Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

stija
5. aug 2009

mimi vy ste uz celkom bez soplikov? ono je to u nas tak - je to celkom fajn, ked striekame do nosteka, ale zase sa zhorsi, ked prestanem. nepaci sa mi, ze jej mam stale striekat, ale utesuje ma, ze je to v podstate vytazok z morskej vody a nie lieky

stija
5. aug 2009

a zuzka my spinkame pekne. minimalne tych 6-7 hodin v noci potiahne, uz par dni sa ale dari 9 hodin.

mimi21
5. aug 2009

no ja castejsie cez den vyberam sopliky vatovou tycinkou, aj tak 3krat, dnes v noci sme aj odsavali, ale bol to len jeden soplisko -hnusnisko 🙂 uz som zlikvidovala aj fialku co som mala na policke nad postielkou, ze ci nahodou ta malej nevadi, ale ze by sa to nejako brutalne zlepsilo to nie
je to o kusok lepsie ale nie je to na 100%

musim skusit to mliecko, ale mne strieka ked sa mala pricucne a trochu roztaha, to by som jej musela civik vybrat z pusy a tak nejako to skusit, no uvidime

stija
5. aug 2009

skus, u nas to velmi nejde, mala sa desne mata a ked som to skusala, ostriekala som jej tvar, aj ocko som trafila, a do nostekato neslo 😀 😀

stija
5. aug 2009

snad sa mi dnes podari pridat nejake foto, len musim nastartovat druhu masinu

emode
5. aug 2009

ahoj babenky 😀
ste sa rozkecali teraz rano 😀
my mame poradnu a ockovanie do noziciek uspesne za sebou ... mala bola vecer len trochu lutostiva tak si plackala len tak aby sme ju polutovali zaspinkala na prsniku od unavy a spala do pol tretej ... len potom to prislo napapala sa a o 15 minut sa tak pogrcala ze v tom skoro cela plavala, aj nosom jej islo, esteze som nespala a pocula som to ... este v noci som davala prat potah z madraca lebo doteraz som nemala nepremokavu plachtu 😖

neviem ci to bolo z tych vakcin alebo z pikantnejsej omacky co sme mali na veceru ☹ potom bola samozrejme hladna len som sa jej bala dat ze sa znovu pogrcia ale musela som lebo bola hladna a nastastie uz potom spinkala do osmej rano ...

a mame uz 5900g za mesiac dalsich 900g sme pribrali 😀 😀 😀

mimi21
5. aug 2009

emode nooo, rastiete do krasy 😉
my mame nejakych 5300 a vsetci co ju vidia vravia ze aka je velka ...
ja mam nepremokavu plachtu od zaciatku - preventivne 😀 😀 😀

mystery7
5. aug 2009

ahojky kocky
mate niektora tu penovu podlozku do vanicky? mne sa zospodu na nej urobili nejake flaky a tak neviem ci je to pliesen. co s tym robit?

mystery7
5. aug 2009

ste tu niektora?

mimi21
5. aug 2009

mys ja to nemam, pliesen by mala byt podla mna cierna, skus domestos alebo savo a poriadne pooplachovat

zuzkad
5. aug 2009

ahojte kocky,

v prvom rade dodatocne zelam detickam Dominike a Dominikovi vsetko naj naj k menikaaam 😉 😉

mys ani ja nemam taku penovu podlozku, ja mam obycajnu platenu a akurat zozltla ale inak je v pohode 😉 😉

Nas maly pekne spinkava cez noc uz asi mesiac pol deviatej do pol siestej a niekedy aj dlhsie, ale pocula som, ze od 4 teho mesiaca sa to nejak meni a dieta sa viac budi a menej spava, tak som zvedava ako budeme spavat 😖 😖
Slintoska mame aj my doma 😅 😅 😅 niekedy aj tak v dobrej nalade prska a vrci cez slinky a robieva bublinky...sa zabava na tom 😀 😀 😀 😀 a drzi hracku a zaroven aj pasticku chce dat do pusinky no vsetko by tam dal 😀 😀 😀 keby sa zmestilo.

jamaat
5. aug 2009

Dobré ránko, vlastne už aj deň.

emode, aj moja včera grckala, ale nie až na plávanie. Ona vlastne grcká furt, len niekedy viac, niekedy menej. Z chaty sme odbehli do Tesca v Brezne a kúpila som tam kvôli tomu 8 podbradníkov. 🙂 .......Písala som ti pár strán dopredu, tak kukni.

mys, ja mám tú penovú podložku, ale fľaky na nej nemám. Vždy ju poriadne vyžmýkam a dám vysušiť po sprchovaní.

Domči aj Domčovi k meninám všetko najlepšie prajem.

