Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
9. jún 2010

Mys ty by si to nenechala robiť zle malému. Samozrejme ani ja, ale mňa najviac zarazilo, že maminka si neustriehla dcérušku nevychovanú. Sarah keď aj nechtiac spravý silnejšie "moja", tak už ju upozorňujem. Nie ešte aby do niekoho sácalo...

Stanuške všetko najlepšie. Posielame bočinku

mystery7
9. jún 2010

@jamaat musim mrknut pribalovy letak, ale vraj to aj ulahcuje rast zubov, mame to vravela zubarka.

mystery7
9. jún 2010

ja chapem, ze deti si neuvedomuju svoju silu, ale ked to robia uz odmala cielene, nie je to dobre.
Ako skoncilata aukcia?

jamaat
9. jún 2010

@rybca No tak potom nem boj, veď to by musel odísť nielen od teba, ale aj od malého. A krv nie je voda 🙂

Pripájam sa k Stankiným gratuláciám. 🙂

monkap
autor
9. jún 2010

mys: uz som aj tu na MK nasla o tom temy ... aj pozitivne aj negativne nazory ... tak si opat mozem vybrat 😝 ... je to na predchadzanie zubneho kazu ... ja vobec neviem, ci jej to mam davat 😝

jamaat
9. jún 2010

@mystery7 No kukni. A akurát dnes som sa stretla so zubárkou v obchode, by som sa jej na to spýtala. Kupovala sestre kočík, lebo tá išla rodiť 2 týždne pred termínom a ešte nemala ani vybratý typ, aký chce, takže zubárka mala ťažkú úlohu 😅

jamaat
9. jún 2010

@monkap No veď to je na posilnenie zubnej skloviny, preto sa to dáva aj do zubných pást. Práve preto ma prekvapilo, že mys spomenula ukľudnenie 🙂

rybca
9. jún 2010

jamaat - no tak ja uz mam aj take vizie, ze ma budu o Matka chciet pripravit, vsak keby som od Lacka odisla, tak nemam kam ist, doslova,

zuzkad
9. jún 2010

dakujem kocky, verim , ze mamine sa polepsi a ked sa vratime z dovolenky budem milo prekvapena aka bude zase fit.

ja mam tiez doma daylong 30 faktor, len je z minuleho roka a neviem, ci to este ma ten ucinok, asi radsej kupim novy. ja som celkom odolna voci slniecku, staci mi aj 20 faktor ale hlavne, aby maly bol ok...dufam, ze ak mu dam klobucik bude mat ochranu pred slnkom...samozrejme budeme len v chladku, ale sem tam ked sa pojdeme clapkat do mora, bude to slnko svietit 😖 😖

aj my sa pridavame a Stanke zelame vsetko najlepsie 😅 😅

ladywitch26
9. jún 2010

mys, ta matka si asi ani nevsimla,co sa stalo, bola zakecana s druhou na opacnom konci. ale hento dievcisko robi problemy stale, kazdy tyzden do niekoho zapara a asi ju posmeluje to,ze nikto jej nic nepovie a aj ostatne deti od nej bocia, lebo sa jej boja. no ale to ma smolu u stanky. a strasne sa mi pacilo, ze ked ju henta sotila, tak sa najskor tak spytavo pozrela na muza,ze ci jej to moze vratit. a muz jej prikyvol, ze moze, tak ju plesla nazad. ale potom by sa s nou kludne aj hrala, len ta uz radsej bocila od stanky.podla mna je najlepsie decko vychovat tak, ze nikdy neudrie prva, ale ked do nej niekto zarypne, tak nech vrati. aby sa nebala a nebola zakriknuta, lebo niektore decka tu nemaju vychovu a potom v skole sikanuju druhe. ale ked zistia, ze stanka sa nenecha, tak hadam s tym nebudeme mat neskor problem.

rybca, pokial drahy s ex nema deti, tak by som sa az tak nebala na tvojom mieste. ty si mu dala viac, nez ex, takze by sa nemal ku nej preco vracat. skor nechapem tu ex, ze co tak zrazu ju napadlo, zasa sa mu miesat do zivota.

