Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
10. jún 2010

juska, uz teraz mam 10kg navyse. a neviem kde, ale vaha si stale hudie svoje, tak sa s nou nehadam 😀 asi ma maly tazke kosti

jamaat, ratam tam cenu za trajekt, myto, benzin a dialnicne nalepky. stravu a ubytko mam gratis, keby som este aj to mala platit, tak dlabem na to, radsej nasim zaplatim letenky,nech pridu sem

jamaat
10. jún 2010

No tak neviem, keď tvrdíš, že to vyjde drahšie ako letieť na Kanáre, tak prečo si nezabookujete dopredu lacné letenky na Slovensko? Alebo aj tie sú také sakra drahé?

ladywitch26
10. jún 2010

jamaat, letenky su lacne, ale tie limity na batozinu su nizke. a nasi nas nabalia vzdy, teraz sme mali len polku boxu stankinych hraciek, co podostavala. keby bol limit aspon 30kil na osobu, tak ideme letecky, ale inak nehrozi. a dalsia vec je, ze psa nam nikto neprepravi. odtialto lieta na sr akurat ryanair a ti su svine, co sa sluzieb tyka.jednanie so zakaznikom strasne maju.

dm1
10. jún 2010

aj ja chcem ist na dovolenkuuuuu

my ideme aspon na tyzden k sestre na moravu aj mm si berie dovolenku. a tiez pojdem k nasim aspon na 2 tyzdne ked tu bude aj mala neterka tak sa budem aspon v bazene na zahrade rochnit 😉

lady sak jasne ze limit nesplnate ked tata nabali domov jedneho byka 😀

zuzkad
11. jún 2010

dobre raaanko 🙂 🙂

lady dakujem za info, dufam, ze to nebude az take narocne 😖 😖 😖

ja sa idem chystat, troska sa zcloviecit, lebo si idem dat pas robit a zapisat maleho, tak nech nejak vyzeram 😅 😅 aj ked tie fotky cez PC su strasneee vzdy 😝 😝

inak noc bola v poho, maly sa zobudil o druhej popil mielcko a spal do siestej, potom som ho len dala k nam a spal do osmej, spal by aj dlhsie, ale nas psik ho zobudil, lebo zacala stekat 😠 😠 ale aj tak je sviezi a plny zivota 😉 😉

jamaat
11. jún 2010

Hmm....lady, tak potom nechápem, prečo stále porovnávaš dovolenku na Slovensku a Kanároch, keď je to neporovnateľné.

Dobré ráno. A mimi už asi balí, keď sa ani neukázala 🙂

jamaat
11. jún 2010

@zuzkad Tie fotky sú také hrozné, že ani mastné vlasy na nich nevidno 😀 ....tiež som si bola dať robiť pas. A aj Monika potrebuje, lebo jej platí len do konca júna a Roman tiež. Takže pekne peniažkov pôjde na tento účel 😝

zuzkad
11. jún 2010

jamaat saaak totok budem vyzerat istotne ako terorista 😀 😀 ja aj na vodicaku ma desnu fotku 😕 😀 😀
zhanam tie plavky pre maleho z UV ochranou, ale ved nikde nemaju na maleho velskost...pojdem zajtra pozriet do obchodou asi...pre pokoj duse ich kupim, aby som mala istotu, ze nebude spaleny, lebo urcite bude chciet ist k moru sa clapkat a tam mu tien neviem zabezpecit, len neviem ako to je, ked sa tieto plavky namocia, asi ich je treba tiez vyzliect, aby preschli a aby neprechladol 😖 😖 a nejake do bazzenika plienky idem kupit 😝 😝

jamaat
11. jún 2010

@zuzkad Tiež som rozmýšľala nad tými plavkami, už som ich mala aj v košíku, keď som objednávala tovar z Anglicka, ale nakoniec som si to rozmyslela, že stačí aj biele tričko. Inak v Lidli som videla také za super cenu dvojo. Ak máš Lidl niekde poblíž, tak nakukni.

juska3
11. jún 2010

ahojte
hlasim sa do klubu rozbitych pier, v noci som taku supu dostala a Alex nic, ako keby sa nic nestalo 😅

jamaat
11. jún 2010

@juska3 Tak vitaj, mne sa to už konečne zahojilo. Nejaká infekcia sa mi do toho dostala a urobili sa mi tam afty. Štípalo to ako sviňá.

Že jaká dobrá vec na sedenie je autosedačka-vajíčko doma na zemi?! Emka furt do neho lezie 😀

ludmilabb
11. jún 2010

baby ako to riesite v tychto horucavach s obliekanim na noc? my mame v spalni 24 stupnov hned rano, Sofia bola len v pyzame, vak jej uz nemozem davat, vy prikryvate niecim ci nie?

iinuska
11. jún 2010

ahojte
Adamko sa mi pekne rozpil, vcera vypil vyse 300 ml.
A zacinam skusat davat maleho na nocnik, ale vobec nechce. Skusam hracky, vsetko mozno, ale hned sa postavi a che ist prec

jamaat, ja som musela vajicko na hranie zrusit, lebo Adamko sa z neho skoro vykydol, co sa v nom jasil a hupal

iinuska
11. jún 2010

ludka, no u nas je este teplejsie, dole mame 25,5 st a v podkrovi ani nehovorim. Tak sme sa teraz prestahovali do dolnej spalne. Adamko spava v opalovackach, ci ako sa to vola a v tenkych ponozkach. No a pokusam sa ho zakryt s tenkou deckou, ale to je viac odokryty, ked sa stale prehadzuje.

