Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
30. dec 2010

@iinuska moja ma strasne rada actimel tak ten jej davam sem tam

jamaat
30. dec 2010

No ako pekne Emka papala avokádovú nátierku s cesnakom. Bude zdravá a ani upíri ju nevycicajú 🙂

iinuska
30. dec 2010

Ja som Adamkovi kupila novy spaci vak, lebo z toho predosleho uz vyrastol. Som mala obavy, ci ho bude chciet, ale v pohode. On sa v noci stale pretaca, tak som ho vkuse zakryvala...

ladywitch26
30. dec 2010

@jamaat jaaaj, ako by som si ja dala taku cesnakovu natierkuuuu 😝 😝 😝 ale to by som do rana hned skoncila na pohotovosti so zaludkom ☹

ludmilabb
30. dec 2010

@jamaat po domacky urobena?

jamaat
30. dec 2010

@ludmilabb Jasné. Len avokádo, cesnak a soľ. Úplne jednoduchá.

ladywitch26
31. dec 2010

raaanko. co tu este nikoho neni? chystate silvestra? my tento rok ziadnu veceru mat nebudeme. kasleme na to. muz pride z roboty az o osmej vecer a ja pri dvoch deckach na vyvaranie svieckovej asi sotva budem mat cas. spravime si zajtra slavnostny obed.
inak zistujem,ze moja dcera ma vyhraneny vkus uz teraz. ziadna princeznicka z nej nebude, je to vyslovene teplakovy typ. ma jedny saty, co som jej este z usa objednavala a aj to mam problem na nu dostat. vzdy jaci a snazi sa strhnut si ich zo seba. minule sme sli na oslavu, tak som jej dala manchestraky s kvietkami, take slavnostne a tiez pistala a trhala si ich na zadku, ze ich nechce. a dnes som jej zacala obliekat to nove tricko,co som jej kupila v nexte a branila sa ako diva. je take dlhsie, pod zadok a su na nom volaniky, tak si myslela,ze su to saty. skludnila sa az ked som jej povedala,ze si moze nechat aj teplaky na sebe...a to ocko stale vravi na nakupoch, ze kup jej aj nejake satocky. vsak sa tomu aktivne brani. 😝

sirinka
31. dec 2010

@jamaat jooooj ja tuto milujem ale este davam do nej citronovu stavu....

jamaat
31. dec 2010

@sirinka Ano, aj citrónu som do toho trochu vyžmýkala. Ten som zabudla napísať.

kosska3003
31. dec 2010

prajem vam aj tu pekneho silvestra a stastny novy rok ja sa balim prec pa

borocka
31. dec 2010

ahojte, ja som taka unavena a vyzmykana ze dnes zaspim v posteli s patom. posledne noci som mierne ponocovala a dnes uz od rana v kuchyni. peciem, pripravujem misy, robila som obed,.......... a do vecere este taaak daleko. aspon ze pata mi sestra zobrala na prechadzku, takze klud som mala. teraz si sladko spinka.
joj,a vcera u nas zasa bola sestra s dcerami, tak pato sa tolko krutil okolo katky, stale ju hladkal, bozkaval, tulil sa k nej (v ramci moznosti ako som mu dovolila...uz len to aby jej ublizil) aj do kocika ju isiel vyprevadit........velmi sa mu paci babatko. som prekvapena, lebo som necakala ze vobec na nu kukne.a on len okolo nej chodi.

ladywitch26
31. dec 2010

@borocka no tak zavazok do noveho roka...pato chce sestricku 😀

ja inak silvester ignorujem. decka teraz spia, tak zehlim. mam co robit, riadna kopa tam uz bola. a muz pride o osmej az, tak vypekat a vyvarat sa dnes nebude. spravime si zajtra.

borocka
31. dec 2010

@ladywitch26 no sestricku nema kto zasponzorovat genetickym materialom..... a netrufla by som si na druhe dieta, uz len to by mi chybalo aby bolo rovnake ako pato...to uz potom na slucku 😝

ladywitch26
31. dec 2010

@borocka neboj, ono vacsinou ak je prve zdivocene, tak druhe je anielik 😉

jamaat
31. dec 2010

@borocka Niečomu zle rozumiem? Veď ty máš muža, či priateľa, len chodí robiť na dlhšie niekam von. Či?

iinuska
31. dec 2010

ahojteeee
Adamko uz spinka, dufam, ze ho delobuchy nezobudia 😠
Ja dnes cely den nieco pojedam, no tieto sviatky budu plus kilecka 😕

ladywitch26
31. dec 2010

@iinuska jaaaj, no tebe sa zije. mne len pred pol hodkou muz dorazil, o hodku hadam pojde stanka spat a ak muz od unavy nezaspi, tak si hadam aj pripijeme

borocka
31. dec 2010

@jamaat no, mam len na papieri.........chodil robit von a za posledny rok s nami stravil ani nie 3 mesiace........a pokial viem tak momentalne zije s niekym inym, takze s patkom sme na vsetko samy.

