Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
27. feb 2011

@kosska3003 dakujem, no asi to bude najlepsie.

kosska3003
27. feb 2011

@hoogy my sme si hlavne pomerali izbu aby sme vedeli do akych rozmerou mozme ist

mystery7
27. feb 2011

@kosska3003 skus jej dat na licka tekuty puder. Za vyskusanie nic nedas, vo vacsine pripadov hned zaberie

kosska3003
27. feb 2011

@mystery7 hm to nemam ja mam len sudokrem tu niveu a to vajicko ale ma napadlo mam susedu sestricku a predala mi akysi balzam je to na pery ale pomaha to aj na herpesi a ona ma zastavila minule ze co ma mala take licka ale to mala len take vystipane ako vzdy ked je zima ze ma na to dobry balzam ze uz ich vela predala co to pomohlo a hovorila mi aj o takychto pripadoch tak to zajtra vyskusam

jamaat
27. feb 2011

@mystery7
@kosska3003 Tekutý púder nieeee! Veď ten to vysuší ešte viac a vonku jej to potom môže na mraze do krvi popraskať!
Ja Emku natieram vždy, keď ideme von, tiež sa jej robili suché líčka zo zimy. Aj pusa jej praská, takže balzam na pery jej dávam.

kosska3003
27. feb 2011

@jamaat to ani doma nemam ani neviem na co je to dobre

mystery7
27. feb 2011

@jamaat mirko mal minule jedno licko cervensie a take suche cervene flaciky po nom. Kym poobede spal dala som tekuty puder, po hodine a pol som dala dole a uz to bolo ok. Tak neviem-nam pomohlo.

Ozaj a co bol minule taky urevany, umrncany a nespokojny, mal teplotu, tak na dalsi den sme nasli prerezany posledny ocak 😉 konecne. Uz len 4 stolicky 😝
A dnes opat umieram na zahu. Hadajte z coho.......neuhadnete. Z jedneho kuska piskotoveho kolaca s marhulami. Jedla som ho o 14:00, mam v sebe asi 5-6 sodovych tabletiek, kopec vody a nic nepomaha. Uzasneeeeee 🙄 🙄

jamaat
27. feb 2011

@mystery7 Tekutý púder sa dáva na zasušenie a ochladenie proti svrbeniu. Nemyslím, že by mal nejaké iné hojivé účinky.

emode
27. feb 2011

Ahojte 🙂

@kosska3003 skor to vyzera na alergiu a pripomina mi to to, co ma Ludkina Sofia na lickach ... urcite kozna

baby, dnes sme dali Sofiu ostrihat ... strojcekom na 2 cm ☹ 😕 mala sice pekne ale strasne jemne a riedke vlasky, tak nam kadernicka odporucila ju takto ostrihat, no ked sa na nu pozeram, akoby to ani moje dieta nebolo 😉 a sedela tam ako 5penazi, pozerala do zrkadla a kukala 😕

jamaat
27. feb 2011

No ja neviem, podľa mňa je to len opticky potom hustejšie. Tým, že sa tie jemné a tenké konce odstrihnú. Ale prečo by po ostrihaní aj skutočne zhustli vlasy?

monkap
autor
28. feb 2011

@hoogy pozri detsky sektor Variant ... maju vela komponentov, tak si to vies pekne nakombinovat ako potrebujes ....aj dvierka si mozes dat rozne farebne, je to take veselsie aj detskejsie ....tu je napr. foto - hned prva - Variant ... http://www.ideanabytok.sk/stranky/akcie/akcia-n...

hoogy
28. feb 2011

@monkap dakujem idem to popozerat. idea je tusim aj v nite tak by som to aj realne videla🙂

monkap
autor
28. feb 2011

@hoogy ano ten odkaz co som dala je na obchod v nitre .... nabytok vyraba zilinska firma, ..

monkap
autor
28. feb 2011

@hoogy tu je viac ... su tu aj jednotlive diely co ponukaju .... http://www.tribyt.sk/PDF/katalog-tribyt-2005_we... , http://www.tribyt.sk/variant.asp

monkap
autor
28. feb 2011

ak chces uplne chlapcenske, su take tie autickove skrine ... a postel formula 😵

ludmilabb
28. feb 2011

@jamaat a ty cim Emku natieras?
@kosska3003 takto to u nas vyzera obcas sa to zlepsi obcas zhorsi...ale u nas je atopia s alergiou na BKM cize je to tazke vychytat a idu jej ocaky, konecne takze aj to zhorsuje ekzem

jamaat
28. feb 2011

@ludmilabb Buď detským krémom z DM Babylove s nechtíkom a mandľovým olejom, alebo teraz najviac olivovou indulonou.

hoogy
28. feb 2011

@monkap no na tej velmi rozmyslam len musim pomerat izbu:D
mne raz v lekarni dala holtovu mast ked mal maly take suche na brusku. pomohlo mu to a od vtedy a nic neobjavilo.

borocka
28. feb 2011

@jamaat detom po ostrihani vlasky hustnu. pozri na patove fotky, od pol roka ho striham a zakazdym mu ich narastie viac. inak my tiez musime kremovat a balzamovat pusu, ale dobre mi znasa nosmarlny SOS od nivei a na pusu labelo modre.

