Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
7. aug 2009

emode, moja tiez vcera prvykrat spustila taky jakot, ked sa jej jedna babka prihovorila.doteraz sa len usmievala,ale vcera sa jej asi nepacili okuliare,co mala tetuska.take popolniky,mala v nich velke oci,tak mozno preto sa jej zlakla.

inak dnes sme boli vsetci u doktorky,lebo sme mali pred dvoma dnami kamosa na navsteve a vcera muz ochorel,dnes ja, tak sme radsej sli ku doktorke.sme sa bali,ze to ta svinska chripka,ale nastastie nie.a chvalabohu malej nic nie je,len my s muzom sme KO. malu asi chrania protilatky z mliecka.

jamaat
7. aug 2009

monkap, aj vy staviate? Máárišku! No ja si môžem tak akurát z lega postaviť. 🙂

jamaat
7. aug 2009

Na večeru som mala kapustovú polievku, teraz som zjedla polovicu žltého melónu...hmm....no uvidíme, čo to spraví 🙂

luba142
7. aug 2009

ahojte no vidim ze niesme jediny co kakame v sedacke alebo lehatku

aj ja vzdy ked bsa pokaka opatrne nesiem aby to nebolo aj na satach 😀

jamat aj ja si mozem stavat dom z lega 🙂 a zajtra budu ale plienky plne z tej kapustovej 😀

jamaat
7. aug 2009

luba, kapustu už Emka zvládla, aj melón, len ešte odskúšame kombináciu. Ale to uvidím aj na sebe 🙂

zuzkaprofant
7. aug 2009

moj maly este je daky sviezi bili ho brusko asi som zozralal paradajky a jemu to asi dobre nerobi
dnes spim celu noc muz bude spat s maly a da mu v noci mliecko ja sa potrebujem uz normalne vyspat konecne po 3 mesiacov aspon 7hodin potiahnut v kuse 😀

luba142
7. aug 2009

zuzka ty sa mas v tomto smere no urcite by bolo pohodlnejsie krmenie z prsa ale aspon sa vyspis 🙂

sirinka
7. aug 2009

jamaat nie, vozik nemame...minule som sadla na bycikel skoro po troch rokoch a takmer som sa hned zrutila 😝

luba142
7. aug 2009

jamat ja som este kapustu nejedla ale skusala som fazulovu polievku ale to boli rachoty lenze mala asi mesiac tak nieco poskusame aj teraz lebo by som si kapustovu polievku veru dala

jamaat
7. aug 2009

siri, to si aj malú na rukách držala na tom bicykli, keď to také nebezpečné bolo? 🙂

Drahý ešte teraz vytiahol študentskú pečať. Joooooooooj!

zuzkaprofant
7. aug 2009

lahsie je kojit lebo ja tak 2krat robim robotu ale co uz ked moj maly od narodenia velmi na ciciky nie jeeeee 😀 stale skusam ale ked mi tak vresti ta az ma hlava potom boli tak mu dam flasu ja nemam rada ke mi maly velmi placka, inac mi dako uz nepasieme ovecky ci ako sa to vola vopcha si rucku do ust a je po paseni 😀 😀

ja ani salat nemozem jest bo maleho ide roztrhnut a aj od papriky tak mi palce ze az ta ja len take dietne jedla mozem jest ☹

luba142
7. aug 2009

zuzi teraz nechce a ked bude dospely tak bude chciet 😀

luba142
7. aug 2009

jamat ja jem parizske rohlicky mnam

sirinka
7. aug 2009

jamaat 😀

zuzka keby si mu uz v porodnici nezacala davat flasku, zrejme by teraz v pohode tahal flasku...ale si ho naucila na lahsie pre neho...

jamaat
7. aug 2009

siri chcela napísať, že by teraz v pohode ťahal prso.

jamaat
7. aug 2009

Dnes ma policajti aj s húkačkou naháňali a odstavili, lebo som sa na križovatke otočila cez "zebru". A rovno pred nimi. Dôležití boli velice, ale som ich nakoniec ukecala, že som chudobná žena na materskej, tak sme to vyriešili dohovorom. 🙂

sirinka
7. aug 2009

jamaat mudro pises.... 🙂

sssimi
7. aug 2009

Emode, Lady aj mojej keď sa niekto prihovorí hneď má gambičku naopak... Už mi to robí asi od 9teho týždňa. Moja mama nechápe-vraj to robia deti až po polroku... A nikomu nechce ísť na ruky len mne a mužovi. Mňa z toho ide poraziť... Len nám za riťami bude stáť... Snáď ju to čoskoro prejde.

