Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

inge23
29. máj 2009

Adelke dodatocne prajem vsetko naj naj... 😎 😵 a Filipko posiela aj pusinky.

Ja som dnes doobeda pratala dom lebo zajtra rano odchadzame ku svagrinej do viedne...vobec sa mi nechce, ale co uz. na Vianoce sme dostali taky poukaz cela rodina na veceru v takej nejakej vezi pri dunaji, tak tam sa chystame. a samozrejme zbehneme aj troska do obchodov ponakukat 🤐 .
len keby to pocko chcelo byt lepsie...

no take stretko o rok by bolo zaujimave. 😀

susy
29. máj 2009

adelke všetko najlepšie k 2 rôčkom. 🙂

eva4444
29. máj 2009

sisa no ja kebyze cez obed nespim som ako matoha, chvalabohu petrik potiahne skoro vzdy 2,5h tak rychlo popracem, na kona, a este mam 2h spanku pre seba 😎

no dnes tato volal ze bude dlhsie v robote, my este nemame darceky pre Petrika k narodkam, mali sme ist dnes kupovat tak som zvedava ako to stihneme 😒 vsak este zajtra, v nedelu je tu vsetko zavrete.

sisa07
29. máj 2009

ahojte 🙂

Dakujeme 🙂

Evi, Ty si ina sikulka...ze za pol hodinu stihas kona aj poupratovat 🙂 , chcela by som mat Tvoju energiu.
Zajtra urcite este nieco pre Petrika vymyslite,neboj 🙂. U nas mali tiez vcera ako na potvoru zatvorene jedno hrackarstvo, do ktoreho som este potrebovala ist.....musela som na poslednu chvilu zaimprovizovat.

Inge, aspon mas trosku zmenu prostredia a cinnosti 😉 🙂 . Odkedy mame Adelku, ja som bola najdalej v Nitre a v Bojniciach......

susy
29. máj 2009

jej dievčence, dnes je strašný deň. Taká som unavená a zničenáááá...

lubi22
29. máj 2009

Ahojte 🙂

Ja dnes frcim, varim, peciem, teraz mam maskovu roladu v rure, len dufam, ze sa aspon do 11 upecie, nech sa vyspim, lebo zajtra mam toho este kopeeec. Ani darceky nemam pobalene 😅 Ale hlavne - auto pre Samka je uz na ceste z Ciech, takze Samko nakoniec zase bude na tom obdobne ako na Vianoce. Vsetci pokupili nahradne darceky, ze ked ten velky nepride a nakoniec bude tu, juchuchu 😵 Dnes som iba nahodou posielala chlapikovi smsku, ze zajtra mame oslavu, ze ci cistou nahodou neprisli este jeepy, a sice neprisli, ale ze jeden ma, ak by nam nevadilo, ze je to vystavny kus - ale ze je v 100 % poriadku. Tak sme brali, svagor ho vyzdvihol v Prahe, skontroloval a uz je moj dzipik dakde pri Brne 😀 Jedine co ma mrzi, ze nemali tych kusov viacero, aby aj Simonko mohol mat svoj uz zajtra 😔

Evi Ty mas tolko energie, ja som tiez zvykla na obed pospat so samkom, kym sa dalo, ale posledne dni mi to dako nevychadza.

eva4444
29. máj 2009

joj baby 🙂 to ja si ale vela veci zjednodusujem. napr. sme sa dohodli ze nejdeme robit tortu na narodky ale urobime len zmrzlinovy tanier s ovocim 😝 ozdobime lentilkami a je hotovo. u nas sa kolace az tak nejedia, skor zmrzlina, aj Petrik bude mat z toho viac. a energie mam tak akurat, a to spim tak dokopy 9h denne. ale radsej si pospim a kaslem na telku ako byt potom umrncana 🤐 a dakujem vynalezcom za mycku pracku a susicku 🙂

lubi super ze Samko bude mat auticko, urcite sa mu bude strasne pacit 😵

zajtra vezmeme Petrika do hrackarstva nech si vyberie nejake svoje auto snov, akosi sa nam vzdy osvedcili najlepsie hracky co si sam vybral - smetiarske auto, furik atd. a este chcem rusen k drevenemu vlaciku na baterky, a etse cosi nech tato vyberie. zachvilu nas tie hracky fakt vytlacia z bytu. najviac sa mi rata ako dava Petrik vecer hracky spinkat, strasne ho to bavi joj taky je zlatucky pri tom, a ja sa nemusim namahat 🙂

