Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

sisa07
17. máj 2008

ahojte, pekny vecer! 🙂
Jeeeej, Lubi, si zlata, aj ja by som Vas velmi rada spoznala osobne, musim sa poradit s manzelom, ci by sme Vas nedobehli aspon pozriet, ved Vy to uz mate vybavene davno, uz ste taka zohrata partia 🙂. A neviem, ako by zvladla Adelka cestu......No, ale velmi pekne dakujem aj za ponuku, bolo to velmi mile 🙂, dam urcite vediet.
Zuzi, to si mala krasne plany do dvoch rokov kojit 😵 , ale podstatne je , co vyhovuje viac Laurinke. Nebud smutna, ak sa rozhodne to "uz" ukoncit, ved si jej doteraz dala velmi vela, mnohym maminam a detickam sa to takto dlho z roznych dovodov nepodari. Ale chapem Ta, tiez si neviem predstavit, ze to raz ukoncime, aj ked sa mojkame na sto inych sposobov, ale tento je len nas......ved viete,ako to myslim 🙂.
Evi, aj pred tehotenstvom som mavala migreny, zvacsa ked bol napor v praci. V tehotenstve bola relativna pohoda a v poslednej dobe sa mi to nejako stale castejsie opakuje a je to blbe, lebo vtedy dobre nevnimam a nepodavam pri Adelke taky vykon ako obycajne, co ma mrzi..... ☹ . Ale dala som si panadol a snad to uz konecne prejde, uz ma to bolenie hlavy jeduje dva dni,co je dost..... 😵 .
Ikka, blahozelame malinkej k zubku/zubkom 😉 🙂 , aj Vam uz budu teraz asi pribudat kazdu chvilku. Nam idu az od zacateho 10. mesiaca, a mam pocit, ze intervaly sa skracuju 😉 a kazdy tyzden sa natlaci dalsi, aj teraz mame uz dalsie dasienka navrete.
Julinka, fakt Ta obdivujem za to, ze si si tych dvoch drobcekov vzala. A velmi by som im obom priala,aby uz od Vas nemuseli nikam ist, aby mali pevne zazemie a domov a aby ten mojkaci zajko ostal navzdy u Vas aj s Kikom a Lucinkou. Aj ked to teraz pisem, je mi hrozne smutno z toho, ze su na svete opustene deti.....Je mi luto, ze nemozu mat vsetky to, co zazivaju nase deticky, je to hrozne 😢 .
No, aby somto ukoncila trochu optimicticky - nasa Adelka dnes zvladla prekrasne velku rodinnu oslavu, vydrzala byt 7 hodin v kuse hore, bola uzasna, rozdavala usmevy, kyvala rucickou,tlieskala, tancovala predviedla vsetko co vie, skvele dietatko 😵 . Som stastna, ze mi bolo dopriate byt mamou!!! 😵 Prajem pekny vecer a co najviac radostnych chvil s detickami!
A ozaj, Adkovi a vsetkym oslavencom prajeme vsetko NAJ, NAJ, NAJ, hlavne nech su zdravi a usmiati!!!!papa

sisa07
17. máj 2008

Monika, Adamko je v tych plavockach a topanockach perfektny 😵 . Pripada mi byt uz strasne velky......neskutocne ten cas leti, uz naozaj nemame doma male babatka,ale velkacov 🙂 .

najjulinka
17. máj 2008

sisa07... Neobdivuj... ja sa bojim rodiť, takže si robíme službu navzájom s detičkami 😉 Oni sú MOJE detičky teraz, nemusia byť nikde opustené a ja nemusím rodiť (zatiaľ) 😀 😀 😀 A oboch si nechať nemožme... Chcem takto pomáhať deťom dlho, kým budem vládať a viac ako troch drobcov nezvládnem. Manžel rozhodol, že chce Lucinku na vždy (zamiloval sa do nej), tak si Lucinku necháme a Kikovi velmi skoro sa nájde rodinky na stálo... Aspoň dúfame. Lebo je veľmi šikovný, tak nech si ho vezmú skôr ako pochopí veľa vecí 😉 A ked Kiko pojde do inej rodiny tak vytiahneme z domova iné bábo... A takisto, ked nám súd Lucinku "odklepne" do pestúnstva, tak si tiež vezmeme ďalšie bábo z domova 😉 Pravdepodobne si neskor ešte nejaké necháme na stálo ako Lucinku, ale až keď Lucinka bude väčšia 😉