Zuzkad, už dávnejšie som sa ťa chcela spýtať, ako to teraz zvládaš so psíkom. Ja mám teraz našťastie dcéru doma, tak ona chodí venčiť. A doma mávam na neho nervy, keď sa mi furt popod nohy popletá, a to on teda sakramentsky dobre ovláda. 🙂

luba142
5. aug 2009

ahojte dievcata ja som konecne u netu mala uz je zasa hore a brble a tiez ma celu ruku v puse 🙂

My sme este nemali sopliky mame len take huste co vytiahneme vatovou tycinkou nastastie sme nemuseli este odsavat lebo mame len balonik a to som pri Kristinke sa narobila a ona narevala ☹

zuzkad tvoj maly uz si sam chyti hracku a obzera si ju? lebo nasa si este nevie a aj na hrazdicke do nich bucha len tak nahodou

mystery7
5. aug 2009

jamaat: ja ju tiez stale vyzmykam a necham podiadne odkvapkat, preto nechapem co tomoze byt. su to take male cierne body, ale su len zospodu.

my mame sopliky, vzdy rano, a daju sa vytiahnut vatovou tycinkou

mystery7
5. aug 2009

u nas je teraz riadne zatiahnute a fuka studeny vietor, ale v byt emame horucavu, som cela spotena

inac od porodu sa brutalne potim, je to hrozne.

luba142
5. aug 2009

mys aj u nas vcera prsalo a bolo 17-20 stupnov a v byte stale dusno a potim sa aj ja ako kon od porodu

mimi21
5. aug 2009

no co mne mala pred chvilou vyviedla : zacala kakat ked bola rozbalena a mala pod sebou latkovu plienku 😀 😀 😀
tak som teraz prala
ale za odmenu som si piekla super ryzovy nakyp (nechcem sa chvalit ale fakt je dobry- s broskynami )

aj u nas je dusno, ale zamracene dazdu uz nohy trcia a tak ani neviem ci ist von, alebo co
poobede asi pospim trochu s malou 😉

jamaat
5. aug 2009

žienky, aj ja sa potím ako kôň. Predtým som chodila vždy zababušená, teraz by som najradšej holá. 🙂

Mys, čierne bodky bude asi pleseň, tak skús to Savo, ako ti už radili. A keď bude slnko svietiť, dávaj to presušiť na slnko. Ja to v kúpelke mávam na vešiaku na uteráky položené, takže sa mi to vetrá aj zospodu.

luba142
5. aug 2009

mimi aj u nas sa mraci stale ale sem tam slnko tak snad nebude prsat u nas vcera az do nejake tretej s prestavkami takyyyyyyyyy lejak ani sme nikde neboli aj fukalo a bola zima no snad dnes aspon koli malej na cerstvy vzduch

monkap
autor
5. aug 2009

ja by som savo urcite nedavala, ked chces na tom kupat babatko .....

lasenka
5. aug 2009

ahojte 😉
u nas je tiez chladno, no uz neprsi... Kubko spinka v kocari vonku uz 4. hodinu, vobec sa mu necudujem, tiez by som najradsej lahla a spala 😉

mystery7
5. aug 2009

kocky ako to robite ze vam deticky tak vela spia? ja nechapem.

savom by som to nechcela cistit, skor zvazujem ze to operiem v prace, nemoze sa mi to tym rozpadnut? na 30°C by to mohlo byt ok

mystery7
5. aug 2009

mne predtym bola tiez vzdy riadna kosa, ale asi sa mi riadne zmenil metabolizmus, vsetko mam prepotene a stale

lasenka
5. aug 2009

mys - my spinkame od narodenia 😉 spachtos je aj moj prvy synator a muzik 😉

mystery7
5. aug 2009

moj zo zaciatku tiez viacej spaval ale terat asi 3tt sa mu nejako nechce.
snad sa to este zmeni po 3.mesiaci 😅

luba142
5. aug 2009

ahoj lasenka kde si bola dlho ta tu nevidno?

mys ja teraz po porode nemozem zmrzlinu vzdy mna na druhy den boli v krku alebo uzliny ale aj tak ju jem no co uz mam v takych horucavach robit 🙂

jamaat
5. aug 2009

Mys, pleseň nevyperieš. To musíš zničiť iným prostriedkom. Ja by som to savo naliala len trošku do niečoho a na to položila tú podložku, aby sa namočil len spodok, nie celá. A potom to poriadne vyplákať. Veď savom sa aj studne dezinfikujú. Alebo si kúp novú podložku, veď to nie je také drahé.

luba142
5. aug 2009

mys je aj savo respektive nieco podobne na pradlo tak skus kupit to a potom poriadne vyplakat poptipade radsej este vyplakat najskor v prasku a potom v cistej vode

luba142
5. aug 2009

baby ktora mate ten zlto biely cumlik NUK nerobi to otlacku okolo pusinky lebo nasa ma vzdy taky otlaceny kruzok 🙂

lasenka
5. aug 2009

mys - mozno v tych horucavach nespinkal 😒

lubka - prerabame domcek, tak som denne varila o106 😉 teraz mame troska klud, robia sa siete 😉 a tu otlacku mame aj my 😉