Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
1. jún 2010

uvidime vyskusam lebo to nocne vstavanie ma uz nebavy a ona len cecok cecok

ladywitch26
1. jún 2010

caute zeny, tak my uz tu v irsku nazad. pocasie nadherne, este teraz slnko svieti. caky-paky uz povybalovane, muz uz pije pivo a ocumuje travnik, ako mu podrastol 😀 stanka uz chvalabohu spi, ja asi pojdem tiez za chvilu, lebo na lodi som sa bohvieako nevyspala. zasa ma celu noc kopala, takze som spala len na kusocku. a zajtra zasa do roboty, ale nastastie az poobede, tak mozem vyspavat.

kosska3003
1. jún 2010

lady tak to mas super ze slnko to co je tu len prsi prsi prsi a je zima zima brrrrrrrrrrr 😠 😠 ja neviem kedy to leto sem dojde asi v septembry na tyzden 😒 😒 tak odychuj po narocnej ceste

ladywitch26
1. jún 2010

kosska, vsak aspon tu si toho leta uzijem. aj ked horucavy to uz nie su. tie boli prvy tyzden, jak sme odisli. teraz je uz len prijemnych 20, ale stale nadherne. vraj do konca tyzdna ma byt takto, tak hadam si stanka aspon nejake lebo uzije. ja velmi nie, lebo som cely tyzden v robote, este aj v sobotu az do pol siestej 😖

mystery7
1. jún 2010

lady vitaaaaj 😉 hlavne, ze ste ok dosli. Prsalo vam cestou? Tu je hnusne

kosska3003
1. jún 2010

lady no to my tu o takom pocasi mozme len snivat

kosska3003
1. jún 2010

tak ja aj idem snivat do perin hadam sa mi aj o slnku prisnije ale neviem ako zaspim lebo mm isiel do roboty a kym si zvyknem ze som sama v posteli tak niaky 2 az 3 dni to potrva dobru noc

ladywitch26
1. jún 2010

mys, v trencine nas zasypali take krupy,ze sme cestu nevideli a lialo cele nemecko. od francuzska uz bolo polooblacno, v noci este na lodi lialo, ale tu v irsku ani mracika

nikanika28
1. jún 2010

ahoj Mony, tak ste stastne dorazili 😵
Baby, co moze boliet na lavej strane v podbrusku????? uz od pondelka ma tam picha a boli ☹

nikanika28
1. jún 2010

Mony, inac v pondelok davali v spravach, ze dvaja Iri vyskocili z trajektu..tak hned som si na vas spomenulla 😀 😀 😀

dm1
1. jún 2010

mony vitaj spat! ako ste zvladli cestu? v pohode?

nika aj ja som to videla o tych iroch aj som myslela ze to je na rovnakom trajekte ako lady isla a potom som zbadala ze to v australii

dm1
1. jún 2010
ladywitch26
1. jún 2010

no caute zeny, tak ja by som sa ani nedivila, keby aj z nasho trajektu niekto skakal.boli sice len mierne vlny, ale hojdalo nas dost a ja som celu cestu prelezala, lebo inak by som to asi nezvladala. stanke to bolo ocividne jedno, ta behala, aj ked ju hadzalo. inak v aute bola zlatucka, akurat sa nam trochu zaparila rituska, ale to je aj tymi zubami, agresivna stolica 😖

inak kym sme cakali na trajekt vo francuzsku, tak sme vbehli nakupit do jedneho shopping centra, a tam normalne sok. dve velke ohrady, v jednej hydina, tam boli sliepky, kacice,husy, hrdlicky, moriak, perlicky a este neviem co a v druhej bola koza s dvoma kozliatkami, dve jahniatka, zajace s malinkymi zajacikmi, dve prasiatka, kuriatka a husatka. normalne vo vnutri minifarma. a vsetko to tam gagotalo, no stanka bola hotova, hlavne z tych zajacov. 😀

zuzkad
1. jún 2010

ahojte 🙂 🙂

tak som prave dozehlila 😝 😝 a mam dost plny kos pradla a uz sa mi susi dalsi susiak cely...ale to preto, ze perem aj veci od maminy z nemocnice 😝 😝 no nespravim to pre nu 😉 😉

