Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

kamilecka
9. júl 2008

Ahojte Lujke vsetko naaaaaaaaaaaaaaj 🙂

Zienky mrknite na toto, to je uz ina kava

https://www.youtube.com/watch?v=ebU09nqf_cA
pipi1211
9. júl 2008

lulu skoro som zabudla vseeeeeetko naj naj nech tato s mamou posluchaju 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

najjulinka
9. júl 2008

Nie škoda, že ste tie osmičky nijak nevyužili? Vieš myslím tak nejak graficky tú pozvánku spraviť s 08.08.08 😉 My sme koli tomu mali svadbu 20.07.2007 😀 😀 😀 Ja som šalela, ked nam datum na urade nechceli povoliť... Lebo ja som cele oznamko mala o datume v hlave vymyslené 😀 😀 😀 😀 😀

eva4444
10. júl 2008

dobre ranko 🙂
my mame dnes kraaasne uz sa tesim pojdeme von 🙂

najjulinka
10. júl 2008

No dnes ako som dávala deti von, tak Kiko sa vo výťahu dosr** 😖 Proste prebalim, oblečem a zídem dole a smrad 😖 A tak fajne.. .Som dole na chodbe v bloku ho v kočíku prebalila... Podarilo sa mi do toho strčiť prst.. .Potm zadžabal vreckovky na riťku od toho 🙄 Proste šikovný je... 😀 😀 😀

petaba
10. júl 2008

juli nemas este foto toho onamka?...som strasne zvedava 🙂

Kiko je velky sikula 😀

najjulinka
10. júl 2008

My sme to mali asi na Vás ale mooooc netradičné 😉 Oznamko som si len vo worde spravila a tlačila na oranžový papier - dosť na rýchlo to bolo... (nám bol dátum už dávno jasný, ale dlho trvalo, kým nám ho na úrade "schválili" - ja už som všetkým povedala, že kedy máme svadbu ale na papier som to dala až ked to bolo na 100%)
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
A tu sú naše svadobné 😉 😀 :
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

Oblek a kravatu sme kúpili ani nie 2 týždne pred svadbou - takže pipi pohoda 😉 My sme začali prestavovať byt, takže kým iné nevesta riešili kde sa dajú nalíčiť, tak ja som riešila, kde sa osprchujem pred svadbou 😀 😀 😀 No a na úrad som došla ešte s mokrými vlasami, ale boli rekordné horúčavy, takže rýchlo uschli 😀 😀 😀

pipi1211
10. júl 2008

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

najjulinka
10. júl 2008

Sladká bude 😵 😀 😀 😀

ikka
10. júl 2008

pipi tak tie saticky pre MOmo su sladke 😵 to je nadhera, no vy budete kraaaaasne obe 😵 😵 😵
oznamko sa mi paci, take jemne...len som mala trosku problem citat to pismo, ale rozlustila som 😉

my mame dnes skaredo, ani som doobeda nebola vonku 😒

eva4444
10. júl 2008

pipi peknucke 😵

najjulinka
10. júl 2008

No dievčatká sa fajne parádia... 😉 😵 Ked sa ovšem chcú parádiť... 😉 😀 😀 😀

arimzv
10. júl 2008

ahojte po sto rokoch 🙂
dako mam nestihacky chodit na web. 🙂
pipi - momo bude mat nadherne saticky 🙂 budete dve princezne 🙂
Juli Tvoj svadobny album si pamatam z MS, ze som Vas uz vtedy kukala 🙂

eva4444
10. júl 2008

jeeej ikka emily je riadna rapperka 😎 😎 😎 😎 😎
my sme sa dnes konecne zoznamili s detickami z panelaku. ocko je na slovensku tak sme boli cele poobedie na dvore a mame kamosov 2r a 15m. ono zase este treba kamaratsvo trosku upevnit ale hadam z toho cosi bude 😅 🙂

ikka
10. júl 2008

super evi, ze mate nove objavy 🙂 aj my sme sa dnes zoznamili s jednym 2r dievcatkom a byvaju dokonca vedla v bytovke...tak tiez snad z toho nieco bude 😅 😀
no vraj k nam ma dorazit zajtra zas teple pocasie, tak sa tesim

zuzka80
10. júl 2008

Ahojte,
Pipi veľká aj malá Momo budú parádnice 😉
Evi, Ikka super, že máte nových kamarátov. Aj my by sme chceli 😀

najjulinka
10. júl 2008

Tak dobrú noc.