pekny vecer

lubi22
29. máj 2009

Evi aj Samko si velmi rad vybera hracky sam. A vsetky, co si vybral sam, si aj velmi dobre pamata, ked sa hrame s nejakym autickom, co si vybral, tak hned okomentuje, ze to si saminko sam kupil 😵 No inak slovo kupime zacina byt nejako oblubene v jeho slovniku 😀 😅 Musime dat pozor na vychovu 🙂 My sme boli v hrackarstve v utorok, ked mal narodeninky. Najprv som mu chcela robit detsku party, ale kvoli Filipkovi som sa bala, predsa len je este malinky a cim viac deti, tym vacsia perspektiva dakej choroby, no a aj pre mna by to bolo dost. Tak som utorok dala doobeda Samkovi jedno auticko a poobede sme sli do obchodu a on si vybral dalsie auticka 😵

Dobre si to vymyslela s tortickou 😉 Ved budete vy traja a najlepsie je urobit to, co ma Petrik najradsej 😉 Nas bude zajtra aj s detmi 15, tak bude sranda 🙂

sisa07
30. máj 2009

ahojte 🙂
Ocinko s Adelkou isli na prechadzku pod dazdnikom a ja sa chystam upratovat, tak som si dovolila male odbocenie 😎 .

Lubi, to je super, ze nakoniec auticko pride, to bude radosti 🙂 . Adelka tiez pomerne casto pouziva slovne spojenie "tak kupime nove" 😀 . A ked listujeme knizky, tak by chcela kupit vsetko mozne - uz by sme mali doma zirafu, opicu, kona a morske prasiatko suverenne vedie. Okrem toho, ked bude velka a bude chodit " do joboty", tak bude "zajabat kojunty" a kupi si "veja tvetiniek" =kvetiniek. Miluje kvety 🙂 . Tiez mam sklony dost casto jej nieco kupovat, len si asi uz musim zacat davat pozor, aby som jej ozaj neplnila uplne kazde zelanie.....aby nam to nejako neprerastlo cez hlavu v zmysle " ja chcem, ja chcem" a ked nie, tak sa hodim o zem......

Evi, aj ja si vela veci zjednodusujem, uz fakt nevladzem......Aj tu torticku vo stvrtok som urobila uplne jednoducho - do malej okruhlej torty som dala upiect piskotove cesto - to bolo vidlickou za chvilku vymiesane a upecene za 20min a navrch som dala jahodovy lekvar a poliala somto Zlatym klasom . Hore somdala dve male sviecocky a vyzdobila lentilkami. Taka superrychla improvizovana torta......A Adelke sa ratal hlavne fakt, ze vobec torticku ma a ze moze sfuknut sviecky.
A na zajtra sme objednali tortu v obchode, takze mame po starostiach......

Pekny vikend 🙂

zuzka80
31. máj 2009

Ahojte,
Petríkovi všetko NAJ k dnešným narodeninkám, hlavne veľa zdravíčka 😵 😵 😵
My už máme po oslave, pridala som zopár fotiek.
Ľubi tak super, že Samko dostane teraz ten jeep.

lubi22
31. máj 2009

Ahojte 🙂

Vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam dvom zlatunkym detickam Lucinke a Petrikovi, zelame aj s chlapcami vsetko naj naj naj 😵 😵 😵

My mame uspesne oslavu Samkovych narodeniniek za sebou. Bolo nas 17, normalne plny byt 😀 Samko bol nadseny aj z torticky, samozrejme s autom, aj zo vsetkych auticiek, darcekov a samozrejme velke auto sme nechali na zaver, tak sa hrozne tesil, aj sme v byte soferovali a aj vonku. Neskor pridam aj fotocky 😵

