Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
6. mar 2011

@sssimi ale snad ju vypilu a musia dufat ze bude zdrava

jamaat
6. mar 2011

@sssimi Tak hádam to dobre dopadne.

jamaat
6. mar 2011

Dnes sa nám podarilo uložiť bez hysákov, ale bolo to bez sprchovania, bez umytia zubov, lebo nechcela. Prezliecť do pyžama sa mi ju podarilo len tak, že som jej natrela gel na ďasná, potom som jej dala otvorený gel do ruky, tak to je pre ňu taký zázrak, že by som aj drevo mohla na nej rúbať. Potom som jej povedala, že jej ešte v postieľke natriem, tak šla bez protestov. Vytlačila som trochu gelu, nechala ju, nech si sama natrie a zázrakom mi potom aj dobrovoľne tubu odovzdala. Skúsim jej zuby zajtra cez deň umyť, hádam si dá.

borocka
6. mar 2011

@iinuska
@luba142 taketo prkotiny mame aj my radi, a tiez si myslim ze je to este lepsi variant ako kdeake mastne chrumky a chipsy, ci cokolada a cukriky 😉
joj a kyslu sudovu kapustu mozeme 😅 , to mu zvyknem upiect zemiaky v supke, take na polku prekrojene, dame si k tomu obycajne kockove masielko a kapustu a teda mnam mnam, ale uz uvarenu kapustnicu ani za nic.

luba142
6. mar 2011

@borocka no ved aj Barborka uz polievku nejedla len porypala a koniec, aj my to mame radi s upecenymi zemiakmi,teda ja robim osupane posolene a s rascou posypane,na troske oleja upecene a su chrumkave mnam...teda malej davam len stred aby to nmala tvrde 🙂

nikanika28
6. mar 2011

Cafte
Tak u nas su v kuse nervy...Klara stale nervaci nad vsetkym, mrnci, skrka sa...no a v noci sme boli prosim pekne hore od jednej do polpiatej, skakala nam po hlavach, chodila stale hore dolu, potom revala ...mlieko, caj, prebalit... skoro ma slaktrafilo 🙄 🙄 🙄 ..nie a nie zaspat..asi sa jej stolicky tlacia, nechce ani jest moc, prsty stale v puse vrazene...no zabava s nou teraz 😖

borocka
6. mar 2011

@iinuska pozrela som fotky, z lyzovacky, novsie som nenasla.....ale nema to adamko az tak dlhe, hoci huste ich ma, pekne 🙂 a len sa mi zda alebo je trochu do rysava?

@luba142 ta polievka je na nich moc kysla. a pato polievky zo zasady neje s chlebom. toto moje je rychlejsie, nemusim supat krumle, lebo ja to neznasam 😖

luba142
6. mar 2011

@nikanika28 no akoze aj u nas su stale revy a skreky uz mna to nebavi a vstavame rano o 6 a ani to ma uz nebavi 😀 😀

borocka
6. mar 2011

@nikanika28 tak napodobne......u nas u viacerych teraz 😖 😖 ale pato aspon v noci spi, klop klop.

luba142
6. mar 2011

@borocka ved ja polievku dosladzam aby nebola taka kysla,podla mna to surove bolo kyslejsie ako polievka

iinuska
6. mar 2011

@borocka do rysava ? nieeee, on ma taky spinavy blond, skor do hneda. A dufam, ze mu este stmavnu 🙂

borocka
6. mar 2011

@luba142 u nas je polievka vzdy kyslejsia a cukor nedavam. nam dospelakom taka chuti, musi byt stiplava aby vystipala bacily.....pato na take chute este musi dorast.

@iinuska neviem, sa mi trochu zdalo,..ale to robi aj osvetlenie a fotak....a preco aby mu stmavlo?? my sme tiez taky spinavy blondaci, po tatovi aj mame, a taky je pekny, nic by som si na nom nemenil (aspon teda na vyzore nie).

luba142
6. mar 2011

@borocka ja ju prisladzam koli Kike, kedysi som kapustu prepierala tak nebola taka kysla,len teraz uz to nerobim

jamaat
6. mar 2011

Emka papá aj kapustnicu. Predvčerom som piekla morčacie mäso na kyslej kapuste, aj to jej chutilo. Teda kapusta a knedlik, mäso vypľula.

luba142
6. mar 2011

@jamaat na vianoce aj nasa jedla kapustnicu,ale teraz nechcela neviem a maso tak to uz vypluva asi mesiac, malokedy zje...mozno tak z polievky to jej smakuje,alebo jej ho musim najemno nasekat ako keby nemala zuby 😀

iinuska
6. mar 2011

@borocka mne sa viacej pacia na chlapoch a chlapcoch tmavsie vlasy 🙂 Mm ma skoro cierne, Peto ma tmavohnede, ja mam hnede, tak uvidime. Ale ked bol Petko maly, mal presne taketo vlasy

borocka
6. mar 2011

@luba142 prepierala kapustu??? to co znamena?