mys, simi, dakujeme. sice je dnes stanislavy, ale tak hadam to nevadi, ze my mame len skratenu verziu stanka v rodnom liste 😀 inak take mensie oslavy robime aj v novembri na katarinu, kedze druhe meno ma catherina 😀

jamaat
9. jún 2010

rybca, neblááázni! Ak je medzi vami všetko OK, tak na také vôbec nemysli! Vieš, ako sa hovorí: Nemaľuj čerta na stenu!

jamaat
9. jún 2010

@zuzkad Krém má určite normálny účinok po roku, ochranný filter sa rozpadá len na slnku. Nemusíš kupovať nový určite.

jamaat
9. jún 2010

lady, súhlasím s tebou. Ja som aj Monike vždy vravela, keď sa prišla na niečo sťažovať: Nedaj sa!

ladywitch26
9. jún 2010

monka, tie fluorove tabletky nam davali v skolke kedysi a pamatam si, ze nam straaasne chutili. kazdu chvilu sme chodili od ucitelky vypytovat 😀

rybca
9. jún 2010

lady, jamaat - tak v moj prospech hovori viac veci - so mnou zije dlhsie ako s nou, aj ked spolu predtym dlho chodili, ale pred svadbou spolu nezili, mame dieta spolu, nepodviedla som ho atd., ale ked zacne jeho matka zase robit problemy, a este k tomu mu zacne vypisovat, nedajboh vyvolavat, neviem co budem robit, v tychto veciach som dost labilna,

mystery7
9. jún 2010

@rybca presne tak, nemaluj certa na stenu. Oni sa rozisli. Vy ste rodina! Radsej si urobte nejaky prijemny vecer vo dvojici a teste, ze sa mate radi a mate krasne zdrave dieta.

ladywitch26
9. jún 2010

rybca, bud kludna, svokry robia problemy, ale mas ju daleko. telefon sa da zlozit, sms zmazat. aj moj muz sice vola so svokrou, ale vacsinou sa este na nu rozculi. sice do telefonu jej nic nepovie, ale ked zlozi, tak sa vyzuri. a nemyslim, ze tvoj chlap by pobezal mamicke splnit,co jej na ociach vidi a zabudol na teba a syna. skor by som rozmyslala, ze co asi ex chce. nepojde tam o prachy?

rybca
9. jún 2010

No idem sa ja radsej na to vyspat, rano je mudrejsie ako vecer a ako hovorite, nebudem malovat certa na stenu, kym spim urcite nie, dufam, ze zaspim rychlo, dik za podporu

rybca
9. jún 2010

lady - o prachy? to asi nie, po rozvode sa bezproblemov podelili, a kedze ona este studovala ked sa brali, tak ani velmi si nemala co brat, len nejake svadobne dary, a co jej rodicia prisprispeli a teraz urcite zaraba viac v nemecku ako doktorka, ako dochodcovia na SK,

vsak to, ze co ona chce po tak dlhej dobe a kedze ju svokra mala rada ako dceru, to citujem svokru, tak tam moze dojst k roznym spiknutiam

ladywitch26
9. jún 2010

rybca, ja nemyslim, ze ma zalusk na svokrine prachy, ale zistila, ze ste v holandsku, tam sa dobre zaraba, tak mozno sa chce prizivit na chlapovi.

zuzkaprofant
9. jún 2010

@rybca mozno len tak prisla na navstevu, ja by som sa stym ani nezapodievala uvidis ze to nic nebolo 😉
lady mala tvoje je zlata ta sa nestrati v zivode inav vsetko naj prajeme 😉

mimi21
10. jún 2010

no cafte
ja som zase hore od pol6 🙄 🙄 🙄 stale nemozem spat, uz si liham do postele s tym, ze sa zase nanic vyspim 😒

k tym opalovacim kremom - minule som citala, ze kremy z lekarne by mali mat vyznacenu expiraciu a treba sa drzat toho a kremy z drogerie len to ze ich treba napriklad spotrebovat do 12mesiacov od otvorenia
teda tie z lekarne mozu byt otvorene aj dlhsie, podstatny je datum expiracie

jamaat
10. jún 2010

mimi, to je nejaká blbina. No schválne idem pozrieť na krém z DM.

ludmilabb
10. jún 2010

ahojte, my sme mali urevanu komplet celu noc, uspavala som ju hodinu 😠 😠 😠 a teraz sa nechce hrat, z hraciek ma nervy, na rukach sa s nou po byte prechadzam jaj ☹

jamaat
10. jún 2010

@mimi21 No tak som kukla na viaceré a všade je normálne dátum spotreby. Veď je to blbosť, aby si po 20 rokoch otvorila krém a odvtedy rátala rok spotrebu.

