Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

najjulinka
16. jún 2008

Ahojte. Mne sa dnes podarilo Lucinku ostrihať koooonečne... Dopadlo to úúúúspešne - má obe oči, aj uši 😀 😀 😀

kamilecka
16. jún 2008

Lubka fotky su fakt supeeer,este som nestihla vsetky ale aspon niejake.

Ak niekto chce aj fotky odomna tak do IP mi poslite adresu.

My sme klop klop klop zatial zdravucky a stretko by mohli byt klude, Stanko sa uz pytal kedy bude dalsie 😀 😀 😀 takze je ocividne ze nasim manzelom sa velmi pacilo 😀 ved si na nas aj pripili 😀

eva4444
16. jún 2008

joj ako vela babetiek soplikuje ☹

no keby bolo po nasom my by sm sli este niekde ku koncu leta 🙂 petko ma superzdravu farbu, tie 3 dni nonstop vonku mu ocividne prospeli 🙂 a nam tiez to je jasne 🙂 🙂

petaba
16. jún 2008

Ahojte 😎

tak citala som ohlasy aj Tomasovi, a na navrh stretka ku koncu leta sa pripaja aj on, asi aj lutuje ze nesiel ked videl aka super partia sme sa stretli 🙂 To stretko pri vodicke by bol super napad

Riuska sunkova pena bola taka dobra, ze ked som dala malej tak som sa jej nevedela zbavit... chodila ako by bola bezodna 🙂

Uz sa chystam dat vsetky fotky zachvilu na picassu cez moj blog potom hodim link

Evi to je super ze Petko tak dobre zvladol cestu... Nati by uz asi z koze vyskocila 😀

fibi
16. jún 2008

no lujza soplíkuje, lebo jej snáď idú všetky zuby naraz...celú noc nespala a cez deň je "otravná ako svietiplyn" V terchovej som poriadne ani nevedela, že nejaké dieťa mám...asi zapracujeme na bračekovi 😀

lubi22
16. jún 2008

Pripajame sa, aj my sme za stretko ku koncu leta, radi pojdeme 😉 😵

Musim aj ja vyskusat dat Samkovi tu sunkovu penu, ked detickam tak chuti. Riuska do kedy to ma zaruku?

lubi22
16. jún 2008

Fibi, Lujzinka je fakt taka samostatna, neplacka casto, je zlatunka, hned by som taku babulku prijala ku Samkovi. A aj Samkovi sa veeelmi pacila 😀

lubi22
16. jún 2008

Vsetky deticky boli uzasne, ja som z nich stale nadsena 😵

kamilecka
16. jún 2008

Ahojte,Lubka posielam fotky ale asi to neprejde kedze je toho dost a velkeeee

Fibi a Lujzicka ma 1rok a 1 mesiac?

lubi22
16. jún 2008

Ivka, Tvoj muzik urobil super fotky, fakt nadherne, je sikovny 😉

Kami, uvidime, gmail ma dost velku schranku, ja som uz takto posielala velke subory fotiek. A ak nie, tak si vymenime fotos na buducom stretku 😉

kamilecka
16. jún 2008

Lubi skusam to posielat aj cez gmail aj yahoo tak uvidime ci to pojde,ved ked nie tak mozem aj cd poslat,neni problem.Fotka Samka sa mi velmi pekne podarila 😀

susy
16. jún 2008

aj my by sme sa pridali na stretko ku koncu leta. Dufam,že bez horúčky a krokmi,bez remenčekov 😀

alena22
autor
16. jún 2008

ahojte aj cez vase narazky na mnozstvo fotiek a vecerne bavenie ci co to bolo vam chcem povedat ze fotky mate pekne teda kukala som albumy lubi,susy a kamilecky a dietka su vazne bohove 🙂

najjulinka
16. jún 2008

Tak som kukla albumy aj ja... Fajne Vám bolo...

lubi22
16. jún 2008

Alenka, urcite na oboch stretnutiach sme sa super zabavili 😉 Fotky z oboch stretavok o tom len svedcia, nemam pocit ze by tu boli akekolvek narazky. Majove babatka sa jednoducho vydarili, vsetky deticky su zlatunke 😵

Susy, ale tie remenceky su dobra vec, ja som ich tu v obchode ani nevidela. Aspon si setris chrbat a malinky ma viac volnosti, ako kebyze ho vodis za rucku 😉

najjulinka
16. jún 2008

Remenčeky? Myslíte tým to čo ja volám obojok asi... ? Idem zajtra kupit nasim dvom - priputavanie v kociari máme len okolo pása a ja si to chcem poistiť... A potom ked sa rozbehnú, tak mi neutečú - budú na vodítku...
Ja kupujem z www.babetkovo.sk - tam sú asi najlacnejsie - 170 Sk 😉

susy
16. jún 2008

Simon aj urobí 5-6 krokov sam,že o tom nevie.No ked sa zbadá,tak hned si sadne ne zem.

susy
16. jún 2008

anotie,no ja ich mam z matercare

fibi
16. jún 2008

ano kami, lujza má rok aj mesiac 🙂

lubi, no dnes by si ju asi nechcela. Celý deň mi visela na nohe a vrešťala ☹

lubi22
16. jún 2008

Samko sa stale budi, uz sme pripravili vysavac, asi sa bude v noci odsavat 😖

Zelam dobru noc vsetkym, idem spat, dnes budeme asi casto hore.

lubi22
16. jún 2008

Fibi, asi jej chybala dalsia spolocnost po tych dnoch s tolkymi ludmi 😀 Aj Samko bol dnes umrnkanejsi, ale to on je vzdy ked zrazu zostaneme spolu iba sami dvaja, ked predtym bolo okolo neho kopec ludi. Cim viac ludi okolo neho, tym lepsie 😉

najjulinka
16. jún 2008

Mne sa meno Lujza páči... Moja mamka má sesternice Lujzu a Júliu 😀 😀 😀 Lujzu volajú LULU 😀 😉

miriamkac
16. jún 2008

Ahojte...kukla som fotky....aaale vam bolo fajne....na dalsie sa pripojime... 😝

fibi
16. jún 2008

hehe mne sa kedysi to meno nepáčilo...ale manžel ma presvedčil...už sa mi páči najviac na svete 😀

lubi asi sa so mnou nudila. Zisťujem, že lujza je strašne spoločenská. Fakt taký malý cirkusant 😀

kamilecka
16. jún 2008

Fibi Lujzicka bola fakt zlatucka, ked som ju mala na ruckach no ved si videla 😀 este aj Stankovi som zmurkala ze chcem taku 😀 a aka bola zlata ked sme sa jej pytali ako sa vola a ona povedala ze JA 🙂 no fakt milucke dievcatko

petaba
16. jún 2008

kami ona hovorila LUJA nie ja

najjulinka
16. jún 2008

juj fotiek a fotiek... 😀