Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

andula30
14. máj 2009

vs3 Maximko aky myslitel pri tom vlaciku, a ako pekne kresli nas Simi by najskor spapal ceruzku a potom aj papier 😉
prvu mrchu mam od Simiho pol roka skoro presne na den

basika
14. máj 2009

misi - o tom pudingu z UM, sme sa už tu bavili, som presne anjelok hovorila ako to uvarit...ale ja už varím z normálneho mlieka z plnotučného puding, vanilka.. a chutiiiiiiiiiii skús. My by sme banánik aj hej, ale to kakanie potom....stále má stolicu takú akurát..a banán by to už zhoršil

cykly - relatívne pravidelné..hore dole 4 dni

miriamka - juuuj, to sa ti chcelo merať?

miriamka
14. máj 2009

Basika...to nebolo o tom ci sa mi chcelo nechcelo,chceli sme miminko tak som spravila co sa dalo aby som vedela kedy mam vlastne ovulku.A teraz tak isto 😅

andula30
14. máj 2009

Miriamka ale ved priznaj ze chcelo 😉 ved to je taka zabava tedy ja som sa pri tom vzdy bavila 😉 ,ale nie ja myslim ze to je to najmenej co sme mohli spavit aby sa nam zadarilo, ja som si napr. davala na stare kolena vybrat mandle a to mi roblla mlada zacinajuca doktorka ...no na niekom sa ucit musela, ale to som si nemyslela ze taku operaciu ako sa hovori ktoru robia aj na vratnici si mam vybavit lekara, si neviete predstavit ako ma dokatovala, aaale v konecno dosledku sa trpiet oplatilo vysledkom je Simi

basika
14. máj 2009

miriamka - no ja som si jednoho času tiež merala....aaaale ma to prestalo baviť...keď aj tak to nepomáhalo.

andula - tiež sme k Lívii neprišli jednoducho..., ale na všetko sa už zabudlo...

katuskapd
14. máj 2009

ahojte tak zase sme vcera docestovali domov

dnes sme boli prvy krat na fit loptach a v materaskom centre, lopty sa mu moc nepacili, ale v herni sa pekne hral, takto budeme kazdy stvrtok chodit. akurat niektore mamicky, mi rozum stoji, jednej syn mi zobral dozu aj s piskotami, zobral svojej mame, ta ich nejak nestastne vysypala na zem, a dala naspat a ako keby sa nechumelilo vratila 😝 som ich hned vyhodila

tak mrcha pravidelna uz, ovulaciu som tiez zistovala a to taky obal ako ruz tam sa oblizlo a ked bola paprad tak plodne dni, ked len sliny tak neplodne, velmi prakticka pomocka.

obedy slabota, ja som varila omacku a cestovinami, kuracie masko, jablcko, mrkvicka pretlak pomixovat, vyliat na cestoviny a hotovo, zjedol par lyziciek.

plienky pouzivame tesco 4.

a tiez mame problemy s velkostami, lebo je vysoky a lahky, vsetko mu pada na pase

a asi vsetko zatial

jankapo
14. máj 2009

Cafte babule,

1. babo je ZDRAVEEE 😵 😵

2. je to VAJCAAAK 😵 😵

3. krcok slabyy 😒 😒

Tak ideme bojovat do oktobra, ale verim ze bude vsetko ok. Stastna som jak pes. 😎

ajajka
14. máj 2009

ahojte len som nakukla
jani gratulujem k zdravemu babu a super že chlapček 🙂

facovka
14. máj 2009

janulkaaa, gratulation, super, neboj vydrzite,...ja uz ciham od rana co napises, tak tusak nas nesklamal obe....vidim ze meno netusite, my sme ledva sa na tomto zhodli,ale ako tyzdne pribudaju tak uz vymyslam aj ja..... 🙂

eviku78
14. máj 2009

jani, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. ale ine sme ani necakali. 😉 a aj matulo bude rad, ze je to bracho - proste partak 😵 a krcok zvladnes, musis. 🙂 pekne oddychuj kolko sa da a kolko matulo dovoli.

anjelok
14. máj 2009

janiiiii...paraaaada 😵 nic lepsie si nemohla napisat 😵 a s tym sa ratalo, ze krcok bude slaby, ne? ale to sa zvladne 😉
natalke som dnes prvy krat robila sosovicku na obed, tu cervenu lupanu (janka mi odsypala trocha, ze na kostovku) a zjedla 🙂

mirka20
autor
14. máj 2009

ahojte 🙂
nestiham citat, tak len v rychlosti co som kukla:
jankapo, supeeeeer, som velmi rada, ze ste zdravi, ze je to chlapcek a ten krcok to do oktobra ustoji, neboj 😉
plienky - tesco, pampers, babylove - 7-18kg alebo 9-18 kg
mrcha od vtedy ako som vysadila hak tak pravidelna, ovulka tiez (meriam bt, inak by som to netusila)
problem s velkostami asi tiez tak ako katuskapd, az na to, ze sice nie sme az taky dlhy, ale na pase nam vsetko pada - proste modelka 😀

