojí a stále sa stavia, aj ked sa nedaá 🙂
Takže nieste na tom až tak zle 🙂

aly
6. máj 2009

K svadobnym kyticiam, ja som mala peknučkú s oranžových kál 🙂

kats
6. máj 2009

moni 😀 krasne fotky 😉 si tam take dievcatko 😀

aly
6. máj 2009

Neviem, či ste tu ešte niekto 😔
Alex má už tretiu noc tie dlahy na nôžkach, chúdatko. No zatial to znáša statočne, len ja spím ešte menej, stále počujem ked sa prevráti alebo posadí tie suché zipsy a ako mu klepkajú tie umelé dlahy o seba ☹