Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

susy
20. jún 2008

ahoj. No dnes Simon vstal o 6.00 ☹ ,tak sme obaja zyvali pri rozprávkach.

sisa07
20. jún 2008

susy, my tiez rano zivame pri citani kniziek, a to vstavame o pol 6tej kazde rano 😀 . Inak, Zuziek nas bude na stretku asi najviac 😀 .
Evi, Petko si na svoje pomery nejako potiahol 😉 , to budes mat super, ze Vam pride rodinka, budete mat veselsie.

sisa07
20. jún 2008

Jaaaj Lubi, hned by som si trsla tiez 😀 . Vynahradzam si to aspon tancovanim s Adelkou 😵 . To je take tanecno spevave dietatko. Srandovne je, ked ideme okolo ZUSky a pocuje spievat deti a vyhravat hudobne nastroje, musime zastavit a ona si spieva a tancuje 🙂 .
A tie zuby, no neviem.....nechce ma nechat pozriet poriadne do pusy, aj zuby umyvame teraz len s problemami, hneva sa a schovava si zuby za jazyk a pery.

kamilecka
20. jún 2008

Ahojte,
my sme stale vstavali o 7 alebo 7:30 ale od kedy je skor vidno vonku tak je to o 6:15 pravidelne 😀

lubi22
20. jún 2008

Ahojte,

my vstavame posledne dni o 5.45, vypije mliecko a nechce uz spat 😠 To je riaden brutal 😔 Ja chcem spat Samka co spi do 7 😀

Sisa,myslela som, ze si Silvia 😅 Takze Zuzka 😉 Tak bude mat Samko na stretku viac tanecnych partneriek, na tomto stretku to rozbalili s Petinou Nati, boli bohovski 😀 Samko je tiez hrozne muzikalny, tancuje vkuse, ako zacne hrat hudba, dnes aj v obchode s obuvou sa postaral o vseobecnu zabavu, ked v strede rozbalil tanecne kreacie. Ale hrali, takze Samko ked hra hudba, tak hned trsa. Niekedy ani hudba hrat nemusi 😀

ikka
20. jún 2008

Ahojte, mam tu v rodnej hrudi tolko aktivit, ze ledva vas stiham citat. Kukam, ze pripravy na dalsie stretko v plnom prude...no musim pokecat s manzelikom a dame vediet do toho vikendu.

Emily dnes spala do 8,10...to uz som ja kukala na hodinky, lebo sa mi uz nechcelo spat, ze kolko je, ked uz som cula, no a bola som prekvapena 😀 Dufam, ze jej to vydrzi, pravidelne zatial vstava tak okolo 7 -7,30 🙂

Dnes ideme na ryby pozriet za mojim bratom, tak sa tesim, len sa nejak oskaredieva, dufam, ze nezacne prsat.

pipi1211
20. jún 2008

fuuuuha baby tak to si teda neviem predstavit vstavat tak skoro a o kolkej davate deti hajat? mala zaspava tak okolo 21.30 a rano ked ja zaspim a nezobudime sa tak spi aj do 11.00 ale to my potom spi len raz za den ovela radsej som ked vstaneme tak okolo 8.30-9.00 🙂 🙂 🙂 skor sme sa este nezobudili 😅

pipi1211
20. jún 2008

hmm, klop klop preistotu 😀 😀 😀 😀

eva4444
21. jún 2008

dobre ranko 🙂
pipi momo je teda pekna spinkacka 😝
my ideme dnes na kupko aj s mamou a brachom.
vcera sme kupili uz topanocky, aby petko mohol trosku potiskat kocik aj po vonku a tak, lebo je krasne a takto sme len stale zavreti doma. ale stoji uz pekne sam a chodi za 1 rucku tak sa dufam coskoro odvazi aj sam 😝 😝 😝 😝 😵 😵

lubi22
21. jún 2008

Dobre ranko 🙂

Evi, tak vidis, predsa len sa Petko inspiroval 😵 A ved on uz sa pekne staval na nozicky, za chvilocku bude bezkat. A v topanockach ma oporu 🙂 Uzite si kupko 😉