no a s tým kojením to je sranda... iné maminy nevedia svoje deti odlepiť 2-3 ročné a zuzi sa bábo odlepilo samo 😉

sisa07
17. máj 2008

Julinka, skoda, ze Kiko nemoze ostat spolu s Lucinkou u Vas......tak mu budem priat hlavne nech sa najde rodina, v ktorej bude stastny a nech je to uz jeho posledna a navzdy!
Ale aj tak je krasne, ze ste dali detom pocit domova a bezpecia. Nech sa v domovoch tety snazia akokolvek, vzdy je to len domov.....
A ked si zvladla taku vaznu vec ako je vziat si k sebe opustene deti, tak porodit bude pre Teba hracka 😉 . 😵

alena22
autor
17. máj 2008

baby dakujeme moc za gratulacie oslava sa vydarila bolo sice teplo ale super zajtra mame mensie pokracovanie 😵 z dneska uz mame fotky v albumiku 🙂

sisa07
17. máj 2008

alenka, super fotky, je vidiet, ze ste si to s Adikom uzili, musel byt krasne unaveny a Vy s nim 😉

alena22
autor
17. máj 2008

sisa no my ani nie ja som to riesila tak plastovo okrem poharov na vino a kavy boli vsetko plastove tanieriky a pribor aj kelinky a tak cize miesto umyvanie sme nahadzali do kosa a bolo poriesene a vsetko som objednavala okrem trepanej torty som nerobila doma nic 😀

alena22
autor
17. máj 2008

a dakujeme za pochvalu foto 😵

sisa07
17. máj 2008

Tak to si poriesila super ! 🙂 Tiez som nad tym premyslala.......asi to tak o tyzden tiez zrealizujeme 😉 .dobru nocku, idem spat za Adelkou,nech si ta moja hlava oddychne.......ahojte

zuzka80
17. máj 2008

Sisa ďakujem za podporu, ja som Laurinku od začiatku chcela kojiť čo najdlhšie, no nakoniec som rada, že sme vydržali aspoň rok, aj keď ja by som rada dlhšie.
Alenka super oslava, Aďko mal krásnu tortičku a kopec darčekov, určite sa vytešoval. No a z toho švédskeho stola by som si dala aj ja 😀

najjulinka
18. máj 2008

Dobré ránko. Dnes máme pekný deň - Kiko má rok a 13 dní a Lucinka má o 13 dní rok 😀

alena22
autor
18. máj 2008

dobre ranko zuzka dakujeme 🙂
juli mas to dobre rozdelene 13 na 13 😀
joj nam uz o 13:00 pride dalsi ujko z ciech a potom svokrovci a svagrovci tak budeme mat zasa rusno 😵 😵 😵
sa tesim lebo adko je uplne vo vytrzeni ked su tu deticky alebo viacej ludi 😵 sa predvadza a po vcerajku sa tak rozkecal lebo tolko dzavotu co tu bolo a on aby ich neprekrical 😀

ikka
18. máj 2008

Ahojte, prajeme dodatocne Adkovi vsetko naaaaj naaaj k 1.rocku, hlavne veeela zdravicka 😵 a tiez Davidkovi vsetko naj.
Pekne fotocky.
Vcera sme mali celodenny vylet v lese, tak sme tu neboli, bolo nadherne, slniecko pieklo. No super...a dnes prsi a prsi a prsi 😒
Evi super, ze ste boli plavat...ja na plavanie nedam dopustit 😀 My uz chodime na treti kurz a po prazdninach pokracujeme 🙂 a v lete urcite budeme chodit do bazenu.

alena22
autor
18. máj 2008

ikka dakujeme 🙂
no skoda ze my na to plavanie koli imunite nemozme este to nemame dovysetrovane ale odkedy adko papa sirup imunal zda sa mi ze lepise zvlada kolektiv nechcem zakriknut kolp klop klop lebo teraz ho ma na 5 dni vysadeny koli odberom na tie ideme 21.5. aby nebola skreslena imunita
ale tak v lete ideme k dedkovi do ciech na tyzden a tam uz ho caka bazenik budeme trajdat vlacikami na vylety tak si uzijeme hadam vody 😵