@ludmilabb Ja som túto noc zase nechala Emku revať v postieľke, nezobrala som ju k sebe. Držalo ju to asi 10 minút, potom sa zlostne hodila na paplón, potom sa presunula normálne na vankúš a zaspala. A spala až do rána, žiadne prebúdzačky a mrnčačky nadránom. Akurát Roman sa odsťahoval zo spálne 🙂

rybca
10. jún 2010

Dobre ranko

tak uz mi je lahsie na dusi, spanok pomohol...🙂

Ale Matko bol zase o stvrtej hore, ale za to sme pospali teraz az do deviatej..🙂
A Matko uz prejde aj 3 metre..🙂)) ale este stale uprednostnuje kolena..🙂

rybca
10. jún 2010

jamaat - ja mam na detskom bubchen kreme tiez len znacku otvoreneho viecka a tam ze 12 M, takze este nam vydrzi na dofcu a mozem ho asi vyhodit

zuzkad
10. jún 2010

dobre ranko kocky,

ja uz sa budim kazde rano s "prehankou" na zachod..lebo ked sa preberiem vzdy uvedomim si, ze buduci piatok letim s malym a chmatne ma stres, panikaaa aaaaa idem dnes volat na letisko a informujem sa este presne na vsetko, aby som tam nepanikarila 😝 😝 aj ked stres budem mat asi az do ubytovania...a snad, ked uvidim more, co je moja energia a laaaska zivotna sa ukludnim a budem v pohode..o mna ani nejde, ja mam za sebou dovolenieeek, ale o maleho, bojim sa, aby ma ludia na letisku neodsudzovali, ako nezodpovednu matku, co ide s takym malym dietatom na dovollenku, len preto, ze mama sa chce cvachtat v mori..nikto netusi, ze toto bolo krajne riesenie aby mamina neprisla o peniaze a dlhooom zvazovani sme isli....nasla som prave jeden clanok vecer...chlap, ktory pisat 10 veci, preco by nemalo chodit rodicia na dovolenku a faakt dost neprijemny bol..ked to najdem hodim sem link, normalne ma nastval hlavne jeden dovod napisal, ze tahame dieta more, len aby mal fotky na plazi a pri mori, aby si rodicia mohli dat a ukazovat album ako jeho dieta uz take male bolo na dovolenke 😠 😠 debiiiil normalne ma vytocil...
snivalo sa mi o mamine tuto noc, ze som jej volala, ktory hotel to je, lebo ho nevieme najst a ona mi povedala, ze nas bude cakat pri ceste, aby sme tam trafili, bola tam aj ona so mnou, tak dufam, ze je to dobre znamenie a znova bude zdrava a o rok sa dostane aj ona na dovolenku

rybca ty si ako ja 😅 😅 ja stresujem tiez stale pre nieco a hlavne vecer ma chytaju divne stavy...a rano je vzdy lepsie a realnejsie...napr. vcera vecer som si poplakala za maminu a za nervy, ci robim spravne, ze taham Nicolaska na taku dlhu cestu atd...rano som sa zobudila s tym, ze verim, ze mamine bude zase dobre a bude zdrava a ze malemu idem dopriat piesok, vodicku...cele dni pri bazeniku a mori...tak bude len spokojny 😅 😅

zuzkad
10. jún 2010

nasla som link na toho pana, co pisal o tej dovolenke s dietatom 😖 😖 precitajte si http://belko.blog.sme.sk/c/63017/Dieta-na-dovol...

mimi21
10. jún 2010

zuzka ja nejako nemam stres z lietania kvoli malej... a ak mm bude moct z roboty tak letime uz tuto sobotu, mame super last minute, tak som teraz ako na ihlach a cakam co mi zavola...