Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

riuska
8. jún 2008

Dobre ranko 🙂
Miriamka to ma urcite len nejaky hnusny virus 😖 😖 😖 nebojkaj bude dobre

miriamkac
8. jún 2008

Dakujem rius... 🙂
chlapcom sa polepsilo, uz mi prevratili byt hore nohami... 😀

zuzka80
8. jún 2008

Ahojte, Miriamka nech sú všetky detičky zase fit 😉
Sisa myslím, že Adelka zvládne to sťahovanie. Čítala som, že niektoré staršie detičky s tým môžu mať problém, napríklad, že sa môžu začať zajakávať. Že sú také prípady, ale až u takých 3-ročných detičiek.

zuzka80
8. jún 2008

A ešte som sa chcela spýtať či mám vyskúšať aj nejaké iné mliečko. Laurinka pije sunar a chutí jej. Mám pri ňom ostať? Poraďte.

najjulinka
8. jún 2008

Nemen mliečko Zuzka pokial chutí a negrcia, nehnačkuje, nezapeká, nevyhádže sa... 😉
My s Lucinkou pokračujeme so Sunarom, lebo to mali aj v domove... U Kika sme menili, lebo grcal... A to som sa zabudla pochváliť, že Kiko už negrcá a nepije už antirefluxné mliečko. Prešli sme u neho na mliecko z DM, Sunar som sa bála 😀 A včera som skusila dať mu namiešané z DM a aj Sunar a vypil málo,a si Sunar nemusí už - už si odvykol 😀

lubi22
8. jún 2008

Ahojte 🙂

Riuska mozno uz ani nie Bebu 3, ale prejdi rovno na Nestle Bifidus Junior, to je od 1 do 3 rockov 😉

Zuzi, tiez by som mliecko nemenila, ked jej vyhovuje. 🙂

Miriamka, snad budu vsetky deticky coskor v poriadku, drzim paste 😉

Nam uz odisli aj vyrazky, par ich je este za uskami, inak ma plet cistucku, tak nebudem davat ani Fenistil kvapky, lebo su to riadne oblbovaky.

lubi22
8. jún 2008

Ikka dakujem za odpoved, ani Samka neboli brusko, len ma viac vetrikov, tak asi je to tym, ze materske mlieko sa stravi bezo zvyskov a toto ich trosicku viac prevetra 😅

miriamkac
8. jún 2008

Ahojte, tak nam sa polepsilo, Palko sa napapal az moc, tak sme sa povracali, ale budeme ok 🙂 ....

zuzka80 ak jej chuti sunar a nerobi jej problemy so stolicou, ostan, neskusaj, zbytocne ju vystavis zmenam chuti 😉

tesim sa, ze vsetkym deturencom sa polepsilo 😉

alena22
autor
8. jún 2008

Ahojte zdravime vsetky mamicky aj deticky 🙂
ako ste sa tu mali co je nove

ikka
8. jún 2008

ahoj alenka zdravime aj my...ako bolo na stretku?

lubi ozaj co vasa salsa? akurat pozeram lets dance, tak som si na teba spomenula...uz kurz mate asi za sebou?

ikka
8. jún 2008

joj krasne fotky ali, tolko babatiek pokope...no super...uz sa tesim na to nase 😉 a co babatka? troska o seba aj zavadili, nebola total ignoracia? 😀 Kukam, ze Ninocka si to tam uzivala medzi tolkymi chlapmi 😉 a co dobra nevesta to bude? 😀
No krasne.... 😵

kamilecka
8. jún 2008

Ahojte ako sa mate? My sme boli cely vikend prec,tak konecne doma v pohodicke 🙂

Zuzka najhorsie je ze od 12 juna maju zatvorit Branisko takze si pojdeme pekne dookola 🙂

alena22
autor
8. jún 2008

ikka jaj fajne bolo deti sa aj hrali spolu som cakala ze sa budu viacej ignorovat ale na druhy den uz sa vyhladavali len trebalo im okukat sa
😀
no a k ninke co ti poviem kukni album tomasko nam ju prebral 😀 a adko po ceste domov zacal ze nina nina hovorit sme sa smili ze skoro ju volas ked uz ma ineho sa neskoro spamätal adko 😅 😀 😀 😀