@ladywitch26 pri mojom stasti by to druhe boli dvojicky chlapci ktori by pata este aj prekonali

iinuska
31. dec 2010

@ladywitch26 ja budem tiez rada, ked vydrzim do polnoci. Spala by som uz teraz

borocka
31. dec 2010

@iinuska ja si idem uz lahnut. mozem o-toto celeho silvestra. budem len dufat ze sa patrik nezobudi na ten rachot.
tak zeny, stastny novy rok!

jamaat
31. dec 2010

@borocka Tak to mi je ľúto. Viem, aké to je vychovávať dieťa sama. Aspoň že máš rodinu okolo seba. Aj keď to tiež niekedy na nervy lezie. Tak ti teda prajem, aby bol ďalší rok lepší ako tento.

borocka
1. jan 2011

@jamaat horsi uz byt nemoze, tak sa to snad zlepsi. a dakujem!! tebe nieco podbne prajem!

u nas silvestrovska noc presla bez problemov. dedinsky ohnostroj bol slabsi aj kratsi ako minule roky takze ho prespal nie len pato, ale aj ja...a to sa mi teda hadam este nikdy nestalo. ak plati ako na novy rok tak po cely rok, tak noci budu skvele ale patove posluchanie sa nezmeni 😠 uz rano stihol hodit cely toaletak do zachodu, a vystriekal moju zubnu pastu na zem. ja som z neho zrela do blazinca

mystery7
1. jan 2011

ahojky kocky, stastny Novy rok vsetkym 😉
Ja som vcera ledva vydrzala do polnoci a tu som stravila s Mirkom v posteli, aby sa nezobudil. Ked dotrepali ohnostroje, tak som si isla pripit a potom uz spat. Mirko sa evidentne vyspal dost, lebo o 6 uz sedel na posteli-so zavretymi ocami a len baba a babi ☹ nijako si nechcel lahnut spat ☹ do 7 som sa ho snazila ukecat, uspievat, uhladkat 😅 nic. A od rana len vreskot a ziva a sucha si oci ☹

Vcera bol v bj detsky silvester-doobedu, tak sme sa tam vysmykali, vytancovali a psi nas tahali na zaprahu-video je na fb 😀 mali sme super zazitok. Mirko nechcel vystupit zo zaprahu, spustil nenormalny vreskot, musela som dat do videa hudbu.

Traz ho vzali babky na sanky, snad im tam nezaspi a nezamrzne 🙂

jamaat
1. jan 2011

Tak u nás nový rok začína tým, že Emka nechce teraz spať. Ohňostroje prespala, ale tohto roku nebúchali tak ako minulé roky.

sirinka
1. jan 2011

stastny novy rok baby!!!
my sme si o desiatej urobili ohnostroj, najme klarka bola nadsena, magdulke sa len rimanky pacili....a potom zalahli a spali pekne do osmej....
muza som poslala na party so sestrami a to na gemeri sa trosku prudko pije, tak sa aj so sestrinym frajerom riadne sundali.... 😝

ladywitch26
1. jan 2011

stastny novy rok. ja len dufam, ze nebude taky, ako jeho zaciatok. fabien zvycajne zaspi do 10tej, a len s malou prestavkou na krmenie pred polnocou,co ani oci neotvori, spi az do rana. ale vcera nie. od 10tej som ho musela hojdat, oci dokoran a len mrncal. tesne pred polnocou sa riadne pokadil, nakrmila som ho a az potom o pol druhej v postielke zalomil.
no a pri pripitku sme zistili, ze muz sice kupil sumive vino, ale nevsimol si, ze dealkoholizovane a bolo kysle ako fras, tak sme ledva ten pripitok dopili.
rano budicek o siestej, stanka sa nenechala ani uprosit,ze by este mohla chvilu polezat v posteli. a lietala od rana po dome ako zbesneta. 😒

jamaat
1. jan 2011

@sirinka Kúpelka to tentokrát prežila bez ujmy? 😀

ladywitch26
1. jan 2011

a este som zabudla spomenut, ze sice tu ziadny ohnostroj nie je, lebo petardy tu clovek nekupi, to jedine skoleni pyrotechnici mozu, zato v susednom dome rodicia odisli prec a dom bol plny 20 rocnych polskych vyrastkov, ktori ziapali odusu, schlastani na mol a prestali az cosi po siestej rano 😠

mimi21
1. jan 2011

ahojte
stastny novy rok vsetkym 😉
u mna nic nove, stale nerodim, uz mam paniku z nastupu do nemocky a z toho, ak ma tam nechaju par dni len tak, lezat
musim si ist lahnut, lebo v noci som spala len 3 hodiny, mala sa prebrala ked sme sli spat a nevedela do pol5 zaspat, vstala klasika o pol8, tak ledva drzim oci otvorene

sssimi
1. jan 2011

Ahojte Babulky. Šťastný Nový rok prajem.
My by sme mali tento rok bez ujmy, keby mamin frajer nečapol pred dom nejaky ohňostroj 😠 Trieskalo to asi minútu v kuse a malá sa musela riadne zľaknúť, lebo som ju našla stáť v postieľke, rúčičiky pri tvaričke a plakaláááááá.... Som myslela, že ho dorazím!!!! Uspala som ju dosť rýchlo, ale už som ju nechala spať medzi nami v posteli. My sme vypili modré šampanské a o 1nej sme už sladko snívali. Ja som okolo 3tej dostala krasný kopanec do zubov od malej, ale inak spala ako obyčajne do 9tej. Takže paráda. A mm má teraz také super obdobie, že si vždy malú zoberie ráno a mňa ešte nechá driemať, tak ja som vyliezla až o 11tej 😀