zuzula
18. máj 2008

ahojte kocky 🙂 tak som sa konecne dostala na konika lebo uz som zacinala mat abstak 😅
Adamko ma ovcie kiahne od stredy ☹ , takze mame domace vazenie lebo sa nemoze stykat s inymi detmi kedze to je infekcna choroba...uz sa to ale lepsi, dnes uz nemal teplotku a pomaly vsetky vyrazky su uz zaschnute tak snad za par dni uz bude fit 🙂 inak je to ozaj lepsie ze to ma v tomto veku lebo sa este nevie poriadne poskriabat takze som rada ze to budeme mat za sebou a vdaka bohu ze to neprislo o tyzden neskor lebo by sme nemohli letiet na SK - ideme v nedelu 😉
inak Adamko sa naucil povedat ako sa vola ked sa ho spytame tak pekne povie "Adam" je to strasne podarene 😵

Alenka aj my prajeme Adakovi oneskorene ale predsa vsetko najlepsie ku krasnemu rociku hlavne vela zdravicka lasky a stale usmev na tvaricke 😵
takisto aj ostatnym oslavencom ktorych sviatky sme prepasli.

idem si vas rychlo precitat a pokukat fotecky kym mi drobec spi lebo ako sme zavreti doma tak mu niet rady ked je hore tak len lieta po byte hore dole demoluje co sa da 😀 vcera sme prestahovali jeho detsku do spalne a naopak takze teraz ma mlady muz velku izbu a my s muzikom malu 😅 pekne s nami vybabral 😀 no a pri tom stahovani bol Adamko vo svojej kozi mal co prenasat podliezat preskakovat len my s muzom sme mu stale museli byt v patach aby na seba nieco nezhodil... 😀

lubi22
18. máj 2008

Ahojte 🙂

V prvom rade chceme zablahozelat vsetko najlepsie Adkovi k vcerajsiemu prvemu rocku, najma aby bol zdravucky a aby ho vsetky choroby obchadzali 😵 😵 😵 😵 😵 Taktiez blahozelame aj Davidkovi k 13 mesiacikom 🙂 My sme vcera oslavovali od rana az do dnes vecera, takze som sa sem ani nedostala 😅 Ked ulozime Samka uz sa tesim na fotocky, pokukam 😉

Zuzi, tak snad Adamkovi kiahne rychlo prejdu. S tym musi asi clovek ratat, ze ked ide dietatko do kolektivu, skor pochyta rozlicne choroby 😔 Ale pri kiahnach si to aspon odbije teraz a uz bude mat pokoj 😉

Julinka, nebojis sa, ze si Kristianko na Vas velmi zvykne? Neberie Lucinku ako sestricku? Urcite je mu u Vas neporovnatelne lepsie ako v domove, ale aj tak mi je smutno, len ked citam, ze musi od Vas casom prec. Tak snad pojde cim skor do rodiny, kde ho budu tiez velmi lubit 😔

alena22
autor
18. máj 2008

jaj zuzuli poslite aj na ovcie kiahne zisli by sa kym som doma este lebo ked budem robit bude sa mi tazsie zostavat s malym doma 😅 je to lepsie dobre to znasaju take male deti ako take velke

lubi22
18. máj 2008

A vsetko najlespie k dnesnym narodeninkam Adelke od Cake 😵 😵 😵 😵 😵

alena22
autor
18. máj 2008

jej aj my gratulujeme adelke ja to ani uz nestiham sledovat a taktiez k vcerajsej trinastke davidkovi 😵

eva4444
18. máj 2008

ahojte
zuzi aspon to budete mat za sebou, my ostatni si na kiahne este pockame, aj ked je to asi velmi tazko byt s adamkom cele dni doma a starat sa mu o zabavu. 😔

juli super ze si nechate lucku u seba 😵

ali superoslavy to sa adko perfekne spolocenksy vyzil 🙂

eva4444
18. máj 2008

ali super fotocky adusko bol fesacisko - a ako sa mu paci to nafukovacie hopsatko?