Dnes odchadzam s detickami k svokrovcom, tatinka nechavame doma finisovat s ucenim, piatok ma statnice a uz sa potrebuje sustredit. Prvy raz budeme takto dlho od seba prec, az do soboty. Vobec sa netesim, uz teraz mi je smutno. Najradsej by som zostala doma, ale to by som manzelovi moc nepomohla. Povodne som mala ist k nasim, ale este sa nestihli prestahovat do noveho domceku, tak idem k manzelovym rodicom, mam zlatu svokru, ale zo svokra ma ide slak trafit 😠 Aj vcera ako sme boli vonku s autickom, a ci si nezapalil cigaretu asui 20 cm od Samkovej hlavy, som myslela, ze ho fyzicky napadnem 😠 Ja uz neviem akym sposobom mu to mam povedat, uz mu aj muz dohovaral, aj svokra, povie, ze OK a furt znovu. Uz som manzelovi povedala, ze ak to bude takto, tak tam nebudem s detmi chodit, lebo toto je pre mna jednoducho neprijatelne, nech je manzelova maminka akokolvek zlata a pomaha nam, ja si nezelam, aby niekto cmugal okolo mojich deti 😠

kamilecka
31. máj 2009

Ahojte

Vsetko naj Petrikovi 🙂 a aj ostatnym detickam ak som na niekoho zabudla 🙂

Zuzka pekne fotky Lubka to iste 🙂 vidim ze auticko malo uspech 🙂

Lubka ja tiez neznasam ak niekto v blizkosti fajci brrr,to vacsinou zahlasim pekne nahlas ze pod Davidko ideme prec lebo tu ta a ta osoba fajci a my to dychat nemusime 🙂

eva4444
31. máj 2009

Ahojte 🙂

Petrik dakuje vsetkym, a takisto zela Lucinke vsetko naj 😵
My este len ideme oslavovat, tak som zvedava ko petrik rozbombarduje zmrzlinu 😝 😀

Lubi kukla som fotky, Samko vyzera straasne stastny tomu autu, vobec sa mu nedivim 🙂 ste sa urcite zisli superpartia 🙂 My sme tiez nieco chceli, ale kedze zajtra je tu sviatok tak kto mohol zdrhol na slovensko, takze budeme komorne v trojke. Vsak mozno narok 🙂

Baby a idete oslavovat aj MDD? 😎

sisa07
31. máj 2009

ahojte 🙂

Zelame Petrikovi a Lucinke vsetko najlepsie k narodeninkam, prajeme hlavne nech su obaja stale zdravi a stastni 😵 😵 😵 .

Popozerala som fotky zo Samkovej a Laurininej oslavy - krasne torticky a darceky ste mali, deticky museli byt nadsene 🙂 .

My ste si to tiez dnes krasne uzili - Adelka bola vytesena cele poobedie - zase sa tesila z torticky a ohromne ju nadchlo 20 nafukanych balonov, stale sa medzi nimi nahanala, schovavala a vyhadzovala ich.

Lubi, na fajcenie som podobne alergicka 😠 , moja mama u nas fajci na balkone a musi si potom umyt ruky a vyplachnut usta......S muzom to neznasame......Ja oblukom obchadzam aj vonku fajciacich ludi. A co nechapem vobec, su mamicky tlaciace kocik a v druhej ruke cigareta. Ked este niekto skodi sebe, nech si robi, co chce, ale ked nuti inhalovat 2000jedov vlastne dieta, tak by som ......... 😠 .

najjulinka
31. máj 2009

Jééééj ďakujeme... A želáme všetko naj Petríkovi 😵 😀 My sme t oslávili už pred týždňom, ale dnes u babi a deda sme mali tiež tortu. 😀 U nás prší, takže sme sa vonku nevyvenčili dnes vooobec.. len čo sme autom boli v kostole a u našich...

K fajčeniu.. .Ja som raz na križovatke videla total brutal zafajčené auto.. no sivo v nom bolo... a pozerám vzadu autosedačka a v nej dieťa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

eva4444
31. máj 2009

Ahojte 🙂
Tak my sme si pozreli s Petrikom zapad slnka, stale ukazoval ze slniecko 'bam' 🙂 pokial ide o oslavu, ked sme doniesli nasu zmrzlinovu 'tortu' Petrik len zdvihol obocie a kukal sposobom ze tak toto co ma byt. s tatinom sfukli sviecky, Petrik vyjedol lentilky a jahody a bolo. hracky co sme my kupili ho bavili asi 10 minut, a stale sa vracal len k autu co si vcera vybral sam, a veru musim povedat ze vobec pri vybere netrocharil 😀 uz sa s nim prehral 2 dni takze stalo to zato.

susy
31. máj 2009

Peťulkovi všeeeetko najlepšie k 2 ročkom 🙂

susy
31. máj 2009

lucinke všetko najlepšie k 2 ročkom 😉

susy
31. máj 2009

my sme mali oslavu v pondelok 1. a v sobotu 2. Simon nevedel, čo skor.
lubi autíčko je krásne, no na fotkách so Samkom sa mi zdá menšie, ako som čakala. Ste s ním spokojny ?

