Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
26. okt 2010

@ladywitch26 no ja viem ale ved uvidime malemu davam cas ked sa to nezmeni aspon na raz ze sa mi zobudi nad ranom tak toho potom budem riesit ja si mylsim ze sa to upravy na sk lebo je to lepsie postupne stale jedno vstavanie prespime
a ste je to tak keby som mala 2 deticky laebo bola tehu nebojte to by sa inac riesilo ale teraz ked sa tak vezme si dost vychutnavam maleho a prevazne sme stale spolu a len mi dvaja tak to je take ine ako v ostatnych rodinach

sssimi
26. okt 2010

@kosska3003 A aké dávaš plienky keĎ ti ich preciká? Skús dať pod ňu tu nepremokavú podložku, nech nemusíš meniť plachty každý deň.

ladywitch26
26. okt 2010

caute zeny, zasa som bola na nakupe v bazari tej mojej znamej. mala tam postielku,co som uz dlho planovala kupit stanke, taku nizku, s polbocnicami, za 60e. taka ista nova tu stoji 130, tak nekup to 😀 a vymakla som tam aj nenosene oteplovacky pre stanku za 5e, take paradne, akurat ked v zime pojdeme na sr, tak ich vyuzije.

iinuska
26. okt 2010

ahojte, my sme boli vonku, sice vyslo aj slnko, ale pofukoval studeny vietor
teraz tu vymyslame, dnes to ide najako pomaly 😅

kackabrcka
26. okt 2010

@kosska3003 to davas v noci pit caj ?
my plienku v noci vobec nemenime, mliecko davam vecer z flasky a rano z pohara ale to len k ranajkam a vela krat by mohla mat nocnu plienku aj doobeda taka je sucha..

kackabrcka
26. okt 2010

a co sa tyka k papaniu @zuzkaprofant tak je pravda ze my sme boli u nich na navsteve.. jedavali sme z detickami ale ani to nezaberalo na christianka.. triaslo ho z krabicoveho mlieka i z actimelu-co sophie lubi.. to som este nevidela.. 😅 sophie sa riadne u zuzky napraskala a zase momentalne doma neje, rano trosku chlebika, obed 7lyzic polievky potom kasu a vecer mlieko.. takze slabota, potom aj ta noc tak vyzera..
a s nocnim stavanim a davanim mliecka - ja ten problem nepoznam uz dlhsiu dobu ale ked sa v noci zobudi a nevie zaspat alebo si mliecko vypyta tak jej dam 150ml. vodu alebo caj nedavam vobec v noci.. podla mna je to taky isty navyk ako ked dieta pyta mlieko..

ludmilabb
26. okt 2010

ja v noci neprebalujem, na zaciatku som poctivo prebalovala ako ma naucili v porodnici a to bola taka blbost, z nevedomosti som prebalovala skoro suche plienky a este som aj Sofiu rusila ked prislo obdobie ze jej to zacalo velmi prekazat, tak som s tym skoncila ako mi jamaat vtedy poradila, ze kym nie je pokakana sa nemam trapit a tak aj bolo
teraz sa budi s dost precikanou plienkou rano, v noci ju este 1x kojim

ludmilabb
26. okt 2010

@ladywitch26 si to cenovo vychytala 😉

ludmilabb
26. okt 2010

@iinuska mne dnes Sofia vobec nespala a este sme hore, rano vstala o 7:30 🙄

mimi21
26. okt 2010

ahojte
Ninka uz spi, lebo cez den spala len 3/4 hodinu, co je malo

ani my v noci neprebalujeme, uz dost davno, a ak pije, tak len cistu vodu
tu pije najviac, okrem ranneho caju a teraz sa naucila pit zo slmaky, tak obcas takto pije dzus

ladywitch26
26. okt 2010

@mimi21 tebe uz spi, mne len pred chvilou vstala. zalomila o tretej az a vstala o siestej, tak som zvedava,ci ju dostanem do postele pred polnocou

jamaat
26. okt 2010

Aj Emka dnes spala nezvykle 3 hodiny. Zobudila sa o piatej, ale pomaly ju idem kúpať a ukladať, hádam zaspí.

emode
26. okt 2010

@ladywitch26
@jamaat ja som zacala sofiu budit po cca 2 hod. spanku, najviac do tretej, pol stvrtej lebo bol totalny problem s vecernym zaspatim, pootvaram dvere nech pocuje zvuky a sama sa potom dost rychlo preberie, teraz uz tiez drichme, odpadla ako muška, lebo dnes bola v jaslickach, spala sice skoro dve hodiny, ale byva riadne unavena, ked je tam ... a zajtra mame tvorive dielne, musim pozhanat nejaky matros 😀 😀 😀

ladywitch26
26. okt 2010

@emode ved ja som tiez vyslala muza,nech ju zobudi, ona vyzerala,ze by este aj dve hodky hadam potiahla. ale necham ju asi takto trosku dlhsie, hadam rano nevstane o siestej ako doteraz. mozno pospi do osmej a potom v sobotu sa lahsie preorientujeme na novy cas, lebo ak zacne vstavat o piatej, tak ma porazi

sirinka
26. okt 2010

@kackabrcka navyk je ten isty...len voda nema cukor ako caj ci mliecko...tym padom nie je pre zubky tak skodliva...