@jamaat jaj,ale vy papate vsetko, emka je ako kombajn 😀 😀

@iinuska mne sa pacia aj taki aj taki chlapy 😉 vlasy ,farba,strih sa musia hodit k tvari, k ociam, obociu.....pato je zatial jasny svetly typ.
a ozaj, ako ste na tom s pretahovanim predkozky???

luba142
6. mar 2011

@borocka to znamena,ze som ju preplachovala vodou v sitku a potom nebola taka kysla 😉

borocka
6. mar 2011

@luba142 chapem 😔

mystery7
6. mar 2011

@sssimi strasne je to, ale hlavne ze obe ziju. Dnes vedia zachranit aj 600g deticky, tak snad bude vsetko ok. Drzim palce.
@inuska no, to mas pravdu 🙂 som zvedava na druheho anjelika/certika 😝
@jamaat a ja si myslim, ze Mirko je nervak, ale na Emku nema. Musis vydrzat, vylezu zuby a budes mat anjelika. Inac dnes si Mirko strkal palcek uplne dozadu pusy, tak asi nebude klud po vyjdeni ocakov ☹

jamaat
6. mar 2011

@luba142 Presne aj Emka tak, mäso málo, dokonca aj rybu mi vypľula.

jamaat
6. mar 2011

@mystery7 Mirko asi nerváči viac časove a Emka intenzitou 🙂

nikanika28
6. mar 2011

@luba142
@borocka no aj my sme spavali, tato noc neviem co mala znamenat 🙄 ...tak som zvedava, ako sa vyspime teraz 🙄 . A dnesne doobedie to bolo s nou tiez v celku zabavne ...bola nevyspata, vsetko ju jedovalo ...
A najvacsia zabava je povytahovat tie najmensie hracky z kinderka a roztrepat to po celej obyvacke 😝 ..mame toho plny kybel taky velky 🤐 ..alebo lego ..alebo kocky ..cim mensie, tym lepsie pre nu 😅

iinuska
6. mar 2011

@borocka zatial sme este neskusali. U Peta sme zacali okolo 2 rokov, a nebol problem, aj detska mi radila este nic nerobit. A toto nechavam na manzela

mystery7
6. mar 2011

@jamaat tak toto si presne vystihla 😉 vlastne si mozeme ruky podat

mystery7
6. mar 2011

pozerala som teraz sefku, traposina o nicom, ziadna uroven a tie nadavky ☹

luba142
6. mar 2011

@nikanika28 mi ani nevrav u nas su skreky koli tomu, ze prave sa chce hrat s tym co ma Kika a opacne ta zase reve po nej aby jej to nebrala, potom berie veci zo skolskej tasky no sami horor mame doma

luba142
6. mar 2011

@mystery7 ja som kusok ze co to je zac,ale radsej som prepla na superstar 😀

borocka
6. mar 2011

@iinuska nam uz od roka kazal, ze pomaly, po kazdom kupani ked je pokozka zmaknuta....tak sa trapime. uz to mal celkom spravene ale prestala som mu to trenovat, tak zasa sme zacali takmer odznova. ide to celkom, aj ked vobec neviem ci to robim dobre 😖 ale zatial ho nic neboli, ani sa nestazuje.

nikanika28
6. mar 2011

@mystery7 ja nechapem, na kieho ju stale trepu do televizie 😝 ...co je na nej zaujimave? to aka je odvalena? zaklady slusneho spravania su jej ukradnute? neznasam ju 😝 ..a tie baby co su tam...no comment 🤐 ..videla som asi poslednych 5minut a stacilo mi ...a teraz co je tam Kapor na torte, tak to je tiez magorina fajna .. 😀
Idem si mrknut superstar co som si nahrala radsej 😀
@luba142 no to je u nas tiez na dennom poriadku..natahovacky o hracky ...plna krabica lega a ona potrebuje zrovna tu kocku, co ma lukas v ruke, nehovoriac o tom, ze v krabici ich je dalsich 20 takych istych 🙄