eva4444
11. júl 2008

dobre ranko 🙂

julinka a ty co buntosis v noci ? 😀

ikka posielame vam zo zapadu trosku slniecka 🙂 😀 😀

petaba
11. júl 2008

Dobre ranko my sme dnes vstavali 9,55 ... to bola super noc....
my ideme dnes k znamym grilovat, uz sa tesime 😀

ikka
11. júl 2008

evi ano, dorazilo to 😀 mame slniecko

zuzka80
11. júl 2008

Aj my máme slniečko, práve sme sa vrátili z prechádzky 🙂

ikka
11. júl 2008

tak my sme stihli na prechadzke aj trosku zmoknut, rychlo som supla na kocar plastenku a bezala som na zastavku, aby so mna nebola miss mokre tricko 😀 a Emily mi utekala na dazd, lebo sa jej to strasne pacilo, ze pada voda...a potom cesta domov bola hrozna, lebo vsetky kaluze boli neskutocne lakave a hned zacalo tak piect slnko, ze som mala skoro infarktove stavy, normalne sa mi hlava tocila....tak sme sa vonku ani moc nezdrzali, pretoze by som mala co robit, aby z nas neboli 2 prasiatka 😅 😀

ikka
11. júl 2008

ze so mna 😕 zo mna...hanbim 😅

sisa07
11. júl 2008

Ahojte!
Tak aj u nas bolo cely den slniecko a teplo, ale my sa teraz skor slniecku vyhybame......S Adelkou sme boli v stredu vecer na pohotovosti - prehanalo ju, bola spomalena, placliva, zacala jej stupat poobede teplota a nezaberal nurofen. Vecer, ked som ju isla kojit, tak uz bola uplne rozpalena - 39,5 a bola mimo, takze sme utekali do nemocnice. Pichli jej Diazepam. V noci este mala teplotu, dali sme cipok, rano jej vzali vyter zo stolice, v pondelok budu vysledky. No, dost sme sa o nu bali ...... ☹ . Nastastie uz jej je lepsie, teplotu uz nema, este dietujeme a mame taky pokojnejsi rezim. A to sme mali ist na chatu, takze sme to odvolali.
Pipi, budete mat s aj s malinkou krasne satky 🙂, zelame nech ten velky den dopadne na 1 s hviezdickou . 😵

eva4444
11. júl 2008

nam prave zlialo ale strasna burka bola 😒 ked uz mame taky tematicky den dnes o pocasi 🙂
dnes som dala petkovi taku natierku z obchodu, no bola trosku slana ale pisali ze bez konzervacnych latok a dochucovadiel, chudatko vylogal po nej asi 4deci vody co ho smadilo neviem ci z toho ale takto pit som ho este nevidela 😅

zuzka80
11. júl 2008

Sisa aj Laurinka mala hnačky ale bez teploty, zahájili sme dietu, ale bez úspechu tak sme boli u lekárky. Tiež jej brali výter a výsledok bude v utorok. Stále dietujeme aj keď je to už lepšie. Chúďa moje už piaty deň nepila mliečko 😒 ale doktorka aj mliečko zakázala. Myslím, že je to zo zúbkov, ale doktorka povedala, že to môže byť aj nejaká alergia 😖

ikka
11. júl 2008

evi s tou burkou podobne aj u nas...riadne lialo, som sa bala, ze budeme bez elektriky

Laurinke a Adelke prajeme nech sa im rychlo polepsi a nech to nie je nic vazne...Sisa verim, ze ste sa bali, ved clovek sa velmi boji aj pri mensich trapeniach 😔
My asi budeme mat coskoro nejake nove zubky zas konecne, bo dnes som jej tam dole uz videla nieco, ze akoby uz...ale necinkalo este, ale uz to tam je na spadnutie 😀

Ja uz idem pomaly do hajan, tak dobru nocku

eva4444
11. júl 2008

sisa zuzka petrik posiela dievcatkam liecive pusinky 🙂

dobruuuu 😔 😔 😔

eva4444
12. júl 2008

dobre ranko 🙂
ikka nech vam zubky vyrasia co najrychlejsie a najbezbolestnejsie 🙂
zuzi sisa dufame ze uz je babenkam lepsie 🙂

petko prave dostal misku s hroznom tak mam chvilku cas kym nenahryzne vsetky bobulky 😝 😀

najjulinka
12. júl 2008

Fuuu. Tak my sme dnes prešli kusisko peši... 🙄 By som sa hodila do bazéna teraz...