@emode strojcekom??????????? nebala si sa??? my mame s vlasmi vecny problem, ako nahle kusok podrastu tak mu stoja na vsetky sveta strany. uvazujem ze v lete to budem davat dole strojcekom (aby mu zbytocne teplo nebolo) ale mam z toho strach.

@ludmilabb joj, tak to nevyzera lakavo. aj to sofiu svrbi? zmizne to vobec niekedy? reaguje na jedlo? alebo z coho to vlastne ma?? predpokladam ze mlieko nepijete.....
ked si spomeniem ze ja som vyvadzala,lebo maly si nechtikom skrabol po nose do krvi a mal par dni skaredu chrastu..........

luba142
28. feb 2011

ahojte baby 😉 😉

@sssimi teraz je vela chripok a neni dobre brat deti do uzavretych priestorov, obchodakov a tam kde je mnozstvo ludi...dufam ze to nic vazne nebude 🙂

@emode aj my sme kedysi Kiku dali takto ostrihat,mama nam vynadala...teda ostrihali sme ju strojcekom sami a tie vlasy nezhustnu ostrihanuim ,ale preto,ze su vsetko rovnako dlhe potom a to prave klame ze su hustejsie 😉

luba142
28. feb 2011

@borocka strojcekom to mas najjednoduchsie, ostrihas celu hlavu na jednu dlzku a hlavne ty u chlapca....kamoska maleho tak striha stale

iinuska
28. feb 2011

@borocka preco mas strach zo strojceka ? Je to len o tom vrcani. To vadilo starsiemu synovi, inak v pohode sme strihali len strojcekom. Adamka sme strihali 2x ale zatial len s noznickami u kadernicky. A planujem znova, lebo uz ma zase dlhe vlasky, a tiez mu stoja na vsetky strany.

mimi21
28. feb 2011

ahojte baby
poradte, Emka kaka len s pomocou rektalnej rurky, aj dnes v noci sme mali problem, o 4 sa mi tak pokakala, uz som nemala inu moznost, stale tlacila a nic neslo, pucila sa
a dnes som volala aj dr, ale som sa nedovolala 😒
davam jej sab simplex na brusko a aj bio gaiu a cudujem sa ze ani tie probiotika jej neurobia dobre
tak neviem co s tym, ci je to normalne ale ona nekaka a po 2 dnoch uz je nespokojna, tak jej musim takto ulavit
inak vecerne zaspavanie je uz ovela lepsie, kupeme uz pred 6 potom si este polezka v postielke, okolo 7 este papa a sama pekne zaspinka
no ale cez den nevie sama v postielke zaspat na viac ako 10 minut 😝 vzdy pekne zaspi len v kociku alebo v aute, tak som este rozmyslala ci nekupim satku alebo vibracne lehatko??? ale ani s jednym nemam skusenost 😅

luba142
28. feb 2011

@mimi21 a na brusku ti nechce byt,zeby si ju ked nespinka davala na brusko?

iinuska
28. feb 2011

@mimi21 a ty Emku len kojis ?

iinuska
28. feb 2011

@mimi21 fenyklovy caj si neskusala pit ?

mystery7
28. feb 2011

@borocka ja Mirka striham len strojcekom. ide to ok, ale je tazke pochytat tie jemne vlasky ked sa este aj on vrti. mm ho vacsinou zabava vlacikmi, alebo vysacom.
a tu vlakovu vystavu na ktorej ste boli vam ticho zavidime 😉

borocka
28. feb 2011

@luba142
@iinuska ja zatial striham noznicami kazde dva mesiace. a ci je to najjednoduchsie?? no neviem, proste mam z toho brzdu. pato sa velmi mrvi, neobsedi.....tak noznicami aspon tak velmi nevidno tie skoky ked mu necham vlasky trochu dlhsie (nosime tak 3-4cm). nechcem mu velmi nakratko vykosit, lebo ma po tatovi trochu zvlastny tvar lebky. ja by som mu najradsej nechala aj dlhe vlasky dorast, ale to by uz asi bolo blbe.

borocka
28. feb 2011

@mystery7 no, mate co zavidiet, bolo naozaj dobre. deckam sa velmi pacilo.
popozeraj si na nete, viem ze s tou vystavou prejdu po slovensku, maju byt aj v bojniciach a dalsich mestach......vsade tam mali vylepene lakadla.

monkap
autor
28. feb 2011

my sme lenku zatial strihali 2 razy - oba razy strojcekom .... noznickami by som si netrufala, to by bolo schodov .... a patka stale strihame strojcekom, je to pohodlne, rychle a pasuje mu to take kratucke, bo ma hrozne huste vlasy, a ked su dlhsie velmi sa poti ...