My ideme za chvilocku do Blavy, ale ideme iba do Avionu kuknut malemu topanocky a nam par veci 🙂

najjulinka
21. jún 2008

Dobré ráno. Dnes ma zobudil moj manžel tesne po piatej, že mám dať Kikovi papať 😠 Som myslela, že ho (manžela) roztrhnem... len som nevládala, tak je nažive ešte... 😠

pipi1211
21. jún 2008

no lubi tak si avion uzite je tak kupu atrakcii pre deti 😀 😀 😀 😀

sisa07
21. jún 2008

Juli, 😀 😀 😀 , chudak manzel 🙂 .
Pipi, Adelka chodi spinkat medzi 19 a 20, ,kupeme po 18tej. Ale to je uplne jedno, ci zaspi skor alebo neskor, ona ma tak nastavene vnutorne hodinky, ze stale vstava okolo pol siestej. Ale ja si myslim, ze to zdedila po nas a okrem toho, ked som bola tehotna, tak som tak kazde rano vstavala s Benym na prechadzku, takze ani nema to nase dieta dovod vstavat inak. Nehovorim, ze by som si obcas este nepospala, ale v podstate som vzdy vstavala skoro, takze mi to nejako nevadi 🙂 .Ja si zase neviem predstavit, ze by som spala do desiatej 😀 , to sa mi este nestalo....
Lubi, Samko to bude mat tazke, ked je taky tanecnik a hlasi sa mu tolko potencialnych partneriek...bude to musiet nejako prestriedat 😀 . A k tej Sise 🙂 - vzniklo to tak, ze moj maly synovec nevedel povedat Zuzka, ani Zuzi, tak potom vzniklo Zizi a z toho sa mu najlepsie utvorilo Sisi a Sisa 🙂, takze ma vsetci doma volaju uz niekolko rokov aj Sisa. On je taky moj milacik 😵 , na nom som si pokusne overovala svoje materinske pudy 😀 🙂 .
Pekny den a uzite si kupko a vylety!pa

zuzka80
21. jún 2008

Ahojte, máme prvé 2 zuby 😀 😀 😀 a sú to horné, očné zuby a tlačia sa asi aj horné jednotky 😀 😀 😀
A ja že čo toľko soplíkujeme 😀 😀 😀

pipi1211
21. jún 2008

no kazde dieta ma svoj rytmus 😀 mne by vadilo keby chodila tak skoro spinkat lebo zasa my sme take tulacky a niekedy az okolo 21.00 prichadzame domov 😅 😅 😀 ozaj ako vam inak spinkaju deti v noci? my sa budime tak na tri krat a niekedy aj viac 😒 a kolke este kojite? 🙂

lubi22
21. jún 2008

Pipi, ty musis byt krasne vyspata 😉 My do Avionu chodime pomerne casto, aspon raz za mesiac, vzdy ked prideme k nasim do TT. Ale Samka vacsinou neberieme, lebo to by si maminka s ockom nemohli uzit nakupovanie 😅 Ale dnes sme ho brali aj s babkou a dedkom, lebo sme mu chceli v Eccu kupit topky, na nete som si vybrala krasne pre neho, a klasicky som si neuvedomila, ze som na Slovensku, takze v Avione mali velke nic (nechcem pisat vulgarizmy) 😠

Zuzi blahozelame Laurinke, tak ste sa dockali 😵 No nakoniec stretko bolo inspirujuce, Laurinka ma zubky a Petko zacina bezkat 😵

Sisa, Samko ma tolko energie, ze ich vytoci vsetky 😀 Takze trenujeme 😀

petaba
21. jún 2008

Ahojte nati dnes vstala o tristvrte na 10 v terchovej sa jej asi niako ponunuli hodinky chodi sice spat stale rovnako ale spi niako dlhsie....alebo je viac unavena z toho tepla 😀 Boli sme uz aj na prechadzke a teraz trosku lenosime doma 😀

Lubi vsak uvidis ako baby Samka unavia ani nebudes vediet ze ho tam mas 😀

Zuzi gratulujem k zubkom... 🙂

sisa07
21. jún 2008

Zuzka, aj ja gratulujem k vytuzenym zubkom 🙂 .
Lubi, na tanceky sa tesime 🙂 .
Pipi, ked Vam to tak obom vyhovuje, je to v pohode, len to budes mat potom tazsie, ked bude treba ist do skolky a do roboty, malinkej sa bude tazko vstavat a chodit skoro spinkat 😅 . Ale dovtedy mozno nabehnete na nejaky iny system 🙂 . Ale je tazke menit to, co je v dietatku od narodenia.....
Pytala si sa na kojenie, tak ja este kojim rano, cez obed pri uspavani, tak isto aj vecer a v noci tak 3-4 krat. Ale kvalita spanku sa Adelke celkovo zlepsila aj v noci aj poobede, je pokojnejsia, uz a nam nevrti v posteli tak ako kedysi, ze aj celkom okolo svojej osi...... Len uspavania vecer su obcas dost tazke. Ona je velmi aktivne dietatko, kazdu chvilku meni cinnosti / a to myslim naozaj kazde 2-3 minutky...../, ma za den vela zazitkov a potom to vecer nevie spracovat, vsetko si opakuje, place a nevie sa upokojit......a to my s muzom sme pri nej v pohode.