Jamat si šikulka... Mňa zatiaľ za mojej šoférskej "kariery" 4ročnej policajti ešte nezastavili a bodaj by ma chceli stále obchádzať.

sirinka
7. aug 2009

sssimi iste prejde..ani sa nenazdas a vase narucie vymeni za ine 😉 mm tvrdi, ze dovtedy si zadovazi gulovnicu 😝

ja uz mam jednu pokutu za parkovanie v zakaze...tak dufam, ze nic ine nebude....

jamaat
7. aug 2009

sssimi, moja prvá dcéra bola taká, že na nikoho okrem mňa a mojej mamy ani pozrieť! Vyslovene nemala rada chlapov a starých ľudí. Bola taká od narodenia a kedy presne to prestalo, to si nepamätám. Tiež som si myslela, že mi bude stále za zadkom stáť, že ju ani z domu nedostanem. Ale figu! Prešlo ju to určite do roka a bola šťastná, keď mohla ísť niekam preč z domu, keď mohla spať u kamošky, nevedela sa dočkať, kedy začne do škôlky chodiť a ani NIKDY neplakala, keď som ju do škôlky zaniesla.

jamaat
7. aug 2009

Starkí boli nešťastní, že reve len pri pohľade na nich a keď sa im už konečne bez revu aj povarovať na rukách dala, tak to mali ako sviatok. 🙂

sssimi
7. aug 2009

Jeej tak to dúfam, lebo moja mama je z toho hotová... Za mesiac ideme na svadbu-doma ju nechať nemôžem kvôli kojeniu a tam sa zase budem báť, že keď sa jej niekto prihovorí, tak začne vrieskať 😀 ... A ak na svadbu nepôjdeme, tak to bude ešte horšie ako keby to tam malá prerevala 😀 ... Ženích by nás zniesol zo sveta.

zuzkaprofant
8. aug 2009

dobre ranecko inac odporucam na mlieko cervenu vineu brutal vcera som si dala asi liter a rano som mala cecky jak melony plne mlieka som sa normalne zobudila ze mam ich plne a hned sommusela ist pumpovat a teraz po 3 hodkach to iste
aj vas tak bolia krize ja som sa nemohla obratit na posteli brutal bolest 😠

iinuska
8. aug 2009

dobre ranko
zuzka, ano aj ja si obcas dam vineu, ale aj pivko je dobre na mliecko 🙂

jamaat
8. aug 2009

Ahojte.

sssimi, určite to nebude na tej svadbe také zlé.

sssimi
8. aug 2009

Jamat to dúfam...

zuzkaprofant
8. aug 2009

inuska ja tiez pivko si davama le ta cervena vinea asi naj mi pomaha na mliecko po 3 hodkach teraz mam cecky zase plne normlane nechapem a este to teplo pomaha na mliecko

simi co ides na svadbu beres aj baby?

luba142
8. aug 2009

ahojte

jamat no ako kombinacia kapustova polievka a melon?

jamaat
8. aug 2009

luba, kombinácia v pohode. A to som predtým na poobednej vychádzke jedla ešte černice a občas ich preložila malinami a lesnými jahodami. 🙂

emode
8. aug 2009

jamaat presne taka zacina byt ale bude to aj o sympatiach ... 😀 kamoska ju zoberie na ruky a to sa vidime len tak raz za tyzden a je v pohode ostatni maju smolu 😅 😅 😅

sssimi tak celu svadbu pretancujes s malou 😀

cervena vinea potvrdzujem 😀

jamaat dobra si ja som kapustu este neskusala 😕 ale napr. bez problemov cibula a cervena sosovica aj brokolica a paradajky ...
a btw partia by bola ale ihrisko nam zrusili a vobec mam taku smolu asi nemam chudnut volejbal sa nekona, chcela som chodit plavat ale plavaren nam rekonstruuju uz som si skoro cele plavky kupila ... no naco
😝 a na tie korcule sa casto nedostanem kvoli malej ...