rainbow
18. máj 2008

ahojte, veššššeeeeeetkooooo naj naj naj oslávencom 😵 😵 😵 😵 veľa zdravička a šťastných usmevov a rozžiarených očiek 😵 😵 😵

denisko je samá modrinka a hrčka, včera sa rozbehol po posteli a skočil dolu 😔 😅 , dnes má na nohe, joj a to mám oči ako jastrab

alena22
autor
18. máj 2008

evka dakujeme 🙂 no paci sa mu mam na videu ako hopsa ale len na kamere ked natosim na fotak hodim aj sem lebo fakt ze uzasny bol hned vedel ze ma hopsat chytil zirafu za usi a uz sa triasol 😀 😀
dnes dostal krasne kocky tie clemmy take mäkkucke vonave disney no sprvu bol taky nijaky lebo bol ospaly ale teraz ju neda z ruky a je tam aj lietadielko s donaldom a stym jazdi skrka po zemi no zabavka za vsecky prachy 😵

monika1
18. máj 2008

Ahojte 🙂
tak my sme mali tiez pekny vikend,stale sme boli vonku a vcera sme boli vecer u kamaratov na party a babka varovala Adamka,pekne ho uspala takze sme sa mohli zabavat a dnes sme boli u kamosa na 30tke ale to uz aj s Adamkom nech si uzije dospelakov,takze o zabavu bolo postarane 🙂

zuzi tak rychlo nech vam kiahne prejdu,je to fakt lepsie ze ich ma uz teraz,ja som mala kiahne v 6.mesiacoch a mam nad perou len jednu jazvicku,inac nikde 🙂

ali super fotocky aj z dnesnej oslavy,aj u nas momentalne najviac funguje bublifuk 🙂

a vsetko najlepsie Adelke 😵

alena22
autor
18. máj 2008

jejda monika tak vy ste si ziez pekne uzivali vikend 😀 😵
no dnes bol ujko z ciech a svokrovci aj svagrovci + sestra mala moja a zabudli sme nejako fotit skorej sme zas natacali 😅 tak mame len take nieco narychlo zbuchnute ale bublinky funguju len to zmyvanie dlazky potom 😅

najjulinka
18. máj 2008

Kiko bol doteraz taký "všadedoma"... Teraz začína pociťovať, kde je doma a ja to nevidím, ale že sa na mňa ohromne teší (napr. na návšteve je zlatý, usmievavý, ale ked počuje mna alebo vidí, ževraj to na ňom vidno - ja to neviem posudiť, lebo neviem porovnať, ked na mna nevidí, ked ma nepočuje)... Takže dúfam, že pojde velmi skoro a chcela by som aby to išlo čím hladšie... Pre mňa za mňa nech s nami noví rodičia trávia celé dni, kým neprebehne súd... Uvidíme... Myslím, že Kiko sa bude mať fajn a že to pojde fajn... Proste mám taký pocit...

alena22
autor
18. máj 2008

juli tohto by som sa bala ze by mi srdce utrhlo dat ho inde i ked ja poznam pocit iba mat vlastne dieta mozno to beries tak inak "tvrdsie" ked to neni su tvoje deti ktore si si porodila vynosila a tak ja si to skratka neviem predsatvit seba v tvojej kozi

alena22
autor
18. máj 2008

mne je uz tazko len ked to tu pises ze pojde prec viem ze sa bude mat dobre dostane sa k rodicom novym ktori sa na neho isto tesia ale aj tak uz ked ho mas kolko doma a tak neviem neviem ☹
ja keby som chcela dieta takto tak len adoptovat na stalo pre seba ja nemam na to povahu dat ho prec ja by som ani nasho psika nedala 😅

zuzka80
18. máj 2008

Ahojte, my sme dnes mali krásne počasie, boli sme pri potôčiku, hádzali kamienky, Laurinke sa veľmi páčilo. Pridala som fotočky 🙂
Alenka tak aj druhá oslava sa vydarila, Aďkovi až očká žiarili, tie kocky sú pekné, to sú plastové?
Zuzuli nech je Adamko čoskoro fit, musíš mať veľa sily udržať ho doma 😀
Adelke všetko NAJ.
Najjulinka držíme Kikovi palce, nech sa dostane do dobrej rodiny a nech si tam rýchlo zvykne 😉

alena22
autor
18. máj 2008

zuzka tu su take volaju su clammy kocky najdes v googli su mäkke gumene neudre sa nerozhryze nie su nijako toxicke vonaju pasuju vsetky od tej znacky k sebe a vela inyc vyhod co mne sa paci na nich tie som si pre adka zelala ja som take kupovala minuly tyzden co sme isli gratulovat znamemu k roku a adkovi sa pacili tak sme dali svagrienj typ a ona este lepsie kupila toto su clemmy disney a maju take pastelove farby asi aj viacej staly ale su bohove 😵 a su od 9+
idem kuk na tvoje fotky 😉