zuzka80
8. jún 2008

Pekné fotočky máte zo stretka 🙂
Kami nesranduj s tým braniskom, porazí ma 🙄 Laurinka tam bude vracať, samé zákruty 🙄 🙄 🙄

kamilecka
8. jún 2008

Supeeer fotky mate 🙂 A aj vidno ze ste sa mali paradne 😉

riuska
8. jún 2008

aj ja chcem vidiet fotocky 😅 hodte sem prosim niektora link

lubi premyslim si to s tym mlieckom - mozno vyskusam kupit jednu krabicu a uvidime co to urobi 🙂 dakujem

riuska
8. jún 2008

ali dakujeeeeeeeem 🙂
uplne nadherne fotocky, normalne zavidim ze sme tam neboli s vami 😅 no deturence su uzastne 😵 😵
to je ako mozne ze chlapci mali rovnake oblecko???
no proste super, super, super 🙂 🙂 🙂
my pridame fotocky takto o tyzden 😀 😀 😀

kamilecka
8. jún 2008

Zuzi teraz som zasa citala ze od 4 do 12 je zavrety tunel,no neviem vsade inak pisu. Vy idete vo stvrtok?

alena22
autor
8. jún 2008

joj rius to bola modna prehliadka tam ze Hm next a tak a tenisky ani nevravim ako reklama 😀
no uz sa tesime na vase fotky 🙂
baby stale pridavaju nejake 😵

miriamkac
8. jún 2008

jeeeeeej...dievcata...krasne fotecky, ako vam zavidim....bolo vam urcite super, ako ste to zvladli?

alena22
autor
8. jún 2008

dakujeme za pochvalu 🙂
podla mna to vsetky deti zvladli super lebo vecer pospali jak macence a spali spali spali a rodicia sa zabavali zurovali 😀 😀 😀

kamilecka
8. jún 2008

Alenka no to vidno na fotkach 😉deticky si to uzili a rodicia tiez.

Moj teraz vyhlasil ze by isiel uz najradsej vo stvrtok 🙂 zial ale nemoze vybrat na stvrtok dovolenku

miriamkac
8. jún 2008

alena22 na kolko dni ste boli?......

alena22
autor
8. jún 2008

cely piatok sobota a v nedelu po obede sme sli domov skoda maly sme ist na viacej dni ale podla mna tyzden by bol malo jak bolo dobre ved uvidis sa ti nebude chciet ist domov zo stretka 🙂

lubi22
8. jún 2008

Deticky su hrozne zlatucke na tych fotkach zo stretka, su fakt podarene. 😵 No a s tym oblecenim sa maminky riadne zhodli 😉

najjulinka
9. jún 2008

Dobré ránko.
Fotky som si včera kukla aj ja - fajne muselo byť 😀
U nás v KE je za rovnošatu Cheeroky, ale stavia sa už aj H&M, takže vieme čo bude potom "rovnošatou" 😀 😀 😀 A ešte som si všimla, že na foto vedú trojkolesové kočíky.
Bratranec čaká bábo a tiež chcú trojkolesový kočík. Včera sme boli s tetou na nákupy - nakupovali sme vecičky pre bratrancovú malú 🙂 🙂 🙂 Sa teším, že bude baba a aj oni... Zatial všetci naokolo majú chalanov, jediná baba je naša Lucinka 😉 😀

riuska
9. jún 2008

ahojte 🙂
no pridavate fakt same fotocky 🙂 a ake krasne 😵 😵 😵 😵 😵

alena22
autor
9. jún 2008

dobre ranecko joj baby taka som leniva po stertku keby mi tak niekto chcel varit aj doma ako tam 😅 😅 😅

ikka
9. jún 2008

babulky, lubi a co idete na stretko...nakuknite do stretko temy, diskutujeme tam s riuskou ,petou a susy o masku a o tom, ze kto ide a nejde....tak nech to dame nejak dokopy 🙂 😉