rano sme boli u doktorky z tou hrckou, co sme nasli u maleho, pozrela, nahmatala a povedala, ze je to uzlinka a zevraj to kludne moze mat aj zo stipancov od komarov co som bola v soku z toho, videla aky je chuda moje dostipane 😖 😖 mam na to davat octanovu mast a ak to do piatku neprejde mame hned rano prist na krv a urobia testy, ci nahodou nema nejaky tajny vnutorny zapal, tak dufam, ze nic take nam nehrozi, lebo nema ani naznak zapalu, choroby tuk tuk tuk ...uvidime
pol dna nam nesiel internet, vonku prsalo a ja som makala zase ako vzdy sama...varila, prala, upratovala, nakup som spravila a potom este prisiel jeden chalan ohladom netu a nieco nam tu montovali a prepajali, tak este tomu som sa venovala, ked nieco potreboval a potom som uetkala k mamine do bytu pre nejake papiere, co potrebovala a potom v tom nechutnom pocku do nemocky 😝 😝 😝 moje prve jedlo bolo o pol piatej...takto ficim uz asi tt co som maminu odniesla do nemocky...ale keby to aspon bolo na kg vidno ale niiiic vaha ostala stal 😠 😠 ...a este ma na koniec nastval moj chlop, lebo prisiel z prace ako besny pes...mal toho moc na dnes a ofrflal co som navarila, hundral, ze pri zapajani netu nieco zle zapojili...ze som mala davat pozor...pritom som ho jasne upozornila, ze ked to budu zapajat ja mozem len asistovat, ale nic viac...on ich dohodol a ja som samozrejme vedela o tom pol hodku pred ich prichodom 😠 😠 ...no tak ma nastval, ze do teraz som sa s nim nebavila..tak uz sa vtiira a mojka ma tu 😠 😠 😠

lady posli aspon trosilinka slniecka k nam, lebo tu je hnusne pocasie a coskoro ma chmatnu depky...ak ma uz nechmatli 😝 😝

martinaxyz
2. jún 2010

Dobré ránko... 😀 😀 😀 😀 😀

Dnes máme veľký deň 😀 😀 😀 😀 😀 Darko oslavuje rôčik 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ludmilabb
2. jún 2010

ahojte
mne sa chce strasne spaaaaaat 🙄 🙄 🙄
Sofia bola v noci ak nie zo 10x hore tak ani raz, sa zvrtla na brucho vo vaku a revcala, lozila, kojila som ju, za ruku drzala akonahle som sa otocila na spanie, rev ma skoro porazilo od jedu ak toto bude robit tak ja neviem ako to idem riesit ale teraz dost nepouzitelna a ona sa chce nanasat, ledva som sa obliekla sa mi uz driapala na ruky

martina gratulko 😉

ladywitch26
2. jún 2010

martina, gratulacia 🙂

ludka, nam zazracne spala celu noc, len uvazujem, ze som jej asi mala kupit okruhlu postielku. sudiac podla toho, v akych polohach som ju nasla.hlava napikovana naboku postielky a nohy trcali vonku vylozene na mojej posteli 😀 a tiez mohla dlhsie pospat, zaspala o deviatej, ale o pol siedmej uz bola hore. ani by mi nevadilo, len teraz uz nebudem chodit do roboty o osmej, ale neskor

ludmilabb
2. jún 2010

ono by mi nevadilo ze sa prehadzuje ale ona sa vzdy pri tom uplne preberie, revci a ani bohovi uspat, iba na chvilku a uz revci zase

ludmilabb
2. jún 2010

joj leje ani s nou nikde nemozem ist uz druhy den 😠

jamaat
2. jún 2010

No vidím, že bohovská nálada všeobecne pokračuje. Emka stále mravčí a škrieka, ja mám pocit, že nič nestíham, doma mám bordel ako v tanku.

Martina, všetko najlepšie.

mimi21
2. jún 2010

ahojte
ja uz som z tohto pocasia na prasky, ja uz potrebujem ist poriadne von, nie len na 15 minut 😒 😒 😒
aj malej to uz chyba, posledne dni je nejaka umrncana, uz som zufala ☹

martinaxyz
2. jún 2010

u nás je to isté...už sa malý nudí doma...

martinaxyz
2. jún 2010

trošku pomedzi mraky nakuklo slniečko...hned sme boli na balkone 😉 😉 😉 😉

ladywitch26
2. jún 2010

no ja som stastna, ze sme nazad, tu je zasa od rana pekne slnecno. zatial sice chladno, ale neskor sa otepli. o dve hodky ideme na poradnu, tak uvidime, kolko vazi, ci po ceste cosi neschudla.
teraz mi tu stanka pochoduje v obyvacke, ruky za chrbtom a nahana psa.

jamaat
2. jún 2010

lady, vieme si to už živo predstaviť 😀

ladywitch26
2. jún 2010

no sa tu smejem na nej, bucha s lopatkou v pracke, akoze vari a teraz mi to doniesla akoze okostovat 😀
len uz stihla psa tak vykvakat za ucho, ze az sknucal a uz sa mi drzi pri nohach s vyrazom "zachraaaaan ma"

iinuska
2. jún 2010

dobre ranko

u nas sa minula noc neopakovala, vraciame sa do strarych kolaji 😒 . Celu noc lialo, teraz tusim neprsi, no uvidime, ci sa uz dnes dostaneme konecne aj von

@martinaxyz grtulujeme k rociku 🙂

jamaat
2. jún 2010

iinuska, asi musíš zase na výstrahu pripraviť UM 🙂

Pozerala som na nete predpoveď počasia, od soboty sa to má zlepšiť, jupíííí!!!!

iinuska
2. jún 2010

mony, tak super, ze uz mate cestu zasebou a ste dobre dorazili 😉

martinaxyz
2. jún 2010

my v to dúfame, že bude v sobotu pekné počasie...máme narodeninovú party....