juska3
11. jún 2010

jamaat, no tak dufam, ze nedopadnem rovnako lebo jak kojim, tak to mam v ustach vselijake ☹

ludka, my mame podobny problem, minulu noc sa Alex zobudil s placom lebo mal mokre pyzamko, dost sa poti aj cez den, na noc som ho prikryla len dekou a to mame otvorene okna na kuchyni a obyvacke, ja by som otvorila v spalni, ale sa bojim, ze ho ofukne a prechladne, tak to riesime len takto

ludmilabb
11. jún 2010

extremy pocasia vedia spravit radost
ved to ze mne Sofia lozi po posteli tam prikryvanie nehrozi

ludmilabb
11. jún 2010

jamaat aj Sofia sa hra s vajickom ale skor sa on opiera vzdy cakam ze sa donho strepe a vsetko posuva pred sebou, balik plienok, vozik, ak je nejaka ploska hracka tak aj tu minule vytiahla avivaz a tou brazdila byt aj som natocila na kameru ako si to cez Blaziku rubala aj s vozikom 😀

iinuska
11. jún 2010

baby, kde kupujete tie plavecke plienky? Chcem malemu zobrat nejake na dovolenku, alebo mam radsej kupit plavky?

nikanika28
11. jún 2010

Ahojte, Klarka rano bola zase horuca 😒 ..dala som jej cipok a spat uz sla bez horucky...a teraz taha uz skoro tri hodiny 😨 ..poobedny spanok bude zase asi boj 🤐 .
Ja som rada, ze konecne neprsi, ale ani taketo extremne tepla nemam rada...pri mori sa to este da zniest....ale tu..nic moc. Zajtra sme mali ist do BA do ZOO a aj sedacku pozriet..tak ale asi nic z toho, uvidim este, ako bude Klarka dnes na tom...ak by sme aj nahodou sli, tak ZOO vypustame z planu, v tejto horucave by to nebolo bohvieco ani pre deti, ani pre nas 😝

rybca
11. jún 2010

A je tu aj klub rozbitych nosov? Predvcerom v noci som dostala taku celovku od Matka, ze este vcera ked len trochu strajkol, tak ma to bolelo.

martinaxyz
11. jún 2010

Ahojte...
tak mi máme vo vnútri 25c...no na zdochnutie...včera som sa sem ani nedostala...boli sme na gastro. vyšetrení...malý má stále ger-kodr. sa smiala,že taký chlapisko a má ger...a ináč chodite sa kúpať s drobcami na kupkp?

jamaat
11. jún 2010

@ludmilabb Skús ju dať do vaku holú.
Ja Emku ešte prikrývam perinkou, ale idem jej buď obliecť deku - samotnú deku nechcem, lebo to je teplé, obliečka predsa len chladivejšie pôsobí - alebo ju budem prikrývať len nejakou plachtou resp. niečím podobným. Skúsim, či by nebola príliš malá taká tá bavlnená prikrývka pre bábätká. My nemáme až tak horúce v byte..........no tak teraz som pozrela na teplomer a že 26 stupňov, tak to asi len ja nemám pocit tepla 😅 . Cez deň ju dávam spať v body, ani ponožky nedávam.
@juska3 Ty si sa minule spytovala, či sa aj nám potia deťuchy v autosedačkách. Ano, potí sa tam hrozne, chrbátik úplne mokrý!

gabca22222
11. jún 2010

ahojte

ale je horuco vonku ze? neda sa to vydrzat

rybca
11. jún 2010

baby a nemate k sedackam letne potahy? skuste pohladat v prislusenstvach.

jamaat
11. jún 2010

No super, zase raz sa mi prebrala, keď som ju do postieľky preložila. 😠 .........Tak tam teraz ryčí, lebo sa mi už nedala uspať, tak som odišla.

jamaat
11. jún 2010

@iinuska Ja kupujem v DM Drogerie alebo Kauflande. Ale teraz už máme plavky a podľa mňa je to lepšie, ľahšie sa to oblieka.

martinaxyz
11. jún 2010

@jamaat - maličká má jemný spánok 😉 😉 😉 a kde zaspáva?
tak ma bolí bruško od zlost...mm požičal bratovi auto, lebo on si rozbil a ja to neznášam...a ako na schvál volala sestra či nemôžem ísť pre jej syna do BB, lebo si vytkol v škole členok 😠 😠 😠 ...no šlak ma trafí...

jamaat
11. jún 2010

Porazí ma! To je najhoršie, keď sa preberie po 5 minútach spánku na prsníku! Bola som teraz pri nej, nanovo som ju uložila, ale ako som odišla, tak je to ešte horšie, ručí ako tur! A ak ju z postieľky teraz vyberiem, tak nabudúce bude duplom ručať, aby som ju vybrala. 😠

jamaat
11. jún 2010

Tak nás je tu viac na šlaktraf, len dôvody sú rôzne. 🙂

ladywitch26
11. jún 2010

caute zeny, tak som akurat dosla od dokiny. som na antibiotikach. 😒 v noci som sa zobudila s horuckou, vsetko ma boli, ledva sa hybem. tak ma do utorku vypisala.no sef bude fakt rad...inak celu zimu nic, vsetci dookola chodili s chripkou, len ja som bola v pohode, a teraz, v lete ma to chvatne