zuzka80
21. jún 2008

Blahoželáme Natalie k 13. mesiačikom 😉
Sisa tak ty ešte dosť často kojíš.
My vstávame tak okolo 7:30 - 8:00, niekedy aj trochu skôr alebo neskôr.
Dnes sa Laurinka prvý krát kúpala v bazéniku a veeeľmi sa jej páčilo, ani vyliezť von nechcela 😀

petaba
21. jún 2008

Zuzi dakujeme 🙂

susy
21. jún 2008

Gratulujemeeee,Natalie 😵

susy
21. jún 2008

my už máme 8 zubkov a ide dalšííí

lubi22
21. jún 2008

Aj ja sa pripajam a blahozelame k 13 mesiacikom Natalie a k 14 Tomaskovi 😵 😵 😵

Susy, mozno aj preto asi mal Simonko teplotku a soplicky, ked ide tolko zubkov naraz. My uz dlho stagnujeme pri chrupe pozostavajuceho zo 6 kusov 😅

Peti, to by som chcela raz zazit, ze by Samko bol taky unaveny 😀 Zatial je ako zajacik Duracelko 😀

Zelam dobru noc 😵

pipi1211
22. jún 2008

Dobre ranko tak my sa dnes chystame do Dunajskej stredy ist kupat tak sa moc tesim, dufam, ze sa mala pekne vysanti 😀 😀 😀 😀

eva4444
22. jún 2008

ahojte 🙂
tak ja sa idem teraz chvalit. ide nam uz druha stolicka a dnes spravil petko prve krocky 😵 som myslela ze pojde prvym krokom ku mne ale on sa 'rozbehol' ku grilu fascinoval ho ohen tak ze aj chodit zacal 😀 ale super 😵 a este dnes vypil vyse pol litra vodicky, co je na nase pomery tvrdy nadstandart 😝 proste 33 v chladku urobilo svoje 😅 teraz spinka chudiatko ta grilovacka ho zmohla riadne.
moj bracha sa vcera na kupku spalil tak asi bdue tvrdut stale doma no co uz 😅

najjulinka
22. jún 2008

Kiko má piaty zub 😀

susy
22. jún 2008

už máme 9 zubkov 😎

riuska
22. jún 2008

Ahojte babulky 🙂
co sa tyka stretka - s nami urcite nepocitajte, neni sanca aby sme prisli 😅 zase asi az o rok 😵 😵 keby to bolo blyzsie prisli by sme aspon kuknut, ale to je od nas dost daleko tak to neprideme
lubka super ze chutila pena 😀
susy gratulujeme k zubkom
aj ja vitam nove majovciatko
evi no perfektne ze uz zacina petko sam chodit
pipi, petka - k vam sa ani nevyjadrujem 🙄 tak dlho spat 😠 😀 😀 aj ja chceeeeeeeem

lubi22
22. jún 2008

Evi blahozelame velmi moc Petrikovi k prvym krockom 😵 😵 😵 To vies, ked uz ma topky, tak ich treba riaden precvicit 😉

Riuska, skoda, ze sa na najblizsom stretku neuvidime, ale je to samozrejme, ze s takym malym babulkom sa nedaju podnikat ziadne velke vylety. No snad sa uvidime aj skor niekedy, musime ist s malym konecne do ZOO do Bojnic, tak sa mozno stretneme 😉

Pipi, ako sa pacilo Momo na kupku?

Susy, vam tie zubky teraz nejako rychlo idu jeden za druhym 😵

pipi1211
22. jún 2008

ahojte tak momo sa straaaasne moc pacilo vycvachtala sa az az a dokonca sme stretli kili z junoviek no az ked sme do auta nastupovali skoda 😒 ale bolo super ja som sa trosku opalila a mala sa vyblaznila o tyzden ideme znova no s tatom teraz sme boli s babkou a dedkom 🙂