basika
14. máj 2009

Jani - supeeer, inak to ani nemohlo byť...bude to silná dvojka s Matulom

anjelok
14. máj 2009

jani sak oliver mal byt ak si dobre pamatam 😉

jankapo
14. máj 2009

joj baby, ja sa MOC MOC tesim chlapcekovi, jednak som to tusila a tak mi je dobre na dusi, ze sa to potvrdilo, a za druhe, pre matulka je to bomba, ze bude mat total partaka...a kopec praktickych veci to sprevadza... 😵 😵 😵
Ja som nadsena,mozno nam este zaharasi a pokusime sa o babu... 😉

anjelok
14. máj 2009

jani, ja si myslim to iste, takyto maly vek. rozdiel je uplne parada, ze su obaja chalani. my sme s bratom tak isto: ja som jul, on oktober a teda s tym hranim..no ja som sa s nim moc nepohrala 😝 😅

gurti
14. máj 2009

jankapo - super spravicky, babo zdrave, to je hlavne...a tolki chlapi ta budu milovat, co viac si moze zena priat. Ako pises, do oktobra to dobojujes, dobry krcok volaco vydrzi 😉

jankapo
14. máj 2009

leni, vies to oliver bol pri matulkovi, to som mala taky hrejivy pocit pri tom mene...teraz ho uz nemam...vynaraju sa mi teraz mena, ktore by som pri matulovi rezolutne odmietla
takze to bude veselee
a zas ze chalani...mam bratrancov a su taaaaaaaak rozdielni 😖 sak sa uvidi
vravim marekovi ze chlap je super, ze chlap aj zahradu pokosi, aj uvari, aj uprace...baba stromy neostriha... 😉 😅
tak sa uuuuplne uspokojil

basika
14. máj 2009

no tak zo Xeny je Robin Hood

jankapo
14. máj 2009

basi, no tak nejak...aj ked ja teraz ked pocujem Robin Hood, dako prve co mi napadne je Robert Fico... 😀 😀 😀
no nic moc teda

basika
14. máj 2009

jani - no tak teda to Ro... si teda zameň, Norbert, Albert... 😀

andula30
14. máj 2009

jankapo velka gratulacia 😉 a krcok vydrzi vsetky ti budeme posielat positiv energy abude dobre

anjelok
14. máj 2009

jani, daj simon 😀 ..to by boli pekna dvojka, simon a matus, nie? 😉

verulka
14. máj 2009

cafte,
zaidny robin hood, ale herkules 😀 vsak jani 😵 gratulka velika...i ked kamosi budu, ale taaak sa pobiju 😀 aspon bude skola zivota od mala...len aby si frajerky nekradli 😀 ale super..no a to ze je zdravy, tak o tom som ani na sekundu nepochybovala a krcok len seka formu..dobre to dopadne..
iank som zvedava ako bude vymyslat mena ninka, ak s apotvrdi, ze dvojky su holky...top je megapruser vymyslat do lajny tolko mien 1 pohlavia 😀

anjelok
14. máj 2009

veroni krasne fotocky..vy mate teda doma pre maximka raj, on sa urcite nenudi. to my sa v takomto pocasi, ked nemozeme ist von, ideme s natalkou doma unudit 😝

efcso
14. máj 2009

cafte! no jani chvalabohu, ze ti nebudem musiet tu xenu z hlavy vytlkat 😀 😀 😀 . (basika, to ako si dosla z xeny na robina hooda? 😀 😀 😀 to uz skor herkules, nie?) no ale ved este mate talych 19 tyzdov na rozmyslenie a kooopec dobre mienenych mien si este vypocujes 😀 ...

ja som mala hruza noc. vsetci chrneli, len ja jak matoha do 4.30 oka nezazmurila 🙄 🙄 🙄 . a teraz, ked som si lahla s olili, ze pospime spolu - podmienky idealne=dazd, figu borovu!!!! zas som nemohla zaspat. no ale fakt je, ze ani ospala nie som... mozno som uz prespata, ved kazdy den vstavame okolo 8.30, tak uz mam dost spanku. 😵 😵 😵

baby, dokedy vigantol 1x2?

jankapo
14. máj 2009

leni,je to v zozname...sice len mojom, ale je... 😉 😀 este som sa neodvazila marekovi 😝

efcso
14. máj 2009

veruuuul! ty potvora!!!! zas si ma musle predbehnut s herkulom????? 😠 😠 😠

anjelok
14. máj 2009

verulka, ninka bude mat majku a julku..lucia, maria, julia 😵 alebo este saskia (to meno sa mi davno paci 😵 )

verulka
14. máj 2009

eviii, ja uz do telefonu 😀
vigantol je este dolezity, ale ja dost zabudam...alezase ked je slniecko( co sice dnes nie je) tak odtial je tiez D...este v zime sa tusim bude davat..ale uz napmatam
jani, moj zoznam bol vzdy total odlisny od jeho...meno sa u nas rodilo vzdy tazsie ako dieta 😀