iinuska
26. okt 2010

my uz spinkame

ja sa snazim Adamka ulozit okolo 12 na obed, a zvykne spinkat tak do 14. Ak spinka dlhsie, tak ho necham tak max. do pol tretej. Tak ako emode pise, pootvorim mu dvere a zacnem sramotit v kuchuni. Inak vecer o 20 nevie zaspat

kosska3003
26. okt 2010

@kackabrcka hej davam v noci caj ale uz to musim prestat akosi sa ale v ospalosti jej ju vzdy stricm

@sssimi haggies ale to by precikala kazdu tazko ako fras ale ked ju prebalim raz tak v pohode a to ju prebalujem ked pije mlieko robim to v postielke ani ju nevytahujem tak pohoda potom dopije a spi dalej

mne zaspala teraz po hodine zase tak asi si uz posunula cas tak ju budem davat o pol 9 teraz do soboty a v nedelu ju dam o pol 8 a hotovo

sssimi
26. okt 2010

@kosska3003 Haggisky aj moja preciká. Pampersky nie. Ale len tie modré. Tie oranžové preciká.

sssimi
26. okt 2010

Baby a ako sa posúva čas?

sssimi
26. okt 2010

Fúha baby vy tu dávate šlehy poobedných spánkov podaktoré...... Sarah spí maximálne 1,5 hodiny, ale za to v noci si potiahne aj 12 hodín. Úplne mi to takto vyhovuje.

No dnes som bola cvičiť, tak sa teraz dobre cítim. Na večeru padli cestovinky za obeť. Teraz už len šunky váloš, ale mala by som žehlííííť.... Budem až zajtra 😅

kosska3003
26. okt 2010

@sssimi no v nedelu bude o takomto case len 8 cize bude o hoídinku viac budeme spat hura hihhii
no mne ich precika ale to uz je fakt dostata aj zausami ja len tie pouzivam

sssimi
26. okt 2010

@kosska3003 No fajn. Sarah začne konečne spávať o 20tej 😀 A ja som Huggisky vyskúšala len raz a už nikdy ich nechcem. Stoja toľko čo pampersky a precikala mi ich na totalku a to aj cez plienku. Pri pamperske mi preciká maximálne po okraji. A to občas vyhadzujem kilové plienky 😀

kosska3003
26. okt 2010

@sssimi hm no neviem ci su lacnejsie ja kupujem za 14 eur haggiesky a pampersky su drahsie nie

iinuska
26. okt 2010

@kosska3003 ja davam malemu pampersky, a ete sa mi neprecikal, a to v noci kojim. Rano je pekne tazka

zuzkaprofant
26. okt 2010

cafte mne maly pampersku stale precika lebo ked psinka na brusku tak mu cez to ide kedze je chlapcek a curka smerom hore 😀

zuzkad
26. okt 2010

ahojteeee 😅 😅 😅 😅 😅
pamatate si este na mna ?? 😅 😅
som riadne zanedbala MK, ale ja len nakuknem na FB rychlo a idem spat...a co sa da som s malym...cize nestiham pismenkovat tu na MK
Ako sa mate ? Su nove tehulky ?
U nas doma ok, maly zacal spekulovat ako mu idu zubky, tak vzdy v noci sa budi a chce ist k nam do postele, tak spavame traja 😀 😀 😀 mame dobru antikoncepciu 😀 😀 😀 😀 inak v noci cez vikend sme mali garambol, Peto moj isiel na vecko a chuda maly sa prekotulal a spadol s postele na zem, ja som sa zobudila na buchot a plac...skoro som zinfrktovala od strachu..aj Peto dobehol a strasne si vycital, ze ma nezobudil...ale hlavne, ze sa nic horsie nestalo, maly si poplakal a potom spinkal dalej.
Ako inak..uz vas chyta vianocna atmoska ? Mna uz aj trocha ano, hlavne, ked som v obchodoch a vsade maju vian, ozdoby 😅 😅

zuzkaprofant
26. okt 2010

@sirinka ja sa nebojim o zubky ze by mal mat pokazene kedze ja chodim na preventivku 2 krat do roka a to bude aj maly chodit a umyvame si stale ako vydime kefku takze to je naj a nema rad cokoladu a ani sladne a cukriky a pod veci mu nedam papat mi uz spime od 20hod 🙂

nikanika28
26. okt 2010

Cafte. U nas sa uz spi, konecne ticho 😀 . Lukasko je stale soplavy, jemu tie sople hadam nikdy neskoncia ☹ . Do skolky uz chodi, ale neviem, ci neskocime doktorke na vyter...
My pouzivame Tescove plienky, mne pridu lepsie aj ako pamersky 😅 ..a aj cena je prijatelnejsia..Huggiesky sa riadne pokazili, pri Lukaskovi som kupovavala aj tie, teraz som ich kupila raz ...prvy a posledyn 😝 A v noci neprebalujem vobec..to som mozno prve dva mesiace prebalovala...aj to mozno nie

kosska3003
26. okt 2010

no ja zase nemozem tescove kupovat lebo malej dam len jednu a hned je vysipana a zaparena

no a my mame problem z umyvanim zubov kefku ano vidiet som rada ked jej prstom prebehnem a to som niekedy dokusana

jamaat
26. okt 2010

Emka by kefku obžúvala celé dni. A páči sa jej, keď jej ňou zúbky šuchlím 🙂