najjulinka
1. jún 2009

Momo všetko naj k 2 ročkom prajem... A všetkým detom pekné MDD 😀 😀 😀

ikka
1. jún 2009

Ahojte,
kedže som sem cez vikend nenakukovala, dodatocne prajeme Petrikovi a Lucinke vsetko NAJ k 2 rockom, vela zdravia, stastia, laaaasky 😵 😵 😵 😵
K dnesnym narodeninkam prajeme MOmo vsetko len to NAJ a vsetkym detickam krasny den deti 😵 😵 😵

Popozerala som fotky, oslavy ste mali krasne a vidno, ze si to deticky uzili...a jak nam tie deturence vyrastli!

My sme vsetci chori, cela rodinka, Emi sa uz polepsilo, ale stale soplikuje, no a my s muzikom sme chytili nadchu a kasleme ☹ Na SK sme nesli, pojdeme o 2 tyzdne, ak sa vystrabime. No aspon sme tieto uprsane dni az tak nelutovali, ze musime byt doma....

lubi22
1. jún 2009

Ahojte 🙂

Momo zelame vsetko naj k 2 rockom 😵 A vsetkym detickam krasny den deti 😵 Takto pred dvoma rokmi sme si Saminka doniesli z porodnice, to bol super den deti 😵 Ale tu prsi ako sisi, ani von sa neda ist 😠

Ikka zelame vsetkym skore uzdravenie, esteze Emi sa ma uz lepsie 😉

Susy Samko je s autickom velmi spokojny, bol velmi stastny, ked ho dostal, tak sme spokojni aj my 😉 Co je super, je to dialkove ovladanie, lebo este uplne neovlada pedale, tak ho mozeme vozit aj my 🙂

Sisa ja som s tym kupovanim hraciek na tom tak isto, nedokazem Samkovi skoro nic odmietnut. Dost ze stari rodicia mu dopraju vsetko, co mu na ociach vidia, este aj maminka je slabota 😅 Esteze mame tatinka, ten u nas drzi moralku. Ale vie, ze ked my dvaja so Samkom ideme na nakup do Tesca, tak okrem potravin nam vzdy pribudnu aj nove auticka 😅

pipi1211
1. jún 2009

ahojte baby dakujeme velmi pekne aj my zelame k dnesnemu dnu deti krasny den a aj vsetkym oslavencom v nasom termine maj vsetko len to naj naj, hlavne nech su vsetci zdravucki a stastni 😵 😵 😵 😵 😵

monika1
1. jún 2009

Ahojte 🙂
dodatocne prajeme vsetkym majovym detickam vsetko najlepsie k 2 rockom a dnes krasny MDD 🙂 😵

majula
1. jún 2009

Aj my prajeme Moničke všetko najlepšie k narodeninkám...nech je stále také veselé a šikovné dievčatko 😵 😵 😵 juj, už sú to dva roky, čo som ležala na monitore, ty si si po chodbe tlačila infúzku...a krátko na to som počula momo plakať 😢 ale ten čas letííí 😕
Aj všetkým ostatným detičkám prajeme s Nicolasom krásny MDD 🙂

pipi1211
1. jún 2009

joj maji tak to bolo ale super, ze aj v porodnici sme sa stretli co? 😀 😀 😀 😀 to sme tusim akurat isli do sprchy, skoro som odpadla ked som ta tam uvidela 😀 😀 😀 😀

alena22
autor
1. jún 2009

Aj my zelame vsetkym majovym detickam k dnesnemu dnu vsetko len to naj naj naj 😵 😵 😵

zuzka80
1. jún 2009

Ahojte,
aj my prajeme malej Momo všetko NAJ k dnešným 2. rôčkom a všetkým detičkám pekný deň detí 😵 😵 😵
Monika takže aj vy budete mať chlapčeka? Tak Adamko bude mať parťáka na hranie 😉

monika1
1. jún 2009

ano zuzka tak to vyslo aj ked ine sme ani necakali v nasej rodine 😀 no budeme mat veselo doma 😵

kamilecka
1. jún 2009

Ahojte,

malej Momo vsetko naj 🙂 Niejako vas tu pribudlo 😀 Hlavne majoviek ktore sme dlho nevideli 🙂